Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
IDAGI

WG wie lepiej

132 comments in this topic

Recommended Posts

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles

detonacja od pojedynczego pocisku od ostatniego dogorywającego pancka? ..zapomniałem, że WG wie jak uczyć pokory gdy nadmierna różnica w skillu graczy nie odpowiada zaplanowanemu wynikowi bitwy.

amagi.jpg.23abb1e4998f248c33c728807e0ebdc8.jpg

shot-18.02.10_15.48.35-0135.jpg

• Funny 1
  • Bad 1

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles
25 minutes ago, IDAGI said:

detonacja od pojedynczego pocisku od ostatniego dogorywającego pancka? ..zapomniałem, że WG wie jak uczyć pokory gdy nadmierna różnica w skillu graczy nie odpowiada zaplanowanemu wynikowi bitwy.

amagi.jpg.23abb1e4998f248c33c728807e0ebdc8.jpg

Głupia sprawa, ale gdzie jest napisane, że dogorywający pancek nie może wrzucić detonacji? Nie mówiąc o tym, że nie ma nigdzie dowodów, że detonacja zależy od umiejętności. Wystarczyło, by grzecznie założyć Juliet Charlie i nie trzeba by było zakładać nowego płacz tematu. Wrzuć to do wątku zbierającego dane na temat detonacji. 

Lekcje pokory sam sobie załatwiasz instalując mody pokazujące parametry graczy. Ciekawe czy inaczej byś napisał, gdyby pocisk wyleciał z działa pancernika kierowanego przez kolesia z WR70%. Co to by zmieniło?

Pamiętaj o jednym: jak chcesz jeszcze kiedyś pić mleko/jeść kiełbasę to NIGDY, ale to PRZENIGDY nie idź tam gdzie takie rzeczy produkują: nigdy już nie spojrzysz na swoje jedzenie tak samo, jak zobaczysz jak się je produkuje. Tak samo jest z grami WG: do czasu jak nie zainstalujesz XVM jesteś spokojny i zadowolony. Jak zainstalujesz to wszędzie widzisz spiski.

Bardzo pozdrawiam i życzę zdrowego podejścia do gry :)

• Cool 7
  • Bad 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

Co myślicie o takim pomyśle, żeby WG zamiast tym super najlepszym we wszechświecie graczom ustawiać bitwy, dało możliwość w jakiś sposób zmniejszenia szansy na detonację? Np. jakieś flagi mogliby wprowadzić - zakładasz i nie detonujesz? Sprawdziłoby się, czy kiepski pomysł?

• Cool 2
  • Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,418 posts
14 minutes ago, Greyshark said:

Np. jakieś flagi mogliby wprowadzić - zakładasz i nie detonujesz? Sprawdziłoby się, czy kiepski pomysł?

Nie to żebym się czepiał, ale kiedyś (nie wiem jak teraz) flaga przeciw detonacji nie dawała pewności "nie detonowania" w połączeniu np. z flagami które zwiększały szansę detonacji.

Pozdrawiam

• Cool 1

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles
53 minutes ago, Dark_Havoc said:

Głupia sprawa, ale gdzie jest napisane, że dogorywający pancek nie może wrzucić detonacji? Nie mówiąc o tym, że nie ma nigdzie dowodów, że detonacja zależy od umiejętności. Wystarczyło, by grzecznie założyć Juliet Charlie i nie trzeba by było zakładać nowego płacz tematu. Wrzuć to do wątku zbierającego dane na temat detonacji. 

Lekcje pokory sam sobie załatwiasz instalując mody pokazujące parametry graczy. Ciekawe czy inaczej byś napisał, gdyby pocisk wyleciał z działa pancernika kierowanego przez kolesia z WR70%. Co to by zmieniło?

Pamiętaj o jednym: jak chcesz jeszcze kiedyś pić mleko/jeść kiełbasę to NIGDY, ale to PRZENIGDY nie idź tam gdzie takie rzeczy produkują: nigdy już nie spojrzysz na swoje jedzenie tak samo, jak zobaczysz jak się je produkuje. Tak samo jest z grami WG: do czasu jak nie zainstalujesz XVM jesteś spokojny i zadowolony. Jak zainstalujesz to wszędzie widzisz spiski.

