Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Błędy

61 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles

Kapitanowie,

Przepraszam, ze dopiero teraz.
Tutaj zgłaszamy błędy dotyczące gry. 

Pozdrawiam,
Lumberjack

Znane błędy i ich planowane usunięcie:

Spoiler

Klient ulega awarii po wybraniu naszywki jeśli poprzednia została usunięta z konta.

Czas usunięcia błędu: patch 0.7.3

Problemy z mapą i trybami gry:

Okręty sterowane przez komputer mogą wypłynąć poza mapę w operacji Ostatnia granica.

Domyślne ustawienia pogody są używane na mapach w pokoju treningowym.

Problemy z interfejsem:

Kamera przechodzi przez obiekty w porcie Hawaje
Czas usunięcia błędu: patch 0.7.4

Podczas pisania na czacie litery „H” niepotrzebnie pojawia się panel statusu okrętu

Kursor nie zmienia trybu kiedy gracz próbuje zaznaczyć wrogą jednostkę dla baterii dodatkowych/dział AA w trybie mapy taktycznej. Dotyczy wszystkich okrętów oprócz lotniskowców.

Nie można zaznaczyć okrętu jako cel priorytetowy przez kliknięcie na ikonie okrętu jeśli mamy włączony tryb alternatywnego interfejsu.

Jeśli wybrany jest tryb alternatywnego sterowania myszą zaznaczone eskadry (nie dotyczy pojedynczej eskadry) zostaną odznaczone jeśli gracz kliknie na pustym obszarze

Jeśli gracz zwiększy minimapę to w przypadku niskich rozdzielczości ikony okrętów na minimapie nie powiększą się.

Kursor zmienia swoje zachowanie jeśli najedzie na obiekty znajdujące się za minimapą.

Kamera nie zmienia widoku na eskadrę jeśli gracz naciśnie dwukrotnie klawisz 7

Umiejętność „Cel priorytetowy” nie działa w scenariuszach.

Ikona Pogody pozostaje widoczna na ekranie po przejściu cyklonu.

Jeśli gracz ponownie dołączy do gry z lokalną pogodą nie będzie widoczna ikona obszaru złej pogody na minimapie.

W widoku podsumowania bitwy nie widać czyj samolot został zestrzelony przez samolot katapultowany.

Problemy z okrętami.

Nienormalne zachowanie fali dziobowej Dmitri Donskoja
Czas usunięcia błędu: patch 0.7.2.X

[HOB]
Players
1,169 posts
5,392 battles

W zasadzie nie wiem czy błąd, ale zgłoszę. Może występować od wielu patchy, a nawet od początku systemu kontenerów.

Wielokrotne* wciśnięcie przycisku "otwórz kontener" powoduje otwarcie różnej ich liczby z pomijaniem/skróceniem/wykonaniem jednej animacji. Kolejny także idzie otworzyć szybciej.

Jak podliczyłem kamuflaże i możliwe dropy to się zgadzało. W powiadomieniach były szczegóły.

*funkcja myszy - kilkadziesiąt kliknięć w krótkim czasie, pod bocznym przyciskiem. Przydatne np. do gry "Twierdza Krzyżowiec"

Przydałaby się opcja resetowania klanu na serwerze testowym. Nie można opuścić przez stronę (bo nie ma), a zakładka klanowa często odmawia współpracy. Jakby były misje klanowe, to praktycznie są one awykonalne.

Beta Tester
1,125 posts
3,171 battles

Przypomniał mi się stary błąd, który był "we wszystkich wersjach" (tzn. przynajmniej przez parę kolejnych patchy) i jest nadal w obecnej wersji WoWs, który znowu postanowił się u mnie pojawiać. Klient potrafi w ogóle nie wyświetlić przyznanego kontenera. Efekt jest taki, że otwieram powietrze i z powietrza wyskakują nagrody. Zrzut z ekranu zrobię przy najbliższej okazji poniżej.

