Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Adm_Apophis

Dusevne naruseny kriminalnik MikeJePan a jeho odmena za reklamu na WoWS

91 comments in this topic

Recommended Posts

[SAFUK]
Players
10 posts
4,824 battles

Vazeny Kapitani,

urcite vela z vas pozna toto dusevne narusene individum menom MikeJePan (Mikael Ogenesian) ktory je podla vsetkeho nenavideny minimalne celym Ceskym policajnym zborom a aspon 80% obyvatelov CR (ktory vedia o koho sa jedna). Podvodnik a kriminalnik. Dnes som narazil na toto video: V tomto videu Mikael rozprava o tom ako dostal od Wargamingu zaplatene 2000 euro za to ze spravi reklamu na WoWS. Video je plne hnusnych nadavok a ako sa tejto kreature v hrani darilo? Pozrite si aspon kusok toho videa a utvorte si obrazok...

Ak toto bude citat niekto z Wargamingu, tak sa chcem opytat, ci toto je marketingova strategia Wargamingu? Podporovat kriminalnikov, podvodnikov a mentalne narusenych ludi a nechat svoju firmu propagovat takymito kreaturami? Ak ma niekto pochybnosti o tom co rozpravam, nech si pozrie jeho obsah na youtube a reportaze TV Prima a CT a utvori si vlastny obrazok...

Na zaver by som len dodal - Chce se mi blejt, velebnosti!

Do pekneho hnoja to tu smeruje. Ak tato kreatura klame a Wargaming mu za toto hnusne video nezaplatil, tak prosim uviest na pravu mieru a vysvetlit ake kroky boli, alebo budu podniknute voci tomuto hnusu a pripadnemu klamstvu.

Dakujem

*Nezabudnite sa na to pozriet s blokatorom reklam aby mu to nezarabalo koruny ;)

[IDDQD]
Players
1,741 posts
15,892 battles

tak ten jeho slovník stojí za to :Smile_teethhappy: Stačilo slyšet asi 30s a víc nepotřebuju.

[SAFUK]
Players
10 posts
4,824 battles
Just now, Quetak said:

tak ten jeho slovník stojí za to :Smile_teethhappy: Stačilo slyšet asi 30s a víc nepotřebuju.

To si ho este nevidel hrat... To len budes oci otvarat...

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,227 posts
9,884 battles

Není mi dobře....... :cap_wander_2::cap_fainting:

Spojler

"jsem dobrej v tý hře" :fish_palm:

[SAFUK]
Players
10 posts
4,824 battles
22 minutes ago, LucyCZ said:

Není mi dobře....... :cap_wander_2::cap_fainting:

Hide contents

"jsem dobrej v tý hře" :fish_palm:

Ako som povedal Lucy, chce se mi blejt... Potom sa mozeme divit ze uroven hry klesa ked Wargaming plati za propagaciu takym individuam ako je tato kreatura... Zaujmalo by ma ci sa nieco podobne deje aj v ostatnych komunitach okrem Ceskoslovenskej... Ako srandy bokom ak je toto pravda tak s Wargamingom koncim. Nehodlam podporovat tento hnus...

[IDDQD]
Weekend Tester
692 posts
6,646 battles

Nebudem klikať na video takej spodine. Len mu zvyšujete sledovanosť.

13 minutes ago, Adm_Apophis said:

Ako som povedal Lucy, chce se mi blejt... Potom sa mozeme divit ze uroven hry klesa ked Wargaming plati za propagaciu takym individuam ako je tato kreatura... Zaujmalo by ma ci sa nieco podobne deje aj v ostatnych komunitach okrem Ceskoslovenskej... Ako srandy bokom ak je toto pravda tak s Wargamingom koncim. Nehodlam podporovat tento hnus...

Jedna vec je Tá čo tento "pán" tvrdí a druhá, čo je pravda.

Players
5 posts
252 battles

Ahoj. Tak netuším, co je na tom pravdy (sponzoring), ale co vím naprosto jistě je to, že kdokoliv s IQ alespoň 40+ se od tohoto "humanoida" distancuje jak je to možné...stačí pár jeho videí a člověku je jasný, že je to jen sprostej machýrek s erektilní dysfunkcí a hooodně malým penisem.

[-VU-]
Players
149 posts
3,540 battles

Ak je to pravda , tak to nechapem co bolo marketingovym cielom. Ak len nasrat komunitu tak sa to podarilo. Zrovna dnes som videl video z nazvom ,,youtuber mlati stareho pana" a v popise jasne ze toto individum a samozrejme pred policajnou hladkou. A ako pise comedian sa tiez cudujem ze este nesedi :Smile_amazed:

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff, Community, Alpha Tester
3,387 posts
6,093 battles

No to tedy koukám - podíváme se na to :fish_book:

• Cool 5
  • Funny 1

Beta Tester, In AlfaTesters
366 posts
733 battles

Že sem ten odpad vůbec dáváte. :Smile_facepalm:

• Cool 2

[SAFUK]
Players
10 posts
4,824 battles

Ospravedlnujem sa ak sa niekomu nepaci ze som to sem pridal. Rad by som ale vedel ci je to pravda alebo nie. Preto som napisal, pozriet s blokatorom reklam aby mu to nezarabalo! To ze klame az sa mu z huby prasi je mi jasne, ale koniec koncov ci je to s wargamingom pravda alebo nie by som rad pocul od kompetentnych. Ak je to klamstvo co v tom videu rozprava, tak si myslim ze by to snad bolo aj na zalobu a mohol by mu konecne niekto zakrutit krkom... tod vse... Ak to pravda je tak ako som povedal koncim lebo ludi ako je pan Pan podporovat v ziadnom smere priamom, alebo nepriamom nehodlam...

