Jump to content
  • 0
USS_TEXAS

Brzydkie kamuflaże

87 comments in this topic

Question

Players
4 posts
803 battles

Czemu w tej grze są takie brzydkie kamuflaże?

Te halloweenowe, walentynkowe i cała masa dziwactw - po prostu wymiotne.

Kilka za srebro jeszcze w miarę ujdzie: szaro-niebieska panterka USA i szaro-błękitne wielokąty GB. Ale najlepiej na małe okręty bo wzór jest dość gęsty.

Dla odmiany malowania okrętów premium i te za złoto są piękne (w większości). Rozumiem że to malowania historyczne?

Na przykład Texas i Warspite są cudne.

Wniosek jest taki: Wzorujcie się na historycznych malowaniach okrętów, a nie róbcie własnych.

Ja rozumiem że na wschodzie panuje nieco inny gust artystyczny, ale mnie oczy bolą od patrzenia na te pływające pisanki.

• Cool 2

86 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
On 14.05.2018 at 1:02 AM, Porchack said:

2. Dlaczego WG teraz psuje swoją własną ciężką pracę podając ją w badziewnej formie pstrokacizny?

To po prostu nielogiczne.

Nielogiczne ani ze względów kulturowych, ani tym bardziej ekonomicznych.

Po prostu!:)

Ja chcę mieć możliwość(!) "mieć" okręt wyglądający kolorystycznie jak OKRĘT, a nie jakieś podkolanówki dla dzieci!!:)

Tymczasem w prawdziwym świecie

• 0
[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
22,407 battles
On 14.05.2018 at 8:57 AM, Greyshark said:

Bezsensowny argument. Ja też płacę kasę, i mam wymagania aby okręty były kolorowe. I co, będziemy się licytowali, kto więcej kasy płaci ten ma rację?

ależ nie bezsensowny. Weszliśmy tu żeby grać grę w historyczne okręty wojenne (i ich wariacje)

nie w okręty używane przez dziewczynki o dużych oczach i małych cyckach, nie w puszki coca-coli montowane na kadłubach, nic takiego nigdy nie było w materiałach reklamowych ani informacyjnych zachęcających do gry.  Dlaczego oceniasz tak głupio argument osoby dobrze i logicznie argumentującej dlaczego nam (wielu graczom) przeszkadza fantastyczna, mangowa i inna pstrokacizna okrętów wojennych

Dziewczynki o dużych oczach i ich stateczki (bo nie chce nadużywać słowa okręty) weszły tylko dlatego że Wargaming połakomił się na kase Azjatów, zmieniając mocno target swojej gry.  Jakby mi ktoś przed rozpoczęciem grania w WOWS powiedział wprost że to WG zrobi z czasem z tego taką gre, gdzie masz (miedzy innymi) okręty którymi bawią się japońskie dziewczynki w kusych sukieneczkach to za cholere bym tu nie wszedł.

• Cool 3

• 0
[ASOS]
Players
432 posts

A ja polecę z Aslaina coś co się mniej więcej nazywa "stonowane krzykliwe kamuflaże".

Włączasz..., i te wszystkie różowe choinki zamieniają się jakieś warianty bardzo znośne, a czasem nawet eleganckie:)

I okręt wygląda jak okręt.

A nie jak piórnik przedszkolaka:)

• 0
[ARES-]
[ARES-]
Beta Tester
1,724 posts
22,407 battles
5 hours ago, Greyshark said:

Za cholerę nie mogę zrozumieć problemu z mangą. Wystarczą dwa kliknięcia, żeby go rozwiązać. Na czym polega trudność?

również dwa kliknięcia wystarczą żeby grać w inną grę, ale to nie rozwiązuje problemu... teraz dochodzą napuszone "kamuflaże dumy narodowej"... nie wiem jakich smarkaczy to rajcuje ale po rozłożonych na okrętach flagach Francji teraz mamy patetyczny do idiotyzmu (wielki orzeł zamiast nadbudówek) kamuflaż amerykański...

fd2f0d72-5ab4-11e8-b63e-ac162d8bc1e4_120

NO LUDZIE>... 

