Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Dyskusja ogólna

53 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,459 posts
11,553 battles

Ja się pytam: gdzie zgłaszamy błędy. W nowej wersji zmieniła się jedna rzecz związana ze sterowaniem. Mam wrażenie, że przypadkowo. Zaznaczanie wrogich okrętów i eskadr dotychczas działało na zasadzie: ctrl + kliknięcie na wrogu. W tej wersji, aby zaznaczyć cel: trzeba wykonać dwuklik. Co już jest dodatkowym i niezrozumiałym dla mnie "utrudnieniem". Nie dość, że duża część graczy o tym nie wie to teraz trzeba z premedytacją kliknąć dwa razy by wroga zaznaczyć.

Alpha Tester, In AlfaTesters
3 posts
922 battles

Dlaczego iwaki alpha nie ma dubstep klaksonu? Zgłaszane na US forum i żadnej odpowiedzi. Miałem nadzieje, że to bug, ale po ostatniej łatce dalej to samo. Ktoś co wie? Bardzo mnie to irytuje...

[A-Z]
Players
222 posts
6 hours ago, Mikhail__ said:

Proszę o przywrócenie opcjonalnie starej kamery w porcie.

Ja również.

• Cool 1

[IMPR0]
Beta Tester
174 posts
4,118 battles
22 hours ago, Dark_Havoc said:

Ja się pytam: gdzie zgłaszamy błędy. W nowej wersji zmieniła się jedna rzecz związana ze sterowaniem. Mam wrażenie, że przypadkowo. Zaznaczanie wrogich okrętów i eskadr dotychczas działało na zasadzie: ctrl + kliknięcie na wrogu. W tej wersji, aby zaznaczyć cel: trzeba wykonać dwuklik. Co już jest dodatkowym i niezrozumiałym dla mnie "utrudnieniem". Nie dość, że duża część graczy o tym nie wie to teraz trzeba z premedytacją kliknąć dwa razy by wroga zaznaczyć.

Potwierdzam. Taż tak mam. Nie wiem czy to błąd, czy zamierzone działanie, ale stara opcja był zdecydowanie lepsza.

[-VAL-]
Players
2 posts
7,237 battles

dwuklik czasami więcej bo nie chce  załapać, francuski pancernik 8tier tylne działa dodatkowe stoją w bezruchu mimo strzałów w bok, chyba że to atrapa:).

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
2/16/2018 o 21:35, malahaj1 napisał:

Potwierdzam. Taż tak mam. Nie wiem czy to błąd, czy zamierzone działanie, ale stara opcja był zdecydowanie lepsza.

2/15/2018 o 22:57, Dark_Havoc napisał:

To jest błąd. Będzie to naprawione.

[ISEN]
Moderator
4,459 posts
11,553 battles
4 minutes ago, Nocny_Wedrowiec said:

Aktualizacja poszła, ale po niej nie można zalogować się na konto. Błąd połączenia z serwerem.

Bardzo dobrze. Tak ma być: Prace wdrażające nową aktualizację są zaplanowane na czwartek 1marca i będą trwać od 6:00 do 10:00.
Twój klient się uaktualnił. Teraz pora na serwer. Serwery ruszą koło 10.

[ISEN]
Moderator
4,459 posts
11,553 battles
1 hour ago, Nocny_Wedrowiec said:

Ok dzięki za info. Pozdrawiam.

Już ruszyły serwery!

[BUSHI]
Players
3,680 posts
19,111 battles

Widzę, że weszła nowa kampania z nowymi "kamo do wygrania", które podchwyciły wspaniały przykład puszki z piwem od Romy, robiąc z sylwetek okrętów jakiś jarmark objazdowy.

Chyba zapomniano tym razem  dołączyć opcję z możliwością ich wyłączenia. Bardzo bym tylko prosił o zrobienie tego tak, bym nie musiał wrzucać do jednego zamkniętego wora, tego czarnego, specjalnego kama z Dunkierki na które tyle poświęciłem czasu w poprzedniej kampanii.

Tak swoją drogą, skoro cyrk już ruszył, to ja teraz zaproponuję nowe specjalne kamo. Dajmy jakiejś nowej np. sowieckiej premce - kibel zamiast nadbudówek. Są gusta i guściki - na pewno wielu osobom się to spodoba, a tym którym nie, to przecież sobie wyłączą to w opcjach i po problemie. Nieprawdaż ?

