Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
mwkp12

Dlaczego nic nie zapisuje się 8 chińskiej nie premium

14 comments in this topic

Question

[PL-EM]
Players
174 posts
24,755 battles

Ostatnio w napisałem na 8 chińska komentarz tego okrętu. Nie zapisał się. Proszę poprawić charakterystykę dział tego okrętu. Jest beznadziejna. Działa tego okrętu to poniżej 6 amerykańskiej. Jak gram tym okrętem to jest co najmniej 3 niszczyciele nie chińskie z głębinowymi torpedami. Żadnego wpisu tam nie ma, bo nie można zapisać. Proszę naprawić ten błąd.

• Bad 1

13 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
13 minutes ago, mwkp12 said:

Ostatnio w napisałem na 8 chińska komentarz tego okrętu. Nie zapisał się. Proszę poprawić charakterystykę dział tego okrętu. Jest beznadziejna. Działa tego okrętu to poniżej 6 amerykańskiej. Jak gram tym okrętem to jest co najmniej 3 niszczyciele nie chińskie z głębinowymi torpedami. Żadnego wpisu tam nie ma, bo nie można zapisać. Proszę naprawić ten błąd.

Spróbuj po polsku napisać.

Po drugie, Twój wpis był nie w tym dziale co trzeba i pewnie moderatorzy go usunęli. Dziwnie tylko, że nie napisali Ci, że usuwają - choć podejrzewam, że nie zrozumieli co napisałeś. Tak jak tutaj.

• 0
Players
681 posts
15,072 battles
34 minutes ago, mwkp12 said:

Ludzie czy wy potraficie wogóle pisać po polsku?Czytanie tych Waszych miernych wypocin to istna katorga.

• 0
[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
41 minutes ago, mwkp12 said:

Wróć! Znalazłem Twój niesamowity wpis. Przepraszam Cię bardzo, ale jesteś pierwszym który nie potrafi znaleźć WŁASNEGO wpisu:

• 0
[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,411 posts

Utknąłem na tym zdaniu, nie jestem w stanie tego zrozumieć:

Jak gram tym okrętem to jest co najmniej 3 niszczyciele nie chińskie z głębinowymi torpedami.

Zakładam, że wiedza geograficzna autora ogranicza się do prostych skojarzeń typu Azja = Chiny, więc chodzi mu o to, że jak gra tym okrętem, to spotyka co najmniej 3 nieazjatyckie niszczyciele (czyli japońskich nie spotyka), i teraz pytanie: które nieazjatyckie niszczyciele mają torpedy głębinowe?

• 0
[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
20 minutes ago, Isengrim1 said:

19,003 battles

19,003 battles

19,003 battles

Znalezione obrazy dla zapytania mother of god

Grał, zamiast uczyć się trudnego języka polskiego!

• 0
[PL-EM]
Players
174 posts
24,755 battles

Chodziło mi o Hsienyang (niszczyciel azjatycki), który ma torpedy na krążowniki i pancerniki. Torpedy płyną głębiej niż u innych niszczycieli poza azjatyckimi. Dlatego nazwałem je głębinowymi. Widzę, że wielu kolegów jest wybitnymi nauczycielami języka polskiego. Za wszelkie uwagi jestem wdzięczny.

• 0
[BUSHI]
Players
3,031 posts
16,210 battles
12 hours ago, mwkp12 said:

Ze składni i błędów gramatycznych można wysnuć wniosek, że polski nie jest Twoim pierwszym językiem ? Urodziłeś się za granicą ? To by wiele tłumaczyło. Może napisz po angielsku w takim razie, to będzie łatwiej dojść o co chodzi. Bez urazy oczywiście, bo wiadomo, że nie jest łatwo pisać w obcym sobie języku. Czasami mam kontakt z Polakami z Białorusi i wtedy proszę ich, żeby już lepiej mówili po rosyjsku, bo nie wiadomo o co im chodzi, jak mówią "po naszemu".

Tak a pro-po co złego jest w tych działach ? Balistyka, czy kąty pod którymi one strzelają ?

• 0
[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,668 battles
11 hours ago, mwkp12 said:

Chodziło mi o Hsienyang (niszczyciel azjatycki), który ma torpedy na krążowniki i pancerniki. Torpedy płyną głębiej niż u innych niszczycieli poza azjatyckimi. Dlatego nazwałem je głębinowymi. Widzę, że wielu kolegów jest wybitnymi nauczycielami języka polskiego. Za wszelkie uwagi jestem wdzięczny.

Wybacz, ale uważasz, że matematyką potrafią się posługiwać wyłącznie nauczyciele matematyki? Zaś fizykę rozumieją nauczyciele fizyki?

Spróbuj przeczytać swoje wypociny i zrozumieć. Daj komuś z rodziny, by spróbował zrozumieć o co Ci chodziło. A najlepiej napisz coś na forum, poczekać 10 minut, przeczytaj i jak nie widzisz problemów wtedy dopiero wyślij. Inaczej dostajemy bełkot, który baaardzo trudno zrozumieć.

Torpedy na DD azjatyckich nazywane są przez WG głębokowodnymi, a w angielskim DWT (Deep Water Torpedo). Torpedy trafiają wszystko prócz niszczycieli i są przez to specyficzne.

• 0
[BSW-F]
Players
1,009 posts
11,228 battles

A może to nie chodzi, że zna-nie zna języka polskiego, tylko po prostu kolega się zdrowo nawalił alkoholu i wziął się za pisanie na forum :cap_haloween:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.