Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Jakość i stabilność

137 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,054 posts
3,536 battles

Kapitanowie, 

Zgłaszajcie tutaj swoje sugestie jak można poprawić obecną jakość i stabilność. 
Co poprawić w UI? Co zmienić? Co zoptymalizować?  

• Angry 1

Players
253 posts
10,940 battles

Nareszcie powiększenie minimapy w 4K-teraz jest czytelnie,jedynie ikonki statków nie zmieniają proporcji i w optymalnej wielkości (przynajmniej jak dla mnie) są karykaturalnie zbyt duże.Mogą śmiało pozostać w takich proporcjach jak były-czyli niech się dostosowują do wielkości minimapy.

Players
253 posts
10,940 battles

Ponawiam kwestię...Wielkość okrętów na minimapie 4K już taka zostanie? Okręty większe niż niektóre wyspy.Rozmiar nie zmienia się zgodnie z proporcjami mapy.

shot-18_03.01_22_50.28-0169.thumb.jpg.2f99ed291c2ee45b87c4ffc82c904170.jpg

shot-18_03.01_22_50.33-0935.thumb.jpg.9f6af6b3cdfc0430a953eae3e6ddf244.jpg

shot-18_03.01_22_50.36-0518.thumb.jpg.285ed55f74dd955de18902a4222ce701.jpg

Players
133 posts

okej - problem techniczny - nie grałem w testy pierwszy raz i co nagle kara?

1. interfejs wariuje - mryga z prędkością światła (mini mapa + klawisze 2.3.4.. na samolotach jak startują i lądują (te strzałki), same samoloty dostają poświaty i też mrygają szybciej niż lecą)

2. FPS i ping OK, ale gra tnie niemiłosiernie

Edit 3. wiadomości się nie wyświetlają + nie idzie pominąć nowości Viva la france (tego kółka ryżowego)

zmiany ustawień nic nie zmieniły

Edited by Socyn
Edit 3. wiadomości się nie wyświetlają + nie idzie pominąć nowości Viva la france (tego kółka ryżowego)

[IMPR0]
Players
130 posts
11,711 battles

nowe efekty piany wyglądają super, ale zwalono optymalizacje. w poprzedniej wersji gra na max detali chodziła mi płynnie na 60 fps w każdych okolicznosciach, teraz przy nagłej zmianie kąta widzenia, albo bsrdziej dynamicznej akcji nagle spowalnia na kilka sekund do do 40 fps i tnie.

[E--C]
Players
152 posts
13,927 battles

Potwierdzam, tnie niemiłosiernie. Ale w moim przypadku zmiana ustawień pomogła.

Players
651 posts
7,461 battles

Również odczuwam większość "przycięć" po ostatnim patchu. Myślałem, że to tylko kwestia efektów pogodowych w "Hermesie", ale jednak nie - w bitwach losowych też przycina. Wskaźnik ilości klatek czy pingu nie skacze jakoś dramatycznie, a jednak okręty poruszają się skokowo.

[PATO]
Weekend Tester
351 posts
10,346 battles

Podobnie jak wyżej , musiałem obniżyć ustawienia graficzne z maksymalnych na wysokie . 

Players
253 posts
10,940 battles

Mamy "se" kupić lepsze karty :-).A przy okazji: czy WoW jest optymalizowany pod SLI,Crosffire czy wcale?

• Funny 1

[AKI]
Players
4,166 posts
7,304 battles

Interfejs na CV do naprawy. wait...

Ale tak na serio to czasami nie można nadpisać ustawionego alt-ataku bo samoloty traktują go jako rozkaz lotu, z jakiegoś powodu nie można uciec 3 fighterami ze związania no i animacja samolotów jest opóźniona w stosunku do tego gdzie robią barrage.

