Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bergham

Kamufláže a jejich vzhled

Barevné vyvedení kamufláží  

38 members have voted

1. 1. Jaké kamufláže preferujete?

• Historické barvy.
      35
    • Barvy duhy.
      3

77 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles

Uvažoval jsem, kam tohle hodit. A nakonec jsem se rozhodl, že si to možná zaslouží vlastní topic, protože by mě zajímal i názor ostatních.

Řeč je o kamuflážích. Konkrétně o jejich vzhledu. O jejich designu. O tom, že 4/5 všech kamufláží jsou totálně barevné "hnusy". (V uvozovkách proto, že se jedná pouze o můj subjektivní názor.)

Obecně jsem za kamufláže rád. Perfektní nápad, kdy mají i jinou přidanou hodnotu, než jen "krášlení" lodí. Ale nechápu, proč v naprosté většině případů vypadají tak ahistoricky? Proč jsou tak neuvěřitelně barevné? Samozřejmě, barvičkám bych se nebránil. Ale problém je, že barevné jsou téměř všechny. A především ty nejužitečnější.

Vývojáři se bohužel vyjádřili v tom smyslu, že v zaběhnutém trendu se nechystají provádět změny. Já doufám, že tento postoj přehodnotí a my si budeme moci užít ty krásné stroje, které se nám ve hře prohánějí i v odpovídajícím kabátku.

A co vy ostatní? Líbí se vám stávající trend růžových, zelených a fialových lodí? Nebo by jste přeci jen uvítali něco alespoň trošku konzervativnějšího?

• Cool 3

[IDDQD]
Alpha Tester
3,384 posts
8,903 battles

jo to me od SubOctaviana dobre zklamalo, nejhorsi na tom bylo to posledni odfrknuti s tim, ze si na to mame nahrat mody

to si pak clovek hned chce koupit premko

[CRYO]
Players
98 posts
1,926 battles

Kamufláž od slova: maskovat. Tady se na lodě oblékají fialový pižama, který by v reálu zněly: "Hej, tady jsem, pojďte mě rozstřílet na cimpr campr."

Takže za mě tyhle barvičky rozhodně ne. Vojenský technice vždycky nejvíc sekne reálný kamo.  

• Funny 1

[T-N-T]
Players
1,183 posts
4,316 battles

No, ono se to resi dnes a denne. Na nekolika lodich bylo historicke camo a hraci nadavali, ze je to jen hnusna podkladova barva a ze to vyvojari odflakli. Tak zacali delat barveny piskuntalie.

• Cool 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles
Před 22 minutami Ostranski řekl/a:

Kamufláž od slova: maskovat. Tady se na lodě oblékají fialový pižama, který by v reálu zněly: "Hej, tady jsem, pojďte mě rozstřílet na cimpr campr."

Takže za mě tyhle barvičky rozhodně ne. Vojenský technice vždycky nejvíc sekne reálný kamo.  

U lodí boli rôzne kamufláže si daj do google čo ti vybehne. Tu nešlo loď schovať lebo to ani nešlo tam šlo rozbiť siluetu lode aby sa horšie triafala. No ono farebné kamo nieje ešte také hrozné ale to čo začali robiť teraz aj tie nové kamo na francúzov čo bude za kampaň a ťa sibnutost na romu... Mne sa tiež dáko extra nepáčia kamo čo dávajú  a používam mod .   

• Cool 1

[CRYO]
Players
98 posts
1,926 battles
43 minutes ago, RosTDor said:

U lodí boli rôzne kamufláže si daj do google čo ti vybehne. Tu nešlo loď schovať lebo to ani nešlo tam šlo rozbiť siluetu lode aby sa horšie triafala. No ono farebné kamo nieje ešte také hrozné ale to čo začali robiť teraz aj tie nové kamo na francúzov čo bude za kampaň a ťa sibnutost na romu... Mne sa tiež dáko extra nepáčia kamo čo dávajú  a používam mod .   

Teď jsem na to koukal, máš pravdu. Nicméně ty kamufláže byly složený z odpovídajících barev. 

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles
14 hours ago, RosTDor said:

ne sa tiež dáko extra nepáčia kamo čo dávajú  a používam mod

No a to já právě nechci. Mít každý druhý patch rozbitou hru a pořád se o to starat...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles
1 hour ago, Asakka said:

Duha vždy a všude :cap_haloween: (předpokládám, že sem patří i anime lodě)

Anime jde vypnout. Takže anime akce mi nevadí. Bavíme se o standardnich kamuflazich.

No a ty nové, čínské. To je taky majstrštyk.

[THESO]
Players
757 posts
4,045 battles
9 minutes ago, Bergham said:

Anime jde vypnout. Takže anime akce mi nevadí. Bavíme se o standardnich kamuflazich.

No a ty nové, čínské. To je taky majstrštyk.

