Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Razjael

Kronstadt IXT

133 comments in this topic

Recommended Posts

[BUSHI]
Players
3,596 posts
18,330 battles
19 minutes ago, Qall said:

Właśnie zakupiłem ten okręt i dla poznania łajby zagrałem coopa, jak narazie mieszane uczucia mam co do tego okrętu. Cleveland w odległości 8-10 kilometrów odbił 3 pełne salwy z AP fakt, był lekko skątowany ale żeby 3 pełne salwy zadały zero dmg ? musiałem z mienić na HE bo by mnie załatwił :P Czy w ogóle jest sens używania AP skoro lekki krążownik z 1 tierem niżej po prostu odbija pociski ? Jeszcze jedno a w sumie 2 pytania: kapitan (skile) i ostatni slot na ulepszenia (zasięg,reload), co wybrać ?

Na coopie boty idą dziobem i tan okręt do tego trybu średnio się nadaje. 305 mm mogą spenetrować od dziobu tylko 21 mm, więc na tych tierach to będą tylko DD-ki ...

Na randomie strzelasz w pierwszej kolejności z AP do tych co pokazują burtę, albo po nadbudówkach. Jak nie ma żadnego "ciekawego" celu, to przełączasz się na HE. Moduł - reload. Rozrzut masz pancernika i snajpienie na max dystansie jest bezsensem. W związku z szykującą się zmianą, że pożary na ciężkich krążkach będą trwały 60s, bierzemy na pewno perk na przeciwdziałanie pożarom.

• Cool 1

[JHF]
Players
116 posts
3,992 battles

Ok, narazie 6 bitew rozegranych i już polubiłem ten okręt. Jednak AP są dobre :) cytadele wchodzą nie tylko w krążki ale nawet tier X BB je łapią, zmieniam na HE tylko gdy strzelam do deski bądź BB który jest ustawiony dziobem (ale też nie zawsze, zależy od sytuacji) Jak narazie bardzo przyjemny okręt. Dodam również że bardzo szybki i dość zwrotny, z flagą sierra mike 35 węzłów. Bardzo podoba mi się styl grania tym okrętem taki trochę BB na dopalaczu z szybkim przeładowaniem. Można płynąć równo z deską na capa, ostrzelać cele i równie szybko zmienić pozycję. Jestem ciekaw jak sprawdzi się na następnych rankedach.

[DK-PL]
Players
2,103 posts
23,838 battles
On 1/12/2019 at 11:08 PM, Qall said:

Ok, narazie 6 bitew rozegranych i już polubiłem ten okręt. Jednak AP są dobre :) cytadele wchodzą nie tylko w krążki ale nawet tier X BB je łapią, zmieniam na HE tylko gdy strzelam do deski bądź BB który jest ustawiony dziobem (ale też nie zawsze, zależy od sytuacji) Jak narazie bardzo przyjemny okręt. Dodam również że bardzo szybki i dość zwrotny, z flagą sierra mike 35 węzłów. Bardzo podoba mi się styl grania tym okrętem taki trochę BB na dopalaczu z szybkim przeładowaniem. Można płynąć równo z deską na capa, ostrzelać cele i równie szybko zmienić pozycję. Jestem ciekaw jak sprawdzi się na następnych rankedach.

AP zdecydowanie we wszystko burtą prócz DD. Gdzieś na YT jakiś znany yutuber (Flamu, Flambass czy Notser, nie pamiętam, wybaczcie ale łatwo znaleźć), robił testy pocisków AP na prośbę swoich subskrybentów, porównanie Kronka z Alaską i Kronek cytadeluje wszystkie BB na swoim max zasięgu (bez spottera). Dla porównania Alaska ma z tym problemy, za to zdecydowanie lepiej radzi sobie z cytadelowaniem krążowników, czyli dzięki ulepszonym kątom rykoszetowania jak w SHSach Des/Salem, wbija cyty tam gdzie Kronek dinga, wchodzi również mniej overpenów, co na Kronku zdarza się często gdy przycelujemy za wysoko. 

• Cool 1

Players
71 posts
8,846 battles

Gram od 2 miesięcy , ostatnio zmorą są często padające wieże główne , okręcik generalnie ok ale spotkania dziób w dziób ze stalingradem.....:Smile-angry:

[CSMW]
Beta Tester
1,541 posts
10,917 battles
17 hours ago, jadler1 said:

okręcik generalnie ok ale spotkania dziób w dziób ze stalingradem.....:Smile-angry:

A z mątaną albo kurfurstem?

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
89 posts
10,911 battles
4 hours ago, _Vian_ said:

Można teraz jakoś kupić ten okręt?

wycofany, sam kupiłem w ostatni dzień, raczej nie wróci chyba że będzie jakiś event i zacznie wypadać z kontenerów

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.