• Cool 2

Beta Tester
214 posts
3,542 battles
3 hours ago, Odo_Toothless said:

Chyba zapomniano tym razem  dołączyć opcję z możliwością ich wyłączenia. Bardzo bym tylko prosił o zrobienie tego tak, bym nie musiał wrzucać do jednego zamkniętego wora, tego czarnego, specjalnego kama z Dunkierki na które tyle poświęciłem czasu w poprzedniej kampanii.

Ale, że jak? Że niby nie będę miał tego pięknego czarnego kamo jakie też zdobyłem we wspomnianej przez Ciebie kampanii? Pytam bo w domu będę dopiero przed 18 aby samemu zobaczyć o co kaman :P

[BUSHI]
Players
3,680 posts
19,111 battles
1 hour ago, Soroka said:

Ale, że jak? Że niby nie będę miał tego pięknego czarnego kamo jakie też zdobyłem we wspomnianej przez Ciebie kampanii? Pytam bo w domu będę dopiero przed 18 aby samemu zobaczyć o co kaman :P

Te 2 dodatkowe kama do zdobycia w pakiecie z tym czarnym Dunkierki. Jedno dodaje koguta zamiast dziobu, a drugie figurkę na przedzie z cmentarza i ozdoby odpustowe. Ja dziękuję za oglądanie w grze takich szkaradztw.  

Nic co zmienia oryginalną bryłę okrętu mi nie pasuje i to jeszcze w taki obleśny sposób.

Jeśli WG doda na nie filtr do ich ukrycia, to znając życie wwali tam i ten czarny Dunkierki. I o tym piszę, dajcie filtr, ale bez Dunkierki. W efekcie całej Kampanii złoto Francji mogłoby nie być dla wielu. Dla kilku bonusów nie zrobię z okrętów parodii.

VaGGANM.jpg

7db9a140-1b23-11e8-9c78-d89d6715223c.jpg

• Cool 2

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
1 hour ago, Odo_Toothless said:

Te 2 dodatkowe kama do zdobycia w pakiecie z tym czarnym Dunkierki. Jedno dodaje koguta zamiast dziobu, a drugie figurkę na przedzie z cmentarza i ozdoby odpustowe. Ja dziękuję za oglądanie w grze takich szkaradztw.  

Nic co zmienia oryginalną bryłę okrętu mi nie pasuje i to jeszcze w taki obleśny sposób.

Jeśli WG doda na nie filtr do ich ukrycia, to znając życie wwali tam i ten czarny Dunkierki. I o tym piszę, dajcie filtr, ale bez Dunkierki. W efekcie całej Kampanii złoto Francji mogłoby nie być dla wielu. Dla kilku bonusów nie zrobię z okrętów parodii.

Problem w tym, że Twoja opinia jest w opozycji do statystyk w przypadku tego typu kamuflaży. Nawet tak "oryginalnych" jak ten dla Romy. 
Brzydota/piękność to tylko i wyłącznie subiektywna opinia więc nie generalizuj mówiąc, że mogłoby nie być jej dla wielu bo nie znasz tych wielu wystarczająco dużo. 

• Funny 1

[HOB]
Moderator
1,562 posts
6,558 battles

Praktycznie z każdym patchem dochodzą nowe kamuflaże, choćby z okazji liczy pi.

Ale sporo z nich ma identyczne rezultaty jak inne (np. Haloween do Typ6, Walentynkowy do św. Patryka).

Może by wprowadzić uproszczenie: Możliwość automatycznej zamiany po kursie 1:1 na kamuflaż tego samego typu. W ten sposób port się częściowo uporządkuje, lista kamuflaży przestaje być przewijana.

Można też na potrzeby "bazarku" wprowadzić kamuflaże o numeracji np. od "Type 512", "Type 513" etc., gdzie każdy wyglądałby naturalnie, różniłyby się drobiazgami i oczywiście każdy dawałby premie po swojemu.

np. Haloweeny sprowadzą się do Typu 6, 100% zwykłego i 100% dowódcy to będzie T512.