Ah tak. No já používám mod na alternativní kamufláže co mění i takové camo jako santa na trochu normálněji vypadající :cap_haloween:

[IDDQD]
Weekend Tester
2,019 posts
5,659 battles
1 hour ago, RosTDor said:

Co nato povedat..... no neviem dosli mi slova a idem grcat :Smile_amazed:

Nějak tam nic není vidět. :Smile_amazed:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles
Před 27 minutami Bergham řekl/a:

Nějak tam nic není vidět. :Smile_amazed:

Moja chyba mohol som cakat ze toto super uzasne forko bude odmietat spolupracovat...

[T-N-T]
Players
1,183 posts
4,316 battles
3 hours ago, RosTDor said:
28235557_2024160911243579_8714499584506992085_o.thumb.jpg.5eb98c9b96e3aad65f943c94b8a03af6.jpgCo nato povedat..... no neviem dosli mi slova a idem grcat :Smile_amazed:

Ty vole, to je na aprila. Podle vseho to bude ve stylu Red Alert strategie. Resp. Tiberian Wars. Se podivej na ty motory vzadu ;-)

PS. Kazdopadne, je to mnohem hezci nez ten hnus z halloweena ;)

• Cool 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles
Právě teď Endala řekl/a:

Ty vole, to je na aprila. Podle vseho to bude ve stylu Red Alert strategie. 

No podla toho co k tomu pisu na fb tak to ma byt nova pekma camo na moskvu. Takze asi to nebude na aprila ale moze to byt sucast dakeho eventu na april konieckoncov aj kamuflaze co boli na halloween sa dali vyhrat alebo kupit takze...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,916 battles
5 hours ago, RosTDor said:
28235557_2024160911243579_8714499584506992085_o.thumb.jpg.5eb98c9b96e3aad65f943c94b8a03af6.jpgCo nato povedat..... no neviem dosli mi slova a idem grcat :Smile_amazed:

Asi jsem divnej ale me se ta kamuflaz libi 

Ale hlavne Space Yamato approves

11084227_10205817212642245_2506541500986

[T-N-T]
Players
1,183 posts
4,316 battles
19 hours ago, Sigimundus said:

Asi jsem divnej ale me se ta kamuflaz libi 

Myslis ta halloweenska nebo tahle? Me se tohle taky libi. Jsem velkej fanda sci-fi, takze radeji tohle, nez pedofilni lode.

Btw. nedavno jsem zjistil, ze v japonsku existuje urad pro nuditu ve hrach. A protoze vyvojari her to zacali uz prehanet  s tim, jak moc a jak velky boule budou mit ty skolacky, a co vsechno ji bude videt pod sukni, tak existuje urad, ktery tohle striktne reguluje a existuje norma, jak velka cast tela smi byt odhalena. Nevim, jestli tam je velkej barak, kde zamestnanci parej hry a hledaj skolacky a pak pocitaj pocet pixlu jejich odhalenyho tela, ale nejak tak to fungovat musi:-)

[CRYO]
Players
98 posts
1,926 battles
47 minutes ago, Endala said:

Myslis ta halloweenska nebo tahle? Me se tohle taky libi. Jsem velkej fanda sci-fi, takze radeji tohle, nez pedofilni lode.

Btw. nedavno jsem zjistil, ze v japonsku existuje urad pro nuditu ve hrach. A protoze vyvojari her to zacali uz prehanet  s tim, jak moc a jak velky boule budou mit ty skolacky, a co vsechno ji bude videt pod sukni, tak existuje urad, ktery tohle striktne reguluje a existuje norma, jak velka cast tela smi byt odhalena. Nevim, jestli tam je velkej barak, kde zamestnanci parej hry a hledaj skolacky a pak pocitaj pocet pixlu jejich odhalenyho tela, ale nejak tak to fungovat musi:-)

Podobnej nesmysl se musel řešit i v PUBG. Buchty tam měly moc zařízlý "buchty". :Smile_teethhappy:  "Puritáni všech zemí, ....... .. ....."

3kgFtrj.jpg

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,916 battles
1 hour ago, Endala said:

Oboji respektive nektere halloweenske kamuflaze byli opravdu povedene (jine zas slabsi) a tahle aktualni scifi se mi taky hodne libi.

Navic jsem koukal ze to bude i pro dost dalsich lodi a nejspise v ramci apriloveho eventu.

https://sea-group.org/?p=4045&lang=en

Spoiler

PXSB007_Alldestroyer.png?raw=true

[-VU-]
Players
164 posts
4,187 battles

Boze to je humus :Smile_facepalm:. Ako chapem myslienku 100 ludi 100 chuti , takze dufam za mna ze to pojde vypnut a ze to ostane iba pri X tiere ktory nehram takze to vidiet nebudem aj tak :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,452 battles
1 hour ago, Ostranski said:

Podobnej nesmysl se musel řešit i v PUBG. Buchty tam měly moc zařízlý "buchty". :Smile_teethhappy:  "Puritáni všech zemí, ....... .. ....."

3kgFtrj.jpg

takový pohled byl k vidění asi 1000000x při olympiádě když se tam objevily dámy v kombinézách a nikomu to nevadilo :Smile_popcorn:

Některý rychlobruslařky byly pěkně vyrýsovaný :Smile_glasses:

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.