• Cool 2
  • Funny 1

• 0
[ASOS]
Players
432 posts
6 hours ago, Scarrry said:

ależ nie bezsensowny. Weszliśmy tu żeby grać grę w historyczne okręty wojenne (i ich wariacje)

nie w okręty używane przez dziewczynki o dużych oczach i małych cyckach, nie w puszki coca-coli montowane na kadłubach, nic takiego nigdy nie było w materiałach reklamowych ani informacyjnych zachęcających do gry.  Dlaczego oceniasz tak głupio argument osoby dobrze i logicznie argumentującej dlaczego nam (wielu graczom) przeszkadza fantastyczna, mangowa i inna pstrokacizna okrętów wojennych

Dziewczynki o dużych oczach i ich stateczki (bo nie chce nadużywać słowa okręty) weszły tylko dlatego że Wargaming połakomił się na kase Azjatów, zmieniając mocno target swojej gry.  Jakby mi ktoś przed rozpoczęciem grania w WOWS powiedział wprost że to WG zrobi z czasem z tego taką gre, gdzie masz (miedzy innymi) okręty którymi bawią się japońskie dziewczynki w kusych sukieneczkach to za cholere bym tu nie wszedł.

"Dlaczego oceniasz tak głupio argument osoby dobrze i logicznie argumentującej..."

Uff..., dzięki:)

• 0
[ASOS]
Players
432 posts
17 minutes ago, Scarrry said:

również dwa kliknięcia wystarczą żeby grać w inną grę, ale to nie rozwiązuje problemu... teraz dochodzą napuszone "kamuflaże dumy narodowej"... nie wiem jakich smarkaczy to rajcuje ale po rozłożonych na okrętach flagach Francji teraz mamy patetyczny do idiotyzmu (wielki orzeł zamiast nadbudówek) kamuflaż amerykański...

NO LUDZIE>... 

No ten oficjalny kamo to już szczyt żenady....:)

To jest gorsze niż Łada Samara ze spojlerem od BMW:)

A;bo Wołga ze znaczkiem Mercedesa.

Masakra:)

Bo to nawet nie jest zwyczajnie głupie..., to jest jakiś Mont Everest złego smaku:)

To już wolę różowe prążki.

A francuskie kamo przy tym to szczyt umiarkowania. Francuskie kamo było bez sensu, ale miało jakiś walor estetyczny. 

• Cool 3

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,421 battles

Sama idea zaśmiecania gry czymś takim jest wysoce wkurzająca. Okręty,które z takim pietyzmem zostały przywrócone do życia w grze zniekształca się i paprze jakimiś " ortodoksyjnymi" przekazami.Może nawet już samo ustosunkowywanie się do coraz to nowych chorych wizji artystycznych,prowadzi chyba i grozi infekcją mózgu od twórcy ...Może trzeba ignorować te nowe pomysły,przymykać oko?Łatwiej nie oglądać tego badziewia grając z modami.

• Cool 1

• 0
[ASOS]
Players
432 posts
16 minutes ago, komturkonrad said:

Sama idea zaśmiecania gry czymś takim jest wysoce wkurzająca. Okręty,które z takim pietyzmem zostały przywrócone do życia w grze zniekształca się i paprze jakimiś " ortodoksyjnymi" przekazami.Może nawet już samo ustosunkowywanie się do coraz to nowych chorych wizji artystycznych,prowadzi chyba i grozi infekcją mózgu od twórcy ...Może trzeba ignorować te nowe pomysły,przymykać oko?Łatwiej nie oglądać tego badziewia grając z modami.

W nawias raczej powinno powędrować słowo "artystycznych":) Niż "ortodoksyjnymi":)

Ja w każdym razie dałem sobie radę (mody) dzięki pomocy merytorycznej komturkonrad

Ale uważam, że nie powinienem instalować modów, żeby zrobić coś oczywistego.

To idiotyzm.

Dzięki pomocy uporałem się z kiczem,

ale czuję się jakbym oszukał fiskusa..., ze względu na kretyńskie przepisy podatkowe:) 

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,421 battles

Twoja rada stryk33   - uninstall game- jest co najmniej wysoce budująca,jednak muszę Cię zawieść,gdyż grając z modami świat wowsa wydaje się od jakiegoś czasu piękniejszy.Trudno jest mi jednakowoż trawić coraz to nowo wprowadzane pomysły camo epatujące jakimś szowinizmem,ekstremizmem czy fanatyzmem,oprócz głupot dotychczas serwowanych.Trochę to niestrawne i nieapetyczne.

