Jump to content
  • 0
USS_TEXAS

Brzydkie kamuflaże

87 comments in this topic

Question

Players
4 posts
802 battles

Czemu w tej grze są takie brzydkie kamuflaże?

Te halloweenowe, walentynkowe i cała masa dziwactw - po prostu wymiotne.

Kilka za srebro jeszcze w miarę ujdzie: szaro-niebieska panterka USA i szaro-błękitne wielokąty GB. Ale najlepiej na małe okręty bo wzór jest dość gęsty.

Dla odmiany malowania okrętów premium i te za złoto są piękne (w większości). Rozumiem że to malowania historyczne?

Na przykład Texas i Warspite są cudne.

Wniosek jest taki: Wzorujcie się na historycznych malowaniach okrętów, a nie róbcie własnych.

Ja rozumiem że na wschodzie panuje nieco inny gust artystyczny, ale mnie oczy bolą od patrzenia na te pływające pisanki.

• Cool 2

86 answers to this question

Recommended Posts

• 2
[GOFER]
Players
1,520 posts
7,511 battles
On 5/17/2018 at 10:02 AM, PioterC said:

Czy nie można wprowadzić jakiejkolwiek opcji, która wyłącza kolorystykę kamuflaży specjalnych?

alez oczywiscie ze jest taka opcja i to od dawna

y7QaXeh.png

• Funny 2

• 2
[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,433 posts
22 minutes ago, Scarrry said:

ależ nie bezsensowny. Weszliśmy tu żeby grać grę w historyczne okręty wojenne (i ich wariacje)

nie w okręty używane przez dziewczynki o dużych oczach i małych cyckach, nie w puszki coca-coli montowane na kadłubach, nic takiego nigdy nie było w materiałach reklamowych ani informacyjnych zachęcających do gry.  Dlaczego oceniasz tak głupio argument osoby dobrze i logicznie argumentującej dlaczego nam (wielu graczom) przeszkadza fantastyczna, mangowa i inna pstrokacizna okrętów wojennych

Dziewczynki o dużych oczach i ich stateczki (bo nie chce nadużywać słowa okręty) weszły tylko dlatego że Wargaming połakomił się na kase Azjatów, zmieniając mocno target swojej gry.  Jakby mi ktoś przed rozpoczęciem grania w WOWS powiedział wprost że to WG zrobi z czasem z tego taką gre, gdzie masz (miedzy innymi) okręty którymi bawią się japońskie dziewczynki w kusych sukieneczkach to za cholere bym tu nie wszedł.

Za cholerę nie mogę zrozumieć problemu z mangą. Wystarczą dwa kliknięcia, żeby go rozwiązać. Na czym polega trudność?

• 2
[GOFER]
Players
1,520 posts
7,511 battles

jak tak was to denerwuje to w *edited przestancie w ta gre grac, a jak nie to przestancie narzekac

bo placzecie na NAJMNIEJ wazna rzecz z punktu widzenia komfortu gry, ktora do tego MOZNA wylaczyc

Edited by AngryCombatWombat
Niestosowny język
  • Cool 1

• 1
[E--C]
Players
501 posts
4,847 battles

W paczce modów od Aslaina  jest pakiet "unikalne kamuflaże dla wszystkich okrętów". Zmienia on wygląd najbardziej "oczojebnych" kamuflaży na bardziej klasyczne cętki, paski i plamy w stonowanych barwach. Generalnie bardzo polecam tę modyfikacje gdyż zmienia ona tylko wygląd natomiast pozostawia niezmienione parametry.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 3

• 1
[BANDA]
Players
207 posts
45 minutes ago, Davao said:

Wy beczycie na kamuflaże. Ale prawda jest prosta. Nikt nie każe wam ich używać. A w bitwie u przeciwnika to nawet nie będziecie specjalnie zwracać uwagi na kolorystykę. To i tak tylko liczby. Posprzedawajcie je i włączcie filtry na ARPedzie i inne.

