Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Razjael

Kronstadt IXT

133 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Players
546 posts
14,778 battles
17 hours ago, _Agenor_ said:

Rozmazałem z graczami  w grze i ci co go kupili to żałują że jest straszny nie wypał.

Żałują że jest OP?

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,162 battles

Założyłem obydwa moduły na przyspieszenie przestawiania steru i muszę powiedzieć że jak na tak wielkie bydlę, to całkiem zwrotne się zrobiło. Fakt, odbywa się to kosztem kamuflażu, ale generalnie i tak nas widać i tak, więc moim zdaniem lepiej postawić na manewr. Z niecierpliwością czekam na opinie innych uwagi bardziej doświadczonych graczy.

Players
564 posts
4,989 battles

Aktualnie 10 bitewek tylko więc nie będę się rozpisywać. Ale brak zasięgu i to bardzo. Wiec albo modzimy i mamy 16,3s reload i 18,2km zasięgu lub mamy 18,5s reload i 21km. Aktualnie od dwóch bitewek pływam pod zasięg ale szczerze mówiąc ani tak dobrze ani tak bo jednak 16,3 jakoś da się przeżyć to już 18,5s jest o wiele gorsze.

4 hours ago, Low_Key_Lyesmith said:

Założyłem obydwa moduły na przyspieszenie przestawiania steru i muszę powiedzieć że jak na tak wielkie bydlę, to całkiem zwrotne się zrobiło. Fakt, odbywa się to kosztem kamuflażu, ale generalnie i tak nas widać i tak, więc moim zdaniem lepiej postawić na manewr. Z niecierpliwością czekam na opinie innych uwagi bardziej doświadczonych graczy.

Myślałem nad takim buildem: Kapitan z kamo reszta wg uznania. Z ulepszeń dajemy zasięg i mamy 21km, zamiast kamo dajemy przestawianie steru o 40% a slot wcześniej przyspieszanie+flaga do prędkości [prawie 36knts]mogłoby się sprawdzić.

Build z camo typowo jak mamy reload , kamo 12,4km ale wtedy zasięg 18,2 to kiepsko, ewentualnie można samolot zwiadowczy ale jest krótki chciałem założyć ulepszenie na samolot zwiadowczy by wydłużyć czas działania bo akurat wala się taki po inwentarzu ale niestety nie da się go założyć nie wiem czemu[WG opisu można założyć na okrętach tieru 9 i 10].... Okręt nie jest OP bo jednak często wchodzi tak dziwny mały dmg tam gdzie powinno siąść a ponad 16s reload'u robi swoje pancerz lepszy niż u krążków ale i tak łapiemy, niedawno bitwa roon mnie pompował a ja nie mogłem mu się odgryźć dystans 15 i malał i szczerze czułem frustrację bo dużo nie dało się zrobić, ostatecznie wygrałem ale tylko dlatego, że pokazał burtę bo chciał za wyspę wpłynąć. Osobiście dwóch przełożeń steru bym nie dawał bo mimo wszystko jest dość spory i przy manewrowaniu trochę wytraca tej prędkości ale jak kto woli.

BTW: Co myślicie o IFHE na tym okręcie? Miałem kilka salw po 7 do 10k z OB, więc jak uzbieram to sprawdzę w późniejszym etapie gry tymże okrętem.

• Cool 2

[QTANG]
Players
427 posts
4,962 battles
29 minutes ago, Razjael said:

BTW: Co myślicie o IFHE na tym okręcie? Miałem kilka salw po 7 do 10k z OB, więc jak uzbieram to sprawdzę w późniejszym etapie gry tymże okrętem.

Sprawdziłem http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Armor_thresholds by się upewnić. 303 mm to minimalny kaliber wymagany do penetracji 50 mm pokładu. Kronsztad ma 305, zatem IFHE chyba na nic się nie przyda. Stracisz tylko na podpałce.

• Cool 2

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,162 battles
42 minutes ago, Razjael said:

Aktualnie 10 bitewek tylko więc nie będę się rozpisywać. Ale brak zasięgu i to bardzo. Wiec albo modzimy i mamy 16,3s reload i 18,2km zasięgu lub mamy 18,5s reload i 21km. Aktualnie od dwóch bitewek pływam pod zasięg ale szczerze mówiąc ani tak dobrze ani tak bo jednak 16,3 jakoś da się przeżyć to już 18,5s jest o wiele gorsze.

