Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Vaigl_cz

Vaigl_cz představení nového moderátora

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
1 battles

Zdravím všechny hráče!

Chtěl bych se Vám představit jako nový oficiální moderátor fóra, sociálních sítí a in game chatu.

Je mi 28 let, vystupuji pod přezdívkou Vaigl_cz a pocházím z Havlíčkova Brodu.

Wargaming hry jsem začal hrát teprve nedávno, takže co se týče skillu, jsem zatím noob.

Mám za sebou ale bohatou "kariéru" v jiných pc hrách, takže v herním prostředí rozhodně nejsem nováčkem.

Vzhledem k mojí gaming vášni je toto pro mě v podstatě práce snů a zatím jsem zde velmi spokojený, takže doufám, že mi toto nadšení vydrží.

Z toho, co jsem zatím četl na fóru převažuje dobrý pocit. Naprostá většina přispěvatelů na fóru jsou dospělí inteligentní lidé, kteří dokáží psát jak jazykově, tak obsahově kvalitní příspěvky a argumentovat bez vulgarit.

Těším se na setkání s Vámi, ať už na fóru, anebo ve hře!

• Cool 8

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
395 posts
8,985 battles

Vítej, měj s námi trpělivost a prosím nepraktikuj přílišnou korektnost. Zkusíme nechat jadrné výrazy stranou, ale blb, hňup, dement a idiot ber prosím s tolerancí. Jinak jsme hodná banda a já kontrétně furt něco mám proti WG, takže si taky zvykneš :cap_money:

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,835 posts
4,955 battles
1 hour ago, jurgenb said:

a já kontrétně furt něco mám proti WG, takže si taky zvykneš :cap_money:

To můžu potvrdit. :Smile_teethhappy:

Každopádně vítej. Věřím, že ta jedna bitva v v popisku se rychle rozroste. :D

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles

Tak přeji hodně zdaru a hlavně trpělivosti, něboť občas to tu vážně stojí za to. :Smile_teethhappy::Smile_honoring:

Spoiler

Tak každej má něco proti WG, že? Kdyby totiž nikdo nic neměl tak by fórum umřelo neaktivitou. :Smile_trollface:

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,514 battles

Tak to Ti nezávidím:Smile_honoring: 

Já měl na jednom twitch foru,jako moderátor přezdívku Gestapák :Smile_teethhappy: 

Takže vítej a přeji občas pevné nervy . A rovnou poprosím o jednu věc,občas tady zahnojíme nějaký topic :Smile_hiding: my z velkou radostí  (zeptej se Prdoch68 ehmmm 65 , mohl by vyprávět ) jenže to už je tak lidská vlastnost 

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,514 battles
5 minutes ago, LucyCZ said:

IDDQD najmulo nového moderátora na své fórum? @Rock_n_Rolf to je z naší kasičky? :Smile_trollface::Smile_teethhappy:

Hezky , to jsem nevěděl :Smile_coin: Kdy dá Rolfík zápisný ?

Začínám na Tullamorce , anebo dobrou domácí ( a jelikož mám na Moravě pár strýců , tak mám rozmazlený jazýček )tak jen tak něco nepolknu 

• Funny 1

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

IDDQD najmulo nového moderátora na své fórum?
@Rock_n_Rolf to je z naší kasičky? :Smile_teethhappy:

Tak tak, z naší kasičky. A za chvíli nechám přejmenovat celý tohle fórum na IDDQD fórum. :Smile_trollface:

• Cool 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.