Prawdziwym śmietnikiem tej gry są bezmyślni ludzie. I to nawet nie pomidory, ale też średniacy i nawet topowi ludzie czasem tak grają jakby na odwal się.

Ostatnio miałem taki team, nic nie pomogli, ale za to fruu, spierdzielili byle szybciej. Wrogie dechy miały oczywiście wsparcie niemal wszystkiego. A jak pod koniec zebrali się w grupę, to co? FONTANNA OGNIA Kurła. Walili wszędzie gdzie popadnie. Żadnego skupienia ognia. To jest prawdziwy śmietnik.

Sam byłem początkowo przeciwny farbom, ale się przyzwyczaiłem (a nawet niektóre Mi się podobają). Gra nie jest symulatorem, i WG to wie, więc pozwala sobie na nieco więcej.

Niestety, piszesz nie na temat... 

My rozmawiamy tutaj o estetyce:)

O kulturze.

O dobrym smaku.

O dobrych obyczajach.

O najprościej pojmowanej normalności.

Wątek tchórzliwych kompanów jest szeroki. (Oj szeroki, i Cię rozumiem) Ale to nie jest temat estetyki kamuflaży. 

Sprawa prosta.

1. WG włożyło cholernie dużo pracy aby pewne aspekty były realne. Choćby odwzorowanie budowy okrętów. "Co do śrubeczki"

2. Dlaczego WG teraz psuje swoją własną ciężką pracę podając ją w badziewnej formie pstrokacizny?

To po prostu nielogiczne.

Nielogiczne ani ze względów kulturowych, ani tym bardziej ekonomicznych.

Po prostu!:)

Ja chcę mieć możliwość(!) "mieć" okręt wyglądający kolorystycznie jak OKRĘT, a nie jakieś podkolanówki dla dzieci!!:)

Amen:)

Tak wiele??

Płacę kasę realną. Więc mam wymagania, mam spostrzeżenia i się nimi dzielę. 

I tyle.

• Cool 3

• 1
[PLO]
5,433 posts
7 hours ago, Porchack said:

Płacę kasę realną. Więc mam wymagania, mam spostrzeżenia i się nimi dzielę. 

Bezsensowny argument. Ja też płacę kasę, i mam wymagania aby okręty były kolorowe. I co, będziemy się licytowali, kto więcej kasy płaci ten ma rację?

• Funny 1

• 1
[PLO]
5,433 posts
1 hour ago, Scarrry said:

również dwa kliknięcia wystarczą żeby grać w inną grę, ale to nie rozwiązuje problemu...

Dlacego nie rozwiązuje? Jaki masz problem z ARP I HSF, gdy wyłączysz ich widoczność? Nie rozumiem, nie cierpię muzyki disco polo, i załóżmy w radio na jakiejś stacji leci ona cały czas. Przyjdę na forum i się wyżalę, jaka byłaby pierwsza rzecz, którą byś mi doradził?

teraz dochodzą napuszone "kamuflaże dumy narodowej"... nie wiem jakich smarkaczy to rajcuje ale po rozłożonych na okrętach flagach Francji teraz mamy patetyczny do idiotyzmu (wielki orzeł zamiast nadbudówek) kamuflaż amerykański...

No nie teraz, już są od dawna. Ja pływam z takimi:

Spoiler

QXyn9Oo.jpg

hnq9fK6.jpg

Lone Star state wymiata!! :)

• 1
[GOFER]
Players
1,520 posts
7,511 battles
21 minutes ago, komturkonrad said:

Twoja rada stryk33   - uninstall game- jest co najmniej wysoce budująca,jednak muszę Cię zawieść,gdyż grając z modami świat wowsa wydaje się od jakiegoś czasu piękniejszy.Trudno jest mi jednakowoż trawić coraz to nowo wprowadzane pomysły camo epatujące jakimś szowinizmem,ekstremizmem czy fanatyzmem,oprócz głupot dotychczas serwowanych.Trochę to niestrawne i nieapetyczne.

niby dlaczego mialbym byc zawiedziony? nie obchodzi mnie czy grasz w ta gre, czy nie

• Cool 1

• 1
[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,334 battles
11 hours ago, Porchack said:

Ale epatowanie sierpem i młotem jest również zabronione.

