Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Námořní biatlon

46 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,415 posts
3,761 battles

Kapitáni! 

Olympijské hry jsou v plném proudu a všichni netrpělivě hltáme zprávy o úspěších či nezdarech našich hrdinných sportovců.

A tak jsem si říkal, co pro vás připravit na olympijské téma. Oceán nám nezmrzl, takže bruslit či hrát hokej s loděmi nemůžeme. Snažili jsme se přemluvit naše kocábky ke sjezdu, či skocích, ale nepovedlo se nám to. Lodičkám se jednoduše nechtělo. Tak jsme vymysleli ďábelský plán:

NB.jpg

Samozřejmě jediný zimní sport, kde se dá střílet :cap_haloween:

Tudíž na počet naší úspěšné biatlonové výpravy jsme se rozhodli uspořádat náš vlastní olympijský závod!

biatlon.jpg

Krásná mapka, že :Smile_trollface: Jedná se o mapu Arktida, kde náš olympijský biatlonový závod proběhne. Prozatím se jedná o ilustrativní náčrt, detaily se ještě můžou změnit.

Pravidla

Bude se hrát ve výcvikové místnosti.

Lodě: Torpédoborce III tier max.

Počet účastníků jednoho kola: 8

Višchni účastníci se musí dostavit na WoWs TeamSpeak Adresa: 92.223.3.90:9989

Dohlížet nad průběhem bude letící žabák a dvojice hlídačů Grosse Kürfürstů. Ti budou svými automaticky nastavenými sekundárními děly závodníky rozptylovat.

Na začátku se všichni závodníci seřadí na startovní čáře. Shozením bomby těsně za startovní čáru odstartuji závod. Závodníci budou kličkovat mezi ostrovy podle vyzobrazené trati. U nepřátelského capu budou rozmístění stojící boti a rozptylující Kürfürst. Jakmile se budou blížit nepřátelskému capu, já rozdělím "terče" podle jmén botů. Střelnice (červeně vyobrazená oblast) bude jediným místem, kde závodníci budou moci střílet. Ovšem pouze lodními děly a pouze po přiděleném terči (netorpit terče!). Jakmile bude přidělený terč rozsekán, hráč může pokračovat v trati dál směrem do cíle. Aby to nebylo tak jednoduché, v druhé části tratě bude číhat druhý Kürfürst. Poté, co dostřílí poslední závodník, tak se první Kürfürst přesune těsně za cílovou čáru. Na cílové rovince tak hráči mohou používat torpéda, ovšem pouze za předpokladu, že zasáhnou pouze Kürfürsta, jakmile ztorpíte jiného závodníka, či jiném závodníkovi během závodu vystřelíte, jste automaticky diskvalifikováni, dostanete perma -1000 karmu, nejhorší matchmaking do randomu a výsměch celé československé komunity.

V závislosti na počtu přihlášených proběhnou základní kola a nejlepší pak postoupí do finále. 

Účastníci finále se poté utkají o ceny.

Změna pravidel vyhrazena

Kdy tento olympijský závod proběhne?

V úterý 20.února 2018 od 18:00

Tak si to zapište tučným do svých deníčků!

Chtěl bych už nyní upozornit, že se jedná o pokus vás zabavit a pobavit, s možnosti vyhrát menší ceny.  

EDIT: Podařilo se získat menší ceny:

Celkový vítěz: Vlajka Neklidný oheň + Campbeltown + místo v přístavu + 3 dny prémium

Vítěz kola: Vlajka Neklidný oheň + 3 dny premium

Všichni účastníci: Vlajka Neklidný oheň

V případě, že máte zájem se zúčastnit prosím, napište zde tučným Krléš! 

a tím vás zařadím mezi účastníky :cap_like:

Přeji všem hromadu zábavy a vítr do plachet!

• Cool 8

[IDDQD]
Players
2,034 posts
18,145 battles

zrovna si čtu v práci mail :Smile_sad:

Zdravim vsechny, 

jak uz jsme avizoval, spolecna vecere s kolegy z FFM ja planovana 20.2.2018 na 18 hodinu

[WG-EU]
WG Staff
2,415 posts
3,761 battles
Před 25 minutami Quetak řekl/a:

zrovna si čtu v práci mail :Smile_sad:

neeee, bez květáka neee. Řekni jim, že máš na práci důležitější věci :cap_haloween:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,907 posts
12,195 battles

Napíšeme klanovou omluvenku se štemplem WG :cap_win:

• Cool 1
  • Funny 2

Privateer
291 posts
5,637 battles

Kyrie eleison!

(mel bych byt k dispozici, snad mi do toho nic nevleze)

Strili se z mista predpokladam. Kolize/bloky jsou dovolene, mam si nachystat ostre lokty? :Smile_playing:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,907 posts
12,195 battles
Před 3 minutami yaketymasq řekl/a:

Kyrie eleison!

Strili se z mista predpokladam. Kolize/bloky jsou dovolene, mam si nachystat ostre lokty? :Smile_playing:

Z místa? Hm tak to tě sežere tučnej buřt i bez hořčice. Ostré lokty vítány :fish_nerv:

[WG-EU]
WG Staff
2,415 posts
3,761 battles
Před 17 minutami yaketymasq řekl/a:

Kyrie eleison!