[BUSHI]
Players
3,680 posts
19,111 battles
16 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Problem w tym, że Twoja opinia jest w opozycji do statystyk w przypadku tego typu kamuflaży. Nawet tak "oryginalnych" jak ten dla Romy. 
Brzydota/piękność to tylko i wyłącznie subiektywna opinia więc nie generalizuj mówiąc, że mogłoby nie być jej dla wielu bo nie znasz tych wielu wystarczająco dużo. 

Generalnie nie widzę w tym problemu, dopóki będzie to można schować.

Zauważyłem tylko, że nie ma możliwości ich blokady i jeżeli by została ona dodana, to szkoda, żeby z automatu wyhaczała też i ten czarny kamuflaż Dunkierki. Co on zawinił, że dodano mu takich kolegów ?

Swoją drogą gra idzie w stronę lekkiej parodii, ale co zrobić, skoro jest na to widocznie zapotrzebowanie.

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
40 minutes ago, Odo_Toothless said:

Generalnie nie widzę w tym problemu, dopóki będzie to można schować.

Zauważyłem tylko, że nie ma możliwości ich blokady i jeżeli by została ona dodana, to szkoda, żeby z automatu wyhaczała też i ten czarny kamuflaż Dunkierki. Co on zawinił, że dodano mu takich kolegów ?

Swoją drogą gra idzie w stronę lekkiej parodii, ale co zrobić, skoro jest na to widocznie zapotrzebowanie.

Jakiś sposób na zarobek dla firmy musi być.
Jeśli rzeczy wpływające na rozgrywkę są zbyt kontrowersyjne w celu zmonetyzowania to raczej naturalnym wyborem będzie customizacja.

[BUSHI]
Players
3,680 posts
19,111 battles
28 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Jakiś sposób na zarobek dla firmy musi być.
Jeśli rzeczy wpływające na rozgrywkę są zbyt kontrowersyjne w celu zmonetyzowania to raczej naturalnym wyborem będzie customizacja.

Przyznam, że nie wiem o co chodzi w tej odpowiedzi. Że jak nie mogą sprzedawać rzeczy typu "amunicja gold", czy inne "ulepszacze", bo to nie przejdzie, to przynajmniej kama ? Ok - rozumiem.

Czyli skoro nikt jeszcze nie dostał tych kam, to na razie nie ma opcji ich ukrycia, tak jak innych z podobnych wydarzeń ?

Swoją drogą miłym gestem było by dodanie jakiegoś drugiego zestawu normalnych kamuflaży, dla ludzi którym nie pasują takie szopki. No bo przyznaj po co mam robić tą kampanie, jeśli będą się chciał pozbyć tego co ona daje, a przy okazji znając życie tracąc całkiem fajne czarne kamo z Dunkierki, jak wrzuca hurtem ukrywanie ich w komplecie ?

To deprymujące, bo nic nie wiadomo co będzie dalej. Nie oszukujmy się, to kontrowersyjny "darowany koń". Ktoś powie, szczegół - ale przyznam, że gdyby nie możliwość ukrycia tych "wynalazków" w postaci piskliwych dziewczynek, smoków, misiów, zlodowaceń na okrętach itd., to przestałbym bym dalej grać, bo jest to rażące estetycznie i całkowicie niszczące nastrój tej gry. Nie żebym był drętwy, bo lekkie puszczanie oczka jest nawet fajne, ale gdzieś chyba jest jakaś granica ?

Czyli podsumowując:

- prośba o zablokowanie 2 nowych kam z wyborem zostawienia tego z Dunkierki

- dodanie nie kontrowersyjnych ich zamienników (bez zmiany sylwetki okrętu) , żeby bardziej tradycyjni gracze coś z tej kampanii mieli ...

• Cool 1

[LUZ]
Players
2,578 posts
4,318 battles
2 hours ago, Odo_Toothless said:

Przyznam, że nie wiem o co chodzi w tej odpowiedzi. Że jak nie mogą sprzedawać rzeczy typu "amunicja gold", czy inne "ulepszacze", bo to nie przejdzie, to przynajmniej kama ? Ok - rozumiem.

Masa premek też poznikała, niektóre to nie mam pojęcia dlaczego. W każdym razie za coś trzeba karmić napędzające serwery chomiki. Ja tam nawet lubię te dziwne camo, mają walor informacyjny, bo jest dość prawdopodobne, że osoba je mająca jest raczej graczem specjalnej troski.

• Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.