Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

7 comments in this topic

Recommended Posts

[1919]
Weekend Tester
8 posts
5,424 battles

Siz bu oyunları ayarlarken ve mm yi yaparken  hiç dikkat etmiyomusunuz ben nezaman 5 seviye gem ile oyuna girsem buna kol kurduğum arkadaşlarımda dahil 7 seviye gemilerle atıyor. bu oyuna harcadığım paraları görürseniz neden böyle konuştuğumu anlarsınız. yettiniz artık gemiyide uçağa çevirecekseniz hiç bizi uğraştırmayın baştan söyleyin. yeter artık bu forumda yazılanları ,söylenenleri kafanıza takmayıp ve hiç iletmeyip sadece okuduğunuz belli. Artık şu ruslara söyleyin paso votkaya dadanmasınlarda şu oyunlarla ilgilensinler... istiyosanız rusça iletelim...

  • Cool 3
  • Funny 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[AAO]
Players
1,228 posts
13,829 battles

Bu sistem bir çok kez oyuncular tarafından şikayet edilsede bir değişiklik yapmadılar. Halbuki  +-1 eşleştiriciye oyuncu sayısı müsait. WG bunun fazlasıyla farkında. Ya milleti çabuk T-10 açmak için uğraşsınlar diye değiştirmiyorlar ( Yamato ile Atago teklemekden zevk alsın istiyorlarsa demek. ), ya da oyuncular umrunda değil.

  • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BO0BS]
Players
863 posts
14,892 battles

en güzel mm t7 de t5 maçlarına atıyor ama en yoğun oynanda bence t7 kimse ses etmiyor dikkatinizi çekerse  t7 de ben nadir t8 ve t9 maçlarına düştüğümü gördüm ya bir yoğunluk var bazı tierlara örnek t10 maçında 11 kişi t10 1 er kişi t8 gemi 1 dakka olmadan battılar nadir tek t10 gemi ile  t8 maçlarına düşüyorum ne hikmetse paso delip geçiyorum rng devreye giriyor resmen t4 gemi ile t7 düştük kazandık t6 ile t9 düştük birinci bitirdim maçı hatrı sayılırda deneyim aldım bende +1 -1 den yanayım yeterli sayıda oyuncuda yoksa bot atsınlar rastgele savaşlara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,922 battles

@tanktankkimo  Alfa testinin son 2 ayı içerisinde 3 defa oyun 2-3 günlük test süreleri için daha geniş kitlelere açılmıştı (yine başvuru gerekiyordu). Hafta sonu testleri diye adlandırmışlardı o aşamaları.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[CR33D]
Players
3,207 posts
18,711 battles

Evet, 5. seviye gemiler 7. Seviye gemiler ile karsilasinca zorluk cekiyorlar. 5. seviyeye özel bir MM getirilebilir belki. (Örnegin bir omaha 7. seviye macinda gercekten bedava kill demek.)

 

Ama onun disinda +2 MM bir sorun teskil etmiyor bana göre. Diger seviyelerdeki gemiler (6. seviye ve üstü), +2 MM de gayet etkili olabilecek kapasitedeler. (Birkac tane istisna olabilir. Fakat genel olarak bakildiginda bir sorun yok diye dusunuyorum)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×