Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marblehead_1

Losowania misji na francuskie pancerniki

397 comments in this topic

Recommended Posts

[PL966]
Players
96 posts
4,971 battles

Czyli w płatnych jest większa szansa że wypadnie misja, tylko po co płacić jak za jakiś czas będą za darmo. 

Players
2,167 posts
5,142 battles
2 hours ago, Migdzinski said:

Czyli w płatnych jest większa szansa że wypadnie misja

Niekoniecznie, jakiś gość kupił 100 kontenerów i ani jednej misji nie dostał, było już o nim chyba w tym temacie, więc wiesz ;)

[HOB]
Moderator
1,315 posts
5,828 battles
4 hours ago, Migdzinski said:

Czyli w płatnych jest większa szansa że wypadnie misja, tylko po co płacić jak za jakiś czas będą za darmo. 

W zasadzie nic nie definiuje szansy. Opisy wskazują że w jednym i drugim jest szansa, ale nigdzie nie są przyrównane. Jedynie w grafice są srebrne i złote kostki przy odpowiednich typach. Nic nie wyklucza także, że w sklepowym jest mniejsza szansa od zwykłego. Jedno jest pewne - im więcej kontenerów się otworzy, tym większa szansa na okręt, a sklep daje taką możliwość.

A po co płacić jak będą za darmo? Dla niektórych 1,5-2,5 ojro za pudełko to niewielki wydatek, a niektórzy chcieli by pobawić się w testerów. Za dwa miesiące będą nie tylko 5 kamuflaży (dobrych pod zarobek) i 10 smoczych flag do przodu, ale także (zależnie od szczęścia) - nie będą musieli bujać się z niższymi tierami, a i sam okręt mają za darmo.

Sama kolekcja też pewnie będzie do ugrania bezpłatnie przez średnio aktywnego gracza.

Dla WG i niektórych graczy tez profit, bo po właściwym wypuszczeniu okrętów nie nasra ich na randomach tyle ile by mogło, jak to miało miejsce przy poprzednich liniach. Także zarobek dla WG jest o tyle fajny, że nie odbywa się on kosztem balansu (jak to miało miejsce np. przy niemieckich lotniskowcach)

• Cool 2

[2137]
[2137]
Weekend Tester
306 posts
5,624 battles

Z darmowych kontenerów dostałem misje na 5,6 i 7.

• Cool 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,750 posts

Jak widać po wpisach, sporo osób dostaje misje zarówno z darmowych, jak i zakupionych kontenerów. Wygląda na to, że ten ktoś z posta @umbra_arboris, kto kupił 100 kontenerów i nic nie dostał to albo największy pechowiec na świecie, albo bajki lubi pisać.

[RID]
Beta Tester
19 posts
7,006 battles

Ostatni kontener  w pierwszej serii questów i wypadła misja na Normandie. Tak więc tier V i VI już są ,czekam na następne.

• Cool 1

[ZGZ2]
Players
2,086 posts
10,201 battles
godzinę temu, PancernyTygrys102 napisał:

Pozostało mi jeszcze 6 kontenerów do zdobycia, ale patrząc na to, jak WG "obdarza" mnie SK, to nie mam co liczyć na chociaż V tier.

Mam dokładnie takie same odczucia. Otwarte łącznie 11 kontenerów (5 kupionych i 6 z misji) i nic, żadnej misji.:Smile_sad:

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,750 posts
50 minutes ago, Migdzinski said:

A to wszystko nie jest zależne od poziomu gracza lub jego karmy? 

Nie.

[ORKAN]
Players
137 posts
10 hours ago, 19Abrams82 said:

12 konte..... otwartych i żadnej misji na francuski  BB...

Dokładnie tak jak u mnie - dosłownie zero misji na komplet 12 kontenerów.:Smile_facepalm:

[GLORY]
[GLORY]
Beta Tester
55 posts
11,151 battles
13 hours ago, 19Abrams82 said:

12 konte..... otwartych i żadnej misji na francuski  BB...