Myślałem nad takim buildem: Kapitan z kamo reszta wg uznania. Z ulepszeń dajemy zasięg i mamy 21km, zamiast kamo dajemy przestawianie steru o 40% a slot wcześniej przyspieszanie+flaga do prędkości [prawie 36knts]mogłoby się sprawdzić.

Build z camo typowo jak mamy reload , kamo 12,4km ale wtedy zasięg 18,2 to kiepsko, ewentualnie można samolot zwiadowczy ale jest krótki chciałem założyć ulepszenie na samolot zwiadowczy by wydłużyć czas działania bo akurat wala się taki po inwentarzu ale niestety nie da się go założyć nie wiem czemu[WG opisu można założyć na okrętach tieru 9 i 10].... Okręt nie jest OP bo jednak często wchodzi tak dziwny mały dmg tam gdzie powinno siąść a ponad 16s reload'u robi swoje pancerz lepszy niż u krążków ale i tak łapiemy, niedawno bitwa roon mnie pompował a ja nie mogłem mu się odgryźć dystans 15 i malał i szczerze czułem frustrację bo dużo nie dało się zrobić, ostatecznie wygrałem ale tylko dlatego, że pokazał burtę bo chciał za wyspę wpłynąć. Osobiście dwóch przełożeń steru bym nie dawał bo mimo wszystko jest dość spory i przy manewrowaniu trochę wytraca tej prędkości ale jak kto woli.

Dzięki za Twoje uwagi. Moduł na zasięg jakoś mnie odstrasza, więc pewnie pójdę w pełne camo i zachowam moduł na przeładowanie. Wszystko i tak wyjdzie w praniu, a do tej pory raptem dwie bitwy nim zagrałem.

[WHYME]
Players
273 posts
12,947 battles

Jednym slowem Chlopaki...warto kupic , czy nie ? Moskva byla moim ulubionym okretem kiedys , ale w/g mnie cos z nia porobili potajemnie i teraz prawie nia nie gram .  Zastanawiam sie wiec......

• Cool 1

[P_M_W]
Players
1,226 posts
7,419 battles
23 minuty temu, CollMoney napisał:

Jednym slowem Chlopaki...warto kupic , czy nie ? Moskva byla moim ulubionym okretem kiedys , ale w/g mnie cos z nia porobili potajemnie i teraz prawie nia nie gram .  Zastanawiam sie wiec......

Co kapitan to inna opinia sam jestem ciekawy ostatnio pomidor na nim był top1 na koniec bitwy

[WHYME]
Players
273 posts
12,947 battles
Przed chwilą, _Agenor_ napisał:

Co kapitan to inna opinia sam jestem ciekawy

No tak . A co tam , kupie i sam zobacze :)

Players
2,260 posts
14,314 battles

Trochę wczoraj pograłem tym cudakiem. Okręt jest... dziwny. Bardzo odczuwalna jest kiepska sigma. Na 12 gier nie zanotowałem żadnego Dewastującego Uderzenia pomimo licznej burtowej defilady krążowników. Jedna, dwie cytadele a reszta radośnie obramowuje cel. W pancerniki wchodzi dużo poniżej moich oczekiwań - łącznie dwie cytki - jedna w Nagato na 17km a druga w North Caroline na podobnym dystansie... przez dziób. Największe obrażenia w pancernik to 15k w Bismarcka, poniżej 10km. HEki wypadają średnio - przez słabą celność trudno zadać więcej niż 5k na salwę ale podpałki wchodzą całkiem nieźle.

Piętą Achillesową są deski - stockowy radar pozwala na oddanie jednej salwy (koniecznie należy założyć moduł!). Przy mizernej celności, braku torped i secondary deski mogą śmiało nas "yolować". Drugim problemem jest jego miękkość - przez dziób obrywa okrutnie. Coś jak Des Moines. Żeby wykorzystać w pełni jego potencjał trzeba trzymać dystans 15km i manewrować. 

Pelotki praktycznie nie ma ale rozbicie ratuje sytuację.

Czy warto? Warto. Okręt zapewnia zupełnie inny gameplay niż pozostałe krążki i jest ciekawy. Czy jest mocniejszy od krążków na swoich tierze? Tak ale nie nazwałbym go absolutnie OP. Czy będzie przydatny w jakimkolwiek zorganizowanym trybie gry? Nie, random only.

