Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
MRPMagic

Specjalizacja kapitana

3 comments in this topic

Question

Players
4 posts
924 battles

Witam.

Od niedawna gram w WOWS, i mam pytanie odnośnie specjalizacji kapitana.

Często jest tak, że kupując nowy okręt przenoszę kapitana (z więksąi ilością perków) z innego, ale jeżeli kupię z kapitanem, pojawia mi się specjalizacja na dany okręt.

Co się wiąże z specjalizacją, czy przynosi ona jakieś  profity w przyszłości?

Czy rozwijanie kapitana, poprzez przenoszenie go na inny okręt wraz z zakupami okrętów wyższych tierów to  dobry pomysł?

Gram na koncie standartowym, więc żongluję okrętami i kapitanami, bo mam mało miejsca w porcie.

M.

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,704 battles
11 minutes ago, MRPMagic said:

Witam.

Od niedawna gram w WOWS, i mam pytanie odnośnie specjalizacji kapitana.

Często jest tak, że kupując nowy okręt przenoszę kapitana (z więksąi ilością berków) z innego, ale jeżeli kupię z kapitanem, pojawia mi się specjalizacja na dany okręt.

Co się wiąże z specjalizacją, czy przynosi ona jakieś  profity w przyszłości?

Czy rozwijanie kapitana, poprzez przenoszenie go na inny okręt wraz z zakupami okrętów wyższych tierów to  dobry pomysł?

Gram na koncie standartowym, więc żongluję okrętami i kapitana, bo mam mało miejsca w porcie.

M.

Zasada jest taka: każdy kapitan jest przypisany do okrętu. Jeżeli go przeniesiesz na inny okręt bez przeszkalania to nie będzie zbierał doświadczenia oraz nie będą działały niektóre perki, a inne będą działały z połową skuteczności. Wyjątkiem są okręty premium, na których kapitan nie wymaga przeszkolenia i zawsze zbiera doświadczenie i ma aktywne perki.
Ponieważ aby wyszkolić 19 punktowego kapitana trzeba zdobyć nim bardzo dużo doświadczenia to przenoszenie ich w raz z nowymi okrętami da na końcu linii (tier X) kapitana 17-18 punktowego.
Aby kapitana wyszkolić od 0 trzeba ponad 1,7 mln doświadczenia.

• 0
[MAX]
Players
1,293 posts
7,130 battles
On 18.02.2018 at 12:13 AM, MRPMagic said:

Często jest tak, że kupując nowy okręt przenoszę kapitana (z więksąi ilością perków) z innego, ale jeżeli kupię z kapitanem, pojawia mi się specjalizacja na dany okręt.

Kapitan zawsze ma jakąś specjalizację.  Jeżeli siedzi na okręcie, na który ma specjalizację to gra ukrywa tę informację, ale wystarczy przełożyć go na jakiegoś premiuma, albo wywalić do rezerwy i od razu się pojawi.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.