Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Konkurs społeczności – zaprojektuj naszywkę

14 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles

Kapitanowie,

Aktualizacja 0.7.0 wprowadziła mnóstwo fajnych rzeczy, a jedną z głównych nowości są Specjalne insygnia.

Nadszedł czas, byście pokazali swoją twórczą stronę i zaprojektowali wyjątkową naszywkę. Naszywka składa się z symbolu oraz tła. Ten konkurs poświęcony jest wyłącznie symbolom, więc nie ma potrzeby dołączać tła.

Więcej info: LINK

Design-a-patch_WG_SPB_WoWS_1200x790.jpg

[ISEN]
Moderator
4,701 posts

Nie bym marudził, ale pula nagród 5 super plus 20 losowych na WSZYSTKIE serwery to tak trochę trąci malizną. Na kamuflaż francuskich pancerników było kilkaset zgłoszeń. I to na EU. A teraz 5 najlepszych naszywek i 20 losowych kontenerów. Ale darowanemu konkursowi w regulamin się nie zagląda.

• Cool 1

[POMF]
Weekend Tester
2,345 posts
9,226 battles
1 hour ago, NyronGT said:
  Hide contents

tumblr_o4nz99Ixzd1r9ap5no4_1280.pngpantsu.jpg?w=385&ssl=1

Przeszedłby taki pomysł?

Jak najbardziej. Aktualnie tworzenie "contentu" pod animową część społeczności wows ma większy piorytet niż dodawanie złamanych okrętów.

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,295 battles
5 hours ago, dzobo30 said:

Lanca

płonąca lanca.jpg

Będziemy głosować. Janusz inspirowany matematycznym kutangensem a'la zakuty łeb.

[POMF]
Weekend Tester
2,345 posts
9,226 battles
On 22/02/2018 at 10:08 AM, Misiuuuu said:

Zaprojektowałbym idealną naszywkę ale łapa niedźwiedzia jest już dostępna w grze. :(

Ale takiej nie ma

srznHai.jpg

• Cool 1

Beta Tester
101 posts
7,312 battles

Mam pytanie. Dlaczego nagrody za zajęcie pierwszych 5 miejsc różnią się w zależności od języka? Np. na stronce amerykańskiej, rosyjskiej oraz na angielskiej w Europie, nagrodami są: okręt, miejsce w porcie, kapitan, flagi.

Natomiast na polskiej wersji strony, nagrodami są: okręt, miejsce w porcie, kapitan, dublony oraz flagi.

Z tego co pamiętam, na początku wszystkie serwery miały dublony w nagrodach, teraz już nie. Czyżby WG zmieniło liczbę nagród? Czy dublony do nagrody to już za dużo było? :Smile_teethhappy:

ver_en.jpg

ver_pl.jpg

Beta Tester
4,542 posts
13,535 battles

znając życie ktoś się ogarną że za dużo dublonów dali

Zresztą oni teraz mają wersję 1.0 wota na głowie bo i jakoś głosowania nie widzę

Beta Tester
101 posts
7,312 battles

Jest już głosowanie ;) niestety nie wybrali mojej pracy, szkoda. Miałem coś takiego(tylko się nie smiejcie:Smile_teethhappy:):

24g8soo.jpg

P.S.

Dostałem info, że byłem w TOP15, ale tylko 10 prac mogli wybrać :/

• Cool 4

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
6 hours ago, Michi50 said:

Mam pytanie. Dlaczego nagrody za zajęcie pierwszych 5 miejsc różnią się w zależności od języka? Np. na stronce amerykańskiej, rosyjskiej oraz na angielskiej w Europie, nagrodami są: okręt, miejsce w porcie, kapitan, flagi.

Natomiast na polskiej wersji strony, nagrodami są: okręt, miejsce w porcie, kapitan, dublony oraz flagi.

Z tego co pamiętam, na początku wszystkie serwery miały dublony w nagrodach, teraz już nie. Czyżby WG zmieniło liczbę nagród? Czy dublony do nagrody to już za dużo było? :Smile_teethhappy:

Zgłosiłem to wyżej.
Grafika została podmieniona na taką jak pozostałe regiony i kraje.
Taka lista nagród widniała tylko w wersji PL/ES/IT.

5 hours ago, dzobo30 said:

znając życie ktoś się ogarną że za dużo dublonów dali

Zresztą oni teraz mają wersję 1.0 wota na głowie bo i jakoś głosowania nie widzę

Oba nasze produkty wiąże tylko nazwa Wargaming i siedziba główna. 

• Cool 1

[P-W-C]
Players
35 posts
11,511 battles

Bardzo proszę wszystkich Polskich marynarzy o zagłosowanie na moją pracę :) mój nick pracy-- "zurawmghks"     z góry Wszystkim Patriotycznym Polakom DZIĘKUJĘ :) AHOJ

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.