• Cool 1

[HOB]
Beta Tester
695 posts
14,727 battles

nie polecam, miał być pierwszy premium krążownik na T9 a wyszedł pancernik z typowymi wadami. mało dział i wieczne czekanie za załadowanie.

Obrażenia mizerne ciągle wali za 1k, w dodatku ma mało pestek to i ogólne obrażenia marne. szybciej przeciwnik nas zniszczy niż my jego.

Może działa mogą walić cytadele w pancerniki ale umówmy się - kto pływa bokiem do przeciwnika na tak wysokich tierach?

• Cool 1

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,162 battles

Kiepski ze mnie gracz, ale podzielę się swoimi uwagami. Okręt z gatunku tych "miękkich", także na pancerz nie ma raczej co liczyć. Z DD-kami, jak pisał Agrest, raczej nie powalczymy, po prostu nie ma czym. Okręt za to jak na swoje gabaryty jest dość zwrotny i przyzwoicie podpala. Nawiązując do uprzedniej dyskusji, z mojego punktu widzenia optymalny jest setup 2 x camo (perk i moduł) oraz topowy moduł na szybsze przeładowanie, z tym że to z kolei wymaga perka EM.  Dodatkowo zamontowałem oprócz standardowych moduł na szybsze o 20 proc. przestawianie steru (z modułem 11,9 s).  W tej konfiguracji strzelamy co 16,3 s, obrót dział to 33,1 s. a camo to 12,4 km. Pozwala to na w miarę komfortową grę.  

Co do zarobków. Przy 98.000 dmg i z flagą Zulu zarobek netto na koncie premium to 380.000 kredek. Grałem na średnim dystansie. 

Czy kupiłbym go jeszcze raz. Jak najbardziej. Okręt ciekawy i odrobinę inny. 

Players
564 posts
4,989 battles
5 hours ago, PancernyAgrest said:

Trochę wczoraj pograłem tym cudakiem. Okręt jest... dziwny. Bardzo odczuwalna jest kiepska sigma. Na 12 gier nie zanotowałem żadnego Dewastującego Uderzenia pomimo licznej burtowej defilady krążowników. Jedna, dwie cytadele a reszta radośnie obramowuje cel. W pancerniki wchodzi dużo poniżej moich oczekiwań - łącznie dwie cytki - jedna w Nagato na 17km a druga w North Caroline na podobnym dystansie... przez dziób. Największe obrażenia w pancernik to 15k w Bismarcka, poniżej 10km. HEki wypadają średnio - przez słabą celność trudno zadać więcej niż 5k na salwę ale podpałki wchodzą całkiem nieźle.

Piętą Achillesową są deski - stockowy radar pozwala na oddanie jednej salwy (koniecznie należy założyć moduł!). Przy mizernej celności, braku torped i secondary deski mogą śmiało nas "yolować". Drugim problemem jest jego miękkość - przez dziób obrywa okrutnie. Coś jak Des Moines. Żeby wykorzystać w pełni jego potencjał trzeba trzymać dystans 15km i manewrować. 

Pelotki praktycznie nie ma ale rozbicie ratuje sytuację.

Czy warto? Warto. Okręt zapewnia zupełnie inny gameplay niż pozostałe krążki i jest ciekawy. Czy jest mocniejszy od krążków na swoich tierze? Tak ale nie nazwałbym go absolutnie OP. Czy będzie przydatny w jakimkolwiek zorganizowanym trybie gry? Nie, random only.

3 hours ago, Low_Key_Lyesmith said:

Kiepski ze mnie gracz, ale podzielę się swoimi uwagami. Okręt z gatunku tych "miękkich", także na pancerz nie ma raczej co liczyć. Z DD-kami, jak pisał Agrest, raczej nie powalczymy, po prostu nie ma czym. Okręt za to jak na swoje gabaryty jest dość zwrotny i przyzwoicie podpala. Nawiązując do uprzedniej dyskusji, z mojego punktu widzenia optymalny jest setup 2 x camo (perk i moduł) oraz topowy moduł na szybsze przeładowanie, z tym że to z kolei wymaga perka EM.  Dodatkowo zamontowałem oprócz standardowych moduł na szybsze o 20 proc. przestawianie steru (z modułem 11,9 s).  W tej konfiguracji strzelamy co 16,3 s, obrót dział to 33,1 s. a camo to 12,4 km. Pozwala to na w miarę komfortową grę.  

Co do zarobków. Przy 98.000 dmg i z flagą Zulu zarobek netto na koncie premium to 380.000 kredek. Grałem na średnim dystansie. 

