Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
reeprich

Není lepší "NEHRÁT"

27 comments in this topic

Recommended Posts

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
817 posts
7,375 battles

Tak jsem si dal pauzu a hle co mi přistálo v mailu... především volných 100k XP je zajímavých...

wows_nabidka.thumb.JPG.09276e4a6ef968002afb48637ff568b4.JPG

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,347 battles

Ani ne.. My si za tu dobu vyjezdili Duke Of York, Dvě perma kamufláže s bonusama a xxx dalších vlajek/kamufláží a všelijakých doplňků. :Smile_honoring:

[T-N-T]
Players
274 posts
2,260 battles
Před 14 hodinami reeprich řekl/a:

Tak jsem si dal pauzu a hle co mi přistálo v mailu... především volných 100k XP je zajímavých...

wows_nabidka.thumb.JPG.09276e4a6ef968002afb48637ff568b4.JPG

Clovece, hraju sice malo, ale ze by to byla nejaka vyhra? Snad ty volny jsou zajimavy, kdyz nekdo setri, ale kazdy jich ma taky tri p...le..

[-BES-]
Players
99 posts
9,205 battles

Asi tak, kdo chce málo, tak tohle vždy potěší....mě osobně by to tedy potěšilo hodně...

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Ale i tak je hnus, že WG odměňuje jen ty co na hru kašlou.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,347 battles
1 minute ago, CerVus said:

Ale Houbelec.. Nebuď nenažraný. Vyjezdit si Free Duke Of York, nebo teď Aigle.. Ti jako přijde málo?.. Jako co bys chtěl? Zadarmo tier 10ky? Víc blbců na vyšších tierech za málo námahy? Cmon..

Beta Tester, In AlfaTesters
366 posts
733 battles
28 minutes ago, CerVus said:

Jen jestli to není tak, že je spíš lákají zpět. Kdo nehraje neutrácí. Možná ten vzorec nefunguje jen na ty, kdo si dali "pauzu, ale i na ty, kdo přestali platit. Ale kdo ví, jak to mají nastavené. I mě přišel mail, že je mrzí, že jsem přestal hrát WoT a že mě chápou. A to jsem v té době snad ještě moderoval. :cap_wander:

[-BES-]
Players
99 posts
9,205 battles

No já nevím....nevidím nic špatného na tom, když se společnost obrací s motivací se vrátit...a pokud si dotyčnej občas zakoupil premko, nebo nakoupil dublony, taky v tom nevidím nic špatného....

• Cool 2

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles
1 hour ago, Wolffnstein said:

Ale Houbelec.. Nebuď nenažraný. Vyjezdit si Free Duke Of York, nebo teď Aigle.. Ti jako přijde málo?.. Jako co bys chtěl? Zadarmo tier 10ky? Víc blbců na vyšších tierech za málo námahy? Cmon..

Není to tak dávno, co někde rozdávali těm co nehrají tři prémiáky z toho jednu sedmičku + standard co je v téhle akci. 

A ty potom strávíš několik dní snahou o to vyjezdit si šestku.

Takže ano. Mě to přijde málo. Ať jim to klidně dávají. Zároveň ale ať to rozešlou i těm co to hrají a do hry investují svůj čas a peníze. Pro ty kteří na hru kašlou se nic nezmění, buď je to potěší a vrátí se nebo to s nimi vůbec nepohne, ale pro aktivní hráče to bude znamenat hodně.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,230 posts
7,055 battles
23 hours ago, CerVus said:

Není to tak dávno, co někde rozdávali těm co nehrají tři prémiáky z toho jednu sedmičku + standard co je v téhle akci. 

A ty potom strávíš několik dní snahou o to vyjezdit si šestku.

Takže ano. Mě to přijde málo. Ať jim to klidně dávají. Zároveň ale ať to rozešlou i těm co to hrají a do hry investují svůj čas a peníze. Pro ty kteří na hru kašlou se nic nezmění, buď je to potěší a vrátí se nebo to s nimi vůbec nepohne, ale pro aktivní hráče to bude znamenat hodně.

to ja uz davno pochopil, ze cim min do hry investuju, tim me bude mit srat

ale musi se nechat ze pri vyrocich ocenuji dlouho hrajici lidi

• Cool 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,246 posts
9,963 battles

V zájmu zachování duševního zdraví je možná dobrě nehrát :D

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

V zájmu zachování duševního zdraví je možná dobrě nehrát :D

dobře nehrát ?

je dobré nehrát ?

ono to heknutí písma jej trochu rozmazává a já jsem lenivej si umýt monitor :Smile_hiding::Smile_teethhappy: a lupu memůžu najít

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,246 posts
9,963 battles
Před 35 minutami Stratos_HF řekl/a:

dobře nehrát ?

je dobré nehrát ?

ono to heknutí písma jej trochu rozmazává a já jsem lenivej si umýt monitor :Smile_hiding::Smile_teethhappy: a lupu memůžu najít

Sry jako alepoŇ jsem tě pobavila rychlýma prstama a: pomalím a mněkím moskem :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,835 posts
4,955 battles
On ‎31‎.‎07‎.‎2018 at 4:04 AM, MatjoII said:

Ja po dlhej dobe som zapol lodky:-)

No super. :)

• Funny 1

Beta Tester
4 posts
464 battles

Diki chlapy...ale tak v tejto hre som amater:-( človek sa aj snaži a akosi nepomáha byt lepšim v farbičkách.

