Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Radeckij

Katalog frustracji

21 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,433 posts

Zajrzałem na stronę WoWs, mój wzrok padł na komentarze... i wiecie co? Nudne są te forumowe dramy, bez charakteru, nie to co firmowa strona gry. Dla przykładu:

Wsadzcie sobie te misje gleboko w dupe to jest ich odpowiednie mjejsce.Rozdajcie nagrody swoim przydupasom to nikogo nie zdziwi, a ty zwykly graczu z 2ma wygranymi na 15 bitew zapierdalaj do sklepu premium.

Ha! Można? Można! Nick gracza pominąłem, co by zgodnie z regułami forum było.

Ogólna koncepcja topicu jest taka: wrzucajcie przyuważone w sieci wyrazy oburzenia, akty strzeliste gniewu, itp. Wszystko co gniewne.

Pozdrawiam

• Funny 3

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,123 posts
13,104 battles

Chłop ma widocznie jak ja, od tygodnia co nie biorę od t2 do t10 wr 40% :) dobry temat do pośmiania się czasem z samego siebie.

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,958 battles

Na głównej stronie co chwilę widać takie dramy....

3x nie

Czekam na nowy klan, już szykuje alt-konto. :Smile_honoring:

Edit: ups @Pshemozz ubiegł mnie o minutę 

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,247 battles

Widziałem ten wpis cytowany jako komentarz do najnowszego newsa na stronie i powiem tylko, że mam wrażenie, że pisał to jakiś frustrat... yyy, sorry, statsiarz :cap_haloween: 

• Cool 2
  • Funny 1

[-FZO-]
Community Contributor
1,059 posts
10,773 battles

A może gra dla funu a nie dla statystyk?

Jak fiolet to statsiarz, jak pomidor to dla funu. Na każdego jest wytłumaczenie:-D

Jakiś limit bitew do klanu?

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

,, Tak się obawiałem że gra będzie w takim debilnym kierunku zmierzała. ``

,, Zero kasy na ten szajs tylko cwaniaki grają jak pany Mórz i Oceanów.Brak SK straty w dublonach same przegrane po dwóch latach z WG. ``

,,Dlaczego jak serwer WG na Marsie pada to zawsze przegrywam po zalogowaniu.Ale tak dla wszystkich czułych w temacie tylko free gracze tego doświadczą.``

,, buhahaha te rankedy to jakies kuzwa zarty RNG i MM tez. 3 radary po jednej stronie a w 2 ani jednego hahahaha bo niby czemu nie... 6 dni? to co on wpisal w konsoli bot_kill czy co? bo botow było pelno thx za takie rankedy... ``

,, Panowie nie grajcie na testach bo te jebane szmaty i tak zrobja co zechca .Moze przepatrza konta graczy gdzie na wysokich tierach ustalili proc zw na 25 30proc,to wlasnie ich zajebane myslenie dac 30 proc win a przydupasom 70. BRAWO robta co chceta wowsoskie mendy. ``( jaki wieśniak)

,, Misje są po to by cwaniaki z modami na celność naklepali sobie punktów.A jak już mają pełny sukces to zostają free gracze by zapewnić punkty tym co płacą na grę.Od wczoraj tak jest,ja jako już free gracz czuje się jak kaczka w klatce same przegrane i nic po za tym.Czemu WG nie zamknie modów na jeden lub dwa tygodnie,może wtedy zobaczą jakich zdolnych mają graczy. ``

Pewien pan jest moim idolem, mega

• Cool 2
  • Funny 5

[QTANG]
[QTANG]
Beta Tester
1,830 posts
8,271 battles

"WG wsadzić se głowe w dupe, zaciągąć się, smród taki sam jak w waszych zasranych gównem grach, WSZYSTKICH grach"

"Ta fiolety se farmią bo liżą tyłki WG, a my za free jesteśmy robieni cały czas, free to play żart"

to akurat z WOTa, ale takie hmm "międzywydziałowe" haha

• Cool 1
  • Funny 5

[PLWTF]
Players
26 posts
5,294 battles
43 minutes ago, Tumaniszwili said:

@up, po tonie w jakim utrzymany jest wpis sugeruje się, że to ten sam statsiarz ;)

wybacz towarzyszu moją sugestię, ale w tym zdaniu, wydaje się, że właściwszym słowem byłoby "unurzany", a nie "utrzymany" :D

Players
177 posts
11,214 battles
22 minutes ago, lobuzjeden said:

