Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Překlad WoWs Wiki

81 comments in this topic

Recommended Posts

Weekend Tester
1,269 posts
15,305 battles

Ako to už býva pri takýchto akciách. Pravdepodobne niekto vypadne (nedodá preklad). Kľudne sa hlásim, síce trochu neskôr, na doplnenie tímu.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 13 minutami Mikhail800 řekl/a:

Ako to už býva pri takýchto akciách. Pravdepodobne niekto vypadne (nedodá preklad). Kľudne sa hlásim, síce trochu neskôr, na doplnenie tímu.

Super, každá pomoc se hodí. Připoj se prosímtě na Discord: https://discord.gg/4H7ya8

Tam to budeme komplet organizovat :cap_like:

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,709 battles
On 22. 2. 2018 at 3:54 PM, YabbaCoe said:

Konečně se nám česká část wiki zobrazuje, tak se pomalu přesuneme všichni na discord, kde se začneme konkrétně domlouvat.

Pánové @von_chom@Sigimundus a @Haatra, zmínili jste mi, že byste měli zájem se na překladu nějakým způsobem podílet. Proto pokud budete mít zájem, prosím přidejte se do tohoto discord kanálu: https://discord.gg/4H7ya8 a pomalu můžeme začít s testovacím překladem. 

Ahoj. Taky jsem se hlásil. Ale jaksi jsi mě prehlidl. :Smile_sad:Každopádně pozvánka vypršela.

Players
111 posts
1,049 battles

Jak to vypadá? Rekrutuje se ještě? Taky bych mohl vypomoci...v menší míře. Znalosti bych měl, ale času pomálu.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,336 posts
14,823 battles

Už toho moc k překladu není, ale myslím, že o dobrovolníky není nouze.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
18 hours ago, DasTrotel said:

Jak to vypadá? Rekrutuje se ještě? Taky bych mohl vypomoci...v menší míře. Znalosti bych měl, ale času pomálu.

Pokud chceš, stále tě můžu k našemu Discordu přidat :cap_like:

Players
111 posts
1,049 battles
V 27. 3. 2018 v 11:35 YabbaCoe řekl/a:

Pokud chceš, stále tě můžu k našemu Discordu přidat :cap_like:

Jo, můžeš. Už jsem se rozhoupal a registroval...:Smile_honoring:

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles

Prozatím nebudu nabírat nikoho dalšího do překladatelského týmu. Pokud bychom někoho dalšího hledali, dám znovu vědět :cap_like:

[IDDQD]
3,336 posts
14,823 battles

Nechtělo by to ten team oživit obnovit?

• Cool 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 14 hodinami LucyCZ řekl/a:

Nechtělo by to ten team oživit obnovit?

Pravda, že původně jsem to chtěl nechat na té tuším patnáctce.. jenže někteří se ani neozvali... tak jo, udělám zemětřesení a zkusíme sehnat někoho nového :cap_like:

• Cool 2

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles

Kaptiáni!

Znovu otevírám toto vlákno ve snaze získat nové překladatele a korektory pro náš projekt překladu WoWs Wiki do Češtiny. Pokud půjde vidět aktivita, je možné, že ukecám i nějaké ty herní goodies!

[CSP]
Players
27 posts
8,693 battles

Korekce překladu bych mohl zvládnout - dávám trochu i AJ, takže jsem schopen poznat smysl věty :-) Pokud by se vám hodila má pomoc, jsem k dispozici.

