Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TankJr87

Okręty premium za dublony

64 comments in this topic

Recommended Posts

[PL966]
Players
95 posts
4,823 battles

Kiedyś można było oddać kutuzowa za dublony tym czyms nie da się grać tak samo atago, czy będzie kiedyś możliwość wymiany tych "stateczków" za dublony ? 

• Funny 1
  • Bad 1
  • Angry 1

[TF16]
Community Contributor
4,081 posts
9,681 battles
Just now, Migdzinski said:

Kiedyś można było oddać kutuzowa za dublony tym czyms nie da się grać tak samo atago, czy będzie kiedyś możliwość wymiany tych "stateczków" za dublony ? 

Myślę, że to nie ten temat. Ja bym zadał pytanie developerom. Druga sprawa, jeśli przyjrzeć się WoT, to analogiczne rozwiązanie polega tam obecnie na wymianie czołgów premium na inne. Zabawa polega na "sprzedaniu" okrętu za połowę jego ceny w dublonach i dołożenie brakujących dublonów do nowej maszyny. Dotychczas WG nie robiło innych akcji wymiany okrętów za dublony jak w przypadku dużych zmian w mechanice gry, które mogłyby wpłynąć na dany okręt.

[GRAY]
Players
67 posts
8,446 battles

Jeśli chodzi o Kutuzowa to mówisz o jednym z najlepszych okrętów w grze na swoim tierze. Atago, również w dobrych rękach robi robotę.
Wątpię, żeby dali taka możliwość już.

[PL966]
Players
95 posts
4,823 battles

Myślę że gdyby chcieli to by tak zrobili.. 

1 hour ago, Dark_Havoc said:

Myślę, że to nie ten temat. Ja bym zadał pytanie developerom. Druga sprawa, jeśli przyjrzeć się WoT, to analogiczne rozwiązanie polega tam obecnie na wymianie czołgów premium na inne. Zabawa polega na "sprzedaniu" okrętu za połowę jego ceny w dublonach i dołożenie brakujących dublonów do nowej maszyny. Dotychczas WG nie robiło innych akcji wymiany okrętów za dublony jak w przypadku dużych zmian w mechanice gry, które mogłyby wpłynąć na dany okręt.

o wymiana brzmi interesująco, proszę moda o przeniesienie tematu  

Players
1,430 posts
12,720 battles
1 hour ago, Migdzinski said:

kutuzow, belfast i perth mogłeś je wymienić na dublony po nerfie dymu

• Cool 1

[PL966]
Players
95 posts
4,823 battles

Wchodzę do gry i już nie mam pół okrętu z jednej salwy... super zabawa, o dziwo pancernikami idzie mi dobrze. 

[ZGZ]
Beta Tester
411 posts
11,793 battles
33 minutes ago, Migdzinski said:

Wchodzę do gry i już nie mam pół okrętu z jednej salwy... super zabawa, o dziwo pancernikami idzie mi dobrze. 

Z czystej ciekawości, jakiego masz kapitana na Atago?

Ok, cofam pytanie, masz  WR na krążkach rzędu 43%, więc to nie problem Atago a tego, że nie umiesz grać krążkami...

• Cool 2

[PL966]
Players
95 posts
4,823 battles

Kutuzow,  atago ogólnie. Co ja mam z tym zrobić gdy popłynie hmm yamato? Ba już tirpitz ma dodatkowa na 12 km

Beta Tester
1,125 posts
3,171 battles
1 minute ago, Migdzinski said:

Kutuzow,  atago ogólnie. Co ja mam z tym zrobić gdy popłynie hmm yamato? Ba już tirpitz ma dodatkowa na 12 km

WUT? 

Kutuzov ma zasięgu 19.1km

Atago ma zasięgu 15.8km

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,932 battles
10 minutes ago, Migdzinski said:

No na pewno nie lubię kampic gdzieś za wyspa, z resztą to ma beznadziejny zasięg ~13 km 

Można nie kampic za wyspa i robić dobre wyniki na tych okretach. Obejrzyj poradniki, jakiegoś yutubera albo niech ktoś ci pokażę jak się tym gra. Trochę praktyki i będzie dobrze, tymi okretami nie gra się jak pancernikiem.

Mam nadzieję że pomoglem.

• Cool 1

[ZGZ]
Beta Tester
411 posts
11,793 battles
35 minutes ago, Migdzinski said:

Nie wiem, ja mam na Atago zasięg wykrywania 9,1 km, a torpedy mam 10 km więc jak podpłynie Yamato to po prostu nie strzelam, wale torpedy i spier.....dzielam.

