Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
kendo999

kamera altylerii

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
128 posts

celownik artylerii mialem  pod prawym przyciskiem myszy,    po update wows mam pod shiftem chce zminic w ustawieniach nie moge bo klawisz jest zarezerwoany co mam zrobic

Players
1,557 posts
13,543 battles
7 minutes ago, turkina said:

Znajdziesz odpowiedź na forum, temat o "altyllerii" już był.

To chyba nawet nie to forum bo "altyleria" to w WoT nie w WoWs. No chyba, że chodzi o CV? Nie wiem o co chodzi założycielowi tematu. Neskładnie pisze jakby jeszcze był po piątku :Smile_trollface:

[TF16]
Community Contributor
4,078 posts
9,650 battles

Wybacz kolego, ale Twoje zachowanie jest karygodne. Twoje posty są nieczytelne, pisanie niechlujnie i uwłaczająco dla poprawnie piszących forumowiczów. Wybacz, ale powinieneś chyba odpocząć od forum, skoro z niego nie potrafisz korzystać.

[PLO]
Beta Tester
4,412 posts
2 hours ago, kendo999 said:

panowie jak zmienic shift kamery altylerii na ppm myszy

Rozumiem że ciężko się gra pancernikiem w taki sposób...

Odpowiedź jest prosta - w ustawieniach gry.

Players
1,745 posts
11,972 battles
25 minutes ago, kendo999 said:

SPIERDALA   J   SZCZENIAKU   MZTEUSZ456

Miło było cię poznać.

Dałeś popis swojej dorosłości emocjonalnej.

• Cool 2

Players
2,505 posts
3,773 battles
19 minutes ago, Dark_Havoc said:

Wybacz kolego, ale Twoje zachowanie jest karygodne. Twoje posty są nieczytelne, pisanie niechlujnie i uwłaczająco dla poprawnie piszących forumowiczów. Wybacz, ale powinieneś chyba odpocząć od forum, skoro z niego nie potrafisz korzystać.

To jest Dark po prostu hołd dla zdolności poznawczych dzieci. Ludzie najwyraźniej uznają, że ich umysły są już za mało chłonne, by samemu coś zrozumieć i oczekują wyjaśnień łopatologicznych. Napisz komuś w grze, że nie rozumie jakieś mechaniki, albo czemu dane zachowanie jest bez sensu(np stanie w dymie na capie bez ruchu, dyon z niższym tierem), to na 90% poleci "kid".

[TF16]
Community Contributor
4,078 posts
9,650 battles
5 minutes ago, Manco_ said:

To jest Dark po prostu hołd dla zdolności poznawczych dzieci. Ludzie najwyraźniej uznają, że ich umysły są już za mało chłonne, by samemu coś zrozumieć i oczekują wyjaśnień łopatologicznych. Napisz komuś w grze, że nie rozumie jakieś mechaniki, albo czemu dane zachowanie jest bez sensu(np stanie w dymie na capie bez ruchu, dyon z niższym tierem), to na 90% poleci "kid".

Najzabawniejsze jest to, że w większości grający w WoWs to "starsi" panowie grubo po 30. Mało tu dzieci i młodzieży. Jednak najłatwiej komuś polecieć, że jest dzieckiem :) i gimnazjalistą :)

[BUSHI]
Players
3,021 posts
16,154 battles
3 hours ago, turkina said:

@UP. Ależ temat o tytule " Kamera Altylerii worldofwarships 0.6.15.0" istnieje. Jest tam także rozwiązanie problemu podane przez @Odo_Toothless.

Generalnie sami przyznali na forum, że specjalnie zrobili, żeby nie można było zmienić lewego i prawego przycisku myszy. Jak ja uwielbiam te sowieckie, jedynie słuszne rozwiązania. Prawie co patcha trzeba coś poprawiać, bo nie da się grać tak jak dotychczas.

Teraz się trochę zmieniło. Przede wszystkim zlikwidowali stary plik command_mapping_config.xml, a zrobili katalog command_mapping w którym jest nowy: preset_keyboard_1.xml

Jak ktoś chce np. ustawić zmienić prawy przycisk jako celownik to musi zmienić:

<CMD_ALIVE_POINTER_ACTION_2 context="alive_mouse" type="hold">
            <VALUE key=""/>
        </CMD_ALIVE_POINTER_ACTION_2>

<CMD_OBSERVE_CAMERA context="ship" type="hold">
            <VALUE key="KEY_Tutaj wpisać swój nowy, albo zostawić puste"/>
        </CMD_OBSERVE_CAMERA>

<CMD_ART_CAMERA context="battle" type="forceTap">
            <VALUE key="KEY_RIGHTMOUSE"/>
        </CMD_ART_CAMERA>

Tutaj @kendo999 gotowy plik, pomimo, że zachowujesz się jak burak z pola i g. powinieneś dostać, a nie pomoc.  Może skorzystają inni, więc tylko dlatego napisałem tego posta.

Nie wiem co ma być z kamerą do obserwacji okolicy, wiec zostawiłem puste pole. Katalog z plikiem po rozpakowaniu skopiować do modów. command_mapping.zip

• Cool 5

Alpha Tester
145 posts
2,915 battles
4 hours ago, Dark_Havoc said:

Najzabawniejsze jest to, że w większości grający w WoWs to "starsi" panowie grubo po 30. Mało tu dzieci i młodzieży. Jednak najłatwiej komuś polecieć, że jest dzieckiem :) i gimnazjalistą :)

Tym postem uświadomiłem sobie jaki już stary jestem :fish_nerv: Dużo bliżej mi do 30 niż czasów gimby :Smile_child:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.