Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Operacja "Hermes"

31 comments in this topic

Recommended Posts

Players
253 posts
10,941 battles

Efekty pogodowe zasługują na brawa!Błyskawice i szarzyzna w deszczu dają mega realistyczny klimat.Sama operacja w miarę trudna..czyli dobrze.No i silne premki jako przeciwnicy-fajne urozmaicenie.Dobra robota...proszę więcej i częściej.Przy okazji pytanie-kiedy wyższa złożoność operacji będzie aktywna?

• Cool 1

Players
1,404 posts
12,977 battles

Ponieważ tylko oglądam (a bardzo mnie ciekawi ta misja), zapytam testerów:

1) czy jest możliwe wypłynięcie POZA mapę na koniec gry, czy to tylko bug?

screena zamieścił Hector, jakby co :-)

2) skąd w grze po stronie "zielonych" Charles Martel, skoro miały być tylko krążki T7, a nie "ósemki"? A może to tylko na potrzeby testu?

3) mapka pokazuje dwa porty docelowe, jeden w lewo, drugi trochę pod górę:

screen "wyłapany" od Azjatów. Jak to rozumieć?

- czy trzeba podzielić zespół na dwie grupy i dotrzeć do obydwu portów?

- czy też należy dotrzeć do dowolnego portu, albo na lewo, albo do góry? @Caliber406 jak to wygląda, SVP...

4) Jakie są nagrody za zrealizowanie misji - flagi sygnałowe, kamuflaże, free XP??  Dzięki za wszelkie info :-)

Players
1,745 posts
11,972 battles
26 minutes ago, umbra_arboris said:

1) czy jest możliwe wypłynięcie POZA mapę na koniec gry, czy to tylko bug?

screena zamieścił Hector, jakby co :-)

2) skąd w grze po stronie "zielonych" Charles Martel, skoro miały być tylko krążki T7, a nie "ósemki"? A może to tylko na potrzeby testu?

3) mapka pokazuje dwa porty docelowe, jeden w lewo, drugi trochę pod górę:

screen "wyłapany" od Azjatów. Jak to rozumieć?

1-2 Jak się lepiej przyjrzysz to zobaczysz że te okręty t8 to Boty, a boty mogą wypłynąć za mapę/wpływać zza jej krawędzi.

3 są to prawdopodobnie 2 opcję w których losowo pojawi się port

• Cool 1

[A-Z]
Players
209 posts
6 hours ago, umbra_arboris said:

@Caliber406 (...) 4) Jakie są nagrody za zrealizowanie misji - flagi sygnałowe, kamuflaże, free XP??  Dzięki za wszelkie info :-)

Za 5. gwiazdek: 3. kontenery z kolekcji "Vive la France" i 500. dublonów.

Kolejno: 1. kontener, 2. kontenery, 100. dublonów, 150. dublonów, 250. dublonów.

A co do samej operacji...

W pierwszym etapie (przed postojem na naprawę na środku mapy) boty zbyt mocno skupiają się na Rouanie, przez co wypełnienie misji "Rouan nie może stracić więcej niż 50% HP" (czy jak to tam jest zapisane) staje się praktycznie niemożliwe. Pozostałe 4. misje w miarę wykonalne, nawet dla "randomowego" gracza.

Ogromny plus za warunki pogodowe!

Będzie można wykonywać tę operację innymi okrętami, np. Błyskawicą, czy tylko tymi które są wymienione?

[TF16]
Moderator
4,246 posts
10,717 battles
17 minutes ago, Amaha said:

Będzie można wykonywać tę operację innymi okrętami, np. Błyskawicą, czy tylko tymi które są wymienione?

Tylko okrętami: brytyjskimi, francuskimi lub amerykańskimi. Błyskawica jest polska więc nie da się nią grać.

[TF16]
Moderator
4,246 posts
10,717 battles

Rozegrałem 6 operacji. Wyniki: 4x 5 gwiazdek, 2 x 4 gwiazdki - w tym przypadku nie udało się utrzymać Rouan ponad 50% HP.

Operacja ciekawa. Należy pamiętać by na początku bitwy zestrzelić te 8 samolotów zwiadowczych, które pojawiają się po lewej stronie - wtedy nie będzie nalotu na początku bitwy.
Ostatnią bitwę na 4 gwiazdki udało się zrobić mimo 2 sojuszników, którzy zwiedzali mapę - zamiast pomagać.