Kutuzova nie mam, ale to ma akurat chyba największy zasięg z krążków tieru 8

[LOBUZ]
Players
3,137 posts
10,610 battles

:Smile_teethhappy::cap_haloween::cap_popcorn:

Dobry temat, słusznie, trza buffować, aż autor zacznie nimi robić nie mniej niż 70%

Zacząłbym od zbuffowania mu zasięgu do 14 km :Smile_great:

• Cool 1
  • Funny 2

[TF16]
Players
1,198 posts
12,818 battles

Premki same nie grajo? Piszesz o dwóch okrętach, które śmiało można zaliczyć do najlepszych w grze. To nie jest problem okrętów ale operatora. Naucz się nimi grać wykorzystując ich zalety. 

• Cool 1

Players
681 posts
15,077 battles
18 hours ago, Migdzinski said:

:cap_wander::Smile_facepalm:

[PL966]
Players
95 posts
4,823 battles

Wasze głupie emotki w niczym mi nie pomagają. Teraz każdy w necie jest kozakiem bo myśli że jest anonimowy. 

Powinna być opcja przetestowania okrętu przed kupnem. 

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
17 minutes ago, Migdzinski said:

Standardowa porada #43: Załóż firmę, zrób grę i konkurencję WG, dawaj premki do przetestowania przed zakupem.

Opcja sprzedaży kilku okrętów za dublony była przez chwilę, ale się skończyła. 

Kutuzow i Atago (jak to już kilka osób napisało) nie są złe (lub inaczej - mają swoje ogromne zalety na tle innych krążowników). Trzeba tylko (albo aż) wykorzystywać ich mocne strony i liczyć na błogosławieństwo MM (bo Kutuzow i Atago du... kiedy w teamie ludzkich botów kupa).

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
8 minutes ago, Tumaniszwili said:

Masz streamy gdzie testują okręty na wszelaki możliwy sposób.

Tutaj mam dwie uwagi - po pierwsze streamują zazwyczaj dobrzy gracze (nierzadko w plutonach), więc potrafią wyciągnąć z okrętu więcej niż przeciętny klient WG (wszak mowa o premkach), a po drugie jeśli zamiast streamu obejrzymy filmik, to trzeba się liczyć, że autor wybrał swoją dobrą (a niekoniecznie reprezentatywną) bitwę.

Żeby nie było offtopa - jak tylko Autor tematu załatwi, że WG pozwoli oddawać premki za dublony albo testować premki przed zakupem, to też chętnie skorzystam. Nie wiem tylko, czy tak długo pożyję...

• Cool 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts
5 minutes ago, PanNickt said:

Tutaj mam dwie uwagi - po pierwsze streamują zazwyczaj dobrzy gracze (nierzadko w plutonach), więc potrafią wyciągnąć z okrętu więcej niż przeciętny klient WG (wszak mowa o premkach), a po drugie jeśli zamiast streamu obejrzymy filmik, to trzeba się liczyć, że autor wybrał swoją dobrą (a niekoniecznie reprezentatywną) bitwę.

Żeby nie było offtopa - jak tylko Autor tematu załatwi, że WG pozwoli oddawać premki za dublony albo testować premki przed zakupem, to też chętnie skorzystam. Nie wiem tylko, czy tak długo pożyję...

WG pozwala testować niektóre premki przed zakupem.

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
5 minutes ago, Greyshark said:

WG pozwala testować niektóre premki przed zakupem.

Może pozwala wazeliniarzom z forum i dlatego się nigdy nie załapałem na testowanie niektórych premek przed zakupem.

Zdarzało się co prawda, że premki bywały na PT, ale nie miało to wiele wspólnego z ich testowaniem przed zakupem (choćby dlatego, że WG dawało premki, które wtedy były już od wielu miesięcy w sprzedaży).

Players
2,513 posts
3,801 battles
34 minutes ago, Migdzinski said:

Wasze głupie emotki w niczym mi nie pomagają. Teraz każdy w necie jest kozakiem bo myśli że jest anonimowy. 

Ale czego oczekujesz, marudząc na jedne z najsilniejszych okrętów w grze? Teraz nic nie odzyskasz, Kutuzowa można było sprzedać przy nerfie dymu. Zamiast się ciskać, lepiej popracować nad skillem.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts
1 minute ago, PanNickt said:

Może pozwala wazeliniarzom z forum i dlatego się nigdy nie załapałem na testowanie niektórych premek przed zakupem.

Zdarzało się co prawda, że premki bywały na PT, ale nie miało to wiele wspólnego z ich testowaniem przed zakupem (choćby dlatego, że WG dawało premki, które wtedy były już od wielu miesięcy w sprzedaży).

No nie wiem, raczej nie ma tu większego wazeliniarza niż ja, a do testowania nic nie dostałem. Za to kolega XIPHORE który nawet jednego posta na forum nie napisał dostał kilka, spodobał mu się Scharnhorst i kupił. Bez tego nigdy by go nie kupił, więc było to bardzo dobre posunięcie WG. A twoja teoria, jak większość zresztą, do tyłka.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.