Ostré lokty doporučeny. Střelení z místa, vzhlem ke spamujícímu Buřtu by to byla docela sranda... takže bude jasně vyznačená střelnice (přemýšlím jednoduše o Capu)...

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,907 posts
12,195 battles
Před 1 minutou YabbaCoe řekl/a:

Ostré lokty doporučeny. Střelení z místa, vzhlem ke spamujícímu Buřtu by to byla docela sranda... takže bude jasně vyznačená střelnice (přemýšlím jednoduše o Capu)...

to nebude biatlon :fish_viking: je to vy zkoušeno - to půjde dobře :Smile_great:

Privateer
291 posts
5,637 battles

sem si rikal ze pro zvyseni tepove frekvence to bude ideal. a tak teda budem jezdit, no :Smile_child:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,907 posts
12,195 battles
Před 1 minutou yaketymasq řekl/a:

sem si rikal ze pro zvyseni tepove frekvence to bude ideal. a tak teda budem jezdit, no :Smile_child:

Boti jsou neaktivní to je hned :cap_cool:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,006 posts
9,403 battles

Krléš  snáď to stihnem.  Nebudem mať bohužiaľ čas.

On 2/15/2018 at 6:10 PM, YabbaCoe said:

Na cílové rovince tak hráči mohou používat torpéda, ovšem pouze za předpokladu, že zasáhnou pouze Kürfürsta, jakmile ztorpíte jiného závodníka, či jiném závodníkovi během závodu vystřelíte, jste automaticky diskvalifikováni, dostanete perma -1000 karmu, nejhorší matchmaking do randomu a výsměch celé československé komunity.

V závislosti na počtu přihlášených proběhnou základní kola a nejlepší pak postoupí do finále. 

Účastníci finále se poté utkají o ceny.

Lol toto by malo byť dostatočnou hrozbou pre všekých plačkov, ktorým WG zhoršuje pravidelne MM :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles

Testovali jsme to a je to sranda . Sice se tam motáš ( nejlepší je , si tu dráhu zobrazit na druhým monitoru, nebo mobilu ) ale jde to. Postavil jsem Kuřbuřta přes cílovou rovinku ( zabere to komplet od ostrova k ostrovu a ještě zbude ) a když pak vidíš , jak se na tebe řítí ty malý mrchy velikosti tvého záchranného člunu , je to neskutečná bžunda. Bez manualu na sekundáry je nestihneš rozstřílet a oni tě utorpí .

Doma když tak nahodím screen, jak to vypadalo z mého pohledu . Neskutečně mě svrběl prst na myšítku střelby ze 420 :Smile_teethhappy:

Alpha Tester, Korzár
3,434 posts
19,528 battles
Před 33 minutami Mikhail800 řekl/a:

Krléš  snáď to stihnem.

Lol toto by malo byť dostatočnou hrozbou pre všekých plačkov, ktorým WG zhoršuje pravidelne MM :Smile_teethhappy:

To mi připomělo:

XlfS9rG.jpg

MM+3 a občas nevyrovnané ve stylu 8 VS 12 plus ty CV.

Občas bych to vrátil jen proto, abych se omladil díky sladkým slzám nebožátek :cap_cool:

• Cool 2
  • Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles
11 minutes ago, TheComedian1983 said:

To mi připomělo:

XlfS9rG.jpg

Občas bych to vrátil jen proto, abych se omladil díky sladkým slzám nebožátek :cap_cool:

TVL kde jsi to vyhrabal , to je těžkej středověk týdle hry . Není to ještě z Bety , možná i Alfa ? Baltík v tomdle MM a Clívloš mohl mít kapitána na dostřel :Smile_great:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,979 posts
10,754 battles
27 minutes ago, TheComedian1983 said:

To mi připomělo:

Ach ty krasne stare casy closed bety  :cap_old:

Spoiler

10999922_10205660750090779_5026450900964

11116446_10205867912109700_9165829843916

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles
17 minutes ago, TheComedian1983 said:

Některá ta jména napoví :Smile-_tongue:

Tak na projetí Hall Of Horror aka Obludarium fakt nemám , ale Lajos a gabin zůstanou v našich duších ( skrčeni v koutku , pod deseti metrovým nánosem prachu ) pořád . A v nečekanou chvíli , se zjeví na světle božím :Smile_teethhappy:

Kdo má náladu si to připomenout

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles
8 minutes ago, TheComedian1983 said:

To neděláš dobře s těma sirkama, Stratosi :Smile_hiding:

Já vím , hlavně nejmenovat , Jenže starýho psa novým kouskům nenaučís a politickou korekností všeho druhu , jsem nikdy netrpěl . Nebo jak se tomu ted říká

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,230 posts
5,094 battles

Zpátky k  Biatlonu .

Takhle by vypadalo svrbění prstu a případné , čistě náhodné , selhání spouště na úderníku u ráže 420 . Musel jsem se hodně ukecávat :etc_red_button: :Smile_teethhappy:

xMN5KOL.jpg

• Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,907 posts
12,195 battles

Stratosi, ty tady spoiluješ :Smile_medal:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.