Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Zdarsek

Subnautica

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
145 posts
7,197 battles

Zdravim, chci se zeptat zda tohle nekdo hral,hraje ? Jakou ta hra ma zivotnost v hodinach cca ? Je to opravdu takova pecka jak se prezentuje ? jestli za ni mam tech 22 ecek dat :cap_money::Smile_teethhappy:

Players
1,213 posts
14,307 battles

Podle steamu mám nahráno 15 hodin a nedostal jsem se ani přes úvodní sekvenci hry. Pokud budeš hrát čistě survival tak to je hroznej požírač času. :Smile_Default:

Players
1,228 posts
4,316 battles

Podle steamu nevim, to bude mnohem vic. Podle herniho mereni casu tam mam nahrano pres 1.5 dne. Plus, dalsich 6 h mam na verzi pred vydanim hry (z takove te stranky se stoprocentni slevou). Po 6h jsem pochopil, kde jsem na zacatku udelal chybu a rozjel to nanovo. Jukni na nejaky Mighty Jingles video o subnautice. Neni tak otravnej pri hrani jako jini streameri a udelas si peknej obrazek o cem to je. 

Za me je to skvely survival a uzasny horor, kde si muzes davkovat jak moc se bojis, tim jak hluboko se noris. A ver mi, norit se hluboko bez ponorky, budes rad za hnedy bezpecnostni trenky:) Pak si poridis ponorku a budes si pripadat jako kral mori :-)

[IDDQD]
Players
189 posts
20,709 battles

Jsem kus před koncem a podle Steamu mám narachtáno asi 45 hodin.. Za 23€ IMO supr.

Sign in to follow this