Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.1 - Nová mapa "Spící obr" a změny u stávajících map

3 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,354 posts
3,727 battles

Kapitáni! :fish_book:

S aktualizací 0.7.1 přichází nová mapa Spící obr a stejně tak u dvou stávajících map proběhly změny.

Jak se vám nová mapa líbí? Co říkáte na změny u Slz křižníku (pouště) a Pasti?

[TTT]
Players
1,182 posts
11,681 battles

Kdo mapu ''Spící obr'' navrhnul? Ta mapa je vhodná maximálně pro T6 lodě. Už se těším na klanové bitvy na této mapě, nemůžu se dočkat až se spawnu v klanovkách se svím křižníkem a okamžitě budu spotnut... ano ta mapa je tak kujevsky malá. Každého kdo odsouhlasil hightýry a klanovky na týhle mapě bych nakopal do sedacího ústrojí. :Smile-angry:

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
348 posts
16,598 battles

Mapa je to opravdu úžasná. Jak psal Rolf, ta "velikost" je přímo omračující. Byl jsem "spawnut" s Yamatem u C. Dal jsem se do lehkého pohybu, po půl minutě jsem byl objeven a chytl jsem neuvěřitelnou čočku. Vzhledem k rychlosti a obratnosti lodě, společně s faktem, že v bitvě byla i CV, jejímuž divizníkovi v Montaně jsem trefil citadelu, jsem si pět minut po začátku hry šel zaplavat.

Taky je super, když se tým rozhodne usadit se v capu A. Sice "obloučkové" lodě, jako DM a Minotaur můžou zpoza ostrovů bezpečně střílet, ale to by enemy nesměl mít už cap B+C a vesele se rozpínat do stran tak, že nakonec celé A obklíčí a pak už jen vyzobává ty hráče, kteří chtějí urvat B...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.