Również nie wylosowałem żadnej misji na francuskie BB-ki z 12 kontenerów. Zaś w ostatnich 6-ciu kontenerach były jedynie same duplikaty do kolekcji.

Dopiero po zakupie 5 kontenerów ze sklepu wpadła w czwartym misja na Bretagne.

Players
1,584 posts
14,214 battles

Jeśli ktoś jest ciekaw po zakupie Aigle otrzymuje się dostęp do codziennej misji polegającej na zagraniu jednej bitwy losowej lub rankingowej - bez względu na wynik otrzymuje się jeden Francuski kontener dziennie. Misja aktywna do 3-go Marca. Nikogo nie namawiam - sam kupiłem bo chciałem sobie odmówić wątpliwej przyjemności grania rakowatych misji i potrzebowałem dublony na stały kamuflaż dla Minotaura. Sam okręt jest bardzo spoko - jedynie nieperspektywiczny póki co przez brak drzewka.

[2137]
[2137]
Weekend Tester
306 posts
5,624 battles
19 minutes ago, Marblehead_1 said:

Jeśli ktoś jest ciekaw po zakupie Aigle otrzymuje się dostęp do codziennej misji polegającej na zagraniu jednej bitwy losowej lub rankingowej - bez względu na wynik otrzymuje się jeden Francuski kontener dziennie. Misja aktywna do 3-go Marca. Nikogo nie namawiam - sam kupiłem bo chciałem sobie odmówić wątpliwej przyjemności grania rakowatych misji i potrzebowałem dublony na stały kamuflaż dla Minotaura. Sam okręt jest bardzo spoko - jedynie nieperspektywiczny póki co przez brak drzewka.

Też myślałem nad jego zakupem, jednak nie jestem pewien co do rekompensaty za maraton, WG chyba teraz daje srebro zamiast gelda.

Players
1,584 posts
14,214 battles
19 minutes ago, MK1D said:

Też myślałem nad jego zakupem, jednak nie jestem pewien co do rekompensaty za maraton, WG chyba teraz daje srebro zamiast gelda.

Jeśli najpierw kupisz okręt a potem zrobisz w maratonie dostajesz srebro, jeśli najpierw zrobisz okręt w maratonie a potem go kupisz dostajesz dublony.

• Cool 2

[BFS]
Beta Tester
771 posts
10,111 battles

Ja dostałem tylko jedna misje na t5 bb franc z drugiej seri 3 kontenerów (reszta kontenerów franc dala mi śmieci). Czy wiadomo czy WG planuje powtórzyć tą imprezkę w następny weekend? 

[ZGZ]
Players
4,225 posts
9,653 battles
12 minutes ago, Tanaka_15 said:

Czy wiadomo czy WG planuje powtórzyć tą imprezkę w następny weekend? 

https://worldofwarships.eu/pl/news/common/vive-la-france-pt-1/

Francuski postęp

Rozpoczęcie: 6:00 w piątek, 16 lutego
Zakończenie: 6:00 w piątek, 2 marca

O ile nie określono inaczej, wszystkie misje z serii „Francuski postęp” są przeznaczone dla okrętów V lub wyższego poziomu i mogą zostać wypełnione raz na konto odpowiedniej kolejności w ciągu dowolnej liczby bitew losowych6637d338-0a62-11e8-aa72-ac162d8bc1e4.png.

Francuski postęp, część 1

Trafić przeciwnika 1000 razy głównymi działami oraz 25 razy torpedami okrętu
Nagroda

3 zwykłe francuskie kontenery

Francuski postęp, część 2

Wygrać 10 bitew i trafić 10 razy cytadelę przeciwnika
Nagroda

Francuski postęp, część 3

Zniszczyć 10 okrętów przeciwnika i wygrać 15 bitew
Nagroda

Ostateczna nagroda

4 zwykłe francuskie kontenery

Beta Tester
660 posts
10,504 battles

Tak jak napisałem wcześniej. 12 kontenerów otwartych, prawie same duplikaty, zero misji na cokolwiek. 

Dziękuję WG - jak zwykle, dla mojego dobra oczywiście, nie rozpieszczacie mnie.  :Smile_sceptic:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.