Players
3,763 posts
18,834 battles

Tak já od půlky dubna ani hru a výsledek:

Spojler

0 cigaret

Spojler

bohužel ... +5kg živé váhy

• Funny 1

Players
624 posts
4,306 battles

Hru jsem zacal hrat nekdy zacatkem roku, zalibila se mi, zajimala me tak jsem se do ni pustil. Myslel jsem si, ze si zahraju, odreaguju se a bude pohoda ale postupem casu jsem zjistil cim vice hru umim, tim horsi mam prozitek ze hry az jsem se dostal do faze kdy jsem si rekl dost a vysral se na to. Cim vice clovek tuhle hru hraje, tim vice je z ni zhnusen. Nejde jen o kvalitu hracu, ta je mimochodem suverene nejhorsi ze vsech online her ktere jsem od mladi hral. Takove lobotomy jsem nevidel v zadne jine nebo alespon ne v takove mire. Ale co vic nasere jsou afk hraci, chapu neumi nekdo hru vtrhne tam a umre ok ale potkavat v kazde bitve dva az tri afk boty je mazec. Mit tohle treba v dote, tak tu hru muzou rovnou zrusit. U tehle hry se dale zabavovat nebudu, je to totalni ztrata casu, rozjet se zkouknout minimapu a nez dojedu ke capu tak uz stihnu byt tri hraci dole tri odjeli na kraj mapy dalsi jsou afk do toho dement pousti letadylka a kouka jak litaji, mnohdy ani to ne, tak tohle neni nic pro me at uz tu hru vyhraju nebo prohraju zazitek nulovy. Pekna bitva je jedna z 50 a kvuli tomu to hrat je utopie. Nektere stupidni mechaniky nechapu jak mohli tak dlouho prezit viz spotovani letadylkem ktery nevidim nebo pousteni radaru pres ostrovy bez moznosti counteru. Je toho vic co je v tyhle hre na [edited], at uz od koncepce ktera vychazi nekde z petrohradu az po hracskou zakladnu. Drive jsem se i rozciloval a hral i vice her, posledni dobou jsem zapl dve, tri hry zakroutil hlavou, vypl to a pustil neco jinyho. Takze smazano a jdu hrat jiny veci. Tahle hra ma tolik hracu jen proto, ze lidi zajima namorni tematika a veci okolo. Pridana hodnota nulova a zadnou jinou hru pod taktovkou WG nikdy instalovat nebudu. 

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,695 battles

Pěkný hejt, škoda, že většina uvedených věcí je přehnaná.
AFK problém nejsou, já je mívám vyjímečně a ještě jsem to většinou já.
To, že 20 metrové letadlo vidí dříve 100 metrovou loď než ona jeho je taky normální.
Ale evidentně jsi toho (jak sám uvádíš) na poli online her moc neodehrál, takže ti přeji šťastnou ruku v hledání ideální hry pro tebe.

• Cool 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
70 posts
1,800 battles

Milý Busty... atď

A teraz si predstav, že vo svojom teame stretneš mňa.. Verím tomu, že v tom prípade ohrýzaš myš.. V snahe pomôcť spoluhráčom vleziem s BB aj tam, kde sa to nevyplatí, 4x za bitku si vystrelím, z toho 3x strelím vedľa a raz pomimo.. Z toho aby dobrého hráča trafil šlak.. Verdikt v tomto prípade znie: keď hrám ja, je lepšie nehrať.(alebo hrať coop a modliť sa, aby to nenapadlo aj mňa)

• Cool 1
  • Funny 3

[T-N-T]
Players
878 posts
4,092 battles
On 10/25/2018 at 2:27 PM, HavranRyc said:

Pěkný hejt, škoda, že většina uvedených věcí je přehnaná.
AFK problém nejsou, já je mívám vyjímečně a ještě jsem to většinou já.
To, že 20 metrové letadlo vidí dříve 100 metrovou loď než ona jeho je taky normální.
Ale evidentně jsi toho (jak sám uvádíš) na poli online her moc neodehrál, takže ti přeji šťastnou ruku v hledání ideální hry pro tebe.

Farmville je prej dobrej.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.