Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marblehead_1

Losowania misji na francuskie pancerniki

397 comments in this topic

Recommended Posts

[-FZO-]
Community Contributor
1,103 posts
11,355 battles

Te pancerniki nie są warte wydawania kasy. IX to najlepszy okręt z całej linii. 

• Cool 1

Players
2,166 posts
5,142 battles
20 minutes ago, MageT91 said:

Te pancerniki nie są warte wydawania kasy. IX to najlepszy okręt z całej linii. 

Zgadzam się, żeby wydawać kasę na to co można mieć za free... Gdyby te kontenerki były tańsze, to ze względu na te flagi bym się szarpnął, ale płacić 1zł za 1 flagę... Ja wiem, że jest jeszcze element kolekcji + szansa na misję, ale mimo to mi się to nie kalkuluje... 

• Cool 2

[MS-B]
[MS-B]
Players
684 posts
8,731 battles
1 hour ago, 44smok said:

Ludzie wydają kasę, bo póki co nie ma innej możliwości skończenia kolekcji, niż kupienie dodatkowych elementów z kontenerów. Przynajmniej na razie.

Jak nie ma jak jest taka możliwość? Trzeba bitwy klanowe grać, ponieważ tam za wygrane w wyższych ligach dostaje się kontenery z kolekcji. Jednak jeżeli ktoś faktycznie nie gra to jest możliwość skończenia kolekcji ze skrzynek z misji. Masz na to około 26% szans :cap_book:. Jak masz jedną skrzynkę ekstra to szansa rośnie do około 63%. Wyniki pochodzą z reddita.

Players
264 posts
15,676 battles

Do czego to doszło, teraz żeby zrobić jakąś misje na jakiś okręt to trzeba zapłacić :Smile_facepalm:

• Cool 3

[-CC-]
Beta Tester
129 posts
5,950 battles

Na serwerze NA dostałem misje na Bretagne (V tier) . Misja wpadła z tych 3 kontenerkow ktore dostałem za 5 zwycięstw.

Misja trwa do 12 kwietnia, trzeba zdobyć 10000 bazowego expa.

Czy na tym okręcie będę mógł zdobywac expa juz na przyszlośc czy mi go zabiora po 13.04?

[B-EYE]
[B-EYE]
Weekend Tester
93 posts
7,953 battles
12 minutes ago, mcjrosa said:

Na serwerze NA dostałem misje na Bretagne (V tier) . Misja wpadła z tych 3 kontenerkow ktore dostałem za 5 zwycięstw.

Misja trwa do 12 kwietnia, trzeba zdobyć 10000 bazowego expa.

Czy na tym okręcie będę mógł zdobywac expa juz na przyszlośc czy mi go zabiora po 13.04?

Zbierasz exp normalnie. Jednak przed 7.2 nie możesz badać kolejnego okrętu...

okręt dostałeś NA ZAWSZE :)

• Cool 1

[BUSHI]
Players
3,286 posts
16,910 battles
14 minutes ago, SaulRomanoff said:

Ciekawe czemu pokazuje na obrazku, że to premka ? ;-)

shot-18_02.09_21_04.31-0839.thumb.jpg.f77951fef5f3339b0718db8462c85d45.jpg

[BUSHI]
Players
3,286 posts
16,910 battles
Just now, mcjrosa said:

No ale na premkach możesz zbierać expa

Przecież to zwykły drzewkowiec jest, wiec o co chodzi z tymi złotymi laurami ? Można swobodnie kapitana przenosić, czy cuś ?

Beta Tester
1,919 posts
7,353 battles
2 minutes ago, Odo_Toothless said:

Przecież to zwykły drzewkowiec jest, wiec o co chodzi z tymi złotymi laurami ? Można swobodnie kapitana przenosić, czy cuś ?

Tak. Możesz brać kapitana jak na każdą premkę, okręt można wymaksować za darmo:

shot-18_02.09_21_22.34-0583.thumb.jpg.e4278af4e885f8f801435a0d7f47a593.jpg

Po bitwie EXP na okręcie się pojawił ale co się z nim stanie to nie mam pojęcia. 

• Cool 1

[DONS]
[DONS]
Players
188 posts
12,254 battles
59 minutes ago, Odo_Toothless said:

Ciekawe czemu pokazuje na obrazku, że to premka ? ;-)

shot-18_02.09_21_04.31-0839.thumb.jpg.f77951fef5f3339b0718db8462c85d45.jpg

Testerzy okrętów drzewkowych chyba też na początku dostają okręty jako premki  (tzn kolorek) potem już wyglądają normalnie więc chyba wszystko się zgadza. Jeśli się myle niech mnie ktoś poprawi.

Players
1,654 posts
7,664 battles
5 hours ago, Odo_Toothless said:

Jeżeli te "wylosowane" pancerze to zwykłe drzewkowce to czemu ludziki chcą za misje na nie wydawać kasę? To będą jakieś pseudo premki w przyszłości ?

