Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
blacman_pl

Republique, tier X

233 comments in this topic

Recommended Posts

Players
722 posts
5,846 battles

Uwaga dla posiadaczy i nie tylko. W modelu pancerza występuje jakiś błąd pozwalający na łatwą, wielokrotną możliwość cytadelowania tego okrętu przez krążkowniki na dystansach 12-18km. Nawet przy mocnym kątowaniu się. Wargaming już o problemie wie i szukają przyczyny błędu.

W skrócie - jeżeli pokażecie burtę do krążka na dystansie 12-18km, może on was zjeść żywcem w kilkadziesiąt sekund.

https://forum.worldofwarships.com/topic/152466-republique-and-the-belt-armor-hole/

PS. Przydałoby się zmienić nazwę wątku na Republique.

[GRAY]
[GRAY]
Players
194 posts
20,321 battles

Mogę go ocenić obecnie jako najgorszy X tier BB w grze. Dostaje duże buły, masę pożarów (błąd z pancerzem) dostaje cytadele od każdego krążownika z 14-18 km. Ma duży zasięg i niecelne działa (duży rozrzut coś jak u Conquerora który ma... 12x dział!) , a Republique ma (x8 dział!). Jest szybki i ma dobrą dodatkową i AA po wymaksowaniu. Jak coś w nim nie zmienią będzie okrętem, którego będzie można ujrzeć w bitwie bardzo rzadko.

[TF16]
Community Contributor
4,078 posts
9,650 battles
42 minutes ago, kubalkr said:

Mogę go ocenić obecnie jako najgorszy X tier BB w grze. Dostaje duże buły, masę pożarów (błąd z pancerzem) dostaje cytadele od każdego krążownika z 14-18 km. Ma duży zasięg i niecelne działa (duży rozrzut coś jak u Conquerora który ma... 12x dział!) , a Republique ma (x8 dział!). Jest szybki i ma dobrą dodatkową i AA po wymaksowaniu. Jak coś w nim nie zmienią będzie okrętem, którego będzie można ujrzeć w bitwie bardzo rzadko.

Odniosę się tylko do jednej rzeczy: POŻARÓW. Obalam mit: wrażliwość na pożary zależy wyłącznie od tieru okrętu i kadłuba (stockowy czy ulepszony). INNE parametry nie wpływają na pożar. Yamato, Republiqe czy inny okręt X tieru ma DOKŁADNIE taką samą szansę na pożar. Można ją modyfikować tylko kapitanem, flagami i wyposażeniem.

• Cool 1

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles
1 hour ago, kubalkr said:

Tak se zerknąłem na twój profil i masz na nim 106tyś dpb na yamato i montanie masz mniej niż na nim więc tak tragiczny nie jest, druga sprawa bug z pancerzem.

Co do zadawania nim dmg :

Problem nie leży raczej w okręcie.

[GRAY]
[GRAY]
Players
194 posts
20,321 battles
23 minutes ago, Dark_Havoc said:

Odniosę się tylko do jednej rzeczy: POŻARÓW. Obalam mit: wrażliwość na pożary zależy wyłącznie od tieru okrętu i kadłuba (stockowy czy ulepszony). INNE parametry nie wpływają na pożar. Yamato, Republiqe czy inny okręt X tieru ma DOKŁADNIE taką samą szansę na pożar. Można ją modyfikować tylko kapitanem, flagami i wyposażeniem.

Nie jestem zielony. Mam flagi przeciw pożarom + ulepszenie przeciw pożarom i to nic nie daje.

[TF16]
Community Contributor
4,078 posts
9,650 battles
1 minute ago, kubalkr said:

Nie jestem zielony. Mam flagi przeciw pożarom + ulepszenie przeciw pożarom i to nic nie daje.

Wybacz, ale co mają Twoje statystyki do NIEZGODNEGO z prawdą stwierdzania, że Republiqe pali się BARDZIEJ niż inne okręty.

• Funny 1

[WHYME]
Players
265 posts
12,620 battles
13 minuty temu, Razjael napisał:

Tak se zerknąłem na twój profil i masz na nim 106tyś dpb na yamato i montanie masz mniej niż na nim więc tak tragiczny nie jest, druga sprawa bug z pancerzem.

Najbardziej lubie jak na temat jakiegos okretu wypowiadaja sie gracze , ktorzy takowego nie posiadaja :) A swoja wiedze czerpia z Youtube.

• Cool 2

[GRAY]
[GRAY]
Players
194 posts
20,321 battles
12 minutes ago, Razjael said:

Problem nie tkwi w robieniu DMG tylko funem z gry okrętem którego nie widzę. Montana mam mniej DMG ale to fakt, że grałem nim jeszcze 1,5 roku temu jak zaczynałem swoją przygodę z WOWS. Teraz Montaną średnio jak gram robię 130-150k dmg i to ma MOC nawet te zrąbane APki robiące 10-15k na salwe w DDczki xD!

