Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Razjael

Kronstadt IXT

127 comments in this topic

Recommended Posts

[2137]
Weekend Tester
290 posts
5,212 battles

Free exp albo kolejna nagroda za rankedy.

Players
2,098 posts
5,052 battles

Zastanawiam się, czy to nie jest jakiś wielki dowcip.

3x3 305mm, w miarę ok schowana cytadela i wartość kamuflażu, która schodzi do 11,07 z perkiem (-12% bo to krążek), modułem (-10%) i zwykłym kamuflażem (-3%) - dla porównania: Giulio Cesare ma tutaj wartość 11,4 max...

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
283 posts
5,460 battles

Trochę martwi mnie ta dyspersja, sigma 1.8 też nie powala...

Jaką sigme ma Moskwa tak dla porównania? 

Players
1,745 posts
11,972 battles
3 minutes ago, Don_Drapek said:

Trochę martwi mnie ta dyspersja, sigma 1.8 też nie powala...

Jaką sigme ma Moskwa tak dla porównania? 

Moskwa ma jak każdy inny krążek t9-10 sigme 2,05

[2137]
Weekend Tester
290 posts
5,212 battles
1 hour ago, Don_Drapek said:

To będzie dziwny krążownik...

To będzie krążownik, który pogodzi dwie zwaśnione grupy ludzi. Z jednej strony BBrajanek dostanie krążownik, którym będzie się grać jak pancernikiem, a z drugiej strony krążowniczy puryści nie będą musieli pluć sobie w twarz z powodu, że grają odrażającym pancernikiem.

• Funny 1

Players
446 posts
12,831 battles
16 hours ago, MK1D said:

To będzie krążownik, który pogodzi dwie zwaśnione grupy ludzi. Z jednej strony BBrajanek dostanie krążownik, którym będzie się grać jak pancernikiem, a z drugiej strony krążowniczy puryści nie będą musieli pluć sobie w twarz z powodu, że grają odrażającym pancernikiem.

A po pierwszej bitwie BBrajanek wywali go w cholerę "bo jak to możliwe że dostałem 3 cytadele od dziobu", a krążowniczy puryści pozbędą się jeszcze szybciej bo nie można w nic trafić....

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles

I bardzo dobrze zostaną na nim tylko dobrzy gracze, którzy po kilku bitwach się nie zniechęcą i będą wiedzieć jak wykorzystać najlepiej potencjał okrętu. 

• Funny 1

[BSW-F]
Players
1,008 posts
11,202 battles

Ciekawe. Na niskich poziomach byłby to pancernik, a na wysokich będzie to już krążownik.

12.02.2018 o 14:00, Don_Drapek napisał:

To będzie dziwny krążownik...

Fakt.

[LOBUZ]
Players
1,647 posts
7,528 battles

Pamiętacie Desa przed zmianą pokładu na 30 mm? Każda salwa z BB to 10k-20k (nawet teraz tak jest, jak pociski trafią w górny pas, który ma nadal 27 mm zamiast 30 mm. Tutaj mamy 25 mm dziób i pokład. Nie odbijemy nic co ma działa 380 mm i więcej. Te 80k HP bardzo szybko spadnie do 0 po kilku salwach, a tym nie pograsz przy górkach, bo działa mają płaską trajektorię. Zostaje "tankowanie" :cap_haloween:na dziób, bo krążkiem wielkości Iowy raczej nie pomanewrujesz, żeby unikać salw. Do tego zezowate działa. Na koniec camo ~11km (cholera kolejny raz WG odwala coś takiego). Hindi ze wszystkimi modułami ma ponad 12 km, a jest mniejszy od tego czegoś.

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles
On 15.02.2018 at 6:23 AM, Viandinea said:

Pamiętacie Desa przed zmianą pokładu na 30 mm? Każda salwa z BB to 10k-20k (nawet teraz tak jest, jak pociski trafią w górny pas, który ma nadal 27 mm zamiast 30 mm. Tutaj mamy 25 mm dziób i pokład. Nie odbijemy nic co ma działa 380 mm i więcej. Te 80k HP bardzo szybko spadnie do 0 po kilku salwach, a tym nie pograsz przy górkach, bo działa mają płaską trajektorię. Zostaje "tankowanie" :cap_haloween:na dziób, bo krążkiem wielkości Iowy raczej nie pomanewrujesz, żeby unikać salw. Do tego zezowate działa. Na koniec camo ~11km (cholera kolejny raz WG odwala coś takiego). Hindi ze wszystkimi modułami ma ponad 12 km, a jest mniejszy od tego czegoś.

imageproxy.jpg

To będzie RUSKI okręt premium praktycznie delikatnie gorszy STALINGRAD. Moskwe dziobem ciężko zdoić. 

Nie rozwodząc się dłużej myślisz, że w RUSKIEJ grze, RUSKI okręt[ruskie prem wysokiego tieru  poza kutozaułrem] PREMIUM 9T który będzie okrętem bliźniakiem nieco słabszym od T10 premium STALINGRAD'u,  będzie szchodził szybko, bił niecelnie czy słabo? Na papierku i ekranie cyferki są dla nas,a te rzeczywiście w grze może być inaczej a wciąż jest WORK IN PROGRESS.  [chociażby już gdzieś widziałem, że rozrzut ma być 181m a nie 261]

podusmowując: RUSKIE OKRĘTY PREMIUM T9 i T10 Z CZEGO JEDEN JEST BLIŹNIAKIEM DRUGIEGO I NAZYWA SIĘ STALINgrad.

