Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
tanktankkimo

Premium dükkanda gizli indirimler

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
213 posts
4,051 battles

Merhabalar,

Tank tarafında pazarlama departmanının yaptığı bazı çalışmalar varmış. Her oyuncuya premium shop altında farklı indirimler sunuluyormuş. Ancak bu kısma dikkat, indirim ibaresi görünmüyor.

Mesela 2500 altın normade 39TL iken şu an bende 29 TL görünüyor. Hiç bir indirim işareti vs. olmadan. Bir başka oyuncuda 20TL görünüyormuş. Kaynak: 

Ne güzel buradan altın alırım. Bu altınlarla da premium gün alırım diye düşünüyordum ki, şimdi gemi için girip baktığımda 2500 dublon için 29tl yazdığını gördüm. Sanırım aynı gizli indirim gemi için de var.

Sizde kontrol edip eğer farklılık varsa buraya 2500 dublon fiyatını yazabilir misiniz? 

Bu indirim gizli yapılmış olduğundan ne zaman geri alınır süresi nedir belli değil.

Bir de anladığım kadarıyla (bu saatte kafam ne kadar anlıyorsa artık) bu indirim sadece türk oyuncularda var. Acaba sonunda ülkeye göre bir fiyat politikası mı geliştiriyorlar? Şişşşşşt, yabancı oyunculara çaktırmayın.

• Cool 1

Players
213 posts
4,051 battles
15 hours ago, MagicBarff said:

Bende hala 39,04tl, wg türkiye birşeyler çeviriyor dur bakalım

İnidirim olursa satışlar artar mı diye kontrol ediyor olabilirler.

O zaman %50 indirimli olan arkadaşlar bol bol alsın. (Evet bazı kullanıcılarda 19 kusur TL imiş 2500 dublon). Benim gibi daha az indirimdekiler almasın ya da az alsın ki sonuç olarak %50 inidirimin daha mantıklı olduğu kararına varsınlar:cap_haloween:

Players
810 posts
12,418 battles

Bu uygulama kalici olmasi taraftariyim guzel uygulama steam olayi gibi eski oyunculara kiyak yapiyor wg kalici kamuflaj icin cekerim az bucuk doblon oyun gelissin

Players
213 posts
4,051 battles
12 hours ago, _JamesAdams said:

Eski oyuncuya göre diye bir şey yok neye göre indirim yapıldığı belli değil.

Bence Türkiyedeki oyunculardan rastgele bir guruba %50 bir gruba %25 indirim verdiler. Sonuçta satış gelirlerinde bir artış olmazsa indirime gerek yok diyecekler. Artış varsa ve %25lik grup ile %50lik grubun geliri aynı ise %25'de karar kılabilirler. Ama eğer %50 olan grubdaki toplam satış ortalaması diğerlerini geçiyorsa en sonunda sürümden kazanacakarı kafalarına dank etmiş olur. 

Kaç defa yazdık fiyatlar uygun olsa biz de daha çok bir şeyler alırız. En azından bu oyuna para vermem diyenleri de kazanırlar. Tank oynuyorken her ay 30-40TLlik bir şeyler alırdım. Tier 6'ya kadar neredeyse tüm premium tanklar vardı. Sonra fiyatlar bize göre coşunca alımı bıraktım. Benden hiç kazanamaz oldular. Gemiye geldiğimden beri de daha tek kuruş harcamadım.

• Cool 1

WG Team
292 posts
459 battles

Merhabalar, 

Pazarlama ekibimiz fiyatlar üzerinde bir takım testler gerçekleştiriyor. Bu sebeple premium dükkanda farklı fiyatlandırmalar görmeniz mümkün. 

Konu hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi paylaşmamız mümkün değil fakat bunun bir sorun olmadığını ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğinizi söyleyebiliriz. 

