Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dragonite_06

Oyun oynanmaz hale geldi.

59 comments in this topic

Recommended Posts

197 posts
2,187 battles
1 hour ago, Dragonite_06 said:

Merhaba Bu forumun bir modaratörü varsa lütfen benim açtığım başlığı silsin. ARTIK YETER. Benim ülkemin güzel insanları hep böyleler. Bağlandıkları şeyi yanlışda olasa sonuna kadar savunurlar. Şu anda oyunda 14000 kusur oyuncu var. Şurada 4 kişinin aynı tepkisi ile uğraşıyorum. Zanndedersiniz arkadaşlar şirketin ortağı.BU OYUNU OYNARKEN EĞLENİYORUZ FARKINDASINIZ ÖYLE DEĞİL Mİ ?

Biz eğleniyoruz gerçekten:) Neden stress yapıyorsun anlamak zor. seviye 10 gemiye öyle 100 maç yapıp ulaşmak mümkün olamazdı zaten. Pre gemiler biraz fazla gözne batmış nedense. Keyif vermiyorsa gerçekten başka oyun oynaman daha iyi. Oyun bu sonuçta, keyif vermesi lazım.

[CMMR] sklava05
102 posts
15,948 battles

Haklısın senin durumun değişmez denecek tek laf BİZİM OĞLAN ALİ OKUR DÖNER DÖNER YİNE OKUR

16 posts
463 battles

"Wargamingin yapmaya çalıştığı ahmakça taktik şu : ilgiyi çekmek için son eklenen (Tankları, Gemileri, Uçakları) diğerlerinden gayet üstün yapıyorlar (Sonra düşürmek kaydıyla) kimi oyuncular normal yollardan serbest deneyim falan kullanmadan ilerliyor (Ki şirketin gözünde bunlar işçi o tanka gelene kadar alt seviyelerde oyuna hizmet ediyorlar(MM için vs vs) YAVAŞ YAVAŞ) kimiside basıyor gerçek parayı o zevke ulaşmak için Wargamingi ihya ediyor . yani iki türlü Kullanıyorlar

Başka bi açıdan yeni bir heyecan oluşturup oyunu sevenin sevgisine sevgi bırakma noktasına gelene ise bir umut vermeye çalışılıyor

Zannımca wg olayı bu"

Alıntıdır . ama iyi tespit

• Cool 1

[DH-TR] PisiReis
681 posts
6,144 battles

Konu sahibi konunun silinmesini talep etti bize birsey yazmak dusmez bu baslik altinda oyun ile ilgili tartisilacak bir durumun olmadigini dusunuyorum mod arkadas bu sayfayi bir zahmet ucursun

[DH-TR] PisiReis
681 posts
6,144 battles
On 14 2 2018 at 1:37 PM, Lost_Nebulas said:

"Wargamingin yapmaya çalıştığı ahmakça taktik şu : ilgiyi çekmek için son eklenen (Tankları, Gemileri, Uçakları) diğerlerinden gayet üstün yapıyorlar (Sonra düşürmek kaydıyla) kimi oyuncular normal yollardan serbest deneyim falan kullanmadan ilerliyor (Ki şirketin gözünde bunlar işçi o tanka gelene kadar alt seviyelerde oyuna hizmet ediyorlar(MM için vs vs) YAVAŞ YAVAŞ) kimiside basıyor gerçek parayı o zevke ulaşmak için Wargamingi ihya ediyor . yani iki türlü Kullanıyorlar

Başka bi açıdan yeni bir heyecan oluşturup oyunu sevenin sevgisine sevgi bırakma noktasına gelene ise bir umut vermeye çalışılıyor

Zannımca wg olayı bu"

Alıntıdır . ama iyi tespit

Bunuda oyunun gelismesi icin yaziyorum dusuncemi aciklayayim wg nin en buyuk hatasi yeni cikmis bir geminin nerf yemesi 1 ay sonra ;peki soru bu gemiler test edilmeden nasil salinir  ben cevabimi az cok buldum wg de hata soyle var forumlari takip ettigimde oyun bilgisi olmayan oyuncularin yuzunden mac kazandiramayacak potansiyeldeki gemiler bile nerf yiyor neymis can basiyormus fazla dmg atiyormus cok etkiliyormus kimse kimseyi kandirmasin baski olunca wg ne yapsin bu basliktaki atlanta orneginden belli olmuyormu ben gemilerin nerflenmesine karsiyim nasil ciktiysa oyle birakin !

2,400 posts
11,055 battles
21 hours ago, PisiReis said:

Bunuda oyunun gelismesi icin yaziyorum dusuncemi aciklayayim wg nin en buyuk hatasi yeni cikmis bir geminin nerf yemesi 1 ay sonra ;peki soru bu gemiler test edilmeden nasil salinir  ben cevabimi az cok buldum wg de hata soyle var forumlari takip ettigimde oyun bilgisi olmayan oyuncularin yuzunden mac kazandiramayacak potansiyeldeki gemiler bile nerf yiyor neymis can basiyormus fazla dmg atiyormus cok etkiliyormus kimse kimseyi kandirmasin baski olunca wg ne yapsin bu basliktaki atlanta orneginden belli olmuyormu ben gemilerin nerflenmesine karsiyim nasil ciktiysa oyle birakin !

Belfast? Belfast herhangi bir nerf almadi diye biliyorum. (Yanlis biliyorsam lutfen duzeltin) yapilan en buyuk hatalardan birisiydi bana gore bu gemiyi oyuna dahil etmek.