[SWIM]
Players
39 posts
8,633 battles

O tom, že maj mít pobídky pro youtubery co maj dost shlédnutí jsem slyšel a když se vezme, že to dělal nějakej makeťák bez mozku ala styl WG, tak se není čemu divit. WG je nejlepší na trhu v tom vzít dobrej nápad a aplikovat ho co nejhůř.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,422 posts
3,020 battles

Na to koukám, jak Ledecká na tabuli... děkuji za upozornění na toto video, předám všude možně zpětnou vazbu...:Smile_facepalm:

Players
3,746 posts
18,780 battles

Hlavně že za pár napsanejch idiotů nebo debilů dostane každej ve hre chatban ...

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,807 posts
9,197 battles
30 minutes ago, ims21 said:

Hlavně že za pár napsanejch idiotů nebo debilů dostane každej ve hre chatban ...

Kazdej ne jenom ty :Smile_trollface:   Ja jsem trebas jeste chat ban nemel a to obcas pouzivam ostrejsi slovicka popisujici mentalni stav spoluhracu  :Smile_hiding:

• Cool 1

Players
3,746 posts
18,780 battles

Hmm... tak to mam teda nejaky zvlastni privilegia ...  jako treba jeden nejmenovany hrac ma zase detonace. 

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,628 posts
16,264 battles

Ňo. Krom těch slavnejch detonaci tak chatbany také občas příletí, ale to jen raritně což se divím, protože jsem občas docela.. erm... [edited]:fish_aqua:. Ale za chatban su můžu sám.

Detonace. Něco zkusím a možná budu mít i nějaká zajímavá čísla jak na tom jsem. Ouvidíme.

edit:

Synonymum pro zvíře či bestii je nepřípustné slovo :Smile_facepalm:

Yzk5O.jpg

latest?cb=20130217002556

1282776432_by_xjelen_600.jpg

face-floor.png

• Funny 1

[10GO]
Players
1,098 posts
11,085 battles
58 minutes ago, TheComedian1983 said:

Detonace.

Cituji WG:  '' Od této chvíle může muniční sklad lodi explodovat pouze v případě, zbývá-li lodi 75 nebo méně procent bodů výdrže. Dříve byla tato hodnota nastavena na 100 %, což mohlo vést k velmi frustrujícím výbuchům hned na začátku bitvy při prvním zásahu lodi. Od této chvíle tedy lodě s plnými body výdrže vybuchovat nebudou. '' :Smile_great: Comediantova šance na detonaci se tím snižuje na pouhých 75% :Smile_trollface:

• Funny 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,807 posts
9,197 battles
17 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

Cituji WG:  '' Od této chvíle může muniční sklad lodi explodovat pouze v případě, zbývá-li lodi 75 nebo méně procent bodů výdrže. Dříve byla tato hodnota nastavena na 100 %, což mohlo vést k velmi frustrujícím výbuchům hned na začátku bitvy při prvním zásahu lodi. Od této chvíle tedy lodě s plnými body výdrže vybuchovat nebudou. '' :Smile_great: Comediantova šance na detonaci se tím snižuje na pouhých 75% :Smile_trollface:

Doufam ze vsichni co s nim budou jezdit v cete ho hned na zacatku bitvy dostanou na tech 75%  aby touhle zakernou  upravou od WG neprisel o svoji oblibenou taskarici :Smile_trollface:

• Funny 3

Players
3,746 posts
18,780 battles

Kdypak nám WG udělá to, že nejde vypnout křižník nebo DD, pokud bude mít 100% ? Aby nobíci bez základní kamufláže plující bokem 2minuty nebyli též frustrováni ?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,934 battles

Nepůjde vypnout jen detonací. Klidně mu tam pořád můžeš naložit 5 citadel najednou.

Players
3,746 posts
18,780 battles

Ale já jsem se ptal, kdy nám zavedou tohle ... to také některé jedince frustruje ...

[T-N-T]
Players
878 posts
4,092 battles
2 hours ago, ims21 said:

Ale já jsem se ptal, kdy nám zavedou tohle ... to také některé jedince frustruje ...

Uprime, kdyz ma nekdy nejaka BB docela soustrel, a trefi te jednou nebo dvema ranama do dd, kdyz zrovna jsi k nemu zady, zdrhas a kitujes, tak se AP zazehne, bouchne a da ti plnou dmg. Naposled jsem tahle ujizdel pred N Karolínou, ktera trefila dve strely a vymalazala me z plnejch. Docela me to prekvapilo. Cekal jsem, ze mi trefi jednou dvema strelama, ale Kidd ma 19K hpecek, takze jsem dost sebejiste ujizdel a najednou puff, odparil jsem se. Not funny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.