• Cool 1

• 0
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
25 minutes ago, komturkonrad said:

Twoja rada stryk33   - uninstall game- jest co najmniej wysoce budująca,jednak muszę Cię zawieść,gdyż grając z modami świat wowsa wydaje się od jakiegoś czasu piękniejszy.Trudno jest mi jednakowoż trawić coraz to nowo wprowadzane pomysły camo epatujące jakimś szowinizmem,ekstremizmem czy fanatyzmem,oprócz głupot dotychczas serwowanych.Trochę to niestrawne i nieapetyczne.

Jakie to kamuflaże epatują szowinizmem? :Smile_amazed:

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,421 battles
1 minutę temu, Greyshark napisał:

Jakie to kamuflaże epatują szowinizmem? :Smile_amazed:

choćby taki 5b0328c8260c1_Beztytuu.thumb.png.4d2b21f8f8f0aefffe05fff48fcbf1f2.pngi też jestem szczęśliwym posiadaczem krzewiciela rewolucyjnego komunizmu:Smile_teethhappy: i staram się widząc go u przeciwnika celować w ponadczasowy napis Cep Cepem Cepa Pogania,niemniej ten nie zmienia kształtu bryły jednostki i kojarzy się jedynie z ideami marksistowsko-leninowskimi

• Cool 1

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
8 minutes ago, komturkonrad said:

choćby taki 5b0328c8260c1_Beztytuu.thumb.png.4d2b21f8f8f0aefffe05fff48fcbf1f2.pngi też jestem szczęśliwym posiadaczem krzewiciela rewolucyjnego komunizmu:Smile_teethhappy: i staram się widząc go u przeciwnika celować w ponadczasowy napis Cep Cepem Cepa Pogania,niemniej ten nie zmienia kształtu bryły jednostki i kojarzy się jedynie z ideami marksistowsko-leninowskimi

Chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie słowa szowinizm?

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
1 minute ago, komturkonrad said:

możesz odbierać go jako internacjonalistyczny przekaz klas społecznych jedynie słusznych racji przywiązanych do swego wodza i rozsiewających swe zarazliwe czy też jedynie słuszne idee na Jewropę(Europę),może nie umieściłem tego w cudzysłowie niemniej,w krzywym zwierciadle tak to interpretuję na wesoło i odbieram...swoją drogą symbole komunizmu nie są zakazane,wręcz przeciwnie duch komunizmu ma w twórcach chyba tu sympatyków

W dalszym ciągu to nie jest szowinizm.

• 0
[-SBF-]
8,315 posts
10 minutes ago, komturkonrad said:

czepiasz się słowa...

Oczywiście. Skoro jest niewłaściwie użyte...

• 0
[RNG-1]
Players
1,673 posts
21,217 battles
15 godzin temu, Scarrry napisał:

NO LUDZIE>... 

Trzeba Ci Scarrry przyznać rację. Co raz to nowe stałe kamuflaże są co raz bardziej oczojebne. Kamo na Rewolucję Paździochnikową, epatującą propagandą prokomunistyczną, ARPedalskie anime-kolorki okrętów (po za ARP Takao, to akurat jest fajne), kamo na Ryśka robiącego z niego ścianę z płaskorzeźbami, a teraz ten szczyt złego gustu (już pomijam kamuflaże "kosmiczne" i "haloweenowe"). Ten orzeł już tak źle wygląda, że chyba napiszę do supka WG by może coś z tym zrobili. A WG potrafi zrobić fajnie kamuflaże. Kamo na Bismarcka z tymi żółtymi dachami wież, kamuflaż na Charlesa i Monarcha, no i dodatkowe malowanko na Varyaga. Te kamuflaże są wspaniałe i nawet jak mocno kolorowe, to nie tak pstrokato jak wiele innych, szczególnie wyżej wymienionych.