Jeśli nie ma swastyki, nie też i sierpa,

Pomijam, że ZSRR to była zbrodnicza instytucja, a sam Stalin wg danych, jego rozkazów zamordował 30mln ludzi! 

Pomijam, że więcej niż Hitler....

Ale skoro nie ma swastyki, co zrozumiałe, to odwoływanie się do wspaniałej marynarki ZSRR jest idiotyzmem.

Zwłaszcza, że ZSRR miało mocną Armię Czerwoną, niezłe T-34 (ilość ie jakość) ale marynarkę wojenną meli..., do dupy:)

Amen:)

Zaraz - symbole sierpa i młota nie są zabronione na prawie całym świecie a swastyka jak najbardziej jest. U nas są... ale umówmy się, międzynarodowe studio raczej ma wyjechane na to że my mamy takie podejście. 

w praktyce rządzenia ZSRR faktycznie zbrodniczością systemu i okrucieństwem faktycznie niewiele różnił sie od zwierzęco okrutnej III Rzeszy, natomiast  w teorii bardzo - zakładał równość ludzi, wyzwolenie klas społecznych z więzi feudalnych itd... oczywiście realizacja w wykonaniu bolszewików zamieniła się w jedną wielką krwawą dyktaturę, no ale III Rzesza i w teorii i w praktyce była inna, z góry nie miała żadnych pięknych wzniosłych idei dla świata, poza tym że wszyscy mają sie słuchać rasy panów, a jej przeciwnicy mają trafić do pieców w obozach koncentracyjnych. 

• Cool 2

• 1
Beta Tester
319 posts
14,403 battles
23.05.2018 o 01:31, Porchack napisał:

Pomijam, że ZSRR to była zbrodnicza instytucja, a sam Stalin wg danych, jego rozkazów zamordował 30mln ludzi! 

Pomijam, że więcej niż Hitler....

Kto by tam ich liczył tych przeciwników tych ustrojów,milion w te czy we wte...na pewno nie Józef S.Poniżej na fotce ich "dokonania artystyczne".

23.05.2018 o 01:31, Porchack napisał:

i wydaje mi się, że temat dotyczący estetyki zamienia się w polityczny.

Nie zamienia się,tylko poruszane były też kwestie ideologiczne z racji występowania też kamuflaży np. szowinistycznych,które psują  również rażąco pieczołowicie odwzorowane sylwetki okrętów,czy też obojętnie, jak chcecie je nazywać- propagandowych.

5b0581b7ba307_ODI1L3VfMS9jY19lNWM5NS9wL3dwL3Bob3RvLzIwMTItMDYvNjMwLzM5Ny9rb211bml6bV9uYXppem1fb2ZpYXJ5LmpwZw(1).thumb.jpg.b9d3bab59e8867f1f0957f29f46ccbcb.jpg

• Cool 1

• 0
Players
1,251 posts
10,808 battles

@MexicosBocianos  ale czy taka "podmianka" jest widoczna na wszystkich okrętach, czy tylko u tego, który taki zmieniony kamuflaż założył? Bo ja również szukam zmiany kamo, gdy na niektórych okrętach jest ono wyjątkowo brzydkie. Pal sześć te zwykłe, ale jeśli nawet kamo za dublony wygląda tak, że ręce załamać, to coś tu nie halo...  Jeśli da się "podmienić" - kolory / odcienie / tło - byłoby wspaniale, przynajmniej dla mnie. Jest to możliwe?

• 0
[E--C]
Players
501 posts
4,847 battles

@umbra_arboris tylko u osoby mającej zainstalowanego moda, np jeśli grasz z kolegą i on nie ma moda a Ty tak to on będzie widział "fabryczne" wzory takie jakie WG sobie wymyśliło a Ty te "ładniejsze".

