Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Marblehead_1

Losowania misji na francuskie pancerniki

397 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,570 posts
14,032 battles

Wzorem innych tego typu eventów podzielmy się kto wlosował z kontenerów Viva La France misję na odblokowanie pancernika tieru V-VIII :Smile_Default:

Prosiłbym aby post zawierał informację o tierze okrętu i ile misji ktoś wylosował - jeśli wylosował. Prosiłbym też o zaznaczenie czy był to kontener z misji czy kontener zakupiony. Pozostałe nagrody pomijamy.

Players
1,273 posts
11,131 battles

Na razie nie moje, ale - sądząc po nicku - wrażenia kogoś z zachodnich sąsiadów.

KUPIŁ (w sumie ponad) 100 skrzynek, i figa z makiem. Ani Richelieu, ani Lyona :-((  Może na Bluchera liczył? Tak, wiem, to inna nacja, ale wychodzi na to, że prawdopodobieństwo misji na French BB jest bardzo niskie. WG nie ryzykowałoby przecież rozdawaniem na prawo i lewo okrętów "kosztujących" dziesiątki czy setki gier i długiego grindu...

13 minutes ago, Panzerblitz said:

Another 100 boxes bought....no missions....
Time to close the wallet. I thought that "a small chance" would be something fair, like 1-5% or so. But this here has a lower rate than even the greediest lootbox mobile game.

• Cool 1

Players
1,570 posts
14,032 battles
36 minutes ago, umbra_arboris said:

Na razie nie moje, ale - sądząc po nicku - wrażenia kogoś z zachodnich sąsiadów.

KUPIŁ (w sumie ponad) 100 skrzynek, i figa z makiem. Ani Richelieu, ani Lyona :-((  Może na Bluchera liczył? Tak, wiem, to inna nacja, ale wychodzi na to, że prawdopodobieństwo misji na French BB jest bardzo niskie. WG nie ryzykowałoby przecież rozdawaniem na prawo i lewo okrętów "kosztujących" dziesiątki czy setki gier i długiego grindu...

Jest to o tyle ciekawe, że przynajmniej w przypadku eventu na RN BB można było zdobyć Iron Duke'a stosunkowo niewielkim wysiłkiem. Także nie zdziwiło by mnie jakby ludzie nahajpowani poprzednim eventem na herbaciane BB także teraz myśleli, że tą V to na pewno będą mieli już w porcie. Samo przeskoczenie z Frianta do Turrene a potem na Couberta i Bretagne to kilkadziesiąt tysięcy expa lub free expa jak kto woli.

Tak czy siak - już widzę te setki Ryśków pływające na TVIII - no na pewno :Smile_Default:

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,332 battles
18 minutes ago, squalus77 said:

ale właśnie byłem w drużynie z Bretagne

All animals players are equal. But some animals players are more equal than others.

Trochę testerów, CCków i innych bardziej równych wcześniej pływało francuskimi BBkami.

[LOBUZ]
Players
1,657 posts
7,684 battles

Hmm otworzyłem 3 skrzynki z misji i mam zrobić 10k exp po modyfikacjach, żeby dostać tier V FR BB.

• Cool 3

[LOBUZ]
Players
1,657 posts
7,684 battles
Just now, lobuzjeden said:

Bogatemu to i byk się ocieli.

Dodam, że misje zrobiłem grając Montana :Smile-_tongue:

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,332 battles
2 hours ago, umbra_arboris said:

KUPIŁ (w sumie ponad) 100 skrzynek, i figa z makiem. Ani Richelieu, ani Lyona :-((  Może na Bluchera liczył? 

7 minutes ago, lobuzjeden said:

Bogatemu to i byk się ocieli.

Chyba w tym przypadku to jednak byk okręt nie ocielił się bogatemu.

[ZGZ]
Players
4,187 posts
9,332 battles
12 minutes ago, Viandinea said:

@PanNickt ja nie wydałem kasy na te skrzynki :cap_money:

Ale ja przecież nie napisałem, że wydałeś. Sam napisałeś poprzednio, że to kontener z misji.

Ktoś tam kupił 100 kontenerów (= bogaty :) ) i nie dostał dobrej skrzynki. Dlatego zakwestionowałem twierdzenie @lobuzjeden, że bogatemu byk się ocieli.

Twój przykład pokazuje, że nawet jak ktoś nie jest wydaje mnóstwa kasy to i tak na ocielonego byka z WG ma szansę. :)

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,363 posts
19,203 battles

:Smile_facepalm:

Można być bogatym w skila. Mozna być bogatym w miłość. I mozna byc bogatym w  dobre losowania.

