Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
AdalbertSchneider

Chcem sa posunúť vyššie...

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
7 posts
21,994 battles

Po vyše 12,5 tisícoch bitiev prevažne s T10-ami, rád by som okúsil klan, ktorý je trošku viac "Hardcore" než môj aktuálny klan, kde sa hráva viacmenej pre zábavu.

Som ochotný byť obyčajným pešiakom, ale pod kvalitným velenením, s nejakými tréningami, so strategickými debatami pred CW-čkami, atď...

Tí z Vás, ktorí si vedia správne pozrieť štatistiky vidia, že za posledné mesiace som išiel výkonnostne hore. A áno, som ochotný aj zmeniť môj agresívny herný štýl na viac defenzívny, pokiaľ to má priniesť ovocie v podobe víťazstiev a celkového postupu klanu vyššie. Za posledné týždne / mesiace som mal možnosť hrať divízie s kvalitnými "competition" hráčmi a dosť som sa tam priučil. Ako je vidno z mojich statov, hrám defakto len T10 Kriegsmarine lode, ale v prípade potreby som schopný oprášiť aj Moskvu, prípadne kúpiť nazad  (nenávideného)"Cocotnára"...

Pre tých z vás, ktorí by mali o "moje služby" záujem - dajme nejaký pokec na vašom TSku, nejaký ten tréning, divíziu a budete vidieť, či som "vhodné doplnenie" Vášho klanu, alebo nie.

Vopred ďakujem a všetkým veľa zdaru v bitve !

Bisi.

• Cool 2

[US1]
Players
149 posts
10,093 battles

12 700 bitev :Smile_ohmy: neumim si predstavit toho casu.. hraju to od tretiho mesice po oficialnim spusteni, docela jsem to i tryhardil a jsem na polovine.. Drzim palce s klanem vzhledem k pomeru bitvy/WR.. 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,863 posts
12,102 battles

Ať se daří :Smile_honoring:

Players
7 posts
21,994 battles
29 minutes ago, us1rev said:

12 700 bitev :Smile_ohmy: neumim si predstavit toho casu.. hraju to od tretiho mesice po oficialnim spusteni, docela jsem to i tryhardil a jsem na polovine.. Drzim palce s klanem vzhledem k pomeru bitvy/WR.. 

ved toto je to, kazdy pozera len celkovy WR a nie za posledne obdobie ktore vyjadruje moju aktualnu "formu"... :( 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,863 posts
12,102 battles

Mimochodem aktualni forma neexistuje.....je tolik faktoru ktere ovlivni tvoje staty az hamba a navic staty sice neco o tobe rikaji, ale to neni vsechno. 

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
1,768 posts
13,308 battles

Progres na desítce? že tam umíš nastřílet ještě neznamená, že se zlepšuješ. To PR je strašlivé. Ale přeju GL. :Smile_honoring:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,863 posts
12,102 battles
Před 37 minutami Bismarck381mm řekl/a:

Asi som sa zle vyjadril, myslim progres, ktory som v poslednej dobe so svojou hrou urobil. A aktualna forma = aktualne RNG, plus MM, atd...

No a aktualne sa dari ;)

Přesně tak :cap_win:

Players
7 posts
21,994 battles
43 minutes ago, Wolffnstein said:

Progres na desítce? že tam umíš nastřílet ještě neznamená, že se zlepšuješ. To PR je strašlivé. Ale přeju GL. :Smile_honoring:

Wolfiku, poznas ma ako som hral vtedy, ale odvtedy sme sa uz par krat stretli - naposledy dnes. A neviem, ci sa ti zda, ze som s vami zahral zle.

Neidem teba ani nikoho o niecom presviedcat, ale kazdy kto nieje slepy, vidi rozdiel medzi mojou hrou pred pol rokom a teraz.

btw.: ak si mal z matematiky nie horsie ako trojku vies, ze po 10k bitvach sa PRko / WRko a vsetky statistiky vylepsuju uz len veeeelmi pomaly...

A nehovorim o nastrielani dmg-u.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.