WG'nin bence yapmasi gereken sey, oyunu mumkun oldugunca kolay hale getirmeye calismaktan ve gemilere cesitli gimmikler vermekten vazgecmek. 

• Cool 2

[TSG] farera
732 posts
7,154 battles

belfast deyince hatıralar canlandı gözümde bak parayla aldığım ilk premium gemimdir kendisi. 

smoke nerfi dışında bir nerf almadı belfast. çok op bir gemi mi? smoke nerfi öncesi evet ama sonrasında o kadar değil bence. smoke nerfi ile baya dengelendi bence.

bu arada smoke nerfi gelince bi gazla sattım gözümün bebeğini kendini evladını satmış vicdansız baba gibi hissediyorum. buradan wg yetkililerine sesleniyorum belfastı satışa çıkarın artık. belfast ne olur geri dön seni seviyorum.

• Funny 2

[DH-TR] PisiReis
681 posts
6,144 battles

Ben belfasti iade ettim bir kere hak tanidi wg alirmiyim tekrar imkani yok daha almam belfastin radari hata idi ve kaldirilmadi yada 2 seçenek sunulabilirdi ya sis ya radar belfast dalgasına ingiliz cl leri bile etkilendi bu gemi muhrip avcısı sonuçta  bir macta 1 dakka icinde 3 muhrip aldigimi bilirim sisine nerf basilmasina karsiyim zirhlililara karsi korumasi kalmadi ama mac kazandirma potansiyeli halen daha var radardan dolayi fijileri kullananlarin bile isyani oynadiklarini bilirim fijidede radar olmasi gerekirdi denge icin ona bakarsaniz loyangta sonar var oda op sonar dalgasina dag arkasindan  minyaturu sonarla tutmasi garip degilmi sizce ? ne yaptilar alman dd leri gelip dengelediler sonarla oynanabilirliği sağladılar ;mistik gemiler boyle bir sey iste missioriye gelince zirhlida radar olmasi minyaturculerin isine gelmez ama dd ler isyan etmesin sonucta 30 sn doluyor topu ve cokta guzel kactiklarinida goruyorum isi bilmeyenler siste oturup batiyorlar belfast ancak boyle satisa cikartir bence wg radari kaldirirsa mistikligide kalmaz yani oplugu  bir ornek daha vereyim filo seklinde belfast ile girdim t10 mac orda bile op oldu gemi yaptigimi soyliyim gearing vardi galiba paso t10 attigi belliydi bir tespit yedim radari bir actim gearing suyun dibini boyladi des monies ile bu hizli batirisi yapamazdim gene ayni macta 7 km concarda yaklasip can bastigi halde batirabiliyorsa belfast opdur yani tek basina savas kazandiracak gemidir etkisi cok buyuktu tabi kullanmasini bilene op kategorisinde herzaman 1. Siradadir belfast :cap_money:t7 kulvarında belfast gibi muadili yada ona karşı koyacak bir gemi olsaydı premium olmayan kimseden ses çıkmazdı maalesef belfastın muadili yok oyunda her tier maçlarında maç kazandıracak gemidir takım iyiyse tabi ben hatta şakasına bu belfasta torpido koyulsun diyede foruma yazmıştım  :Smile_teethhappy:wg nin en büyük hatası belfastı salmaktı (missiori ve loyang için bu geçerli değil sonuçta o tierda radarlı gemiler bol ) sonrada 1 sene sonra bu gemi op demesi beni güldürdü bu zamana kadar nerdeydiniz diye sorarım ancak demekki testerlarınız iyi çalışmıyor yada yeterli testler yapmıyor yada para kazanma aşkı  wg prosüdürlerini tekrar gözden geçirmesi gerekir sonuçta benim para ile almış olduğum ürünü nerflediniz benden izinsiz; iade işi kurtardı ben daha hak talep etmem wg den premium gemiyede para veripte almam bu saatten sonra;mistik gemiler olsun oynanışa farklı hava katar mistik gemilerin çuvalmasını istiyorum  hep aynı özelikteki gemilerle oynamak can sıkıcı olabiliyor yeterki op olmasınlar minyatur op değildir ama çoğu oyuncu op der minyatüre ne kadar tek attığımı bilirim çokta isyanları oynayıp missioru nerf wg diye yazdıklarınıda oyundan t10 maçında bir minyatürlü savaşta 5 kill alıp 1. bitirdiğim maçta ekranda 2 kere şikayet edildiniz yazısını görünce gülmemek elde değil  sanki ceza alacam peki burda geminin ne suçu var ben güzel oynuyorsam ss aşağıda ;  peki bu minyatürlere desmonies radar açıpta lowa tek atsaydı ne olurdu nerf diyebilirmiydi minyatur sizce bence demezdi bir ülke ağacında radarlı zırhlılar t9-t10 olması bence güzel olurdu op olacağını düşünmüyorum her geminin kendine göre özeliği varsın olsun lowa ve missiori aynı gemidir katapult yoktur missioride radar vardır op gemimidir tabikide hayır maça etkisi büyükmüdür değildir missioride radar olsa ne olacak olmasa ne olacak cape giremedikten sonra minyatürün sisine 10 km yaklaşamadıktan sonra hadi onuda geçtim missioriyi görüpte sisde bekleyen minyaturlar bir zahmet op deyipte nerf istemesin :Smile_teethhappy:ben çoğu maç 1 kere dahi radar açmadığımı bilirim missiori ile

shot-17.12.17_15.45.45-0692.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.