@PanNickt "Nie bądź takim materialistą. Trzeba się wyluzować." 

:Smile_trollface:

• Cool 2

Players
77 posts
6,700 battles

Zakupiłem 20 kontenerów i "przyfarciło" :) 

Dwie misje na Bretagne i Richelieu, poza tym nie mogę powiedzieć sypnęło troszkę dublonów.

Aż 12x wypadło 500 dublonów więc w sumie 6k wpadło... 

Spoiler

shot-18_02.09_14_29.57-0981.thumb.jpg.479af182d0eedc56bfd8d3c0333dc0a4.jpgshot-18_02.09_14_20.50-0133.thumb.jpg.fd52075464c767106e97a15519d22cd0.jpg

• Cool 2

Players
1,273 posts
11,131 battles

Żeby nie schodzić z tematu. Zagrałem te 5 bitew, dostałem 3 pierwsze kontenery. Zaglądam... i cóż, flag na detonację dostałem mnóstwo, ale misji na okręt NIET. Już nawet nie chodzi o Ryśka, ale chociażby Lyon czy T6... Nic to, spróbujemy przy kolejnej "3" kontenerów. W każdym razie nie zamierzam kupować po 100 paczek jak ów - prawdopodobnie - Niemiec. Będzie, to fajnie, a jeśli nie, to trudno. SK też nie widziałem od wielu miesięcy. :-((((

W każdym razie, GRATULACJE dla tych, którym wpadł kontener z misją. Powodzenia!

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
1,657 posts
7,684 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Ale ja przecież nie napisałem, że wydałeś. Sam napisałeś poprzednio, że to kontener z misji.

Ktoś tam kupił 100 kontenerów (= bogaty :) ) i nie dostał dobrej skrzynki. Dlatego zakwestionowałem twierdzenie @lobuzjeden, że bogatemu byk się ocieli.

Twój przykład pokazuje, że nawet jak ktoś nie jest wydaje mnóstwa kasy to i tak na ocielonego byka z WG ma szansę. :)

Sorry. Coś źle przeczytałem wcześniej, nie wiem czemu, ale pewnie gra w WoWs ma coś z tym wspólnego :cap_book:

[BUSHI]
Players
3,176 posts
16,676 battles

Jeżeli te "wylosowane" pancerze to zwykłe drzewkowce to czemu ludziki chcą za misje na nie wydawać kasę? To będą jakieś pseudo premki w przyszłości ?

Nic z tego nie rozumiem. U mnie z pierwszego otwartego kontenera wpadła misja na V i jakoś do góry nie podskakiwałem. Ot - dają wcześniej, to niech będzie.

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Ludzie wydają kasę, bo póki co nie ma innej możliwości skończenia kolekcji, niż kupienie dodatkowych elementów z kontenerów. Przynajmniej na razie.

• Bad 1

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,613 posts
12 minutes ago, Odo_Toothless said:

Jeżeli te "wylosowane" pancerze to zwykłe drzewkowce to czemu ludziki chcą za misje na nie wydawać kasę? To będą jakieś pseudo premki w przyszłości ?

Nic z tego nie rozumiem. U mnie z pierwszego otwartego kontenera wpadła misja na V i jakoś do góry nie podskakiwałem. Ot - dają wcześniej, to niech będzie.

Bo oprócz misji wypadają jeszcze inne przydatne rzeczy, jak dublony czy flagi.

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,363 posts
19,203 battles
1 minute ago, Greyshark said:

Bo oprócz misji wypadają jeszcze inne przydatne rzeczy, jak dublony czy flagi.

Na pewno wydają kasę dla tych, super, wypasnych kamo. :Smile_trollface:

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,613 posts
3 minutes ago, henryk5pio said:

@44smok @Greyshark To też, ale sądzę, że ludzie chcą za "free" szybciej skończyć grind linii, zamiast wydawać srebro i marnować czas na ekspienie ^^

2 minutes ago, UrukSzymon said:

Na pewno wydają kasę dla tych, super, wypasnych kamo. :Smile_trollface:

Generalnie nie wiem jak ludzie, mogę się jedynie wypowiadać za siebie. Wydaję, bo warto zapłacić komuś za jego pracę z której chętnie i z przyjemnością korzystam, a do tego może coś ciekawego z tych kontenerów wpadnie.

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.