Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.1 - Hlášení chyb

4 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,349 posts
3,725 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.1 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme 

:Smile_honoring:

Players
4,472 posts
24,570 battles

Včera jsem se díval na hlášení ("i" vpravo dole), pak spusil bitvu a přestože to ukazovalo FPS cca 50 a 80ms ping, snímky se prekreslovaly cca 2x/s.

Už se mi to stalo vícekrát - uz tak 3 verze zpet. Někdy to bylo po prohlizeni inventare, nekdy po sbirkach.

Pak zbyva jen reset a rychle vsechno spustit a modlit se, ze se jeste vratim do bitvy a budu na hladine.

[T-N-T]
Players
959 posts
4,092 battles
19 hours ago, ims21 said:

Včera jsem se díval na hlášení ("i" vpravo dole), pak spusil bitvu a přestože to ukazovalo FPS cca 50 a 80ms ping, snímky se prekreslovaly cca 2x/s.

Už se mi to stalo vícekrát - uz tak 3 verze zpet. Někdy to bylo po prohlizeni inventare, nekdy po sbirkach.

Pak zbyva jen reset a rychle vsechno spustit a modlit se, ze se jeste vratim do bitvy a budu na hladine.

Nazdar Tankisto,

Dekujeme za Vasi zpetnou vazbu a moc nas mrzi, ze mate s nasi hrou problemy. Nase hra chyby nema a tak doporucujeme odinstalovat vsechny mody a aktualizovat si ovladace graficke karty.

S pozdravem,

Jan Novak

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.