Jump to content
  • 0
USS_TEXAS

Brzydkie kamuflaże

87 comments in this topic

Question

Players
4 posts
803 battles

Czemu w tej grze są takie brzydkie kamuflaże?

Te halloweenowe, walentynkowe i cała masa dziwactw - po prostu wymiotne.

Kilka za srebro jeszcze w miarę ujdzie: szaro-niebieska panterka USA i szaro-błękitne wielokąty GB. Ale najlepiej na małe okręty bo wzór jest dość gęsty.

Dla odmiany malowania okrętów premium i te za złoto są piękne (w większości). Rozumiem że to malowania historyczne?

Na przykład Texas i Warspite są cudne.

Wniosek jest taki: Wzorujcie się na historycznych malowaniach okrętów, a nie róbcie własnych.

Ja rozumiem że na wschodzie panuje nieco inny gust artystyczny, ale mnie oczy bolą od patrzenia na te pływające pisanki.

• Cool 2

86 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,339 battles
24 minuty temu, Marblehead_1 napisał:

Spokojnie, spokojnie, kilka premek DD znalazło by im się bez żadnego problemu. Jak WG zabraknie pomysłu na premki dużych linii to i stawiam, że taki INS Elliat pojawi się w grze..

pewnie i tak będzie,jak też pojawi się flota jakiegoś Allacha...póki co mamy ukłon w stronę jedynie słusznych ideologii-stalinowskiej i "żandarma światowego pokoju"

• 0
Players
2,465 posts
25,553 battles
31 minutes ago, komturkonrad said:

pewnie i tak będzie,jak też pojawi się flota jakiegoś Allacha...póki co mamy ukłon w stronę jedynie słusznych ideologii-stalinowskiej i "żandarma światowego pokoju"

Ależ oczywiście, flota takiego Pakistanu bez problemu może się pojawić w grze - stawiam, że w drzewku Commonwealthu. Tutaj bądzie znacznie więcej okrętów niż przy Izraelu, nawet krążownik się znajdzie a i kilka niszczycieli nie jest problemem - stawiam, że te które spadły z rowerka w 1971 roku. Marynarki krajów Maghrebu nigdy jakieś duże nie były i raczej poza bardzo małymi okrętami nie nadającymi się nawet na TI nie miały nic więcej, moze jakieś stare kanonierki - ale od razu przyznaję musiałbym poszperać w materiałach bo sam jestem ciekaw. Egipt to maksymalnie jeden DD premium. Da się? Da się!

• 0
[ASOS]
Players
432 posts
On 5/21/2018 at 9:56 PM, komturkonrad said:

Sama idea zaśmiecania gry czymś takim jest wysoce wkurzająca. Okręty,które z takim pietyzmem zostały przywrócone do życia w grze zniekształca się i paprze jakimiś " ortodoksyjnymi" przekazami.Może nawet już samo ustosunkowywanie się do coraz to nowych chorych wizji artystycznych,prowadzi chyba i grozi infekcją mózgu od twórcy ...Może trzeba ignorować te nowe pomysły,przymykać oko?Łatwiej nie oglądać tego badziewia grając z modami.

W nawias raczej powinno powędrować słowo "artystycznych":) Niż "ortodoksyjnymi":)

Ja w każdym razie dałem sobie radę (mody) dzięki pomocy merytorycznej komturkonrad

Ale uważam, że nie powinienem instalować modów, żeby zrobić coś oczywistego.

To idiotyzm.

Dzięki pomocy uporałem się z kiczem,

ale czuję się jakbym oszukał fiskusa..., ze względu na kretyńskie przepisy podatkowe:) 

Tak sobie zerknąłem..., i wydaje mi się, że temat dotyczący estetyki zamienia się w polityczny.

Oczywiście Marbelhead wychodzi na trolla:)

Ale Chłopaki trzymacie się dzielnie.

Czyli, szacun na dzielni:)

Prosta sprawa. Swastyka jest zabroniona, więc nie dziwię się WG jeśli ten aspekt rzeczywistości pomijają, zresztą bardzo zgrabnie.

Ale epatowanie sierpem i młotem jest również zabronione.

Jeśli nie ma swastyki, nie też i sierpa,

Pomijam, że ZSRR to była zbrodnicza instytucja, a sam Stalin wg danych, jego rozkazów zamordował 30mln ludzi! 

Pomijam, że więcej niż Hitler....

Ale skoro nie ma swastyki, co zrozumiałe, to odwoływanie się do wspaniałej marynarki ZSRR jest idiotyzmem.

Zwłaszcza, że ZSRR miało mocną Armię Czerwoną, niezłe T-34 (ilość ie jakość) ale marynarkę wojenną meli..., do dupy:)

Amen:)

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 2

• 0
[RNG-1]
Players
1,671 posts
21,176 battles

Tak naprawdę najbrzydsze kamuflaże to są te pompatycznie rozdmuchane do granic możliwości dobrego smaku kamuflaże narodowe. Sowiecki na Rewolucji, pasiasto-gwiaździsty na Texasie i Clevlandzie oraz te dwa na Ryśku, z czego jeden był do wygrania.

• Cool 1

• 0
[MCNC]
Players
321 posts
27,194 battles

Posprzedawałem duplikaty , kolekcja Amerykańskie krążowniki zrobiona .

Czy można coś  zrobić  aby ten (hmm) kamuflaż  na Clevlenda tak nie (hmm) wyglądał  ??? Ludzie ...

• 0
Players
1,614 posts
25,167 battles

Ja wgrałem sobie paczkę kamuflazy historycznych z Aslaina i nie widzę żadnych orłów, sierpów, młotów, buteek kofoli, bojlerów ani palników acetylenowych na kominach. Po prostu piękne stonowane kamuflaże.....