Nie wiem tylko jednego - jak boty dobierają sobie cele. W jednej bitwie na samym początku miałem focus od wszystkich wrogich okrętów, a w drugiej płynąłem obok Bayerna w odległości 2km, a on nawet nie próbował do mnie strzelać. :) No i uważać trzeba mocno na torpedy - to najtrudniejszy przeciwnik, bo samoloty spadały jak kaczki.

Beta Tester
1,149 posts
5,395 battles
On ‎2018‎-‎02‎-‎17 at 7:30 PM, Dark_Havoc said:

Operacja ciekawa. Należy pamiętać by na początku bitwy zestrzelić te 8 samolotów zwiadowczych, które pojawiają się po lewej stronie - wtedy nie będzie nalotu na początku bitwy.

Pod warunkiem, że scenariusz się nie zbuguje i jedna eskadra nie postanowi latać "poza mapą", przez co może być nie do odstrzelenia. Zdarzyło mi się to już co najmniej dwa razy. Dodatkowa uwaga: wiem, że je należy odstrzelić "na czas", ale w niektórych przypadkach choćby na głowie stawać, to jednej eskadry odstrzelić się nie da.

[TF16]
Moderator
4,246 posts
10,717 battles
6 minutes ago, AbrahaM_fighter said:

Pod warunkiem, że scenariusz się nie zbuguje i jedna eskadra nie postanowi latać "poza mapą", przez co może być nie do odstrzelenia. Zdarzyło mi się to już co najmniej dwa razy. Dodatkowa uwaga: wiem, że je należy odstrzelić "na czas", ale w niektórych przypadkach choćby na głowie stawać, to jednej eskadry odstrzelić się nie da.

Da się: pod warunkiem, że jeden okręt z dobrą p-lotką popłynie w stronę samolotów :)

Beta Tester
1,149 posts
5,395 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Da się: pod warunkiem, że jeden okręt z dobrą p-lotką popłynie w stronę samolotów :)

Jakby tak było, to bym nie pisał, czasami (tak na oko 2 na 5 przypadków) się nie da. Potrafią tak polatać, że nawet "lanta" z pełnym buildem AA ich nie jest w stanie ściągnąć.

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,538 battles

Do zagrania z ekipą, to scenariusz jest jeden z najprostszych. Skoncetrowalem sie więc na froncie burzowym. I musze przyznać kawał dobrej roboty. Zarówno efekty wizualne, które są naprawdę fajne. Jak efekt samego pomysłu w grze. Jestem optymistycznie nastawiony do jego zastosowania na randomach. Niby element losowy sprzyjający słabszym graczom (jak każdy element losowy) Ale dobrzy gracze będą umieli go wykorzystać na swoją stronę jak najbardziej. Więc zarówno statsiarze jak i pomidorki będą mieli po równo. :D

Na pewno takie rozwiazanie jest lepsze niz aktualny sztorm. 

• Cool 1

[-PGS-]
[-PGS-]
Beta Tester
8 posts
7,826 battles

Fajnie jak by było jeszcze bujanie okrętem co by utrudniało celowanie ale tak to bardzo fajna misja :)

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
362 posts
12,384 battles
On 2.03.2018 at 3:50 PM, AbrahaM_fighter said:

. Potrafią tak polatać, że nawet "lanta" z pełnym buildem AA ich nie jest w stanie ściągnąć.

No nie do końca. Atlanta robi z tych samolotów sieczkę. Ja wczoraj skończyłem bitwę z 98 zestrzeleniami na Atlancie której do pełnego buildu aa brakowało manual aa. Reszta teamu łącznie zestrzelila 50szt. Bitwa sklnczyla się 4 gwkazdkami bo na 2 minuty przed końcem Rouan wpakował się na dwie torpedy. Z uwag trzeba by poprawić AI pancernika Rouan bo płynie jak krowa i bardzo słabo unika torped. 

• Cool 1

[O-R-P]
Players
1,631 posts
14,858 battles

Niszczyciele w końcowej fazie bitwy są chyba najważniejsze i ich eliminacja jest kluczowa, bo z Księciem Kluskiem można sobie poradzić szybko. Zagrany 5 razy - 2 razy przegrana przez DD ktore przedarły się i zatopiły Hermana Jana Du Plesis. Moment kiedy można się naprawić podczas bitwy trzeba zawsze wykorzystać.

