Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
HMS_USS

Misja na głupotę

11 comments in this topic

Recommended Posts

[SHAD]
Players
87 posts
12,182 battles

Szybkie pytanko,- czy WOWS ogłosiło jakaś misje na głupotę o której nie wiem? Od jakiegoś czasu większość moich bitew  ,bitew kończy się patrzeniem jak ''drużyna'' stoi stłoczona na końcu mapy i obserwuje nabijanie punktów przez przeciwnika. Brakuje mi już raportów na to granie. To jakaś zorganizowana akcja czy tylko wysyp jakieś ''taktycznej'' głupoty? Oczywiście nie muszę dodawać ze prawie wszystkie tego typu rozgrywki kończą się przegrana.

• Cool 2

Beta Tester
13 posts
227 battles

No cóż... u mnie wygrane zdarzają się głównie na Chenganie. Tak, tylko na tym okręcie. Reszta bitew toczy się swoim losem niezależnie od tego czy zrobię dużo obrażeń czy mało i tak stopniowo drużyna zaczyna przegrywać aż nie dojdzie do wygranej wroga. Dużo osób lubi narzekać na World Of Tanks, nie mniej jednak tam na wszystkich tierach bywają dni lepsze i gorsze. W tej grze natomiast dochodzi czasem do idiotyzmów niewytłumaczalnych w żaden sposób. Można wygrywać np. jedną bitwę po drugiej na danym okręcie a na wszystkich innych tylko przegrywać. Jestem ciekaw jak będzie to wyglądało w przyszłości, gdy już ogram "na serio" ten tytuł. Jestem świadom że po części to wina moich umiejętności które są jeszcze dalekie od dobrych, ale z tego co widzę pozostałych 11 graczy w drużynie robi nawet czasem mniej ode mnie. Drużyna przeciwna natomiast ma z tego powodu uciechę ponieważ "łatwo przyszło, łatwo pójdzie".

• Cool 1

[QTAZ]
Beta Tester
522 posts
15,268 battles
1 minute ago, Pancerny_Samuraj said:

pozostałych 14 graczy

pozostałych 11stu graczy, gry są 12 vs 12

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,724 battles
8 hours ago, HMS_USS said:

Szybkie pytanko,- czy WOWS ogłosiło jakaś misje na głupotę o której nie wiem? Od jakiegoś czasu większość moich bitew  ,bitew kończy się patrzeniem jak ''drużyna'' stoi stłoczona na końcu mapy i obserwuje nabijanie punktów przez przeciwnika. Brakuje mi już raportów na to granie. To jakaś zorganizowana akcja czy tylko wysyp jakieś ''taktycznej'' głupoty? Oczywiście nie muszę dodawać ze prawie wszystkie tego typu rozgrywki kończą się przegrana.

Standard w dni w których są klanówki. Ci myślący albo grają właśnie klanówki, albo już pograli parę godzin i mają dość. Zostaje to co zostaje.

Players
45 posts

nikt mi nie wmówi ,że z 10 gier tylko 2 są wygrane a reszta totalna klapa gdzie jestem max 2 to tylko przypadek. Moim zdaniem gracze są dobierani specjalnie nie wiem może ci co płacą najwięcej muszą mieć większą satysfakcję z gry. Moja teraz jest zerowa . Zazwyczaj po 5 minutach gry nie ma połowy drużyny. Wmówiłem sobie ,że gram dla przyjemności ale jak się przegrywa 6 gier pod rząd a połowa drużyny gra jak boty to już się człowiek może wkur..... ile można ? nie włożę w tą grę już ani złotówki już pie...rzę to ...

Players
1,745 posts
11,972 battles
36 minutes ago, pikpak82 said:

Wmówiłem sobie ,że gram dla przyjemności ale jak się przegrywa 6 gier pod rząd a połowa drużyny gra jak boty to już się człowiek może wkur..... ile można ? nie włożę w tą grę już ani złotówki już pie...rzę to ...

Dwa dni temu miałem serię 7 porażek, ale gra co zabierze to i kiedyś odda. Więc jeśli grasz dobrze to i serii zwycięstw się doczekasz.

• Cool 1

Players
2 posts
2,249 battles

Czesc, sprobujcie NA serwer. tylko problemem moze byc przesuniety czas o 6 godzin ( u Was 13:00 to u nas 7:00 rano) ale jest ciekawiej-inny styl prowadzenia bitwy- niz w EU serwerze. Niestety konto  musi byc nowe I zaczynamy of 1 poziomu.

Ja zamykam konto w EU dzisiaj, od marca w USA. Jestem tu zastepca komendanta klanu wiec moge przyjac ewentualnych chetnych. No chyba ze jest chetny na moje konto, mam duzo samolotow i ok. 54 okrety.

Denerwuja mnie Patches, ktorych wprowadzenie uwazem to za niepotrzebne odejscie od niedociagniec w  grze , tak samo jak to zrobili w WoWP. Kijow osiagnal swoj limit (mentalny) i nie maja planu, doswiadczenia...a przede wszystkim szkoda mojego czasu. Jest to moja opinia.

Powodzenia wytrwalym.

Players
1 post
490 battles

Trochę na inny temat powiedzcie o co chodzi. Ja z kolegą mamy te same poziomy a gdy wchodzimy do gry podługiej przerwie niemal w tym samym czasie on dostaje 100k wolnego pd konterery i inne pierdoły a ja nic. Troche się wkurzyłem i chcę chociaż wiedzieć dlaczEgo tak jest

[WOB]
Players
4,750 posts
14,400 battles
15 minutes ago, filippow said:

Trochę na inny temat powiedzcie o co chodzi. Ja z kolegą mamy te same poziomy a gdy wchodzimy do gry podługiej przerwie niemal w tym samym czasie on dostaje 100k wolnego pd konterery i inne pierdoły a ja nic. Troche się wkurzyłem i chcę chociaż wiedzieć dlaczEgo tak jest

Cud. A co to jest cud? Tej licencji WG nie sprzedaje.

28 minutes ago, arenawny said:

... No chyba ze jest chetny na moje konto, mam duzo samolotow i ok. 54 okrety...

...Kijow ...

Jak masz Flinta i Blacka to biere. Tylko skund sie wzion Kijow??? Radzieckich ddkow nie lubie.

Beta Tester
13 posts
227 battles

No i się proszę państwa doigrałem. Wykrakałem. 53% WR spadło do 47%, WR Chengana spadło z ok. 70% na 52%, reszta również leci na łeb na szyję. Porażki, porażki, porażki... niektórzy myśleli że to World Of Tanks posiada władzę despotyczną. Tu natomiast nie pozostaje nic tylko stanąć przed obliczem boga i ulec destrukcji - World Of Warships. Wrota piekieł.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.