• Cool 2

• 0
Players
72 posts
14,435 battles

I nic na to nie poradzicie będą takie camo bo przyciąga to młodzież, a tego tej grze potrzeba pieniądze i tylko to się naprawdę liczy tacy duzi a tacy dziecinni. Zobaczcie csa i swiat skinow w nim ceny są takie że nie stać połowy z nas na nie bo kto da 300 dolarow za skin do noża którego się nie używa lub bardzo rzadko :) 

• Cool 1

• 0
[B-EYE]
[B-EYE]
Players
499 posts
17,412 battles
18 hours ago, Porchack said:

wnież dwa kliknięcia wystarczą żeby grać w inną grę, ale to nie rozwiązuje problemu... teraz dochodzą napuszone "kamuflaże dumy narodowej"... nie wiem jakich smarkaczy to rajcuje ale po rozłożonych na okrętach flagach Francji teraz mamy patetyczny do idiotyzmu (wielki orzeł zamiast nadbudówek) kamuflaż amerykański...

Oto modyfikacja w którym sterówka krążownika znajduje się po między nogami ptaka. Co to ma być? Kamuflaż tak szkaradny i głupi ze po prostu słów brakuje.

• Cool 2

• 0
Players
2,468 posts
25,645 battles

Akurat te kamuflaże narodowe to szczyt marketingu WG. Dać coś co wkurza jakąś część graczy, ale zarazem będą się o to tłukli by zdobyć bonusy za to kamo bo jest bardzo opłacalne w używaniu. 

Ja tam lubię jak niektóre camo mają wydźwięk humorystyczny. 

A ja CCCPcamo na Rewolucji mam specjalnie założone coby gimbopatriotów "preczskomuno" i tym podobne szczekające ratlerki z fb czy tam innych piwnic do szału doprowadzać. To nawet lepsze niż gra jakimkolwiek innym okrętem bo wkurzam tym przeciwników i sojuszników gdy ich mocno dupa boli o kolory mojego okrętu. Prowokator też chce mieć jakieś camo :Smile_sad:Prowokator też chce mieć kamo :Smile_Default: Żałuję, że nie można go zamontować na innych rosyjskich okrętach bo bym to zrobił już dawno, nie dla walorów estetycznych bo to camo ich nie ma w ogóle ale dla bólu dupska gimbomotłochu.  Liczę, że WG pójdzie po rozum do głowy i będzie więcej takich bóldupnych "narodowo-patriotycznych" kamuflaży. Ten na Clevelanda mnie zawiódł, bo mogli z amerykańskiej patriotycznej sraczki ( która jest genialnym motywem pod względem połączenia monumentalizmu ze śmiesznością i kiczem ) zrobić coś równie oczojebnego i wkurzającego innych jak CCCPcamo a tak wyszło tylko przeciętne jarmarczne badziewie w stylu francuskich kamo :Smile_sad: Chociaż nie! No jedynie ten kogut francuski był faktcznie błyskotliwy ( stawiam, że deweloperzy przez przypadek to wykminili, bo celowość w ich przypadku jest tylko w robieniu premek i dojeniu hajsów ) bo zawsze można było pływając na ryśku po zatopieniu kogoś napisać na chatcie. "I hit you with my big c.o.c.k".  Reszta nie była milczeniem a należała do klawiatury przeciwnika. :Smile_trollface:

TLDR

Lubię camo, które wywołują ból dupska wśród gimbopatriotów, wobec czego każdy komunistyczny, żydowski/związany z ruchem syjonistycznym lub po prostu bóldupny dla części community jest przeze mnie mile widziany. A tak w ogóle niech każdy pływa sobie w jakim kamo chce,  ja bym wprowadził nawet możliwość zaprojektowania własnego camo i umieszczenia go na dowolnym okręcie, tylko niech inni mają możliwość jego wyłączenia.