• Angry 1

Players
6 posts
4,052 battles

Bende şuanda 2500 doblon 19,52TRY premium hesap 30 gün 39,04TRY şimdi ben 1 ay premium almak istiyorum diyelim oyunun sitesinden premium çekersem 39 lira oyun içinden alırsam 19,50 lira ne kadar mantıklı :)

Players
161 posts
10,287 battles

Ben Tanks forumunda da paylaştım yorumumu , Adalet olmadığı için alışverişi kestim! Pre hesap veya gold bu oyunda da doblon almayacağım...

[EJDER]
Players
277 posts
17,867 battles

Benim eski hesabımda %50, sık kullandığım hesabımda %30 indirim vardı. Kendi kendime hediye doblon attım:) Fakat eşitsizlik ve haksızlık olduğuna ben de katılıyorum. Umarım bu deneme halinde kalır herkese eşit oranda indirim ve kampanyalar sunulur.

• Cool 1

[R-C-N]
[R-C-N]
Players
1,228 posts
13,114 battles

Sonuçta şu an için sadece test ediliyor. Bazı oyuncularda var, bazılarında ise yok. Kendi klanım için konuşuyorum sadece 2 kişide çıktı bu indirim. Neye göre oyuncu seçiliyor bilmiyorum fakat oyuncu kayırma olmadığı gibi, oyuncularada haksızlık olduğunu düşünmüyorum.

Players
810 posts
12,418 battles

Ben bu zamana kadar doblon cekmedim bir para yatirdiysam bu oyuna belfasta yatirmisimdir hayrini gorup geri iade etmistim arkadasi bekliyorum onun kartini kullancam 5.5 k cekip ilk isim nickimi degistirmek olacak kampanyayi hemen bitirmeyin kalici olsun

Players
213 posts
4,051 battles
9 hours ago, TheWartmongers said:

Bende şuanda 2500 doblon 19,52TRY premium hesap 30 gün 39,04TRY şimdi ben 1 ay premium almak istiyorum diyelim oyunun sitesinden premium çekersem 39 lira oyun içinden alırsam 19,50 lira ne kadar mantıklı :)

Gold ile al gitsin işte. Şu an mantıklı iş yapma pşinde değiller zaten. Test ediyorlar piyasayı. %50 indirimli doblon alma imkanın var. Faydalan işte:)

6 hours ago, Gong_ER said:

Benim eski hesabımda %50, sık kullandığım hesabımda %30 indirim vardı. Kendi kendime hediye doblon attım:) ...

Ha ha haa süper fikirmiş :D 

4 hours ago, Accelerated said:

Sonuçta şu an için sadece test ediliyor. Bazı oyuncularda var, bazılarında ise yok. Kendi klanım için konuşuyorum sadece 2 kişide çıktı bu indirim. Neye göre oyuncu seçiliyor bilmiyorum fakat oyuncu kayırma olmadığı gibi, oyuncularada haksızlık olduğunu düşünmüyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Bir başkasına yapılan indirimin bana bir zararı yok. Ona indirim yapsa da yapmasa da bana aynı fiyattan geliyor sonuçta. %3-5 oyuncuyu teste tabii tutmuşlar ve bu teste katılma ödülü olarak da indirim vermişler gibi düşünmek lazım. Keşke %50 indirimim olsaydı diyorum ben de elbet. Ama bu haksızlık değil şans. Aynı hergün verdikleri kutulardan bazılarına süper kutu çıkması gibi. Aynı bazılarının süper kutusundan hakketen süper bir şey çıkarken diğerlerininkinden dandik yükseltme çıkması gibi. O kutuyu hiç vermeme imkanı var. Bana süper kutu çıkmadığında "bu haksızlık" demyiyorum. "Tüm yine şansım tutmadı" diyorum. Aynı durum bence.

Umarım %50 indirimi olanlar bol bol doblon alırlar da bu indirim herkese kalıcı olur. Şöyle bir kabaca hesapladım da bir çok gemiyi %50 indirm olursa gözüm kesiyor. Diğer türlü bizim şartlarımızda maalesef yine pahalı :(

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.