Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Misiuuuu

CV OP NERF ASAP

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,344 posts
7,105 battles

Ostateczny dowód, ze CV są OP:

shot-18_02.11_15_58.40-0156.thumb.jpg.f0d27da247abe5afae261c991fecf9c6.jpg

Ja mu zestrzeliłem tylko 5 samolotów, a on aż 62! I na dodatek przegrałem i zatonąłem mimo, że zaatakował mnie tylko jedną eskadrą bombowców! Wrzucił mi podstępnie pożar, a pomylił mi T z R i później dostałem torpedę od DD z zalaniem, i tak mnie CV zatopił!

WG nerf CV dziś albo nie będę grał przez najbliższe dwie godziny. I oddajcie mi pieniądze co je wydałem na Yamato.

• Cool 2
  • Funny 5

[TF16]
[TF16]
Players
1,237 posts
15,443 battles
48 minutes ago, Misiuuuu said:

Ja mu zestrzeliłem tylko 5 samolotów, a on aż 62! I na dodatek przegrałem i zatonąłem mimo, że zaatakował mnie tylko jedną eskadrą bombowców!

Nie umiesz grać i wogóle nie ogarniasz zasad mechaniki tej gry. Trzeba było włączyć rozbicie. 

.....

[TF16]
Community Contributor
4,087 posts
9,704 battles
51 minutes ago, Misiuuuu said:

Ostateczny dowód, ze CV są OP:

shot-18_02.11_15_58.40-0156.thumb.jpg.f0d27da247abe5afae261c991fecf9c6.jpg

Ja mu zestrzeliłem tylko 5 samolotów, a on aż 62! I na dodatek przegrałem i zatonąłem mimo, że zaatakował mnie tylko jedną eskadrą bombowców! Wrzucił mi podstępnie pożar, a pomylił mi T z R i później dostałem torpedę od DD z zalaniem, i tak mnie CV zatopił!

WG nerf CV dziś albo nie będę grał przez najbliższe dwie godziny. I oddajcie mi pieniądze co je wydałem na Yamato.

Głupia sprawa: skąd miałeś 62 samoloty?

[ARES-]
Beta Tester
1,704 posts
19,299 battles
3 minutes ago, Dark_Havoc said:

obserwacyne, mysliwce katapultowane... tego zawsze można parę-parenaście w bitwie natłuc

[HOB]
Players
1,167 posts
5,390 battles

Nie tyle lotniska są OP, co po prostu sytuacyjne. Tutaj po zerknięciu w statystyki sojuszniczego lotniskowca widać, że nie powinien nimi grać. 97 wygranych bitew Hakuryu może robi wrażenie, ale nie po 271 rozegranych bitwach.

Pewnie dał się parę razy zestrzelić altami, za późno dostrzegł że z Montaną to kiepski pomysł, a przeciwnik tym samym mógł robić co chciał. Lotnisko przy znikomym oporze ze strony wrogiego lotniska może sobie robić co chce.

Takie wyszło zbliżenie WR do 50%. Bo równie dobrze lotniskowce mogły być w przeciwnych drużynach, i wtedy wasza drużyna z ogarniętym Midłejem by wygrała przeciwko upartemu [określenie godne 14 dni]

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,820 battles
41 minutes ago, Dark_Havoc said:

Przecie to Yamato. Nie wiesz? Yamato musi mieć duzo samolotów, bo jest największy, najcelniejszy i najfajniejszy. A i ma najwiekszy zasięg.

Btw

Tak w ogóle to Musashi wcale nie ma słabej AA. Misiuuuu zdradził mi sekret. Otóż działamy według zasady; najlepszą obroną jest atak. Nie skupiamy się na samolotach, tylko na lotniskowcu. Nasze CV musi tylko pokazać delikwenta. My przecież mamy samolocik zwiadowczy i kasujemy wrogie CV na początku bitwy. :D

• Cool 2
  • Funny 4

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.