@Barwena - 98 samolotów zestrzelonych i 148 łącznie? Jakim cudem? Pytam serio bo może jest jakiś sposób aby włączyć pojawienie się skrypyu na więcej nalotów, a tego bym na Atlancie spróbował.

[ZGZ2]
Players
2,109 posts
10,259 battles
5 minut temu, Marblehead_1 napisał:

Niszczyciele w końcowej fazie bitwy są chyba najważniejsze i ich eliminacja jest kluczowa. Zagrany 5 razy - 2 razy przegrana przez DD ktore przedarły się i zatopiły Hermana Jana Du Plesis.

98 samolotów zestrzelonych i prawie 150 łącznie? Jakim cudem? Pytam serio bo może jest jakiś sposób aby włączyć więcej nalotów, a tego bym na Atlancie spróbował.

Podobno jak nie zestrzelisz na początku tych samolotów, to przylatuje ich więcej.

• Cool 1

Beta Tester
1,149 posts
5,395 battles
3 hours ago, Barwena said:

No nie do końca. Atlanta robi z tych samolotów sieczkę. Ja wczoraj skończyłem bitwę z 98 zestrzeleniami na Atlancie której do pełnego buildu aa brakowało manual aa. Reszta teamu łącznie zestrzelila 50szt. Bitwa sklnczyla się 4 gwkazdkami bo na 2 minuty przed końcem Rouan wpakował się na dwie torpedy. Z uwag trzeba by poprawić AI pancernika Rouan bo płynie jak krowa i bardzo słabo unika torped. 

Ależ robi, mieli wszystko podczas scenariusza aż miło. Tylko (co podtrzymuje) jedna eskadra zwiadowcza potrafi tak polatać, że jest nie do odstrzelenia.

3 hours ago, Marblehead_1 said:

@Barwena - 98 samolotów zestrzelonych i 148 łącznie? Jakim cudem? Pytam serio bo może jest jakiś sposób aby włączyć pojawienie się skrypyu na więcej nalotów, a tego bym na Atlancie spróbował.

100 samolotów masz gdy nie odstrzelisz zwiadowczych na początku.
50 samolotów masz gdy odstrzelisz zwiadowcze na początku.

plus jeśli dobrze pamiętam, trzeba doliczyć dodatkowe samoloty z GZ.

Co do DDkow pod koniec, tak zgadzam się, to jest drugi z kluczowych momentów. W dobrze współpracującym randomowym teamie ten scenariusz to przyjemność. Podobnie w dywizjonie przynajmniej 5na7. Ale jak trafisz na źle grających graczy losowych, to zęby w ścianę. A z odstrzeleniem GZ jest różnie... często team o nim zapomina, że trzeba go odstrzelić zanim eskortowany Rysiul dopłynie do celu...

Players
1,404 posts
12,977 battles
On 3.03.2018 at 6:12 PM, Barwena said:

Atlanta robi z tych samolotów sieczkę. Ja wczoraj skończyłem bitwę z 98 zestrzeleniami na Atlancie której do pełnego buildu aa brakowało manual aa. Reszta teamu łącznie zestrzelila 50szt. Bitwa sklnczyla się 4 gwkazdkami bo na 2 minuty przed końcem Rouan wpakował się na dwie torpedy. Z uwag trzeba by poprawić AI pancernika Rouan bo płynie jak krowa i bardzo słabo unika torped. 

Ze dwa razy miałem następujący skład: 3 x Lyon, 2 x Atlanta, 2 x Algerie. Atlanty pożarły większość samolotów (choć prawie każdy w teamie miał ponad 20 zestrzeleń), pancerniki zajęły się wrogimi ciężkimi okrętami. Raz też zdarzyło się, że jeden Lyon miał prawie 60 zestrzeleń :-) Jeśli współpraca dobrze się układała, a okręty wzajemnie ostrzegały się / wspomagały w przypadku zagrożenia, to 4 a nawet 5 gwiazdek nie było zadaniem niemożliwym do wypełnienia.