5a97e8bd10e73_bdkontenerowy.thumb.jpg.14a9896b87e3e768f56117705d12aba1.jpg

Bywa, że niewidoczny jest tylko pierwszy kontener, bywa, że niewidoczne są wszystkie. Brak wyraźnego klucza według którego miałyby się kontenery (nie)pojawiać.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles

shot-18_03.01_21_47.12-0223.thumb.jpg.5db8bb37c7cb5ea26bc311252b2b243c.jpg

Za małe pola tekstowe lub za duża czcionka i poprzerzucało literki Ć z wyrazów: wytrzymałośĆ i uniwersalnośĆ.
Pojawia się jak chcemy zobaczyć umiejętności dowódcy w rezerwie - znaczek "i" przy nazwisku dowódcy.

[BANDA]
Players
1 post
15,170 battles

witam,

ja zgłaszam następujący problem  z kapitanem : znikł  Steven Seagal  a w jego miejsce pojawił się John Doe  nie wiem czy to celowe zagranie czy to błąd po tej lub wcześniejszej aktualizacji.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,431 posts
5 minutes ago, WunderVIDMO said:

witam,

ja zgłaszam następujący problem  z kapitanem : znikł  Steven Seagal  a w jego miejsce pojawił się John Doe  nie wiem czy to celowe zagranie czy to błąd po tej lub wcześniejszej aktualizacji.

Celowe.

Players
9 posts
10,559 battles
On 1.03.2018 at 9:26 AM, ExecutionInProgress said:

Nie mogę w grze wybrać emblematu, zawsze pokazuje mi domyślną naszywkę. 

Potwierdzam, bardzo to denerwujące. Mam kilka emblematów i nie ma znaczenia który wybiorę przed rozgrywką. Po rozgrywce (już w porcie) zamiast emblematu jest zawsze domyślna naszywka. I tak "wkoło Macieju".

[ISEN]
Weekend Tester
341 posts
9,342 battles

Znalazłem ciekawy błąd , który  pojawia się po pierwszej (?) bitwie .  Następnie po restarcie , przelogowaniu się lub rozegranej  bitwie znika , a szkoda robi nadzieje na drugie wypełnienie misji :) 

shot-18.03.02_14.46.59-0503.jpg

shot-18.03.02_14.47.04-0729.jpg

shot-18.03.02_14.47.15-0302.jpg

shot-18.03.02_14.47.16-0307.jpg

shot-18.03.02_14.47.18-0431.jpg

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles
9 minutes ago, jarosima said:

Znalazłem ciekawy błąd , który  pojawia się po pierwszej (?) bitwie .  Następnie po restarcie , przelogowaniu się lub rozegranej  bitwie znika , a szkoda robi nadzieje na drugie wypełnienie misji :) 

shot-18.03.02_14.46.59-0503.jpg

shot-18.03.02_14.47.04-0729.jpg

shot-18.03.02_14.47.15-0302.jpg

shot-18.03.02_14.47.16-0307.jpg

shot-18.03.02_14.47.18-0431.jpg

Przepraszam ale mógłbyś go jakoś dokładnie opisac? Bo po samych screenach nie wiem dokładnie na co patrzeć.  

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles
2 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Przepraszam ale mógłbyś go jakoś dokładnie opisac? Bo po samych screenach nie wiem dokładnie na co patrzeć.  

Chodzi prawdopodobnie o ten błąd, w którym pojawiają się misje, które się dawno skończyło.

• Cool 1

Players
1,644 posts
9,230 battles
1 minute ago, WG_Lumberjack said:

Chodzi mu o to że po update po rozegraniu pierwszej bitwy wskoczyły jakieś stare zrobione zadania osobiste. Po przelogowaniu się błąd zniknął.

• Cool 1

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles
12 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Chodzi mu o to że po update po rozegraniu pierwszej bitwy wskoczyły jakieś stare zrobione zadania osobiste. Po przelogowaniu się błąd zniknął.

12 minutes ago, Dark_Havoc said:

Chodzi prawdopodobnie o ten błąd, w którym pojawiają się misje, które się dawno skończyło.

Zgłaszam wyżej.

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles

Inna sprawa.

Wiemy o błędach związanych z samolotami na lotniskowcach.
W najbliższym czasie wprowadzimy FIX, który:

Poprawia problem z alternatywnym atakiem, który nie działał gdy próbowano go włączać z alternatywną kontrolą myszy.
Naprawia problem z odznaczaniem wielu eskadr, gdy kliknęło się na puste miejsce na mapie (problem nie dotyczy pojedynczej eskadry).
Naprawia problem z pojawiającymi się punktami nawigacyjnymi, gdy wybierało się eskadrę na mapie taktycznej bezpośrednio lub przez zaznaczenie.