Bardzo pozdrawiam i życzę zdrowego podejścia do gry :)

..zrób 200k damage na 7 tierze i zdziw się detonacją. To chyba oczywiste że detonacje trafiają się w każdej możliwej sytuacji, przecież napisałem że dałem się zrobić jak jakiś naiwniak zapominając że WG ma swoje narzędzia

• Cool 1
  • Boring 1
  • Bad 2

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles
5 minutes ago, IDAGI said:

..zrób 200k damage na 7 tierze i zdziw się detonacją. To chyba oczywiste że detonacje trafiają się w każdej możliwej sytuacji, przecież napisałem że dałem się zrobić jak jakiś naiwniak zapominając że WG ma swoje narzędzia

Obecnie można znaleźć informację, że światem rządzą jaszczury z kosmosu... a detonacjami WG.

EDIT: no błagam Cię - nie wierzysz w jaszczury z kosmosu? No i w płaską Ziemię.

• Funny 1
  • Bad 1

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles

..taaa przypadek ..i WG udało się wymyśleć prawdziwie losowy generator liczb, właśnie szykują im nagrodę Nobla   :cap_haloween:

[SIEMA]
Players
49 posts

Gry robione przez wg są kierowane głównie do handicapów więc muszą być tego typu cyrki jak detonację czy wysokie RnG żeby lamusy nie były tylko mięsem armatnim. A tak raz na ileś tam bitew nawet totalne warzywo zrobi wynik i zapłaci za kolejny miesiąc premki. 

• Cool 1

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
1 hour ago, Dark_Havoc said:

bzdury gadasz, byłem przy swiniobiciu, widzialem jak sie kielbase robi, jak sie krowy oporzadza i doi i jakos mnie nie odrzuca przy jedzeniu i piciu mleka albo kiełbasy, chyba, ze masz n amysli zakłady produkujace te wyroby

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles
1 minute ago, HectorBarbossa said:

bzdury gadasz, byłem przy swiniobiciu, widzialem jak sie kielbase robi, jak sie krowy oporzadza i doi i jakos mnie nie odrzuca przy jedzeniu i piciu mleka albo kiełbasy, chyba, ze masz n amysli zakłady produkujace te wyroby

Czego się po mnie spodziewałeś? Przecież dobrze wiesz, że bzdury gadam.
I masz drugą rację: miałem na myśli zakłady :P

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles
3 minutes ago, Dark_Havoc said:

.. Przecież dobrze wiesz, że bzdury gadam..

to wyjaśnia dlaczego nie rozumiesz, iż komputery się z góry programuje.   Swoją drogą zastanawia mnie zajadłość tych co wierzą w sprawiedliwość i uczciwość zarówno w grach jak i realu :cap_viking:

[PLO]
5,412 posts
15 minutes ago, Radeckij said:

Nie to żebym się czepiał, ale kiedyś (nie wiem jak teraz) flaga przeciw detonacji nie dawała pewności "nie detonowania" w połączeniu np. z flagami które zwiększały szansę detonacji.

Pozdrawiam

Wiesz, jak już się osiągnęło taki poziom wspaniałości, że WG zostało zmuszone do nerfienia gracza nieczystymi sztuczkami, zawsze można spróbować oszukać system i nie zakładać tych flag.

3 minutes ago, Dark_Havoc said:

Obecnie można znaleźć informację, że światem rządzą jaszczury z kosmosu.

To akurat jest prawda.

• Funny 1

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles
Just now, IDAGI said:

to wyjaśnia dlaczego nie rozumiesz, iż komputery się z góry programuje.   Swoją drogą zastanawia mnie zajadłość tych co wierzą w sprawiedliwość i uczciwość zarówno w grach jak i realu :cap_viking:

Dokładnie. To wszystko przez jaszczury z kosmosu... i płaską ziemię. I szczepionki co to ludzi zamieniają w cyborgi... pewnie mnie zamienili.

Widzisz na to, że ludzi widzą podejrzane rzeczy psychologia ma też wytłumaczenie. Zwykle dzieje się tak, że ludzie podejrzewających innych o nieczyste zagrania sami by nieczysto zagrali, gdyby mogli. Podświadomie tłumaczysz intencje innych własnymi. Czujesz, że WG Cię oszukuje, gdyż na ich miejscu byś takie coś wymyślił. Banalne.

Ja na ten przykład jestem bezbronny - bo wierzę, że ludzi są uczciwi i mili dla siebie.

Powiem szczerze widzę tu wspaniałe sformułowanie: zajadłość wiary w sprawiedliwość. Wspaniałe.