On 3.03.2018 at 6:14 PM, Marblehead_1 said:

Niszczyciele w końcowej fazie bitwy są chyba najważniejsze i ich eliminacja jest kluczowa, bo z Księciem Kluskiem można sobie poradzić szybko. Zagrany 5 razy - 2 razy przegrana przez DD ktore przedarły się i zatopiły Hermana Jana Du Plesis. Moment kiedy można się naprawić podczas bitwy trzeba zawsze wykorzystać.

Kiedy pod koniec pojawiały się wrogie niszczyciele, mieliśmy prawdziwą walkę wręcz i na noże ;-)  Raz zagapiłem się i wrogi DD storpedował nasz flagowy pancernik (stracił więcej niż 50 % życia), ale potem starałem się nie popełniać już takich błędów. Zabawne, ale pomocnicza na krążku, służąca głównie za dekorację, przydawała mi się w dwóch sytuacjach. Raz - pozwalała dobijać wrogie DD, które podlazły na 5 km, a główna właśnie się przeładowywała. Dwa - są zadania (Great Admiral), gdzie trzeba zaliczyć 150 trafień artylerią (albo tylko wstąg, jeśli  mnie pamięć nie myli) w jednej bitwie. Samą artylerią główną byłoby to trochę trudne, więc dzięki dokuczaniu DD-kom secondarkami już kilka razy przekroczyłem limit i zgarnąłem nagrody (a sygnałami i konsumablami absolutnie nie zamierzam gardzić).

On 3.03.2018 at 9:57 PM, AbrahaM_fighter said:

z odstrzeleniem GZ jest różnie... często team o nim zapomina, że trzeba go odstrzelić zanim eskortowany Rysiul dopłynie do celu...

Fakt, ten niemiecki skubaniec przysyła sporo samolotów, więc trzeba się kręcić jak kurczak na rożnie :-)  Na szczęście bardzo fajnie się pali. Wczoraj wieczorem dopadłem gościa, jedna sekwencja z dział, druga, pożar. Uciekł za wyspę, myślałem że już nic z tego, tymczasem za chwilę przychodzi komunikat, że spalił się do ostatniej skwarki :-)  Bardzo ważne, żeby ekipa pomagała sobie na każdym etapie walki; Rouan - okręt szczególnej troski - wymaga wsparcia zwłaszcza kiedy w wodzie jest coraz więcej torped. Słusznie zauważył Barwena, że ten okręt (Rouan) o zwrotności starej krowy może wpakować się na każdą torpedę, więc trzeba wzmóc czujność, by nie stracić wszystkiego w ostatnich minutach gry.

Players
651 posts
7,461 battles
On 2.03.2018 at 4:00 PM, UrukSzymon said:

Skoncetrowalem sie więc na froncie burzowym. I musze przyznać kawał dobrej roboty. Zarówno efekty wizualne, które są naprawdę fajne. Jak efekt samego pomysłu w grze. Jestem optymistycznie nastawiony do jego zastosowania na randomach.

Z kolei ja się obawiam wprowadzenia tego na randomy. A konkretniej tego, że okręty bazujące na działach, przy tej pogorszonej celności dział będą niekiedy bezbronne wobec niszczycieli. W tym scenariuszu nawet przewidywalnie płynące boty niekiedy były w stanie podejść na bardzo bliskie odległości mimo skoncentrowanego ostrzału, a co dopiero, gdyby tymi DDkami kierowali gracze? Miałbym mniej wątpliwości, gdyby te warunki pogodowe działały "w obie strony", tzn. również wpływałyby na torpedy. Czyli torpedy mogłyby schodzić z kursu/głębokości (w grze przełożyłoby się to na zwiększenie wykrywalności torpedy) lub przedwcześnie detonować na wysokiej fali. Natomiast gdyby te sztormowe fale wpływały również na prędkości okrętów (podobnie jak w rzeczywistości, gdzie DDki były zmuszone zmieniać kurs prostopadle do fal, bo inaczej groziła im utrata stateczności i zatonięcie), to by do reszty mogło wymieść DDki z gier w WoWs - takiego "realizmu" byłoby zbyt wiele.
Przy tak "niesymetrycznie" oddziałującej sztormowej pogodzie w bitwach losowych obawiam się jeszcze większego, "bezpieczniejszego" dystansu pomiędzy BBkami a capami.:Smile_sceptic:

Players
1,404 posts
12,977 battles

Wiesz @demencjusz  wówczas jeszcze bardziej cenny stanie się moduł zmniejszający dyspersję o 7 %. Co się zaś tyczy pancerników, ich pomocnicza (zwłaszcza u teutońskich BB) będzie stanowiła dodatkową zaporę - o ile oczywiście jeden i drugi kierowca bebeczka nie stwierdzi, że lepiej pokampić na max dystansie.

