Jump to content
Reminder: Free Upgrade Demount ends 20/02 05:00 UTC! Read more... ×
Clan Battles - No Asian Prime Time Today (19 February) Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marblehead_1

Losowania misji na francuskie pancerniki

397 comments in this topic

Recommended Posts

[PMWX]
[PMWX]
Players
193 posts
6,610 battles

Komplet kontenerów  z etapu 1 i 2  Statki  zdobyte  Tier 5 6 7 . Kolekcja 17/18   +  1 Duplikat   nie skończona .

• Cool 1

[RENOC]
Beta Tester
1,599 posts
11,780 battles
10 hours ago, IDAGI said:

..komplet kontenerów i tylko misja na 5 tier :Smile-angry:

Ja ani nie zebrałem kolekcji na ludzika ani nie wypadł żaden pancernik. Dopiero kupiłem pudełko za dyche i wypadł brakujacy duplikat i bretania.

• Cool 1

Players
280 posts
4,383 battles

Do 2 marca jest trójetapowa misja bojowa Francuski Postęp - można zdobyć 3x3 kontenery + 4 za całość, czyli 13 kontenerów. No chyba, że tę misję już zrobiłeś.

Players
2,387 posts
5,649 battles
1 hour ago, wiesiulek7 said:

Gdzie można jeszcze zdobyć te Francuskie kontenery  ?

Grając w klanówkach możesz jeszcze je zdobyć. Lub kupić kontenery w sklepie premium :)

[PMWX]
[PMWX]
Players
193 posts
6,610 battles

1 i 2  etap zaliczony na max wiec teraz  tylko Bitwy  Klanowe i  misje osobiste Klan kontra Klan mi został do zaliczenia .

[HOB]
Moderator
1,652 posts
7,042 battles

Po 25 zwykłych kontenerach wskoczyły misje na V, VI i VII tier.

Ktoś mówił o dacie zakończenia 2 marca? Bo mnie wyskoczyło coś takiego:

datawygasWOWS.JPG.4986b59d2077a7b492ae47e5307cb030.JPG

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,146 posts
8,634 battles
godzinę temu, Silentraz napisał:

Ktoś mówił o dacie zakończenia 2 marca? Bo mnie wyskoczyło coś takiego:

datawygasWOWS.JPG.4986b59d2077a7b492ae47e5307cb030.JPG

2 marca to data zakończenia misji na kontenery francuskie, z których może wypaść misja na pancerniki, 13 kwietnia to data zakończenia misji na pancernik.

[HOB]
Moderator
1,652 posts
7,042 battles

Misje faktycznie kończą się 2 marca, ale widziałem wpisy, że z później otrzymanych kontenerów nie może już wypaść misja na pancernik z uwagi na termin.

[ISEN]
Players
186 posts
9,281 battles

Misji jeszcze nie skończyłem, i jak do tej pory wypadły mi V i VII tier. A mam jeszcze 7 kontenerów do wzięcia.

[BROS]
Players
132 posts
6,509 battles

5 kontenerów ze sklepu - zero misji

25 kontenerów z misji - 5 i 6 tier

nie wiem dokładnie ile kontenerów z Aigla. Coś pomiędzy 5 a 10 - zero misji

Niby nie najgorzej ale mogłoby być lepiej, zważywszy na ilość kontenerów.

Ktoś się orientuje czy z kontenerów z Aigle'a mogą wypaść misje czy tylko elementy do kolekcji?

Beta Tester
1,165 posts
8,283 battles
27 minutes ago, Machabe said:

Ktoś się orientuje czy z kontenerów z Aigle'a mogą wypaść misje czy tylko elementy do kolekcji?

Według moich informacji mogą wypadać misje. Niestety, mogą, więc jak RNG Cię nie kocha, to figę a nie misje zobaczysz.

• Cool 1

Alpha Tester
521 posts
1,343 battles
1 hour ago, AbrahaM_fighter said:

Według moich informacji mogą wypadać misje. Niestety, mogą, więc jak RNG Cię nie kocha, to figę a nie misje zobaczysz.

