Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
aydyldz

Warships Hata...

12 comments in this topic

Recommended Posts

[GREAT]
Players
161 posts
9,847 battles

Yeni bir pc topladığımız için oyunu yeniden yüklemem icap etti. Sistem Ssd ye yüklendiği ve boyutu küçük olduğu için oyunları daha geniş olan D diskime attım. Bağlantı hızım yüksek olduğu için indirmede bir sorunla karşılamadım ; ama oyuna girmek için çabaladığımda şu şekilde bir hatayla karşılaştım çözümü için yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Ekran Alıntısı.JPG

[GREAT]
Players
161 posts
9,847 battles

Sildim ; ama yemedi makine. O dosyayı tekrar geri gelmiş şekilde gördüm. Bir de makineye restart atıp deneyeyim. Tşk yardımın için...

[GREAT]
Players
161 posts
9,847 battles

Grafik ayarlarını , en düşük seviyeye getirince oyuna girip oynayabiliyorum. Tanks'da patlama olunca oyundan attı yine . Warships'de de bir maç yapabildim yeni ekran kartım Radeon . Dandik seçtik galiba...

Amd Ryzen 3 1200 Ekran kartım Amd Radeon R7 240 2gb 8 gb Ram Win 7 Ultimate işletim sistemim... Sinir olmuş durumdayım , Tanks'da en düşük ayarda oynuyor sıkıntı çıkarmadı ; ama Warships oynamaya çalışınca direk bu resimdeki hatayı veriyor ayrıca Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye uyarı veriyor... 

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

ekran kartını değiştir ofis için o ekran kartı yenide olsa oyun için değil fps değerlerinden anlarsın 

• Cool 1

[TORPZ]
Players
63 posts
9,394 battles

bende de aynı hatayı veriyordu(32bit). cmd üzerinden sanal bellek miktarını arttırarak aşmıştım.

cmd üzerinden kullanabileceğin hem vram için hemde normal ram için sanal belleği arttırma komutları var. onları ufak bi araştırmayla bulabilirsin gugıl amcadan. sonra düzelir.

• Cool 1

[GREAT]
Players
161 posts
9,847 battles
11 hours ago, PisiReis said:

ekran kartını değiştir ofis için o ekran kartı yenide olsa oyun için değil fps değerlerinden anlarsın 

Haklısın , yarın bir görüşeyim değiştirmezlerse de bir kaç ay dayanıp daha sağlam bir kart almak lazım...

[EJDER]
Players
769 posts
9,441 battles

O ekran karti ile 20 fps alabiliyorsan cok buyuk basari 20fps ile oyun oynamam oynasam bile oynatmaz oyun yeni ryzen apu larini bekleseydin ekran kartinada para vermene gerek yoktu aldigin islemci ile ayni paraydi full ayarlarda oyun icin en dusuk 60 fps veren kartlara bak oyunlari cok akici oynarsin paranda bosa gitmez tutupda o islemciye gt 1060 ve ustu alma paran bosa gider 

• Cool 1

[GREAT]
Players
161 posts
9,847 battles

Aynısının yenisini gönderdiler bana şimdi ; 5-6 ay sıkıp dişimi sağlam bir ekran kartı alırım artık. Nasılsa güverteyi değiştirdik 

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.