Players
1,745 posts
11,972 battles
32 minutes ago, Razjael said:

To będzie RUSKI okręt premium praktycznie delikatnie gorszy STALINGRAD. Moskwe dziobem ciężko zdoić.

Moskwa ma na burcie i pokladzie 50mm pancerza. 

Players
2,098 posts
5,052 battles
3 minutes ago, mzteuszz456 said:

Moskwa ma na burcie i pokladzie 50mm pancerza. 

Ale pokład dziobowy, poszycie dziobowe i dziobowy pas pancerny ma 25mm. Natomiast ciekawe, co by było gdyby zrobili ze Stalingradem i Kronsztadtem jak z Giulio Cezare, co do tego dziobu.

Players
1,745 posts
11,972 battles
2 minutes ago, henryk5pio said:

Ale pokład dziobowy, poszycie dziobowe i dziobowy pas pancerny ma 25mm. Natomiast ciekawe co by było gdyby zrobili ze Stalingradem i Kronsztadtem jak z Giulio Cezare, co do tego dziobu.

No spoko ale na 15km nie wcelujesz się w dziób. A różnica między koniecznością trafienia dziobu a poprostu trafieniem okrętu(Des) jest widoczna w bitwach.

[LOBUZ]
Players
1,647 posts
7,528 battles
8 hours ago, Razjael said:

imageproxy.jpg

Nie rozwodząc się dłużej myślisz, że w RUSKIEJ grze, RUSKI okręt[ruskie prem wysokiego tieru  poza kutozaułrem] PREMIUM 9T który będzie okrętem bliźniakiem nieco słabszym od T10 premium STALINGRAD'u,  będzie szchodził szybko, bił niecelnie czy słabo? Na papierku i ekranie cyferki są dla nas,a te rzeczywiście w grze może być inaczej a wciąż jest WORK IN PROGRESS.  [chociażby już gdzieś widziałem, że rozrzut ma być 181m a nie 261]

podusmowując: RUSKIE OKRĘTY PREMIUM T9 i T10 Z CZEGO JEDEN JEST BLIŹNIAKIEM DRUGIEGO I NAZYWA SIĘ STALINgrad.

Żadna IX nie ma grubszego pokładu niż 27 mm (odbija 380mm). Jeżeli dadzą 30 mm to odbijasz działa ~400 mm, przebija Cię tylko Yamato i CQ na 457. Zrobiliby najbardzie OP okręt w grze na losowaniach VII-X. Wtedy nawet nie ma sensu grać Stalingradem. Będzie 25 mm łącznie z pokładem i będzie to najlepszy cel dla BB, bo będzie zbierać damage, aż miło :)

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles

Wygląda to kiepsko póki co :cap_hmm:

Oczywiście oglądałem jak prowadzą go inni YT'berzy i ogólnie lipa póki co czekamy na zestaw buff'ów

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles

OK nasz bohater jak wiecie, przynajmniej ci którzy się interesują, był taki nom niedomagający, niecelny itp. 

Więc koniec końców dostał aktualnie trochę buff'ów a więc :

-PW z 59 800 do 71050 [ przyrost rzędu 11 250 PW]

-Sigma polepszona mimo 224m rozrzutu okręt był tragicznie niecelny a więc z 1.8 mamy 2,05

-Przeładowanie z 20s na 18,5s

-Dostał radar taki sam jaki ma DONSKOi można go wybrać zamiast samolotu spotującego

-Wykrywalność z powierzchni została zwięksozna i wynosi 16,2 a strzelanie z dymu 12,7

I to tyle, jeżeli będą zmiany postaram się wrzucać je na bieżąco. Wydaje mi się, że okręt ww setupie będzie już w miarę dobry, czas pokaże.

Znalezione obrazy dla zapytania world of warships kronshtadt

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles

Pytanie do  @MageT91

23min pojawia się kronsztadt

-pierwsze powiedziałeś, że stalingrad ma limitowana naprawkę pewnie zwykły błąd bo chodziło ci o kronsztad'a

Drugie ważniejsze o co chciałem spytać, powiedziałeś, że kronsztadt ma sigme 2,25?? Znowu mu zwiększono? Bo w ostatnim bufie zwiększyli mu z 1.8 do 2.05  a sigme 2,25 największa w grze ma Stalingrad. Daj znać jestem zaciekawiony czy pomyliłem się czy też konrsztadt dostał kolejnego buffa do sigmy.

[-FZO-]
Community Contributor
1,053 posts
10,716 battles

@Razjael Mój błąd. Stalingrad ma 2,25, Kronsztad 2,05. O naprawkę chodziło z Kronsztada, myślałem że jest tak jak powiedziałem, pomyłka :cap_wander:

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles
27 minutes ago, MageT91 said:

@Razjael Mój błąd. Stalingrad ma 2,25, Kronsztad 2,05. O naprawkę chodziło z Kronsztada, myślałem że jest tak jak powiedziałem, pomyłka :cap_wander:

Luz wolałem się upewnić

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.