Stwierdzam oficjalnie, że wszystkie forumowe spiski to NIC w porównaniu z tym Panem. WG ustawiło mu WR na 25-30% na wysokich tierach.
Jeśli liczy się prawdziwy GNIEW ale poza tematem WoWSa, to jest zacny filmik odnośnie CSa (o WoWSie też jest słowo na koniec), Pan aż się zapowietrza ze złości (dużo przekleństw, klikając akceptujesz to!:P):

Leżę :cap_haloween::cap_haloween::cap_haloween:

• Cool 1

[PLWTF]
Players
26 posts
5,294 battles

geniusz....pomyśleć, że użył tylko 6 słów, na całą tak skomplikowaną i pełną różnorodnych emocji wypowiedź....w starożytnej Lakonii, przewracają się w grobach :D

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

No to lecimy dalej:

,,O NAGRODY DLA SWOICH??? CZYZBY DLA [OMNI} WASZYCH PUPILKOW????``

,,Dobrze prawisz. Czekam na bankructwo tego dziadostwa. Za zepsucie shimakaze chociażby...... Wyciągają kase a póżniej mają wszystko w d...e. I wielkie dzięki za warpack i specjalne przywileje dla m. innymi [omni] oraz za nie karanie oszustów itp. "modów". A kolegów w grze to raczej nikt mądry nie szuka WG_dupowłazie``

,, Żenujący dla Wargamingu jest fakt niereagowania na modziarzy - to dotyczy wszystkich gier, ale także "wsadzania" w bitwy własnych botów, to dlatego właśnie zniknął jeden z tekstów raportowania nieuczciwego gracza, no bo jak reagować na raportowanie własnych botów??? ``

,, Takiego oszustwa jak jest teraz nie było nigdy, Kutuzow widzialny przez 2 minuty 18 minutowej bitwy. to jest obrzydliwe matactwo. Dla kogo są więc te bitwy rankingowe? Mam filmik z tej bitwy nadaje się do udostępnienia w sieci. Mam jeszcze zapraszać znajomych do tego dziadostwa. Wstyd. ``

,, WG_Lumberjack Pograj trochę a potem komentuj, bo kolegów tutaj nie masz. ``

,, Wsadzcie sobie te misje gleboko w dupe to jest ich odpowiednie mjejsce.Rozdajcie nagrody swoim przydupasom to nikogo nie zdziwi, a ty zwykly graczu z 2ma wygranymi na 15 bitew zapierdalaj do sklepu premium``

,, odezwal sie progamer z koziej dupy ``

,, hmm nie słyszałem... nie widziałem... ciekawe kiedy i gdzie był ten konkurs...??? Po Nickach nie rozpoznaję graczy z regionu EU... a może się mylę...??? ( sarkazm...) ``

• Cool 1
  • Funny 3

Players
1,054 posts
4,628 battles

Trochę nie mieszczące się w temacie, ale urocze: jaki kwiatek można trafić jak się przypadkiem kliknie w niewłaściwe subforum:

Ak toto bude citat niekto z Wargamingu, tak sa chcem opytat, ci toto je marketingova strategia Wargamingu? Podporovat kriminalnikov, podvodnikov a mentalne narusenych ludi a nechat svoju firmu propagovat takymito kreaturami?

Chyba zacznę przeglądać czeskie forum bo ichnie hnojobure mogą być podwójnie zabawne.

• Cool 1
  • Funny 3

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

,, buhahaha te rankedy to jakies kuzwa zarty RNG i MM tez. 3 radary po jednej stronie a w 2 ani jednego hahahaha bo niby czemu nie... 6 dni? to co on wpisal w konsoli bot_kill czy co? bo botow było pelno thx za takie rankedy... ``

,, WG i sportowa rywalizacja hahahahaha, własne matki by sprzedali żeby bilans był na + ``

,, następny patch z cyklu: spierdoliliśmy ale i tak będziecie grać... ``

,, WG... NO PAY NO WIN, Do golenia barany. ``

,, To już nie są bitwy morskie a walki z duchami. gra nie daje już takiej przyjemności co kiedyś. Zrobił się syf. ``

,, Co ty pie....z pacanie nie widzisz że to jest oszustwo,jak może znikać pancernik czy krążownik
w zasięgu jak możesz wygrać lub przegrać bitwę która się kończy 3 na 9. Jedna 9 gamonie druga Asy. Tak?
I jakie to są okręty nie do ruszenia przez samoloty?. ``

,, Faktycznie gówniane to jak się ogląda jak lotniskowiec zatapia wszystko, bez szans na unik ,coś czuje że wows sie zdup... jak wot a szkoda. ``

• Funny 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.