Czy kupiłbym go jeszcze raz. Jak najbardziej. Okręt ciekawy i odrobinę inny. 

Dużo prawdy ale mi udało się już parę razy cytadelować Montane, NC, Amagi. Dewastującego nie wbiłeś w nikogo czy tb nie wbito, bo mi już raz się udało. Co do twardości to nie jest tak źle bo ja co mecz mam 2mln potencjalych uszkodzeń lub więcej i przeżywam kończąc bitwę z połową hp i bez naprawek.  Zarobki z premką, kamo 50%, flagi obie łącznie 70% zarabiałem od 1mln do 1,5mln max a nie zrobiłem więcej niż 150k dmg. Teraz skończyły się wiwerny to przy tym setupie mam 1mln. Ogólnie zarobki moim zdaniem lepsze niż na misiu. Problem jest taki, że to prawie pancernik jak się zagalopujemy zbytnio to szybko spadniemy, a aktualnie już weekend w sumei w czwartek już był :D Więc ciężko stweirdzić ja mam 106k na bitwę po 9 bitewkach muszę ograć okręt. Najgorszy jest ten zasięg, trajektoria lotu i prędkość pocisków są świetne na otwartym terenie bo mała góreczka i już można nie przestrzelić. Jeśli chodzi o DD z radarem popisu nie ma ale ja z PP biłem je od 4 do 8,7k  co salwę bo każda dolatuje raz dwa i płasko dając DDkowi krótki czas reakcji. Wypowiem się konkretniej przy 50 bitwach, okręt specyficzny ale mimo to ciekawy.

EDIT: Najgorsze są te dziwne salwy krążek bokiem i często po 2 do 5k gdzie powinien za pół HP dostać. Dodając do tego reload to tak różnie wychodzi. Zobaczymy jak się ogra okręt ale jakoś nie mogę wykręcić 150k te 100tke jakoś się wykręca ale jakoś mimo starań nie idzie zbytnio. Rozsiewa te salwy trochę.

[MS-B]
[MS-B]
Players
715 posts
9,577 battles

Również mam go i się wypowiem.

Okręt jest....specyficzny i na pewno nie jest on dla miłośnika rasowych krążowników. Ze względu na swoje gabaryty, pulę HP, zwrotność można by go było zaklasyfikować jako mini pancernik. Na pewno nie nadaje się do walki na krótki dystans przez swój obrót dział i przeładowanie. Optimum to od 10 do 15 km. Głównym celem Kronsztada powinny być pancerniki i krążowniki i w tej roli znakomicie się sprawuje.

Plusy:

-Mocne działa, które cytadelują pancerniki aż miło patrzeć Smile_trollface.gif. Rekord to podwójna cytadela we Fryderyka z 15 km, cytadeluje Iowy, NC od przodu.

-Bardzo mocne AP,

-Duża pula HP i przeżywalność przy odpowiednim manewrowaniu,

-Radar

Minusy:

-niestety ale krowa jeżeli chodzi o manewrowość,

-taka sobie OPL(ale ma panic button),

-nie nadaje się do walki w zwarciu,

Ogólnie okręt wyjątkowy i jak dla mnie przyjemny w rozgrywce.

• Cool 2

[BUSHI]
Players
3,624 posts
18,603 battles

Na razie mogę tylko stwierdzić, że średnio nadaje się do walki z botami ;-) Jak zacznie na ciebie napierać dziobem np.  DES, to nie wiadomo co z tym fantem zrobić. No ale ludzie tak nie grają, więc dzięki temu, że jest twardy i ma mnóstwo HP powinien ugrywać więcej niż przeciętny krążek IX. Wydaje się, jakbyśmy grali Sharnhorstem, tylko kto mu zaiwanił torpedy :-P ?

Jak wszyscy stoją do nas dziobem, to z naszym niedużym DPM HE/skutecznymi AP, ale głównie w burty i rozrzutem pancernika, to zrobimy wielkie nic. Trzeba wtedy flankować tym cudem.

• Funny 1

Players
564 posts
4,989 battles
On 3.06.2018 at 10:06 AM, Odo_Toothless said:

Na razie mogę tylko stwierdzić, że średnio nadaje się do walki z botami ;-) Jak zacznie na ciebie napierać dziobem np.  DES, to nie wiadomo co z tym fantem zrobić. No ale ludzie tak nie grają, więc dzięki temu, że jest twardy i ma mnóstwo HP powinien ugrywać więcej niż przeciętny krążek IX. Wydaje się, jakbyśmy grali Sharnhorstem, tylko kto mu zaiwanił torpedy :-P ?