• Cool 4

Privateer
291 posts
6,075 battles
13 hours ago, von_Sternberg said:

Korekce překladu bych mohl zvládnout - dávám trochu i AJ, takže jsem schopen poznat smysl věty :-) Pokud by se vám hodila má pomoc, jsem k dispozici.

no vypada to, ze nas cekaji preklady jednotlivych lodi, tdy spis obecne informace, nic odborneho, to by melo byt snadne co se jazyka tyce. :Smile_child:

Players
3 posts
2,336 battles

Jestli pořád někoho hledáte taky rád pomůžu - nabízím maturitu z AJ (sice trošku záprášená ale čtu a poslouchám skoro pořád) a zájem o vojenskou historii. Od Miloše Hubáčka mám přečteno vše a principům ve WoWs snad taky rozumím :D

• Cool 2

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 23 hodinami ace_vader91 řekl/a:

Jestli pořád někoho hledáte taky rád pomůžu - nabízím maturitu z AJ (sice trošku záprášená ale čtu a poslouchám skoro pořád) a zájem o vojenskou historii. Od Miloše Hubáčka mám přečteno vše a principům ve WoWs snad taky rozumím :D

PM ;)

[IDDQD]
3,336 posts
14,823 battles

Máme znova měnit stávající překlady díky updatům?
https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/cv8-how-to-tune/#campaigns
(změny v kampaních - tak to se na to brzo taky vykašlu)
Nejsem placená ani ohodnocená dělat WG blba.....sry jako

Players
4 posts
5 battles
V 25. 1. 2019 v 1:16 LucyCZ řekl/a:

Máme znova měnit stávající překlady díky updatům?

Ahoj, mám dotaz, dělám na WoT wiki, ale bohužel já nemám tak úplně tým (sem tam mi někdo pomohl) a většinou koukám na jiné wiki a následně si přebírám co potřebuji. Ale k věci, zaujali mě celkem 2 věci. 

1.  Vzhled ikon na hlavní stránce. Ty vám někdo tvořil? Chtěla bych je i pro WoT a bohužel nemám na koho se obrátit, že by mi je vytvořil a já jsem lama na to, abych je zvládla udělat, resp. kdyby mě někdo navedl, bylo by to super.
  2. Historie verzí, nemůžu najít původní šablonu, abych si ji okopírovala i pro tanky. Kontakt na správce mám, takže mi to tam zadá rychle...

[IDDQD]
3,336 posts
14,823 battles
Před 18 minutami Sstyxina řekl/a:

Ahoj, mám dotaz, dělám na WoT wiki, ale bohužel já nemám tak úplně tým (sem tam mi někdo pomohl) a většinou koukám na jiné wiki a následně si přebírám co potřebuji. Ale k věci, zaujali mě celkem 2 věci. 

1.  Vzhled ikon na hlavní stránce. Ty vám někdo tvořil? Chtěla bych je i pro WoT a bohužel nemám na koho se obrátit, že by mi je vytvořil a já jsem lama na to, abych je zvládla udělat, resp. kdyby mě někdo navedl, bylo by to super.
  2. Historie verzí, nemůžu najít původní šablonu, abych si ji okopírovala i pro tanky. Kontakt na správce mám, takže mi to tam zadá rychle...

1. Všechny ikony jsou z šablon eng verze
2. No u vás jsem našla jen changlelog http://wiki.wargaming.net/en/Changelogs_for_World_of_Tanks_(PC)

Players
4 posts
5 battles
Před 6 minutami LucyCZ řekl/a:

1. Všechny ikony jsou z šablon eng verze
2. No u vás jsem našla jen changlelog http://wiki.wargaming.net/en/Changelogs_for_World_of_Tanks_(PC)

1. Aha, tak to nic, budu muset někoho najít a zneužít :Smile_veryhappy:

2. Ano, to ano, chtěla jsem udělat ještě dlaždicový výtažek jako to máte na lodích, myslím tohle - http://wiki.wargaming.net/cs/Changelogs_for_World_of_Warships

s malinko pozměněným obsazením, jen výtažek toho nejdůležitějšího jako přidané mapy, tanky atp... Ale nedaří se mi najít původní script té šablony, máte to tam dobře schované :Smile_veryhappy: V podstatě tyhle info (http://wiki.wargaming.net/ru/Список_обновлений_(WoT) ) narvat do vzhledu dlaždic s možností rozkliknutí detailu celé aktualizace