Jump to content
Sign in to follow this  
PaddyOBryen

caut clan romanesc

1 comment in this topic

Recommended Posts

[ROSS]
Players
15 posts
10,647 battles

Salut,

Caut un clan care sa doreasca participarea la ClanWars, in mod activ, divizii si plutoane alaturi de colegi. Nu doresc clanuri in care esti nevoit sa completezi o serie de formulare ( ce dracu ?, nu este decat un joc ), interviuri online si alte aberatii, si nici clanuri in care folosirea programelor de comunicatie este o cerinta expresa ( consider ca daca doresti sa comunici cu cineva acest lucru va veni de la sine si nu obligatoriu ). Sunt un jucator activ, sau foarte activ, am participat si particip la competitii ESL atat in WOWS cat si Armored Warfare.Consider ca experienta acumulata in ESL poate face fata unor situatii de joc mai tensionate. Sunt satul de clanuri pline de jucatori cu asa zise veleitati adica exp/battle 2500+ ca nu le ajungi la nas si cand joci alaturi de ei constati ca sunt ZERO barat, nu joc pe premium acount si acest lucru se reflecta in masura exp si altor indicatori si la dracu nici nu am intereseaza. Pentru cei interesati de un jucator matur in clanul lor astept propuneri pe forum sau in joc PM. Pentru cei care imi impartasesc ideile in cazul in care nu voi opta pentru aparteneta la un clan RO, voi crea propriul clan, care va fi deschis adevaratilor jucatori.

Multumesc, de timpul vostru,

See U o high seas

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.