Jak wszyscy stoją do nas dziobem, to z naszym niedużym DPM HE/skutecznymi AP, ale głównie w burty i rozrzutem pancernika, to zrobimy wielkie nic. Trzeba wtedy flankować tym cudem.

A no tak napewno jest conajmniej dwukrotnie cięższy w grze od non Skillowego Musashiego

[BUSHI]
Players
3,624 posts
18,603 battles
4.06.2018 o 17:03, Razjael napisał:

A no tak napewno jest conajmniej dwukrotnie cięższy w grze od non Skillowego Musashiego

Może tak, może nie - bo jeśli się nie ma nawyku stania w miejscu, to Musashi też nie jest łatwy przynajmniej na początku.

Widzę, że próbowałeś rozjechać Flamu na Yamie, ale coś chyba poszło nie tak, bo ten ruski Szary nie ma torped ;-)

Players
564 posts
4,989 battles
2 hours ago, Odo_Toothless said:

Może tak, może nie - bo jeśli się nie ma nawyku stania w miejscu, to Musashi też nie jest łatwy przynajmniej na początku.

Widzę, że próbowałeś rozjechać Flamu na Yamie, ale coś chyba poszło nie tak, bo ten ruski Szary nie ma torped ;-)

kwestia padającego teamu, bitwa przegrana a yamato trzeba było się zająć. Jakbyś zauważył starcie yama 75k a i krążek 45 mimo to udało się zbić 9k, 9,9k i 11,9k gdybym trollował na full hp mógłbym go zramować a nawet rozstrzelać , można tylko gdybać. Gdyby były torpedy sytuacja mogła by wyglądać inaczej. Niestety kronsztad nie jest łatwy do gry. Dodatkowo przyznaję, że zlamiłem dwie pierwsze salwy nie wyczułem tego weakspota więć mogło by tu być jeszcze doatkowe 20k dmg.

[BUSHI]
Players
3,624 posts
18,603 battles
2 minuty temu, Razjael napisał:

kwestia padającego teamu, bitwa przegrana a yamato trzeba było się zająć.

Chyba pomyliłeś bitwy, bo tą akurat wygraliście i w momencie starcia z Yamą mieliście przewagę 6:4. W zasadzie na takiej odległości, z tak wolnym przeładowaniem to było bez szans. Generalnie niezłe wyniki na nim kręcisz.

Players
564 posts
4,989 battles
14 minutes ago, Odo_Toothless said:

Chyba pomyliłeś bitwy, bo tą akurat wygraliście i w momencie starcia z Yamą mieliście przewagę 6:4. W zasadzie na takiej odległości, z tak wolnym przeładowaniem to było bez szans. Generalnie niezłe wyniki na nim kręcisz.

A sry przyzwyczajony do GREEN team tak tym bardziej liczyłem na skupieniu jego uwagi, mocnym osłabieniu a i nie kłamie, że myślałem o ramie. Liczy się dmg wkońcu to premka . Ogólnie myślałem, że to jakiś przeciętny gracz dopiero później dowiedziałem się, że ta nazwa to właśnie konta testowe dla tych nowych ulepszeń. Pomijając same te legendarne ulepszenia dla X dają im dodatkową przewagę yamato mając 26km zasięgu miał rozrzut 238m i sigme 2.1 a ja 18,2km rozrzut 242 i sigme 2.05 bez overmatch'a. Mimo wszystko byłbym ciekaw starcia gdybym miał z 60k hp bo dosłownie naprawka niecałe 10s gdyby wcześniej nie dziabnął mnie tą tylną wieżą, kto wie.

Wyniki, prawda mam na nim śr jak na missouri i chyba najlepszą śr wśród moich 9T poza alsace. O filmiku i streamie wiem od jednego z PL graczy który napisał do mnie o kilka słów na temat okrętu etc. Na okręcie brak przede wszystkim zasięgu bo 18,2km to trochę mało a często brak te 0,5km czasem więcej a BBki trzymają się z tyłu non stop, 20 km zasięgu byłoby ok a z racji, że to krążownik mógłby dostać mniejszy rozrzut. Stalingrad pewnie ma 20,5km zasięgu mając te same działa a wdrugiej wersji dostał 23km i HE 4,5k i 33% podejrzewam, że rozrzut mniejszy niż na kronsztadt'dzie mimo większego zasięgu i tych samych dział. A także denerwujące jest to, że wbijamy cytki w BB czasem[ to plus :>] a jak krążek pokazuje burtę to nie możemy być pewni dobrego dmg dlatego wolę grać na Xszkach gdzie CA XT zbierją już normalny dmg i cytki jak pokażą burtę tyle, że brak tam zasięgu a poświęcenie 2,2s na rzecz większego zasięgu jest baardzo odczuwalne szczególnie na bliższych dystansach w dalszych częściach bitew.

