Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.1 - Všeobecná zpětná vazba

61 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni! :cap_popcorn:

Přichází Le aktualizace 0.7.1, která do hry přinese plno nových věcí! 

Podrobnější informace najdete zde: https://worldofwarships.eu/cs/news/updates/update_071/

A nezapomeňte na Vive la France: https://worldofwarships.eu/cs/news/common/vive-la-france-pt-1/

Jak se vám aktualizace líbí? Napište nám své názory!

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

To ten patch byl jen kvůli přidání jednoho přístavu, který si stejně nikdo nezapne? To jako fakt?

Fr bitevky sice v klientovi jsou ale jsou vypnuté, nová kolekce nikde a jen malá změna v profilu.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles

Ja si ho zapnu! Ale pokud bude stejne zabugovanej jako ostatni - jako loadovat lode 10s po prekliknuti na lod, nemluve o tom, ze na ni budu cpat vlajky, atp - tak se zase vratim k oceanu. Tihle kluci se ucej programovat na koleni za chodu, takze neco jako optimalizace prijde az casem, az se dostanou do kapitoly optimalizace :)

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

On je zapnutý automaticky. Není špatný, alespoň je jako jeden z mála uvěřitelný.

Co vyloudí pousmání je ale ten taxík při otvírání bedny. 

• Cool 1

[TTT]
Players
1,154 posts
11,651 battles

Po novém patchi všechno nastavení v háji... ping chvílema 800 a během 2 bitev 3x v lobby. Patch na pikaču! :Smile-angry:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles
2 hours ago, Rock_n_Rolf said:

Po novém patchi všechno nastavení v háji... ping chvílema 800 a během 2 bitev 3x v lobby. Patch na pikaču! :Smile-angry:

No way... kazdej patch dela nasi oblibenou hry lepsi a lepsi:-)

[JETEL]
Players
19 posts
5,054 battles
3 hours ago, Rock_n_Rolf said:

Jo jo. To je furt Bitevky sem, bitevky tam. Ale aby Dáša, během zubení se, prozradila, že je veškeré nastavení ovládání v háji, to ani omylem.

• Cool 1

Alpha Tester, Players
3,014 posts
18,221 battles

Každopádně tento typ topicu by měl být napříště pojmenován Vlhká zpovědnice 0.*.*

Při posledním patchi to byl epickej lejnostorm napříč fóry a stejně nás má WG v paži :Smile_sceptic:

Jinak ten reset nastavení byl fakt užasnej. To byla příprava na apríla? (btw už se nemužu dočkat na aprílovej event, protože posledně jsme se až za břicha popadali jak jsme se z toho posr...)

• Cool 1

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles

Proc jsem mel proboha vyresetovany nastaveni? Jako, nekomu to asi prislo vtipny a pobavil se na cizi ucet. Ale me teda moc ne.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,652 posts
10,078 battles

Ono se resetovalo nastaveni? Po pravdejsem si toho ani nevsim. A jednalo se o nastaveni klaves nebo neceho jineho?

[IDDQD]
Privateer
2,967 posts
4,791 battles
3 minutes ago, Sigimundus said:

Ono se resetovalo nastaveni? Po pravdejsem si toho ani nevsim. A jednalo se o nastaveni klaves nebo neceho jineho?

Klávesy , já mám zaměřovač a označení cíle na myši a upss ,kua kde to je . Ted si rychle vzpomen jak je to v základním nastavení , když to přes rok nepoužíváš . A zvuky , řvalo mi to jak kráva 

[POFF]
[POFF]
Players
403 posts
9,059 battles

Přesně. Taky jsem se na TS ptal, čím to mám vlastně přepínat v základu. Fakt WG jste banda neschopných budižkničemů. Já v práci odvádět takovou "kvalifikovanou" práci, tak jdu domů 4,5 měsíce bez výplaty a poté bych si musel najít novou práci.

Jste fakt lemplové!!!

Co kdybyste taky konečně opravili to, že některá ocenění lezou do ikonek lodí? Jak dlouho se to tu hlásí? Co se s tím udělalo? Má vůbec cenu dávat nějakou zpětnou vazbu? Odpovězte si sami...