WG testuje najbardziej absurdalne pomysły na dojenie ludzi a ci, nie ubliżając nikomu personalnie, dają się i wydoić, i wygrzmocić i ogolić. Pełen folwark. "Kup pan szansę na wylosowanie misji na zrobienie normalnego drzewkowego okrętu". Jak dla mnie - poziom absurdu został przekroczony i to dwukrotnie. Raz - przez wg. Drugi - kiedy pierwszy myślący inaczej się na to nabrał i kupił.

• Cool 6
  • Funny 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles
42 minuty temu, RapujaceFistaszki napisał:

WG testuje najbardziej absurdalne pomysły na dojenie ludzi a ci, nie ubliżając nikomu personalnie, dają się i wydoić, i wygrzmocić i ogolić.

Dzięki czemu reszta tych graczy, co są, nie ubliżając nikomu personalnie, za inteligentni by dać się doić gra w darmowa grę. WG to nie fundacja charytatywna, to firma i bilans na koniec roku ma być na plusie, 20-30% graczy, którzy dają się "doić" kupując premki/kontenery itp. opłaca darmowe granie 70-80%.

P.S.

Kupiłem 10 kontenerów i wylosowało mi zadnie na BB VII tieru plus 2500 golda, prawie polowe kolekcji oraz kilkadziesiąt rożnych smoczych flag.

• Cool 2

Players
1,432 posts
13,280 battles

mnie zaczyna zastanawiać jedna kwestia tych całych kontererów- czy ludzie zbiorą całą kolekcję bez kupowania kontenerów?

właśnie policzyłem na zebranie kolekcji z 25 kontenerów potrzeba minimum 15 "nowych" przypinek. 10 duplikatów wymieni się wtedy na brakujące 3.

[KURLA]
Players
67 posts
14,083 battles
5 minut temu, krzysiek_1990 napisał:

mnie zaczyna zastanawiać jedna kwestia tych całych kontererów- czy ludzie zbiorą całą kolekcję bez kupowania kontenerów?

właśnie policzyłem na zebranie kolekcji z 25 kontenerów potrzeba minimum 15 "nowych" przypinek. 10 duplikatów wymieni się wtedy na brakujące 3.

czyli rozumiem, że ze zwykłych kontenerów dziennych za XP nie dropią elementy kolekcji? Sam jeszcze zbieram poprzednią kolekcję na kamuflaż Yamato a warto wiedzieć czy przestawić drop, bo widzę że dali teraz taką opcję w grze. 

[TF16]
Moderator
4,132 posts
10,192 battles
20 minutes ago, JarslavPL said:

czyli rozumiem, że ze zwykłych kontenerów dziennych za XP nie dropią elementy kolekcji? Sam jeszcze zbieram poprzednią kolekcję na kamuflaż Yamato a warto wiedzieć czy przestawić drop, bo widzę że dali teraz taką opcję w grze. 

Kolekcja francuska jest do zbierania wyłącznie przez specjalne kontenery. Z dziennych mogą wylatywać elementy kolekcji Yamamoto lub HSF.

• Cool 1

[TF16]
Players
978 posts
16,331 battles
12 godziny temu, mcjrosa napisał:

12 godziny temu, SaulRomanoff napisał:

11 godzin temu, verlay napisał:

Po bitwie EXP na okręcie się pojawił ale co się z nim stanie to nie mam pojęcia. 

I tak patrząc na warunki zdobycia/używania [ze strony głównej WOWS]:

Cytat

- Każdy francuski pancernik przyznany w charakterze nagrody dysponuje dowódcą z 3 punktami umiejętności, miejscem w porcie i w pełni opracowanymi/zakupionymi modułami.
- Do czasu premiery aktualizacji 0.7.2 i włączenia funkcji wykorzystywania punktów badań nie będzie możliwe opracowywanie kolejnych pozycji drzewa technologicznego.
- Jeśli nie macie żadnego wolnego miejsca na dowódcę w rezerwie, otrzymacie je automatycznie; jeśli dysponujecie wolnym miejscem, nowe miejsce nie zostanie przyznane.
- W oczekiwaniu na aktualizację 0.7.2 będziecie mogli przenieść francuskich dowódców do tych okrętów bez przekwalifikowania.
- Z kontenerów można otrzymać 4 misje bojowe; po zdobyciu wszystkich z nich nie będzie dostępnych więcej misji.
- Misje nie moga być powtarzane—jeśli otrzymacie kilka misji z kontenerów, będą posiadały różne warunki; otrzymacie z nich również różne pancerniki po ich ukończeniu.

Wygląda na to, że albo exp zdobyty na okrętach zostawią, albo wraz z aktualizacją 0.7.2 exp zostanie zresetowany...zależy jak to zdanie interpretować.

Players
2,166 posts
5,142 battles

Zrobiłem 5 zwycięstw na coopie i nie wypadła żadna misja, znajomy zrobił na randomach i dostał z tych 3 kontenerów misję na Richelieu. @WG_Lumberjack Czy rodzaj bitew na jakich robimy te misje, ma wpływ na szansę dropu misji na okręt?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.