Kilka przykładów:

Hatsu kammo typ 5

Spoiler

przed

shot-18_02.20_15_14.46-0446.thumb.jpg.bc5259889b5c991a4d67444b03b20b15.jpg

i po

shot-18_02.20_15_10.34-0952.thumb.jpg.f02a23527b3566adc9305d337698bd71.jpg

Szary kamo "Choinka"

Spoiler

przed

shot-18_02.20_15_15.07-0684.thumb.jpg.1bcfb8efdd4604e7518b8cc036d237d5.jpg

po

shot-18_02.20_15.11_02-0334.thumb.jpg.6e6e0815ef9058a380f910c373f1f827.jpg

Pepsi i Clev prem kamo

Spoiler

przed

shot-18_02.20_15_30.03-0518.thumb.jpg.4848d954853797b3a689a11d371d72fa.jpgshot-18_02.20_15_29.51-0500.thumb.jpg.df66b0d710ba9e1356e90d8f9e123a2b.jpg

po

shot-18_02.20_15_11.48-0794.thumb.jpg.e4fa1d8ffa243cf2a5372251214e0f8e.jpgshot-18_02.20_15_11.31-0902.thumb.jpg.8297b3e8fb30cd7fda5d6f27d0bf5323.jpg

jak widać te dwa są identyczne ale:

Spoiler

przed

shot-18_02.20_15_30.37-0388.thumb.jpg.4cd469013baf29f816c6265e6308d456.jpgshot-18_02.20_15_30.12-0120.thumb.jpg.e095559717982269d742598735faf8ac.jpg

po

shot-18_02.20_15_38.48-0896.thumb.jpg.a264878458145aaa0563700d9349b98b.jpgshot-18_02.20_15_39.09-0322.thumb.jpg.f5bf31ae8bc9f3ad511193afde8ff270.jpg

Czyli permanentne kamuflaże premek zostały zmienione ale te dla okrętów drzewkowych autor moda zostawił niezmienione.

Mam nadzieję że pomogłem :Smile_Default:

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

• 0
Players
1,560 posts
13,676 battles

W ogóle dziwię się, że WG nie zaimplementowało niektórych wzorów historycznych jak na przykład kamuflaż jaki nosił krążownik La Glorie - ten jest naprawdę ciekawy i mało kogo pozostawi obojętnym. Coś podobnego ale szalenie uproszczonego jest na krążowniku De Grasse.

Generalnie część kamuflaży w grze ( tych płatnych ) jest oparte o prawdziwe wzory kamuflaży jak chociażby Nagato czy Lexington. Szkoda, że nie zrobiono na przykład Yamato z czarnym pokładem czy polarnego malowania dla Kumy ( Tama ), że wspomnę o tych przykładach. O ile dobrze pamietam to także Murmańsk, Mołotow i Mihaił Kutuzow mają malowanie oparte na tym jakie nosił krążownik Mołotow lub zbliżone.

• 0
[BUSHI]
Players
3,040 posts
16,292 battles
28 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Brzydota to subiektywna ocena. 

Wzory kamo to pikuś. Mi akurat się podobają, chociaż rozumiem czemu ta pstrokacizna niekoniecznie pasuje innym.

Gorzej te wszystkie nowe udziwnienia modyfikujące wygląd okrętów. Roma z puszką piwa i te nowe kama francuskie z kogutami, mieczami, czy innymi dzidami. Nawet jeśli będzie można je wyłączyć (mam nadzieję, że nie razem z czarnym kamo Dunkierki), to trzeba przyznać, ze jest to jakiś dziwny trend, robiący z gry powoli coś na kształt cyrku.

Niby są gusta i guściki, ale ... w zasadzie nie mam słów. Widocznie nie mogę tego zrozumieć, bo jestem za stary, a teraz idzie nowe na zasadzie wolnej amerykanki. Dzisiaj puszka z piwem na górze, a jutro kibel na przodzie ;-).

