Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Radeckij

Statsiarze szukają nazwy i graczy!

43 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,646 battles

Witam was serdeczenie w temacie rekrutacyjnym wyjątkowego klanu!

Naszym celem jest zebranie najlepszych polskich graczy, którzy założą alt-konta i będą walczyć o najwyższy WR spośród wszystkich europejskich klanów. Chcemy stworzyć wielką, pancerną, superfioletową pięść, która bezlitośnie będzie prała noobów, aż ci w rozpaczy zawołają: "STATY GRAJĄ!".

Zanim określę nasze wymagania, przedstawię ankietę personalną do wypełnienia, zarządam 3 zdjęć od teczek osobowych, podam numer konta... proszę was o pomoc.

Wybierzmy razem NAZWĘ I TAG KLANU. Głosować może każdy. Jeżeli macie jakieś inne propozycje nazwy klanu - piszcie, mogę coś tam jeszcze dorzucić do ankety. Ankieta będzie wisiała parę dni, do momentu aż spodobają mi się wyniki głosowania. W przyszłym tygodniu klan zostanie założony, a ja przekażę dowodzenie w czyjeś alt-konciarskie łapki. Wtedy też temat założymy docelowy temat rekrutacyjny, z migoczącymi literkami, rubasznymi żartami, oraz obrazkiem Bat-mana walącego w pysk Robina.

Zapraszam do głosowania!

Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi - piszcie!

Pozdrawiam

Players
1,964 posts
13,549 battles
42 minutes ago, Radeckij said:

Naszym celem jest zebranie najlepszych polskich graczy,  będą walczyć o najwyższy WR spośród wszystkich europejskich klanów. Chcemy stworzyć wielką, pancerną, superfioletową pięść, która bezlitośnie będzie prała noobów, aż ci w rozpaczy zawołają: "STATY GRAJĄ!".

Ale taki klan już jest, MS-B się nazywa czy jakoś tak.

• Cool 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,176 posts

Unicum Stats Navy [RADEK]

Masz już hakiego kandydata na osobę, która będzie się tymi teczkami osobowymi zajmowała?

[GRAY]
Players
189 posts
16,835 battles

NO LUCK, FULL SKILL [HACKS]

Proponuję wymogi :

- zakaz grania na VIII tierze

- minimum 10 bitew na II tierze ~80% WR dziennie*

- X tiery grindowane tylko za Free Exp

- zakaz grania na stocku

• Cool 1

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,264 battles

[WHYWR] - Why winratio is too high :D

Zespół popędzi OMNI w gnój.

• Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,646 battles
2 hours ago, SzakalDarkstar said:

Ale taki klan już jest, MS-B się nazywa czy jakoś tak.

Widzę że nie ogarniasz ideii!

Swoim retardzkim kontem możesz siedzieć w MS-B. Ale swoim nowym kontem, którego staty nie będą zepsute okresami "błędów i wypaczeń" zapisujesz się do Statsiarzy. Starego konta nadal możesz używać do np. testowania nowych taktyk. Nowe konto ma służyć wyłącznie polerowaniu statystyk!

1 hour ago, panda_k said:

Tak apropos  przyszłego dowódcy...

Tag klanowy nie przejdzie... a szkoda!

1 hour ago, Greyshark said:

Masz już hakiego kandydata na osobę, która będzie się tymi teczkami osobowymi zajmowała?

Mam i jestem pewien, że się zgodzisz :P

Pozdrawiam

• Cool 1

Players
2 posts
15,856 battles

Siema. Super inicjatywa. oddałem już głos w ankiecie. Uważam, że w warunkach przyjęcia powinna być minimalna ilość bitew na okrętach pułapkach z odpowiednio wysokim WR.

Przykład: 1000 bitew na T-22 albo na 1000 bitew na Phoenix'ie, przy minimalnym WR=75%.

W końcu nic innego nie określa "pro plejerów" jak umiejętności solo wyciągu na naprawdę trudnych okrętach.

Pisałem już, że musi być "solo"?

Pozdrawiam.

Kzaar.

...czyjesteśsławny?

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,264 battles
24 minutes ago, czyjestesslawny said:

Siema. Super inicjatywa. oddałem już głos w ankiecie. Uważam, że w warunkach przyjęcia powinna być minimalna ilość bitew na okrętach pułapkach z odpowiednio wysokim WR.

Przykład: 1000 bitew na T-22 albo na 1000 bitew na Phoenix'ie, przy minimalnym WR=75%.

W końcu nic innego nie określa "pro plejerów" jak umiejętności solo wyciągu na naprawdę trudnych okrętach.

Pozdrawiam.

Kzaar.

...czyjesteśsławny?

Zupełnie nie rozumisz idei, do odrzucenia!

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,742 battles

dla mnie 2 pozycje wygrywaja NSNF albo BCBB bo na ten co prowadzi, on nie zasluguje na to zeby klan mial taga jak jego imie

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,264 battles
8 minutes ago, AmetystDrago said:

A prowadzi najbardziej trolowy i wymowny :) bardzo fajna inicjatywa może ukarze niektórym "prawie unicumom" że STATY GRAJĄ!

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,145 posts
17,970 battles

Głos oddany na NO LUCK, FULL SKILL [HACKS]

I patrząc na warunki przyjęcia to odpadam w przedbiegach.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,646 battles
5 hours ago, czyjestesslawny said:

Pozdrawiam.

Kzaar.

https://youtu.be/u6drXW0qy5s?t=25s

Ten klan będzie się opierał na jasnych i przejrzystych zasadach, z których najważniejsze to: kumoterstwo, nepotyzm i korupcja. Jasne?

Pozdrawiam

P.S. SERIO CHCECIE BY KLAN NAZYWAŁ SIĘ UJEA? To może zaproponujcie jakieś ładne rozwinięcie tagu, hę?

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,145 posts
17,970 battles

Nie róbice UJEA.

Nazwa powinna być międzynarodowa - tak, żeby nawet świeżo wywleczony z lepianki mieszkaniem Zimbabwe po zobaczeniu nazwy wiedział, że tu nie ma wiadomo czego we wsi.

• Funny 2

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,264 battles

Ankieta jest przekłamana, bo lepsze nazwy były dodawane z czasem ,a każdy palucha pchał od razu. Zresetuj :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.