Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

EU problemy z połączeniem

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Drodzy Kapitanowie, 

niestety obecnie mamy do czynienia z problemami z połączeniem do serwera EU, które skutkują rozłączaniem z serwerem i niedziałającym oknem dywizji. Prosimy o odrobinę cierpliwości, gdyż pracujemy już nad rozwiązaniem tego problemu i usprawnieniem stabilności serwerów.

• Cool 1
  • Funny 1

[RENOC]
Players
5 posts
9,641 battles

co wy [edited] *edited* pompuje w wargaming po 200 zl tygodniuwo a zrywa mi co chwile połączenia chcecie stracić kure zze złotymi jajkami prosze bardzo [edited]

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 4
  • Funny 1
  • Boring 1

[TF16]
Moderator
4,230 posts
10,709 battles
On 6/10/2018 at 1:17 PM, ghostxx73 said:

co wy [edited] *edited* pompuje w wargaming po 200 zl tygodniuwo a zrywa mi co chwile połączenia chcecie stracić kure zze złotymi jajkami prosze bardzo [edited]

Może spróbuj zainwestować jakiś ułamek tej kwoty w dobre połączenie internetowe. Bardzo często wina rozłączania leży po stronie komputera gracza i jego łącza internetowego. Dobrze byś sprawdził spójność plików klienta oraz sprawdził, czy Twój internet nie tnie się.

[GOFER]
Beta Tester
2,891 posts
6,684 battles

Miałem dzisiaj dokładnie to samo.Rozłączanie połączenia z serwerem.

O dziwo- bez sprawdzania plików, spójności i innych zalecanych rzeczy ten sam klient tylko podłączony pod serwer RU działał stabilnie.

Zapewne jednak wina i tak leży po mojej stronie.

Na wszelki wypadek sprawdzę sobie coś innego.

[TF16]
Players
352 posts
13,305 battles
13 hours ago, panda_k said:

O dziwo- bez sprawdzania plików, spójności i innych zalecanych rzeczy ten sam klient tylko podłączony pod serwer RU działał stabilnie.

Lepiej - w sobotę koło wieczora w jednej bitwie miałem 4 disconnecty i to nie tylko ja, bo inni gracze, z obu drużyn, też byli wyrzucani z gry, więc to nie była wina mojego neta. 

Ostatecznie przez chyba 10 minut wisiał komunikat "błąd połączenia z serwerem"...

"Rozwiązanie" problemu "by WG" - ostrzeżenie i różowy kolorek na 2 bitwy za "przedwczesne wyjście z gry" :cap_haloween::cap_viking:

Poziom debilizmu w systemie nadawania ostrzeżeń osiągnął "level hard".  

WG Staff
2,058 posts
3,537 battles
On 6/10/2018 at 6:48 PM, panda_k said:

Nigdy nie zakładamy, że to wina użytkownika.
Prosimy o przesyłanie WGCheck itd. ponieważ pomaga nam to naprawić/zidentyfikować problem po naszej stronie jeśli owy występuje - było to dość wyraźnie komunikowane. :) 

[TF16]
Players
352 posts
13,305 battles
1 hour ago, WG_Lumberjack said:

Nigdy nie zakładamy, że to wina użytkownika.
Prosimy o przesyłanie WGCheck itd. ponieważ pomaga nam to naprawić/zidentyfikować problem po naszej stronie jeśli owy występuje - było to dość wyraźnie komunikowane.

Tylko dlaczego  nadawane są ostrzeżenia za "przedwczesne wyjście z gry"???

Jak człowiek walczy z wywaleniami z gry, to w większości przypadków nie ma jeszcze ani czasu, ani chęci, żeby włączać i sprawdzać WGCheck....

A poza tym, zanim support łaskawie raczy odpisać/zająć się tematem  to problem najczęściej samoczynnie znika....

(sprawdzone organoleptycznie) 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.