Chociaż  mam wrażenie, że ktoś się naigrywa z graczy w specyficzny sposób, a może to takie niedwuznaczne "puszczanie" oczka, żeby grający mieli dystans do gry. Oby tylko nie zdystansowali się za bardzo :-P

• Cool 3
  • Funny 1

• 0
[O4FUN]
Players
11 posts
6,603 battles

Mnie ta pstrokacizna na okrętach również irytuje, a w szczególności kamo typu "oszroniona choinka". No ale może komuś się podoba? Szkoda, że nie ma do wyboru bardziej stonowanych wersji kamuflaży specjalnych.
A przy okazji link. Może już gdzieś był, może nie:
http://www.smartage.pl/dazzle-camouflage-nietypowy-kamuflaz-okretow-wojennych/

• Cool 1

• 0
Players
4 posts
802 battles
21.02.2018 o 23:48, Ogrov napisał:

Mnie ta pstrokacizna na okrętach również irytuje, a w szczególności kamo typu "oszroniona choinka". No ale może komuś się podoba? Szkoda, że nie ma do wyboru bardziej stonowanych wersji kamuflaży specjalnych.
A przy okazji link. Może już gdzieś był, może nie:
http://www.smartage.pl/dazzle-camouflage-nietypowy-kamuflaz-okretow-wojennych/

Tak, były takie kamuflaże, ale nawet w tytule jest, że to nietypowe camo. A w grze trudno o typowe :)

• 0
[BANDA]
Players
207 posts

A ja mam proste pytanie do WG, dlaczego nie zrobić... (przecież najłatwiej!!!!!!!!!) jednego kamuflażu po prostu białego, biało-beżowego. Takiego jakich używało 95% okrętów.

Okręt to nie mundur leśniczego:) Ani komandosa. Anzi przebranie klowna....:) 

Okręty nie walczyły, ani nie walczą w lasach!!!!!:D Ani nie występują w cyrku.

Przecież fachowcy z WG taki biały kamuflaż zrobią jednym "enterem". Niech będzie choćby jednym z tych nic nie dających trzech podstawowych.

Jak ktoś chce, to niech sobie machnie okręt na różowo..., "nie mój cyrk, nie moje małpy", może sobie tez różowe majty założyć:)

Ale dajcie możliwość normalnym ludziom, mieć normalne kamuflaże, czyli jednobarwne:) 

Po prostu, okręt wymalowany na biało-niebieskawy, bez plamek, moro i innych kombinacji.

Premki z reguły maja eleganckie kamo. 

Włoskie, piękne! Graf Spee..., cudo, wierny brak żadnych plamek.

Po prostu...., dajcie możliwość mieć białawy okręt. Bo to i wierne, i najłatwiej.

Jakiż to problem?

To mocno poprawi estetykę gry.

Tylko jedna...., malutka..., możliwość.

• Cool 1

• 0
Players
1,560 posts
13,676 battles
4 hours ago, Porchack said:

A ja mam proste pytanie do WG, dlaczego nie zrobić... (przecież najłatwiej!!!!!!!!!) jednego kamuflażu po prostu białego, biało-beżowego. Takiego jakich używało 95% okrętów.

Przecież fachowcy z WG taki biały kamuflaż zrobią jednym "enterem". Niech będzie choćby jednym z tych nic nie dających trzech podstawowych.

Jak ktoś chce, to niech sobie machnie okręt na różowo..., "nie mój cyrk, nie moje małpy", może sobie tez różowe majty założyć:)

Ale dajcie możliwość normalnym ludziom, mieć normalne kamuflaże, czyli jednobarwne:) 

Po prostu, okręt wymalowany na biało-niebieskawy, bez plamek, moro i innych kombinacji.

Po prostu...., dajcie możliwość mieć białawy okręt. Bo to i wierne, i najłatwiej.

Jakiż to problem?

