Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marblehead_1

Losowania misji na francuskie pancerniki

397 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,661 posts
3,276 battles
3 hours ago, henryk5pio said:

Zrobiłem 5 zwycięstw na coopie i nie wypadła żadna misja, znajomy zrobił na randomach i dostał z tych 3 kontenerów misję na Richelieu. @WG_Lumberjack Czy rodzaj bitew na jakich robimy te misje, ma wpływ na szansę dropu misji na okręt?

Przypomnij mi się z tym w poniedziałek proszę :)

[GLORY]
[GLORY]
Beta Tester
55 posts
11,151 battles
4 hours ago, henryk5pio said:

Zrobiłem 5 zwycięstw na coopie i nie wypadła żadna misja, znajomy zrobił na randomach i dostał z tych 3 kontenerów misję na Richelieu. @WG_Lumberjack Czy rodzaj bitew na jakich robimy te misje, ma wpływ na szansę dropu misji na okręt?

Wątpię, aby miało to znaczenie. Wczoraj graliśmy w 3-kę w dywizjonie . Wygraliśmy 5 bitew na randomach i tylko jeden był w "czepku urodzony" - dostał w kontenerach misję na 2 francuskie BB: Bretagne i Lyon.

Co ciekawe w ostatnich miesiącu ten sam gracz miał przynajmniej z 5 SK i dostał miedzy innymi okręt premium: De Grasse. Ja w tym okresie żadnego, a graliśmy podobne ilości bitew.

Jego szczęście, a może perfidny "mechanizm losowy" zaszyty w grze?

• Cool 1

[DK-PL]
Beta Tester
85 posts
6,760 battles

Zdobyte 3 kontenery za 5 zwycięstw ?(nawet nie spojrzałem za co).

W jednym misja na Bretagne a w drugim Normandie.

Pierwszy za 10k expa a drugi za 12k - czyli jak rozumiem "pyknę" 12k i wpadają oba:Smile_Default:?

[IMPR0]
Players
125 posts
10,971 battles

Wypadła misja na Normandie (zdaje się, że z 10tego kontenera za ukończenie misji na Francuski Dodatek); 

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles
58 minutes ago, Roni_11PL said:

Wątpię, aby miało to znaczenie. Wczoraj graliśmy w 3-kę w dywizjonie . Wygraliśmy 5 bitew na randomach i tylko jeden był w "czepku urodzony" - dostał w kontenerach misję na 2 francuskie BB: Bretagne i Lyon.

Co ciekawe w ostatnich miesiącu ten sam gracz miał przynajmniej z 5 SK i dostał miedzy innymi okręt premium: De Grasse. Ja w tym okresie żadnego, a graliśmy podobne ilości bitew.

Jego szczęście, a może perfidny "mechanizm losowy" zaszyty w grze?

Moze przy jego nicku jest specjalna ikonka zlotej karty kredytowej?:Smile_trollface:

• Funny 1

[SWTP]
Players
522 posts
7,060 battles

Ok, proszę - pierWszych.  Czasem mi jakiś klawisz nie załapie - chiński mechanik z podróbką redów ;-)

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles

Po założeniu darmowych ulepszonych modułów można sprzedać stare za sreberka :) 

Players
1,584 posts
14,214 battles

Nasz legendarny pedofil wojenny i zbrodniarz sądzony w Hadze z Czeczenii, współpracownik legendarnej "Bestii z Groznego" vel Jurija Owsienko słynnego handlarza materiałów rozszczepialnych zdobył coś od WG. To jest prawdziwe święto!

• Cool 1

[PL966]
Players
96 posts
4,971 battles

Dziś cały dzień robiłem misję, 3xkontener, kolejna 3xkontener na końcu 3xkontener plus za ukończenie znów 3 kontenery i? I nic same obrazki i malowania... 12 kontenerów z misji i żadnej misji osobistej 

• Angry 1

[HOB]
Moderator
1,315 posts
5,828 battles

W piątym (z 6 otwartych, zdobytych z misji) kontenerze misja na V tier. Chyba wyraźnie widać że szanse na poszczególne tiery nie są równe, i jak ktoś chce wstępny dostęp do 7-8 to musi spore zakupy zrobić.

Players
1,584 posts
14,214 battles

12 kontenerów i misji żadnej nie ma - w zamian za to aż 9 duplikatów. Z konteneru z jednej misji zagranej na Aigle też brak pożądanej zawartości.

Hype train na MN BB stracił na pewno wszelkie hamulce i jedzie już z prędkością Concorde'a a nie TGV. Sam event na stronie nosi nazwę Viva La France Part 1 co oznacza, że możemy się spodziewać przy wyjściu 0.7.2 jeszcze czegoś. Nie chce mi się wierzyć, żeby tak to się skończyło. Jak będzie? Pożyjemy zobaczymy.

Alpha Tester
1,340 posts
9,269 battles

Kontener z misji, jak się ona nazywała... coś Vive la biała flaga-pierwszy Bretania, drugi Normandia. Ta Normandia to będzie trochę OP, poza działami, które lekko nie domagają. Ale salwa 12 pocisków nadal coś znaczy. 28 węzłów, dobra pomocnicza, 640 promień skrętu i 18 sec przestawienia steru, normalnie miodzio (ale za to jest cholernie brzydka).

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.