Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
HectorBarbossa

Fight Club

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
57 posts
4,951 battles

Loknąłem na staty i wyglądają jakbyś nie grał od jakiegoś czasu.... trudno będzie dorwać takiego gościa. Proponuje konfrontacje w pokoju testowym z nagrodą z mojej strony. Wynik pozostanie utajniony.- akceptujesz?

[-FZO-]
Community Contributor
1,200 posts
12,501 battles

Ładnie, nagrody na bogato ;) od kiedy gram to nigdy Cię nie spotkałem ale może się uda, będę polował ;)

[MFB]
Players
41 posts
9,220 battles
1 hour ago, kapitan_skarpeta said:

Loknąłem na staty i wyglądają jakbyś nie grał od jakiegoś czasu.... trudno będzie dorwać takiego gościa. Proponuje konfrontacje w pokoju testowym z nagrodą z mojej strony. Wynik pozostanie utajniony.- akceptujesz?

Według https://wows-numbers.com/pl/player/504507318,HectorBarbossa/ jesteś okrętem widmo.Ale rozumiemy,że teraz się pojawisz?

Players
220 posts
7,453 battles

Czy - skoro obecnie nie pogrywasz - ubicie Cię np. pod Biedronką będzie dodatkowo punktowane ? :cap_cool:

• Cool 1

Players
57 posts
4,951 battles
13 minutes ago, yukisan said:

Czy - skoro obecnie nie pogrywasz - ubicie Cię np. pod Biedronką będzie dodatkowo punktowane ? :cap_cool:

Bitwa na siaty z zakupami... Przegrywa ten, któremu pęknie foliówka, a zakupy rozsypią się na parkingu. Zapowiada się ciekawie.:cap_rambo:

• Funny 1

[KURLA]
Players
1,345 posts
7,198 battles
11.02.2018 o 06:12, HectorBarbossa napisał:

Dobra zasady są proste: należy upolować mnie w bitwach, TK nagradzany dwakroć

[...]

TK 100x2 za zbrodnie:cap_cool:

Czyli za uczestnictwo w konkursie można wyłapać bana. :P Co więcej wrzucając na forum screen z upolowanym Hejtorem sami się raportujemy. :D

• Cool 1
  • Funny 1

Players
320 posts
10,056 battles
10 hours ago, HectorBarbossa said:

Z przyczyn ode mnie niezależnych, musze przestawic termin konkursu na marzec (czeka mnie kolejna przeprowadzka, w zwiazku z tym problemy z netem), jak tylko wszystko ureguluję, ogłosze nowy termin konkursu!!!

Verlej Gryfindor traci 200 pkt za czity i ustawkę

Kuwno prawda Hejtor dostaje eksmisje co tydzień, więc zmiana zasad co tydzień to lipa .A verlay  to noob i oszukista  :Smile-angry:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.