Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Překlad WoWs Wiki

81 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Alpha Tester
1,610 posts
5,852 battles

WG generuje stamilionové zisky, tohle budou na 100% překládat hráči co do hry investují a jejich odměnou je dobrý pocit.

Jako já chápu, že to je dobrovolná činnost pro kolektiv, ale těžit z toho bude hlavně WG. Tohle je prostě špatné.

• Bad 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 46 minutami CerVus řekl/a:

Chybí tam důležitá věc. Co za to?

Budu upřímný, ale bohužel se za to žádná odměna neplánuje. Jestli WG generuje stamiliónové zisky to nevím, já z toho nic nevidím. Mám třeba menší plat, než je francouzský průměr.

Takže tato pomoc s překladem je dobrovolnická činnost. Samozřejmě se pokusím nějakou menší odměnu ukecat

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 16 hodinami Garrth řekl/a:

Rád pomůžu, kdybych věděl, že je na to zájem, tak to už dávno udělám sám :D

Haatra se na to ptá už od minulého roku. Nyní mám konečně možnosti do Wiki zasahovat, proto se to také snažím co nejdřív rozjet. 

Tento týden na tom zapracuji a snad už bychom mohli nějak začít. :Smile_honoring:

Players
8 posts
1 hour ago, YabbaCoe said:

Haatra se na to ptá už od minulého roku. Nyní mám konečně možnosti do Wiki zasahovat, proto se to také snažím co nejdřív rozjet. 

Tento týden na tom zapracuji a snad už bychom mohli nějak začít. :Smile_honoring:

Tak se hold neptal těch pravých lidí ... to máme za pár týdnů, mám dost času, když už mi sebrali excalibur :-D

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 1 hodinou Garrth řekl/a:

Tak se hold neptal těch pravých lidí ... to máme za pár týdnů, mám dost času, když už mi sebrali excalibur :-D

Jsi vytáhl meč z kamene a někdo ti ho sebral? :Smile_teethhappy:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,750 posts
25,287 battles

Uh. Jsem jedinej, kdo na wiki musí lezt přes google, protože přes WG stránky mě to zacykluje v nějaké chybě přístupu? Ten problém je tak stařičkej, že jsem si na to zapoměl postěžovat :Smile_amazed:! Ň!

[T-N-T]
Players
326 posts
2,997 battles
Před 13 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Uh. Jsem jedinej, kdo na wiki musí lezt přes google, protože přes WG stránky mě to zacykluje v nějaké chybě přístupu? Ten problém je tak stařičkej, že jsem si na to zapoměl postěžovat :Smile_amazed:! Ň!

...me too... hešteg bo tak Ňejak :) Nejde mi ani kdyz na cokoliv kliknu v tom jejich "centru", pres kterre musim lode spoustet.

Players
1,228 posts
4,316 battles
1 hour ago, TheComedian1983 said:

Nene, nejsi. To je ten ruskij stronk programink! 

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles

Začínám pomalu šťourat do nastavení českého jazyka a celkově do úpravy Wiki. Takže první otázka, co konkrétně vidíte při načtení http://wiki.wargaming.net/cs/World_of_Warships ? Máte tam úvodní stránku či něco stylu "nemáte oprávnění"?

Druhá věc, uvažuji o vytvoření kanálu na Discordu, kde bych vás rád měl po hromadě. Mělo by to být ideálnější pro komunikaci. Takže znáte, či máte discord? Byli byste ochotni si jej případně pro tento účel založit?

Privateer
291 posts
6,075 battles

Pro prohlizeni stranek se musite prihlasit.

Po vyberu regionu (evropa) a prihlaseni: 

Chyba povolení

Z následujícího důvodu nemáte oprávnění přečíst tuto stránku:

Požadovanou činnost smějí provádět jen uživatelé ve skupinách Správci, Byrokraté, Přispěvatelé.

Ad Discord - ja mam, pouzivame v klanu text i voice chat. Protoze jde spustit i pres prohlizec, neni treba nic instalovat.

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 4 minutami yaketymasq řekl/a:

Pro prohlizeni stranek se musite prihlasit. Po vyberu regionu (evropa) a prihlaseni: 

Chyba povolení

Z následujícího důvodu nemáte oprávnění přečíst tuto stránku:

Požadovanou činnost smějí provádět jen uživatelé ve skupinách Správci, Byrokraté, Přispěvatelé.

Ad Discord - ja mam, pouzivame v klanu text i voice chat. Protoze jde spustit i pres prohlizec, neni treba nic instalovat.

Díky, toto jsem potřeboval vědět. Totiž hlavní stránka by měla být viditelná pro všechny... :cap_fainting:

[IDDQD]
Alpha Tester
3,750 posts
25,287 battles

Chyba povolení.

Discord se mě různé kliky snaží naučit používat už druhým rokem, ale ne zrovna úspěšně. Další pokus tedy :cap_haloween:

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles
Před 28 minutami TheComedian1983 řekl/a:

Chyba povolení.

Discord se mě různé kliky snaží naučit používat už druhým rokem, ale ne zrovna úspěšně. Další pokus tedy :cap_haloween:

Taky se s tím učím. Doposud pouze spokojený uživatel, nyní administrátor z donucení :Smile_teethhappy:

Takže kanál je zde: https://discord.gg/4H7ya8

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,338 posts
14,823 battles

Chyba povolení & Disc ready :cap_like:

[SECSF]
Players
94 posts
6,735 battles

Já chybu povolení nemám (to bude asi dělat ten jiný klan) a právě sem probudil Žabáka :cap_cool:

[IDDQD]
3,338 posts
14,823 battles
Před 10 minutami GeorCa řekl/a:

Já chybu povolení nemám (to bude asi dělat ten jiný klan) a právě sem probudil Žabáka :cap_cool:

.....a tím jsi o ty práva přišel :cap_haloween:

[IDDQD]
3,338 posts
14,823 battles

Ja byt v poloha lezet....mami

Privateer
291 posts
6,075 battles

treba proto ze to YabbaCoe uz vyresil, kdyz ho pres noc furt nekdo budi?

edit: zatim je tam pristupnych jen par lodi US/Jap a ty ani nemaji svou stranku (chyba 404), takze jeste na tom bude muset maknout

[WG]
[WG]
WG Staff
7,029 posts
4,551 battles

Konečně se nám česká část wiki zobrazuje, tak se pomalu přesuneme všichni na discord, kde se začneme konkrétně domlouvat.

Pánové @von_chom@Sigimundus a @Haatra, zmínili jste mi, že byste měli zájem se na překladu nějakým způsobem podílet. Proto pokud budete mít zájem, prosím přidejte se do tohoto discord kanálu: https://discord.gg/4H7ya8 a pomalu můžeme začít s testovacím překladem. 

[IDDQD]
3,338 posts
14,823 battles
Před 6 minutami YabbaCoe řekl/a:

Konečně se nám česká část wiki zobrazuje, tak se pomalu přesuneme všichni na discord, kde se začneme konkrétně domlouvat.

Pánové @von_chom@Sigimundus a @Haatra, zmínili jste mi, že byste měli zájem se na překladu nějakým způsobem podílet. Proto pokud budete mít zájem, prosím přidejte se do tohoto discord kanálu: https://discord.gg/4H7ya8 a pomalu můžeme začít s testovacím překladem. 

von_chom je prý týden mimo PC, vyčkej