• 0
[MCNC]
Players
321 posts
27,194 battles
1 hour ago, blacman_pl said:

Ja wgrałem sobie paczkę kamuflazy historycznych z Aslaina i nie widzę żadnych orłów, sierpów, młotów, buteek kofoli, bojlerów ani palników acetylenowych na kominach. Po prostu piękne stonowane kamuflaże.....

Wgrałem kamuflaże historyczne 'Splinter'   , okręty w porcie zmieniły wygląd , ale niestety jest wyjątek - właśnie krążownik Cleveland . Nadal wygląda  jak to (hmm...)  coś .

• 0
[RNG-1]
Players
1,671 posts
21,176 battles
21.05.2018 o 22:21, komturkonrad napisał:

choćby taki 5b0328c8260c1_Beztytuu.thumb.png.4d2b21f8f8f0aefffe05fff48fcbf1f2.pngi też jestem szczęśliwym posiadaczem krzewiciela rewolucyjnego komunizmu:Smile_teethhappy: i staram się widząc go u przeciwnika celować w ponadczasowy napis Cep Cepem Cepa Pogania,niemniej ten nie zmienia kształtu bryły jednostki i kojarzy się jedynie z ideami marksistowsko-leninowskimi

Dlatego ja używam głównie tego drugiego kamuflażu, bo sam jestem przeciwnikiem komuny i jego krzewienia.

• Cool 1

• 0
[MS-B]
Beta Tester, Players
1,233 posts
10,308 battles

Do kamuflaży podchodzę tylko w kontekście ich przydatności, a nie wyglądu. Ważne jest jakie dostaje z tego tytułu bonusy, jak ktoś nie che oglądać mojej "puszki" na Romie, to ma opcje wyłączenia tych kamuflaży w porcie. Co do nowych amerykańskich kamuflaży, dostajecie za darmo "skórkę" o wartości 3000 dublonów (dla VIII) i jeszcze plączecie ze brzydka :cap_haloween:, coś za coś.

• 0
[MCNC]
Players
321 posts
27,194 battles
1 hour ago, Issithin said:

Do kamuflaży podchodzę tylko w kontekście ich przydatności, a nie wyglądu. Ważne jest jakie dostaje z tego tytułu bonusy, jak ktoś nie che oglądać mojej "puszki" na Romie, to ma opcje wyłączenia tych kamuflaży w porcie. Co do nowych amerykańskich kamuflaży, dostajecie za darmo "skórkę" o wartości 3000 dublonów (dla VIII) i jeszcze plączecie ze brzydka :cap_haloween:, coś za coś.

Miałbym niby zapłacić 3000 dublonów za to coś bo ma  bonusy :)) ?? Dla mnie jest w tej chwili warta może jeden sygnał Hotel Yankee , za tyle bym się pozbył irytacji gdyby była tylko możliwość ?! Na pewno takim paskudztwem nie będę oszpecał krążownika Cleveland - mam w poważaniu te bonusy - a Ty se rób jak chcesz .

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,339 battles
On 7/15/2018 at 2:22 PM, Issithin said:

Skoro tak mówisz,to w takim przypadku powinna być dla gracza opcja-czy chcesz przyjąć "to piękne hamerykańskie camo",czy dublony o wartości 3000?. Myślę,że zadowalałoby to "konserwatywnych" jak i "futurystycznych" graczy. A tak to nie dziw się,że takie na siłę wciskanie komuś do portu artystycznej szpetoty budzi sprzeciw. Nie wszyscy patrzą przez twój pryzmat.

On 5/21/2018 at 11:30 PM, Greyshark said:

Chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie słowa szowinizm?

możesz odbierać go jako internacjonalistyczny przekaz klas społecznych jedynie słusznych racji przywiązanych do swego wodza i rozsiewających swe zarazliwe czy też jedynie słuszne idee na Jewropę(Europę),może nie umieściłem tego w cudzysłowie niemniej,w krzywym zwierciadle tak to interpretuję na wesoło i odbieram...swoją drogą symbole komunizmu nie są zakazane,wręcz przeciwnie duch komunizmu ma w twórcach chyba tu sympatyków

zgadza się niemniej działa to jak" płachta na byka" i jest rewolucyjną formą walki - bardzo oczojebną- w sensie wyolbrzymiania zalet i własnych jedynie słusznych przekonań,czepiasz się słowa...

On 5/22/2018 at 12:25 AM, Greyshark said:

Oczywiście. Skoro jest niewłaściwie użyte...

Służbista.:Smile-_tongue:

dla mnie komunista to szowinista klasowy przekonany o nieomylnej i nadrzędnej roli proletaryatu i 

masz Greyshark  tu odpowiedz na dręczące Cię pytanie

On 5/21/2018 at 11:30 PM, Greyshark said:

Chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie słowa szowinizm?

zacytuję tu wprawdzie nie dla mnie autorytet,ale w tym się akurat zgadzam:"Etniczny szowinizm jest ostatnim, najwyższym stadium komunizmu."https://pl.wikiquote.org/wiki/Szowinizm jak tez poproszę Cie abyś zaznajomił się chociażby z tym gdzie:"Stalinizm cechowało wzbogacenie komunizmu o szowinizm i imperializm rosyjski." http://prawy.pl/37566-komunizm-w-prl-w-ujeciu-socjologicznym-2/ także niestety ale obce są mi zbrodnicze idee spod znaku sierpa i młota.

On 5/22/2018 at 4:26 PM, Marblehead_1 said:

Tylko jak siedzi na okręcie to nie wiadomo na kogo tak na prawdę defekuje.

może defekuje na flagę USA?

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 5 postów.

• Cool 2