[ISEN]
Weekend Tester
341 posts
9,342 battles
28 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Tak jak koledzy napisali . 
Wchodzę do gry , widzę misje które są aktualne . Wbijam do bitwy , wygrywam lub przegrywam i wracam do doku , a tam 12 misji osobistych które już dawno zrobiłem . Po kolejnej bitwie lub wyjściu i wejściu kasuje te misje i wszystko wraca do normy . Wczoraj tak było i dziś też miałem . Jak coś więcej mogę pomóc , śmiało chętnie bardziej pomogę tylko nie mam pojęcia jak . Pozdrawiam 

Edit: Drwalu , ja nic nie zrobiłem ? Za co mnie zgłaszać ? Ja prosta mała rybka w tym ocenia wielkich rekinów :P

• Cool 1

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles
19 minutes ago, jarosima said:

Tak jak koledzy napisali . 
Wchodzę do gry , widzę misje które są aktualne . Wbijam do bitwy , wygrywam lub przegrywam i wracam do doku , a tam 12 misji osobistych które już dawno zrobiłem . Po kolejnej bitwie lub wyjściu i wejściu kasuje te misje i wszystko wraca do normy . Wczoraj tak było i dziś też miałem . Jak coś więcej mogę pomóc , śmiało chętnie bardziej pomogę tylko nie mam pojęcia jak . Pozdrawiam 

Edit: Drwalu , ja nic nie zrobiłem ? Za co mnie zgłaszać ? Ja prosta mała rybka w tym ocenia wielkich rekinów :P

Znajdzie się człowiek to znajdzie się paragraf :P
a tak serio po prostu przekazałem błąd wyżej ^^

[ISEN]
Weekend Tester
341 posts
9,342 battles
4 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Znajdzie się człowiek to znajdzie się paragraf :P
a tak serio po prostu przekazałem błąd wyżej ^^

No to wiesz Drwalu , MUssashi , Graff i może jeszcze Kitakami . Mogą być w dublony :P Hehe :) 

[E--C]
Players
71 posts
10,984 battles

Nie wiem czy to wina patcha, ale nie tylko mnie w czasie gry, zwłaszcza gdy "dużo się dzieje" znacznie spada ilość fps. Gra się wtedy ścina, i robi się niefajnie.

Players
7 posts
4,030 battles

Dokładnie "szczekan" przed aktualizacją nie było problemów (choć do dobrej optymalizacji tej grze daleko) a teraz to chyba zrezygnuję z grania, jedna bitwa idzie płynnie a druga to taka ścinanka, że odbiera całkowicie frajdę z gry.

Players
3 posts
5,152 battles

Po poprzednim patchu jest zepsuty widok z kamery innych okrętów , gdy po zatonięciu mamy podgląd na bitwę  (jest widok z lotu pocisków a jeśli okręt nie strzela to zbliżenie na wieże działowa )  z pewnością w innych watkach ktoś już to zgłaszał ale ze w tym patchu to dalej jest to pisze bo to irytujące , a jeśli to celowe to pomysł nie trafiony

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles

Prosze naprawic REPUBLIQUE !!!! Wydalem 900 tys wolnego(ciezko uzbieranego) expa i teraz krazki mnie cytadeluja  :)

• Cool 1

[GRAY]
Players
194 posts
20,421 battles

Nie wiem czy ktoś już to zgłaszał jest też problem z emblematami, naszywkami w profilu ("w przebiegu służby") cały czas pokazuje standardową naszywkę, zmienianie na inną naszywkę, emblemat nie zmienia jej w ogóle.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,705 battles
16 minutes ago, kubalkr said:

Nie wiem czy ktoś już to zgłaszał jest też problem z emblematami, naszywkami w profilu ("w przebiegu służby") cały czas pokazuje standardową naszywkę, zmienianie na inną naszywkę, emblemat nie zmienia jej w ogóle.

Ten błąd jest znany WG. Prawdopodobny czas naprawy: następny patch.

• Cool 1

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,962 battles

Tragiczne te spadki fps, zróbcie coś z tym. Na pewno to nie wina mojego PC. Problem jest na wszystkich ustawieniach graficznych, mniej lub bardziej widoczny ale jest.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.