• Cool 2
  • Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,418 posts
25 minutes ago, Greyshark said:

Wiesz, jak już się osiągnęło taki poziom wspaniałości, że WG zostało zmuszone do nerfienia gracza nieczystymi sztuczkami, zawsze można spróbować oszukać system i nie zakładać tych flag.

Z mojego punktu widzenia - nie było różnicy czy dostaję detonację dobijając ostatni okręt, czy "na wejściu" - obie sytuacje są równie denerwujące. Ba, co najmniej dwukkrotnie zdarzyło mi się eksplodować od randomowej pestki wycelowanej w inny okręt gdy NIE BYŁEM WYKRYTY - raz detonowałem deską od ostrzału pomocniczej przechodząc między 2 strzelającymi Bismarckami, raz zebrałem pojedynczą pestkę za full hp w Kutuzowa - przeciwnik strzelał w BBka oddalonego o 2 km ode mnie. W obu wypadkach nie wiem komu kopara opadła bardziej - mi, czy kolesiom którzy złapali fraga za nic...

Takie sytuacje są jedną z przyczyn dla których odpuściłem sobie granie - rozumiem mechanizm losowego eliminowania graczy, wiem że jedna detonacja na 75 bitew to niewiele... ale i tak doprowadzało mnie to do furii. Rozumiem @IDAGI.

58 minutes ago, verlay said:

Takie zjawisko występuje nadal. 

Czyli flaga zabezpiecza przed detonacją tak, jak stosunek przerywany zabezpiecza przed ciążą...

Pozdrawiam

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles

Najzabawniejsze w tym jest to, że mnie detonacje też irytują. Jak grałem 6 poziomowym DDkiem to na 10 bitew odparowałem 4 razy. Jak mam grać DDkiem bez flagi to wiem, że w większości przypadków zginę od detonacji. Nie rozumiem tylko po co szukać spisków i znaczeń dla czegoś co jest losowe.

Players
1,559 posts
13,601 battles
1 hour ago, Greyshark said:

To akurat jest prawda.

Ashtar-Sheran.gif

obr4010x.jpg

Jeśli chodzi o Matchmaking Monitor to mogę opowiedzieć historię z dzisiaj gdzie różnica WR na niekorzyść naszej drużyny była około 20% i co? Zamietliśmy ich 12:3.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,009 battles
14 minutes ago, Marblehead_1 said:

Jeśli chodzi o Matchmaking Monitor to mogę opowiedzieć historię z dzisiaj gdzie różnica WR na niekorzyść naszej drużyny była około 20% i co? Zamietliśmy ich 12:3.

A nie jest tak, że Matchmaking Monitor pokazuje WR tylko dla aktualnie wybranego okrętu i przez to jest - delikatnie pisząc - mało wiarygodny?

Players
1,559 posts
13,601 battles
Just now, PanNickt said:

A nie jest tak, że Matchmaking Monitor pokazuje WR tylko dla aktualnie wybranego okrętu i przez to jest - delikatnie pisząc - mało wiarygodny?

Dokładnie tak.

Players
382 posts
9,844 battles

A dla mnie najbardziej wku... denerwującym z cyklu; WG wie lepiej, jest MM dzielący drużyny tak, że w jednej są dwa, a w drugiej pięć radarów.

Kto zgadnie jaki był wynik tak "zbalansowanej" potyczki?

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,936 battles
9 minutes ago, FerdekKiepski said:

A dla mnie najbardziej wku... denerwującym z cyklu; WG wie lepiej, jest MM dzielący drużyny tak, że w jednej są dwa, a w drugiej pięć radarów.

Kto zgadnie jaki był wynik tak "zbalansowanej" potyczki?

Wygrał lepszy team. Przewaga radarów nic nie znaczy.

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

[PLO]
5,412 posts
2 hours ago, Aleksy49 said:

Wygrał lepszy team. Przewaga radarów nic nie znaczy.

Mogło być też tak, że wygrała gorsza drużyna, gdyż jak wiadomo WG nerfi dobrych graczy ustawiając im bitwy, i akurat ten Sasza od wajchy (czy był to Wania? Niech ktoś bardziej obeznany w spiskach się wypowie), który akurat śledził bitwę, postanowił, że mają przegrać? Tu nie ma żartów - możesz mieć 12 radarów, przewagę niszczycieli, lepszego gracza na lotniskowcu - jak Sasza (czy Wania?) stwierdzi, że masz przegrać, przegrasz.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.