Podchodzące bardzo blisko DD będą oczywiście stanowiły poważny problem. Pewnym rozwiązaniem mogłoby być ofiarowanie krążkom oddzielnych slotów na DFAA i hydro. Obawiam się jednak, że prędzej pancerniki dostana rakiety (zresztą, Hood już je ma), niż krążki większą możliwość zwalczania małych i zwinnych DD.

Efekty pogodowe jednym się spodobają, innym nie. Można by ewentualnie dodać jeszcze pływające góry lodowe /kry o sporej wielkości - ale to tylko drobna sugestia. Póki co, na PvE się sprawdza, a na randomach? Pewnie znowu będzie zależeć od zachowania całego teamu. Jeden pójdzie walczyć, a drugi postara się przeczekać większość bitwy, a potem przypłynie na końcówkę, gdy większość już poważnie poobijana. Kwestia taktyki :-hmmm

Jeśli będziesz @demencjusz wieczorkiem na grze, możemy wypróbować parę rozwiązań p-lot tudzież eliminowania DD. Ostatnio jeden podlazł tak blisko, że moja dekoracyjna secondarka na Algerii dobiła bota na 1,7 km. Śmieszne, ale bywa i tak (12-sekundowy reload głównych dział to dużo, by DD wykonał manewr unikowy i zniknął).

[HOB]
[HOB]
Players
397 posts
13,421 battles

Cała operacja jest niesamowićie klimatyczna, efekty wizualne super, aż się zimno robi i człowiek ma ochotę na herbate z rumem.Co do mechaniki burzy to wydaje mi się, że trzeba się przyzwyczaić. Burza raz będzie pomagała, raz przeszkadzała i tyle, na pewno zmieni rozgrywkę w PvP jeśli ją wprowadzą, dla mnie to lepiej bo ciekawiej.

Beta Tester
1,149 posts
5,395 battles
2 hours ago, demencjusz said:

Z kolei ja się obawiam wprowadzenia tego na randomy. A konkretniej tego, że okręty bazujące na działach, przy tej pogorszonej celności dział będą niekiedy bezbronne wobec niszczycieli. W tym scenariuszu nawet przewidywalnie płynące boty niekiedy były w stanie podejść na bardzo bliskie odległości mimo skoncentrowanego ostrzału, a co dopiero, gdyby tymi DDkami kierowali gracze? 

Mam pomysł jak częściowo ten problem zrównoważyć, jedno słowo: Radar. Radar powinien nie tylko "wyświecać", ale także przywracać celność do poziomu standardowego. 

Players
651 posts
7,461 battles
3 hours ago, AbrahaM_fighter said:

Mam pomysł jak częściowo ten problem zrównoważyć, jedno słowo: Radar. Radar powinien nie tylko "wyświecać", ale także przywracać celność do poziomu standardowego. 

Myślę, że trudno byłoby polegać na tym "narzędziu", bo na nie na wszystkich tierach i nie we wszystkich bitwach pojawiają się okręty mające radary. Dodatkowo, obecny MM nie rozróżnia okrętów je posiadających, więc losowania typu 2 vs 0 radarów byłyby bardziej niesprawiedliwe.
Ponadto dochodzi kwestia, jak te radary działały by przy dobrej pogodzie? Bo jeśli dodatkowo by zwiększały celność dział krążka, to tym szybciej by wyparowywały wrogie niszczarki... może starczałaby wtedy niepełna salwa? A nawet BBek, który niefortunnie pokazałby burtę z bliska przed Des Moinem, mógłby wyparować szybciej (dzięki radarowo zwiększonej celności DM), niż byłby w stanie przeładować działa.
Także taki dodatek do mechaniki radarów mógłby się okazać zbyt OP, nawet jeśli czas działania radaru to "tylko" kilkadziesiąt sekund.

