Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Mapy + FX

6 comments in this topic

Recommended Posts

[THGZ]
Players
33 posts
12,215 battles

Odnośnie efektów - nowy kilwater jest wizualnie rewelacyjny, przykuwa on jednak zbyt dużą uwagę. Może jest to coś do czego się trzeba po prostu przyzwyczaić ale stary efekt był praktycznie niezauważalny, można było się całkowicie skupić na rozgrywce, teraz zbyt często mój wzrok ucieka z rzeczy ważnych takich jak przeciwnicy czy teren i zbyt często spoglądam na kilwater.

Szybsze opadanie wody po trafieniu w nią pociskiem - to mi akurat nigdy nie przeszkadzało. Jeśli jednak możliwość łatwego wcelowania się we wroga jest taka ważna to rozważcie zmniejszenie efektu pożaru statku - gdy okręt płonie walka na bliskich odległościach staje się praktycznie niemożliwa, nie widać kompletnie nic, ani przeciwnika ani terenu. Gracz, którego okręt płonie staje się praktycznie ślepy. I nie mówię o ekranie pożarowym czyli otoczce ekranu gry tylko o samym ogniu na okręcie. Ewentualnie dobrą opcją byłoby przechodzenie pożaru i powstającego z niego dymu w przeźroczystość gdy gracz celuje blisko.

[ISEN]
Moderator
4,456 posts
11,543 battles
19 minutes ago, CJayPL said:

Odnośnie efektów - nowy kilwater jest wizualnie rewelacyjny, przykuwa on jednak zbyt dużą uwagę. Może jest to coś do czego się trzeba po prostu przyzwyczaić ale stary efekt był praktycznie niezauważalny, można było się całkowicie skupić na rozgrywce, teraz zbyt często mój wzrok ucieka z rzeczy ważnych takich jak przeciwnicy czy teren i zbyt często spoglądam na kilwater.

Szybsze opadanie wody po trafieniu w nią pociskiem - to mi akurat nigdy nie przeszkadzało. Jeśli jednak możliwość łatwego wcelowania się we wroga jest taka ważna to rozważcie zmniejszenie efektu pożaru statku - gdy okręt płonie walka na bliskich odległościach staje się praktycznie niemożliwa, nie widać kompletnie nic, ani przeciwnika ani terenu. Gracz, którego okręt płonie staje się praktycznie ślepy. I nie mówię o ekranie pożarowym czyli otoczce ekranu gry tylko o samym ogniu na okręcie. Ewentualnie dobrą opcją byłoby przechodzenie pożaru i powstającego z niego dymu w przeźroczystość gdy gracz celuje blisko.

Możesz zmniejszyć efekty pożaru w menu.

Co do nowych odkosów dziobowych to piękny strzał w 10. Teraz dzięki obserwacji dziobu przeciwnika można stwierdzić jak szybko płynie, czy przypadkiem nie stoi lub cofa. Bez odkosów stwierdzenie czy okręt płynie w naszym kierunku czy cofa było możliwe tylko dzięki obserwacji (i to długiej) minimapy lub lotu własnych pocisków. Bardzo na plus!

Players
82 posts
26,123 battles
4 hours ago, Dark_Havoc said:

Możesz zmniejszyć efekty pożaru w menu.[...]

To nic nie daje - mam zmniejszone efekty pożaru, a i tak nie widzę co jest przed moim okrętem gdy się palę.

[THGZ]
Players
33 posts
12,215 battles

Potwierdzam, zmniejszenie efektu pożaru w menu powoduje jedynie przejście płonących obrzeży monitora w lekką czerwonawą poświatę, pożar na okręcie pozostaje jaki był.

Players
1,378 posts

Mapa Śpiący Gigant - nie wiem czy specjalnie robicie takie pułapki ale w dwóch miejscach utknąłem bez możliwości jakiegokolwiek ruchu po "wpadnięciu" na wyspę. Nic mnie nie blokowało w ruchu do tyłu a jednak nie mogłem się wcale ruszyć:

shot-18_02.28_22_57.05-0462.thumb.jpg.eb2ff22519340b5a01b6064979f5a1c8.jpgshot-18_03.05_21_39.20-0439.thumb.jpg.2044303a950893d03f668042f8eb2575.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.