Wypadają na pewno, mnie z Aigle dropnęła na kardynała. Na rng nie narzekam, bo z kontenerów z misji i z niszczyciela mam komplet pancerników (5,6,7,8) i zebraną całą kolekcję (plus sporo dublonów).

• Cool 1

[BROS]
Players
132 posts
6,509 battles

Misje robią się same. Trzeba uzbierać naście tysi podstawowego ekspa. Na Normandy potrzebuję 15k. Nie pamiętam ile miałem na Bretagne.

[E--C]
Players
638 posts
6,426 battles

Dzisiaj wpadła misja na Normandię więc pora na małą aktualizację, stan obecny:

Otwarte:

2 kontenery premium (jeden z sklepu, drugi z misji Agile)

18 kontenerów z obu misji

15 kontenerów z dziennych misji Agile

Efekty:

15 przypinek

20 duplikatów

2 misje na T5 i T6

Zostało mi jeszcze 7 kontenerów do zdobycia, ale 15 wygranych wymagało by przestawienia wajchy i zielonej fali przez minimum 2 dni bo nie mam czasu żeby grać :(

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[RID]
Beta Tester
24 posts
8,917 battles

Wypadła  z misji Aigle misyjka na Rysia, tak że jest komplecik. Tylko skąd WG wiedział że miałem wczoraj urodziny ???

[TF16]
Players
606 posts
8,643 battles

A ja czegoś nie rozumiem... Mam 13 na 18 elementów kolekcji i zrobionego Lyona (OP AF moim zdaniem, tylko solo wygrywać nim nie idzie bo za wolny :) ). Został mi ostatni etap 2 zestawu misji - i potencjalnie jeszcze 3 kontenery - ale to oznacza, że żadną miarą nie dam rady zrobić kolekcji nie dokupując pudełek ze sklepu. Czy to znaczy, że mam pecha, czy coś zrobiłem źle? :D

[BASIC]
Beta Tester
232 posts
8,162 battles

Z tego co wiem kontenery będą jeszcze do wygrania w trzecim etapie tych misji, a dodatkowo będą w nowej operacji, bodajże Hermes oraz w zestawie misji "Złoto Francji" czy jakoś tak. Na pewno kolekcję zbierzesz. Poza tym kurs wymiany duplikatów na brakujący element to 3 do 1, co ułatwia sprawę. Dla odmiany mam już kapitana z kolekcji, ale nie miałem żadnej misji na francuski pancernik. Powodzenia!

Tu masz link do oficjalnego artykułu:

https://worldofwarships.eu/pl/news/common/vive-la-france-pt-2/

[E--C]
Players
638 posts
6,426 battles
43 minuty temu, Isengrim1 napisał:

A ja czegoś nie rozumiem... Mam 13 na 18 elementów kolekcji i zrobionego Lyona (OP AF moim zdaniem, tylko solo wygrywać nim nie idzie bo za wolny :) ). Został mi ostatni etap 2 zestawu misji - i potencjalnie jeszcze 3 kontenery - ale to oznacza, że żadną miarą nie dam rady zrobić kolekcji nie dokupując pudełek ze sklepu. Czy to znaczy, że mam pecha, czy coś zrobiłem źle? :D

Nie, wszystko jest ok. Kolekcje można zdobyć nie wydając kasy.  Za ostatni etap dostaniesz 7 kontenerów (3 za etap i 4 za finał). Jutro z nowym pachem dojdą nagrody z scenariusza i być może kampanii. Ponadto podobno można zdobyć kontenery grając w klanówki( nie jestem w stanie tego zweryfikować bo nie gram CW)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[B2B3]
Alpha Tester
2,277 posts
12,696 battles

Kolekcja zrobiona, na 100%, ogolnie zdobyte pancerniki 5 6 i 8. Widzac ze niektorzy dostali jednego albo wcale, nie mam prawa narzekac. Aczkolwiek wolalbym 7 i 8 zamiast 5 i6

• Cool 2

[TF16]
Players
606 posts
8,643 battles

Poniewaz dzisiaj juz widze, ze nie ma szans na wygranie 15 gier do piatku (5 porazek na 6 gier) kupilem 5 kontenerow, skonczylem kolekcje, dostalem misje na Bretagne. Moglo byc lepiej, ale jak widze moglo byc i gorzej.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.