Paradoksalnie najlepsza sytuacja z kamuflażami ma miejsce na niskich tierach. Mikasa, Diana, Wariag ( ma nawet dwa malowania do wyboru ), Oleg, Albany,  drzewkowe Cherter i St.Louis to wszystko są malowania historyczne, szkoda, że nie ma do wyboru możliwości zakupu za jakąś symboliczną kwotę w dublonach kamo na lolki (50-500 dublonów od tieru I do V - to tylko przykład).

Nie rozumiem tylko trzymania się zielonego kamo na japońskich okrętach - na pewno w odcieniach zieleni były malowane lotniskowce co zresztą jest odwzorowane, pancernik Nagato i krążownik Takao w Singapurze, choć co do tego niektóe źródła twierdzą, że BYĆ może były to odcienie niebieskiego lub szarego. Krążownik Myoko był w czasie postoju w Singapurze pomalowany na biało w brązowe i zielone cętki - niemniej tutaj też są wątpliwości i część źródeł podaje trzy odcienie szarości. Pancerniki Ise i Hyuga według jednego źródła były pomalowane w kamuflaż w końcowym okresie wojny lecz tutaj są wątpliwości i spotkałem sięz dwoma wersjami. 99% mniejszych okrętów była jednakże jednolicie szara którego to wyróżniano kilka kolorów w zależności od stoczni w której dokonano przeglądu/remontu - wyjątek to na pewno krążownik Tama podczas operacji wśród Aleutów, w malowaniu arktycznym szaro białym.

USN czy RN to nieskończona kopalnia pomysłów na ciekawe malowania i dziwne, że bardziej w tym temacie nie sięgnięto.

Różowy okręt wojenny? Proszę bardzo: USS Harder w swym najsłynniejszym patrolu tak był pomalowany :Smile_Default: A Brytyjska Admiralicja miała nawet kolor na swoje okręty o nazwie Mountbeatten Pink.

• Cool 4

• 0
[BANDA]
Players
207 posts
1 hour ago, Marblehead_1 said:

Paradoksalnie najlepsza sytuacja z kamuflażami ma miejsce na niskich tierach. Mikasa, Diana, Wariag ( ma nawet dwa malowania do wyboru ), Oleg, Albany,  drzewkowe Cherter i St.Louis to wszystko są malowania historyczne, szkoda, że nie ma do wyboru możliwości zakupu za jakąś symboliczną kwotę w dublonach kamo na lolki (50-500 dublonów od tieru I do V - to tylko przykład).

Nie rozumiem tylko trzymania się zielonego kamo na japońskich okrętach - na pewno w odcieniach zieleni były malowane lotniskowce co zresztą jest odwzorowane, pancernik Nagato i krążownik Takao w Singapurze, choć co do tego niektóe źródła twierdzą, że BYĆ może były to odcienie niebieskiego lub szarego. Krążownik Myoko był w czasie postoju w Singapurze pomalowany na biało w brązowe i zielone centki - niemniej tutaj też są wątpliwości i część źródeł podaje trzy odcienie szarości. Pancerniki Ise i Hyuga według jednego źródła były pomalowane w kamuflaż w końcowym okresie wojny lecz tutaj są wątpliwości i spotkałem sięz dwoma wersjami. 99% mniejszych okrętów była jednakże jednolicie szara którego to wyróżniano kilka kolorów w zależności od stoczni w której dokonano przeglądu/remontu - wyjątek to na pewno krążownik Tama podczas operacji wśród Aleutów, w malowaniu arktycznym szaro białym.

USN czy RN to nieskończona kopalnia pomysłów na ciekawe malowania i dziwne, że bardziej w tym temacie nie sięgnięto.

Różowy okręt wojenny? Proszę bardzo: USS Harder w swym najsłynniejszym patrolu tak był pomalowany :Smile_Default: A Brytyjska Admiralicja miała nawet kolor na swoje okręty o nazwie Mountbeatten Pink.

