Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ProAggressive

Türkçe Topluluğun İhtiyacı

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
3,968 battles

Her ne kadar amatör bir forum kullanıcısı olsamda kısa aralıklarla oyun hakkında bilgi toplayabileceğim bütün platformları takip etmeye çalışıyorum.Sanırım bunun sebebi oyunda yeni ve bilgiye aç olmamdan kaynaklı:cap_book:
Forumun ingilizce bölümünde gözüme çarptı ve 15 şubat yani bugün açılması beklenen bir açık test var.Fakat bu test hakkında türkçe bölümde hiç bir bilgi aktarımı yapılmamış.Ülkemizdeki yabancı dil seviyesini göz önünde bulundurursak belkide bir çok oyuncu farkında bile olmadan test sunucuları açılıp kapanıyor.Forumun türkçe tarafıyla kim ilgileniyor bilmiyorum ama yaklaşan etkinlikler vb. olayları oyunculara önceden haber verebilecek birilerine ihtiyaç var.

Test ile ilgili bilgiyi linkten edinebilirsiniz.

• Cool 1

[WG-EU]
WG Team
292 posts
459 battles
2 hours ago, ProAggressive said:

Her ne kadar amatör bir forum kullanıcısı olsamda kısa aralıklarla oyun hakkında bilgi toplayabileceğim bütün platformları takip etmeye çalışıyorum.Sanırım bunun sebebi oyunda yeni ve bilgiye aç olmamdan kaynaklı:cap_book:
Forumun ingilizce bölümünde gözüme çarptı ve 15 şubat yani bugün açılması beklenen bir açık test var.Fakat bu test hakkında türkçe bölümde hiç bir bilgi aktarımı yapılmamış.Ülkemizdeki yabancı dil seviyesini göz önünde bulundurursak belkide bir çok oyuncu farkında bile olmadan test sunucuları açılıp kapanıyor.Forumun türkçe tarafıyla kim ilgileniyor bilmiyorum ama yaklaşan etkinlikler vb. olayları oyunculara önceden haber verebilecek birilerine ihtiyaç var.

Test ile ilgili bilgiyi linkten edinebilirsiniz.

Merhabalar, 

@OttomanSIap'ın da belirttiği gibi sunucuda veya açık test'te gerçekleşen güncellemelerle ilgili bilgileri portalımız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu konularla ilgili forumlarımızda tartışabileceğiniz ve oyuncularımızın geri bildirimlerini topladığımız başlıklar açıyoruz (bugün açılan test için başlıkları birazdan paylaşacağım :Smile_Default:).

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.