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,652 posts
10,078 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Klávesy , já mám zaměřovač a označení cíle na myši a upss ,kua kde to je . Ted si rychle vzpomen jak je to v základním nastavení , když to přes rok nepoužíváš . A zvuky , řvalo mi to jak kráva 

OK diky za info. Doma toradsi zkontroluju co se tam zmenilo ja vcera stihnul dve bitvy a nevsiml jsem si toho

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles
1 hour ago, Sigimundus said:

OK diky za info. Doma toradsi zkontroluju co se tam zmenilo ja vcera stihnul dve bitvy a nevsiml jsem si toho

Ja takhle prisel mimo jine o satisfakci vytorpeneho KingGeorge. Poslal jsem torpy, a jel pryc. A kdyz se clovek chce pokochat tema zasahama, tak najednou zbesila macka tlacitka a najednou nic nefunguje. Chat Commant, kamera, prepinani targetu, nic... to me tak zmatlo, ze me malem zabili :-)

[BL4CK]
Players
77 posts
12,778 battles

tvl ste tam vseci v tom WG kompletny? graf zeppelin dostal hydro, vcera som mal v enemackom tyme 6x DD a takisto vcera som videl dvojity first blood... vid obrazky

shot-18.02.08_14.24.42-0843.jpg

shot-18.02.09_00.26.03-0553.jpg

[_CSR_]
Players
238 posts
6,479 battles

...., od včera se mi už po třetí aktualizovala hra, to jako vážně?

..., a teď je server (po údajném přesměrování) nedostupný, tak pa.

P.S. ..., takový humbuk kolem francouzských lodí a pak nic, tak to sorry jako

[T-N-T]
Players
1 post
3,183 battles

Ha, kdyby jenom resetovaný nastavení, mně to ani nejde namapovat zpátky jak to bylo původně
Takže moc díky a hrajte to teď beze mě

[POFF]
[POFF]
Players
403 posts
9,059 battles

Budete kompenzovat den prémiového účtu za to, že večer (kdy většina normálně pracujících lidí hrává) se hrát nedá z důvodu toho, že po skvělém patchi vám servery nejedou?

• Cool 3

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
272 posts
8,711 battles

Dnes 3x přesměrován na jiný server a pak už hra nešla spustit.Nedostupný server .....doufám že to takhle bude i zítra a nikdo si nezahrajeme.......Za ty peníze co jim od hráčů tečou by mohly něco dělat.

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
Před 2 hodinami Prdoch65 řekl/a:

tohle jako fakt v neděli ve 14,20??????

Snímek obrazovky (320).png

Omlouváme se, ale momentálně máme problémy se serverem. O chybách se ví a na opravách se pracuje. 

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles

Dalsi skvelej bug... proc mi z cista jasna zacal blikat vystraznej signal, ze se na me blizi torpy, kdyz to jsou Hlubiny torpy? Jeste jsem se tim nechal "trefit", a opravdu byly. Tak procto panikarilo?

A krom toho... kua proc se mi zacal tak nehorazne sekat hra? FPS mam na 30, loaduju hodiny do hry....

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,210 battles

od posledniho patche mi to dela pouze wows,jinde ve hrach problem neni. Konkretne se jedna o to, ze pri hre nebo i v pristavu se mi vypne TV (mam ji misto monitoru :Smile_teethhappy:) jakoby do sporiciho rezimu,rozumej cerna obrazovka. Ja pak musim zmacknout klavesu- jakoukoli,aby se to probudilo a obraz byl zpet. Deje se to naprosto nahodne cca 2x za bitvu. I v situacich kdy pisu do chatu,hraju atd. Takze ze strany me necinnosti to nebude. Jinak jak rikam vse ostatni mi funguje normalne,mysleno hry a programy.

Players
8 posts
16,438 battles
V 6. 2. 2018 v 18:02 YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni! :cap_popcorn:

Přichází Le aktualizace 0.7.1, která do hry přinese plno nových věcí! 

Podrobnější informace najdete zde: https://worldofwarships.eu/cs/news/updates/update_071/

A nezapomeňte na Vive la France: https://worldofwarships.eu/cs/news/common/vive-la-france-pt-1/

Jak se vám aktualizace líbí? Napište nám své názory!

se vší úctou a respektem tohle je nejhorší aktualizace co je,hra neustále padá zamrzá obraz apod.v předcházejících verzích se to nestávalo.At se někdo ve Wargamingu chytí za nos a udělá pořádnou věc a atnezkoušejí pořád nějaké inovace které nejsou k ničemu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.