Beta Tester
1,149 posts
5,395 battles
8 minutes ago, demencjusz said:

Myślę, że trudno byłoby polegać na tym "narzędziu", bo na nie na wszystkich tierach i nie we wszystkich bitwach pojawiają się okręty mające radary. Dodatkowo, obecny MM nie rozróżnia okrętów je posiadających, więc losowania typu 2 vs 0 radarów byłyby bardziej niesprawiedliwe.
Ponadto dochodzi kwestia, jak te radary działały by przy dobrej pogodzie? Bo jeśli dodatkowo by zwiększały celność dział krążka, to tym szybciej by wyparowywały wrogie niszczarki... może starczałaby wtedy niepełna salwa? A nawet BBek, który niefortunnie pokazałby burtę z bliska przed Des Moinem, mógłby wyparować szybciej (dzięki radarowo zwiększonej celności DM), niż byłby w stanie przeładować działa.
Także taki dodatek do mechaniki radarów mógłby się okazać zbyt OP, nawet jeśli czas działania radaru to "tylko" kilkadziesiąt sekund.

W założeniu miałyby tylko kasować "karę" związaną z pogodą, a nie zwiększać celność. Co do MM, już obecnie jest z tym problem i losowania 3x radar vs 0x radar się zdarzają, więc i tak i tak jest problem...

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,457 posts
17,906 battles

Misja zdecydowanie pod Lantę. Nie dosyć, że zbije wszystkie samoloty, to z DD-ków robi siekę. Co ciekawe grając w 3 kolejnych różnymi krążkami, nikt do mnie prawie nie strzelał. Lantą weszło 200k i pewne 5 gwiazdek było w kieszeni.

Edit. Grając z w coop-a czasami obserwuję dziwne zjawisko. Są gry, że zawzięte boty walą do mnie nawet na max dystansie, mając inne cele pod samiuśkim nosem. A płynę pancerzem, więc nie jest to niby dla nich priorytet. Wtedy dziwna myśl przychodzi do głowy, że ktoś im wpisał, ze mają najwięcej strzelać do osoby z wysokim PR. Może jednak chodzi o ilość posiadanego HP, ale to głupie, szczególnie jak jestem na 16km, a inne cele np. krążki są na 8 km.

• Cool 1

Players
1,404 posts
12,977 battles

Wiesz @Odo_Toothless  misja może być fajna dla właścicieli Atlanty pod takim wszak warunkiem, że okręt będzie wykorzystywany zgodnie z jego podstawowym przeznaczeniem,  a nie na 1000 % wbrew. Tylko wczoraj zagrałem kilka scenariuszy, gdzie pojawiające się Lyony potrafiły zestrzelić od 30 do 70 samolotów, moja Algeria kropnęła raz 42 sztuki (to był akurat rekord) a w innej bitwie chyba 28, sporo zestrzelił też jeden czy drugi Gascoine. Kierowca pewnej Atlanty natomiast, zamiast polować na samoloty, postanowił postrzelać się z wrogimi CA i pancernikami. Strzelał, strzelał, trafień miał mnóstwo, a zatopił tylko jednego niszczyciela. Można i tak, tylko po co? To już lepiej wziąć jakiś francuski okręt, by zrealizować którąś z dodatkowych misji na dodatkowe nagrody. Ale każdy decyduje, jak uważa.

Co do co-opów. Po ostatniej aktualizacji zauważyłem coś dziwnego. Niektóre BB boty absolutnie nie chcą strzelać do pancerników z przeciwnego zespołu, polują natomiast na krążki, zwłaszcza na drugim końcu mapy (zasięg u francuskich BB jest spory). Widziałem nawet taką sytuację, gdy dwa wrogie BB zderzyły się ze sobą, ale bot do końca "szczelał" do krążka 19 km dalej. Skrajny kretynizm niektórych "miszczuff" udziela się nawet botom, no ja nie mogę :-))) Myślałem, że celem priorytetowym jest zawsze okręt, który najbardziej nam zagraża, a tu takie kwiatki... Co kierowało programistami wprowadzającymi tak durny mechanizm - nie mam pojęcia. Może "pierwszy skład" programistów z Lesty i Wargamingu dostał urlop wypoczynkowy, a do komputerów dorwały się same głąby i inne osły? Jak bowiem wyjaśnić KATASTROFALNY brak stabilności w najnowszym patchu, błędy na każdym kroku, i nawet ogłupiałe boty?? Ci, którzy to zrobili, kwalifikują się do dyscyplinarnego wykopania z roboty w trybie natychmiastowym - zanim narobią jeszcze większych szkód.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.