@Barwena - ten orzeł na pewno defekuje na swoich przeciwników, po czym wzbija się do lotu i robi to ponownie w locie takie połącznie krążownika z lotniskowcem typu Independence. Tylko jak siedzi na okręcie to nie wiadomo na kogo tak na prawdę defekuje. Może na przykład na gracza i mówi jak ten miś słomiany przez WG wykonany. Jesteś mały i niegodny zaszczytu dowodzenia tym okrętem! :Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 1

• 0
[B-EYE]
[B-EYE]
Players
499 posts
17,412 battles
1 hour ago, Marblehead_1 said:

wobec czego każdy komunistyczny, żydowski/związany z ruchem syjonistycznym lub po prostu bóldupny

Jeśli tak to dlaczego na niemieckich okrętach nie ma swastyk tylko jakieś krzyże mimo że w originale były wymalowane i to całkiem pokaźne na dziobowym pokładzie (patrz foto). Ponadto w herbie też wrona z krzyżem zamiast swastyki. Za to oczojebne kamo ZSRR epatujące symboliką innego reżimu totalitarnego, bardziej zbrodniczego niż Niemiecka III Rzesza jest.  Podwójne standardy, czy zamierzone działanie? Jakim prawem!!!!

55d22635e8caa_o.jpg

maxresdefault.jpg

• Cool 2

• 0
Players
2,468 posts
25,645 battles

@Barwena - regulacje prawne w Republice Federalnej Niemiec i WG jako firma uwielbiająca robić pieniądze nie będzie się narażała na problemy z prawem u największej ojczyźnie swych klientów, no niestety ale te tysiące sprzedanych Tirpitzów za pieniądze ze złotych zębów sąsiadów żydowskiego pochodzenia. Mogę się z tym nie zgadzać, bo uważam, że bandery czy flagi w grach nie powinny być cenzurowane ale rozumiem, że to sprawa przepisów i deweloper nie może  inaczej postąpić. Zresztą jakbym był deweloperem i zależało by mi na rynku robiłbym dokładnie tak samo i zgodnie z prawem. A jeśli ktoś ma problem z zaakceptowaniem prawa w innym kraju, to cóż. Nie mój to problem :Smile_Default:

W takim ChRL na przykład w ogóle nie ma w grach oryginalnych nazw państw i flag, no ale tam jest sprawa dwóch państw chińskich i tym podobne głupoty. Ale serwer CN to w ogóle inna bajka i warunki, zresztą WG tak de facto nie jest w nim władne.

Jak kogoś boli dupsko z powodu kamuflażu to może przestać grać na przykład :Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface: 

WG takie bóle i tak ma tam gdzie zawsze miało wiele różnych opinii graczy :Smile_trollface:

• 0
Players
1,693 posts
7,993 battles
5 minutes ago, Barwena said:

Jakim prawem!!!!

Takim, że wszystko co związane jest z faszyzmem jest zakazane i tępione, ale jak Marks miał urodziny, to pawie wszyscy je świętowali.

• Funny 3

• 0
[B-EYE]
[B-EYE]
Players
499 posts
17,412 battles
59 minutes ago, Marblehead_1 said:

jakbym był deweloperem

To dążyłbym do symetrii i albo nie dyskryminował jednej względem drugiej albo co bezpieczniejsze unikał zarówno symboliki faszystowskiej jak i komunistycznej. Obecnie unikanie jednej a wspieranie innej oznacza już wychodzenie za działalność komercyjna firmy. Jest współudziałem w manipulacji historią polegającą na gloryfikacji ZSRR jaką obserwujemy np. w Rosji.  

• Cool 2

• 0
[FJORD]
Beta Tester
705 posts
29,421 battles
1 godzinę temu, Marblehead_1 napisał:

żydowski/związany z ruchem syjonistycznym

jeszcze nie ma wprawdzie floty narodu wybranego,więc nadzieja na pojawienie się tej symboliki z gwiazdą dawida po Twoim poście istnieje?jeszcze tego brakowało

17 minut temu, Goomich napisał:

Takim, że wszystko co związane jest z faszyzmem jest zakazane i tępione, ale jak Marks miał urodziny, to pawie wszyscy je świętowali.

tutaj strona wygrana dyktuje warunki,jak też umieszcza gloryfikujące ją symbole

• 0
Players
2,468 posts
25,645 battles
1 minute ago, komturkonrad said:

jeszcze nie ma wprawdzie floty narodu wybranego,więc nadzieja na pojawienie się tej symboliki z gwiazdą dawida po Twoim poście istnieje?jeszcze tego brakowało

Spokojnie, spokojnie, kilka premek DD znalazło by im się bez żadnego problemu. Jak WG zabraknie pomysłu na premki dużych linii to i stawiam, że taki INS Elliat pojawi się w grze...