Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lost_Nebulas

İlerleyen Zamanlarda Eklenmesi Muhtemel Ulus - Gemi - Line listeleyebilir miyiz Lütfen

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
19 posts
1,647 battles

New French Battleships

III Turenne
IV Courbet
VI Normandie
VI Dunkerque  Doubloons
VII Lyon
VIII Richelieu
VIII Gascogne
IX Alsace
X France
 
--------------------------------------------------------------------------------Yeni eklenen Fransız zırhlıları ve ardından bizi neler bekliyor oyunu sevdikçe bilmek istiyor insan Merak ediyorum uzun yıllar oynayanlar bilir zevkli bi oyun bu 
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yeni gelecek olan gemilerin tahmini geliş tarihleriyle bu başlık altında paylaşabilirmiyiz
 
Ben Rus Battleships lerin de yakında ekleneceğini duymuştum ama bilgim yok
Bi taraftan Fransızların Destroyerleri yok ve Wargaming Youtube kanalında Fransız destroyerleri hakkında videolar yayınlıyor yani bu geleceklerinin işareti mi ?
Amerika'ya yeni Ağır Kruvazörler eklenecek bunu biliyoruz (ama Salem nereye eklenecek ? (Kim O ) 
Şu da var ki oyuna ekli sadece 2 uçak gemi line ı var Amerikan ve Japon başka ülkelerin de vardır garanti ama eklenecek mi ?
ve tabili bi kaç ulusun sadece bi kaç Prem gemisi var gerisi gelecek mi ? Ne zaman ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,933 battles

Duyurusu açıkça yapılan Amerikan hafif kruvazör dalı var. Ancak zamanıyla ilgili bir bilgi yok. Salem (Des Moines'in kardeş gemilerinden) premium statüsünde nasıl ekleneceğini WG sır gibi saklıyor ancak yeni gelecek hafif kruvazör dalında olmayacağı kesin. Teknoloji ağacına ağaç oluşturabilecek kadar uçak gemisi eklenebileceğini düşündüğüm tek ülke İngiltere; yanında Japonya ve Amerika dışında Dünya savaşları arasında ve 2. Dünya Savaşı sırasında bu ülkeler kadar çok uçak gemisi ve modeli üretmiş-tasarlamış-planlamış ve bunları kullanmış bir ülke yok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
570 posts
15,497 battles

İngiliz DD ve Rus BB'ler bu yıl gelecek diye biliyorum. Ayrıca Amerikan Kruvazör ağacı bölünecek. En az 10 tanede Premium gemi çıkar her ülkeden belki daha fazla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Beta Tester
308 posts
8,259 battles

@seyyah ve @OttomanSIap bu yıl için beklenilen / tahmin edilenleri belirtmiş, onun haricinde gelmesi muhtemel tonla dal bölünmesi ve yeni ağaç var.

Fransız muhripleri, İngiliz uçak gemileri hatta hatrı sayılır kruvazör-muhrip donanmasına sahip Hollanda ağacı, Pan-Asya benzeri muhtemel Pan-Avrupa ağacı gibi çeşitli ağaçlar eklenebilir. Amerikan kruvazörlerinin yanında zırhlı ve uçak gemisi dalı da bölünebilir. Bunların yanına her farklı sınıfa düzinelerce tekil premium gemi eklenebilir. Fazlasıyla yeterli miktarda sınıf/gemi çeşitliliği mevcut.

Bu arada İngiliz uçak gemileri atlanılacak gibi değil, kesinlikle onlar için de bir dal gelecektir.

Tabi bunlar ne zaman gelir, bence WG'de bilmiyor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×