• Cool 1

Players
564 posts
4,989 battles

shot-18.06.05_22.13.24-0501.jpg

shot-18.06.05_22.13.30-0165.jpg

shot-18.06.05_22.13.40-0527.jpg

shot-18.06.05_22.13.44-0542.jpg

Tutaj tako o bitewka na świeżo z bonusów do zarobku KONTO premium FLAGA 20% i KAMO 30%. Na dychach gra się przyjemniej a zwłaszcza jak milordy w DM pływają bokiem :cap_book: A tu po WALCE:

shot-18.06.05_22.17.18-0131.jpg

Oczywiście jegomość ma niecałe 40k śr DPB a na DM ma około 60k:Smile_coin:

shot-18.06.05_22.17.01-0840.jpg

[P_M_W]
Players
1,226 posts
7,419 battles
2.06.2018 o 09:18, SonnyPsycho napisał:

Również mam go i się wypowiem.

Okręt jest....specyficzny i na pewno nie jest on dla miłośnika rasowych krążowników. Ze względu na swoje gabaryty, pulę HP, zwrotność można by go było zaklasyfikować jako mini pancernik. Na pewno nie nadaje się do walki na krótki dystans przez swój obrót dział i przeładowanie. Optimum to od 10 do 15 km. Głównym celem Kronsztada powinny być pancerniki i krążowniki i w tej roli znakomicie się sprawuje.

Plusy:

-Mocne działa, które cytadelują pancerniki aż miło patrzeć Smile_trollface.gif. Rekord to podwójna cytadela we Fryderyka z 15 km, cytadeluje Iowy, NC od przodu.

-Bardzo mocne AP,

-Duża pula HP i przeżywalność przy odpowiednim manewrowaniu,

-Radar

Minusy:

-niestety ale krowa jeżeli chodzi o manewrowość,

-taka sobie OPL(ale ma panic button),

-nie nadaje się do walki w zwarciu,

Ogólnie okręt wyjątkowy i jak dla mnie przyjemny w rozgrywce.

A mogę Cie prosic jakie perki masz na kapitanie tzn.jakie są wymagane w pierwszej kolejności oraz jakie ulepszenia na okręcie Dziękuje.

Players
564 posts
4,989 battles

Aktualnie coś takiego za 3 ostatnie pkt można by podpałkę wybrać lub wykrywanie torped. Oczywiście można iść pod przeżycie. Kapitan będzie ten ZNAMIENSKY czy jak mu tam z buuffem do obrotu. Aktualnie tak gra mi się dobrze aczkolwiek z drugiej strony szkoda 7pkt na AFT i BFT bo i tak aktualnie gram z samolotem zamiast rozbicia. A patrząc z kolejnej strony nie mam problemu z przeżywalności mimo braku skilli pod nią więc też nie wiem czy jest sens je brać.

shot-18.06.05_23.07.11-0673.jpg

shot-18.06.05_23.07.17-0116.jpg

[BUSHI]
Players
3,624 posts
18,603 battles

Tylko nie grajcie tym czymś "na dziób". To nie Stalingrad z 32 mm na przedzie.

Gość sobie stojakował na 18 km i myślał, że jest bezpieczny. Tam weszła pierwsza cyta chyba w skątowany bok, a dwie następne otrzymał w dziób jak podszedłem bliżej. Gracz wg, statów był dobry z wieloma tys. bitew, ale to była jego 2 gra na tym okręcie i pewnie jeszcze nie obczaił, że ma tylko 25 mm z przodu i przebije go nawet 380 mm.

shot-18_06_06_04_07.04-0227.jpg.049d317e56cb1e549c5dd692a948b655.jpg

Co do perków to wezmę moduł AA + ręczne AA (siła x2 podstawki) i tym sposobem będę miał identyczną wartość z rozbiciem jak np. Alzacja z AFT i ręczną.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.