Players
1,436 posts
14,256 battles
12 hours ago, Caliber406 said:

Mamy "se" kupić lepsze karty :-).A przy okazji: czy WoW jest optymalizowany pod SLI,Crosffire czy wcale?

w dalszym ciągu w minimalnych widnieje leciwy, 10 letni dziadek gtx 8800, a ludkom na 1080 tnie w cholerę :Smile_sceptic: sam mam dropy na 1060 6GB

[W_PL]
Players
7 posts
11,134 battles

taaaa kase to potrafia brac za premiumki, ale co aktualizacja to zawsze cos spapraja, jeszcze pare takich akcji i papa z ta gra bo tylko sie czlowwiek, wk...... calujesz w przeciwnika jeb zawias,, patrzysz w lornetke zawias,  pojawia sie pelota gra staje bo nie ogarnia ... PORAŻKA

Players
7 posts
4,121 battles

Spadki fps ów jakich przed aktualizacją nie było. Nawet na minimalnych ustawieniach graficznych. (Radeon R9 285). Ping stabilny ale czasem ściny, uniemożliwiające rozgrywkę nie mówiąc już o przyjemności z niej wynikłej. Proszę WG zróbcie coś z tym, może efekty wizualne jak były przed 0.7.2. obecne zmiany są raczej kosmetyczne a wydajność gry spadła bardzo.

• Cool 1

[GRAY]
Players
210 posts
22,576 battles

Momentami skaczą FPSy i gra tnie. Podejrzewam, że może ma to związek z wprowadzeniem tego nowego zachowania morza, fal, rozbryzgów?
ps. Sterowniki aktualne, mam grafike GeForce GTX 1050

[W_PL]
Players
7 posts
11,134 battles

ten kilwater niczemu nie i nikomu nie jest potrzebny,,, cofnijcie to , ja nie patrze na wode podczas bitwy,,, no lduzie z W pomyslcie, podczas wojny,,, TY tadek laduj OBka szybko , nie teraz patrze na piane wody przed dziobem !!! litosci

• Cool 2

Players
7 posts
4,121 battles

Lub wprowadzić opcję piany i innych śmiesznych efektów jako dodatkową opcję jak komuś nie przeszkadza przycinanie lub ma kompa za kilka tysięcy, chociaż czytałem na forum, że problem ten pojawia się zarówno na GTX 1080 a jak wiem nie ma mocniejszy karty. Może grę WG testują na nowinkach technicznych Rosyjskiej Armii :)

[SK-3]
Players
9 posts
18,321 battles

Na maksymalnych ustawieniach potrafi przycinać, nie było tego wcześniej. I nie jest to słabość kart graficznych graczy.

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts
Przed aktualizacja płynnie działało na mojej karcie NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB GDDR5 a teraz FPSy spadają nawet do 20 klatek....serio?!

[-DWS-]
Beta Tester
4,619 posts
12,673 battles
29 minutes ago, kubalkr said:

Momentami skaczą FPSy i gra tnie. Podejrzewam, że może ma to związek z wprowadzeniem tego nowego zachowania morza, fal, rozbryzgów?

U mnie spadki pojawiają się jak w pobliżu są samoloty albo lecą torpedy. Wydaje mi się, że skopali coś z małymi obiektami, bo same okręty są OK. Odkosy nie wydają się problemem, bo nawet jak płynę z kupie z kilkoma innymi okrętami to nie tnie a wystarczą 2 eskadry w pobliżu i mam pokaz slajdów.

Z torpedami podobnie, jak siemka się na mnie wypluła to wylądowałem na wyspie bo nie dało się sterować.

A koledzy z lotnisk zgłaszają, że ich eskadry "żyją własnym życiem" i latają jak chcą. Do tego te dropy zdaje się wpływają na obliczanie aury plot, bo eskadra Indepa atakujące pancka w towarzystwie dwóch Clevelandów i tracąca na tym 2 samoloty to nie jest normalne.

[O-R-P]
Players
9 posts
13,591 battles

FPS skacze ping spada gra jest do niczego po ostatniej aktualizacji przy zmianie z lornetki zamarza  co chwile musze restartowac gre bo statek nie plynie tylko skacze nawet po obnizeniu do sredniej jakosci wciaz zatrzymuje sie na pare sekund i nic z tym nie mozna zrobic

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.