Owszem, masz rację, mieli różowy:) Ale on był taki różowawy..., lila:) Naukowcy obliczyli, że w pewnych warunkach jest dobry.

Rzeczywiście, Wariag ma wypasiony kamo, i to oba są piękne.

No i niektóre stałe kamuflaże są spoko.

Czyli można? Można!:) 

Zwłaszcza, że jak wyżej napisałem..., zrobić biały jest chyba łatwiej niż babrać się w jakieś moro:)

Po prostu, niech będzie dla każdego coś miłego.

Jak ktoś, kto z różnych powodów nie przywiązuje wagi do realiów.., chce pstrokaciznę, niech ma:)

Ale dajcie ludziom biały, lub jakieś umiarkowane kamo! 

Ja niektórych kamuflaży, nawet bardzo opłacalnych, nie używam bo okręt wygląda jak nakładka na chińskiego smartfona:) 

WG!:) Dajcie dorosłym ludziom możliwość bycia normalnym!:)

Już samo wirtualne torpedowanie się, i kupowanie wirtualnych pancerników Roma jest wystarczającą aberracją....:D

• Cool 3

• 0
[TF16]
Players
978 posts
15,779 battles
godzinę temu, Porchack napisał:

wszem, masz rację, mieli różowy:) Ale on był taki różowawy..., lila:) Naukowcy obliczyli, że w pewnych warunkach jest dobry.

W dwóch sytuacjach: na pustyni (choć w przypadku okrętu to ciężko) i drugie przy wschodzie/zachodzie słońca.

Spoiler

Brytyjski SAS chyba dalej używa pojazdów pustynnych malowanych na różowo:

land-rover-s2-109-sas-pink-panther-10-fg

A tu Spit rozpoznawczy, który właśnie latał tylko przy wschodach/zachodach słońca:

8237-1.jpg

Jeśli chodzi o okręty, to kamo "różowe" ma sens np. w takim przypadku:

BN-WR066_3bQk6_OR_20171219055716.jpg?wid

W WOWS to na mapie Okinawa by się sprawdziły różowe kamo, bo ona ma taką "różową poświatę" nieba.

• 0
[GOFER]
Players
1,520 posts
7,511 battles
3 hours ago, Porchack said:

Jakiż to problem?

wg ostatnio bylo zajete bardziej ganianiem moderow za historyczne skiny i flagi, mimo ze istnialy od 2 lat i jakos wczesniej nie przeszkadzaly

a wspomnialem ze w "historycznosci" skinow i flag WG przeszkadzala swastyka, a do sierpa i mlota zastrzezen nie bylo ?

• Cool 1

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
72 posts
14,152 battles

Te kolorowe kamuflaże to kompletne dno. Albo jest gra z historycznymi okrętami, lokalizacjami, kamuflażami etc., albo gra dla dzieci poniżej 3 roku życia, taka kreskówkowa. Że @Scarrryjeszcze się tutaj nie wypowiedział to jestem zdziwiony.

• Cool 4

• 0
Beta Tester
319 posts
14,403 battles

Obecnie gra przypomina śmietnik.W bitwie spotykamy najróżniejsze camo na jednostkach.Skoro brzydota jest subiektywna oceną,to czy taki cel zrobienia tego śmietnika przyświecał twórcom tej gry?.Czy są jakieś kryteria w tworzeniu kamuflaży,czy tylko wolna amerykanka?.Czego możemy spodziewać się jeszcze w najbliższym czasie?. Jak można było dopuścić,aby zapanował taki chaos?.Odnoszę wrażenie,że oglądając,czy też uczestnicząc w tego typu bitwie,człowiek zastanawia się,czy się czasami czegoś nie naćpał -żeby w grze o okrętach,spotykać  jednocześnie kosmitów,ARP,czy też jakąś inną bazgraninę. WG osiągnęło mistrzostwo w zniszczeniu klimatu tej gry.Czy będą jeszcze jakieś perspektywy bardziej paranoidalne?

• Cool 3

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.