[GRAY]
[GRAY]
Players
194 posts
20,321 battles
9 minutes ago, Dark_Havoc said:

Wybacz, ale co mają Twoje statystyki do NIEZGODNEGO z prawdą stwierdzania, że Republiqe pali się BARDZIEJ niż inne okręty.

Wybacz, ale przyczepię się do słówek, nie pisałem że "REPUBLIQUE pali się BARDZIEJ niż inne okręty".
ps.Jakie statystyki? wytłumaczę ci nie jestem zielony"  - (nie rozegrałem w grze 100 czy 1000 bitew). Moja opinia i zdanie o okręcie, który mam i gram i napiszę dużymi literami REPUBLIQUE to obecnie najgorszy X tier BB. Na tej odpowiedzi kończę swoją ocenę tego okrętu.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Żeby każdy miał obraz sytuacji wykonałem w pocie czoła mała prezentacje :cap_cool:

smrcWia.png

• Cool 1

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts

2 razy kapitana zmieniałem, w końcu zostaję przy modzie na przetrwanie. Efekt tych francuzów jest taki, że dobre okręty zaczynają się na 6 tierze i kończą na super okręcie Alsace.

[TF16]
[TF16]
Players
2,314 posts
19,930 battles
1 hour ago, Prezes_Krzys said:

2 razy kapitana zmieniałem, w końcu zostaję przy modzie na przetrwanie. Efekt tych francuzów jest taki, że dobre okręty zaczynają się na 6 tierze i kończą na super okręcie Alsace.

A co ma super Riszelie? Okręt z dupy

• Cool 2

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,248 battles

Kolejny raz, mam wrazenie ze ich supertesterzy to debile, ze wszystko jest wypuszczane bez jakiekolwiek sprawdzania, 8 jest srednio grywalna, 10 lyka takie baty jak czapajew czy neptune. Widac byle szybciej i byle wiecej. Ludzie sprawdza to sie wypusci latke

• Cool 2

[MIRKO]
Players
383 posts
3,774 battles

Wrażenia tylko z bitew stoczonych przeciwko temu okrętowi - zbiera obrażenia z uporem godnym lepszej sprawy, jeden z moich ulubionych celów.

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,248 battles
Just now, HalSteiner said:

Wrażenia tylko z bitew stoczonych przeciwko temu okrętowi - zbiera obrażenia z uporem godnym lepszej sprawy, jeden z moich ulubionych celów.

Ja expie 8, wbilem 30k expa, i mam mocne przeczucie ze przestane ja expic tak jak monarcha, ten pancernik jest tak lipny ze az szok, i po co sie meczyc jak na 10 czeka Cie takie cos?

[MIRKO]
Players
383 posts
3,774 battles
4 hours ago, Zlociutk1 said:

Ja expie 8, wbilem 30k expa, i mam mocne przeczucie ze przestane ja expic tak jak monarcha, ten pancernik jest tak lipny ze az szok, i po co sie meczyc jak na 10 czeka Cie takie cos?

Moim zdaniem nie warto się meczyć, ja zatrzymam się raczej na Lyonie i dalszy grind odpuszczę. Przecież pozostałe 10tki deklasują francuza zupełnie.

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles

fajnie słyszeć, że nie zrobili OP linii którą znerfią jak tylko ludzie ją wygrindują.

• Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Jako miłośnik gry na Pancernikach, chciałbym uczcić Republikę minutą ciszy... 

[*]

Czekam na oficjalne stanowisko WG i ewentualna poprawkę.

• Cool 1

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts
17 hours ago, baxowaty said:

A co ma super Riszelie? Okręt z dupy

Mi się Risiem dobrze grało :P działa kapryśne ale cytki z dupy czasami wchodzą i to mi sie własnie podoba

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Okręt ma jakiś potencjał :cap_hmm:, jednak pancerz wymaga naprawy i można by się przyjrzeć troszkę rozrzutowi, bo 299m :cap_wander_2: z modułem do celności to kpina przy dwóch wieżach i 8 lufach. Trzaba nim grac jak trwaja Bitwy Klanowe, wtedy nie ma Desów i można kręcić już jakieś wyniki :cap_like: .

RGaaIvU.jpg

Players
722 posts
5,846 battles
8 minutes ago, Issithin said:

Okręt ma jakiś potencjał :cap_hmm:, jednak pancerz wymaga naprawy i można by się przyjrzeć troszkę rozrzutowi, bo 299m :cap_wander_2: z modułem do celności to kpina przy dwóch wieżach i 8 lufach. Trzaba nim grac jak trwaja Bitwy Klanowe, wtedy nie ma Desów i można kręcić już jakieś wyniki :cap_like: .

Maksymalny rozrzut jest wyszczególniany w zależności od zasięgu dział. Okręt o tej samej celności, ale z zasięgiem dajmy na to 18km, będzie miał podane np. 214m. W tym okręcie na słabą celność przekłada się niemiecka charakterystyka rozrzutu dział. Przy amerykańskiej lub japońskiej byłby celniejszy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.