Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

DYSKUSJA - Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4 - DYSKUSJA

40 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles

Drodzy forumowicze,

Temat przeznaczony do toczenia dyskusji na temat zagadnień i odpowiedzi udzielonych w wątku z waszymi pytaniami.

Jak wspomnieliśmy w wątku głównym - nie zawsze będziemy mogli odpowiedzieć na wasze pytania czy wątpliwości zaprezentowane tutaj.
Link do wątku z pytaniami:

Liczymy na wasza współpracę.

• Cool 1
  • Boring 1

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,277 battles

Czy system spota klas okretow zostanie zmieniony czy pozostanie na tak chorym poziomie jak jest? chodzi mi o dd swieci sie ostatni ca po nim a bb na koncu ,a nie ze niektore pancki maja lepsza camo od krazownikow moskwy czy hidenburga. To przeczy jakiejkolwiek logice. 

Co z MM? czy zmieni sie sytuacja gwaltow na przeciwnikach lub bycia gwalconym 12 do 0 czy do 1? Nikogo nie bawia takie gry i wszyscy zgodnie twierdza ze sa one strata czasu. co za tym idzie tlumaczenie ze przy bardziej skomplikowanym MM bysmy czekali 1 czy 2 minuty dluzej, nie trafia do mnie ani do calej spolecznosci.

CO do wyrownania szans gier na randomach czy rankedach, kiedy w jednej druzynie sa 3-4 radary czy sonady na dd a w przeciwnej nie ma nic?

Operacja transylwania byla swietna, moze troche wkurzalo obciecie nagrod w tym roku, ale mimo wszystko dawala radoche, czemu WG nie robi czegos w tym stylu? To juz nawet bitwa w wannie byla genialna. 

Czemu z patcha na patch gra jest coraz mniej stabilna. 

Co z rankedami? Czy sa w ogole jakies plany zmian, czy WG juz polozylo lache na tym trybie?

Co z super kontenerami i boskimi modyfikacjami, wybacz Lumber ale skoro z 6 na 7 SK w ostatnim czasie polecialy mi modyfikacje( w tym 3x samolot, i 2x R) to jednak mam prawo narzekac na to gowno jakim staly sie teraz SK, to nawet nie jest marchew na kiju to jest zgnila smierdzaca ryba.

Czemu jest tak duzo detonacji w grach?

• Cool 1

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles
1 minute ago, Zlociutk1 said:

Czy system spota klas okretow zostanie zmieniony czy pozostanie na tak chorym poziomie jak jest? chodzi mi o dd swieci sie ostatni ca po nim a bb na koncu ,a nie ze niektore pancki maja lepsza camo od krazownikow moskwy czy hidenburga. To przeczy jakiejkolwiek logice. 

Co z MM? czy zmieni sie sytuacja gwaltow na przeciwnikach lub bycia gwalconym 12 do 0 czy do 1? Nikogo nie bawia takie gry i wszyscy zgodnie twierdza ze sa one strata czasu. co za tym idzie tlumaczenie ze przy bardziej skomplikowanym MM bysmy czekali 1 czy 2 minuty dluzej, nie trafia do mnie ani do calej spolecznosci.

CO do wyrownania szans gier na randomach czy rankedach, kiedy w jednej druzynie sa 3-4 radary czy sonady na dd a w przeciwnej nie ma nic?

Operacja transylwania byla swietna, moze troche wkurzalo obciecie nagrod w tym roku, ale mimo wszystko dawala radoche, czemu WG nie robi czegos w tym stylu? To juz nawet bitwa w wannie byla genialna. 

Czemu z patcha na patch gra jest coraz mniej stabilna. 

Co z rankedami? Czy sa w ogole jakies plany zmian, czy WG juz polozylo lache na tym trybie?

Co z super kontenerami i boskimi modyfikacjami, wybacz Lumber ale skoro z 6 na 7 SK w ostatnim czasie polecialy mi modyfikacje( w tym 3x samolot, i 2x R) to jednak mam prawo narzekac na to gowno jakim staly sie teraz SK, to nawet nie jest marchew na kiju to jest zgnila smierdzaca ryba.

Czemu jest tak duzo detonacji w grach?

Złociutki nie ten temat.
Poza tym jedno pytanie.

[LOBUZ]
Alpha Tester
2,130 posts
10,277 battles
1 minute ago, WG_Lumberjack said:

Złociutki nie ten temat.
Poza tym jedno pytanie.

Wybacz moja nieuwaga, jak mozesz to przenies a ja to poedytuje, a czemu tylko 1 pytanie?

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles
Just now, Zlociutk1 said:

Wybacz moja nieuwaga, jak mozesz to przenies a ja to poedytuje, a czemu tylko 1 pytanie?

Ponieważ spędziłbym cały dzień na odpowiadanie graczom a niestety to nie jest mój jedyny obowiązek w pracy.
To nie jest tak, że więcej nie będziesz mógł zadać. poza tym spróbuję odpowiadać na więcej niż jedno. :) 

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
34 minutes ago, Zlociutk1 said:

No i tym pytaniem wyczerpałeś swój limit pytań na co najmniej tydzień :)

Na egzaminie znudzony profesor mówi do niezbyt dobrze przygotowanego studenta:
- Zadam tylko jedno pytanie wyciągające. Jak pan odpowie to pan zdał, jeśli nie - to dwója. Ile liści jest na tym drzewie za oknem?
- 3487 - odpowiada bez zająknięcia student.
- Jak pan to policzył? - pyta zdumiony profesor.
- A to już, panie profesorze, jest drugie pytanie.

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
On 6.02.2018 at 12:15 PM, WG_Lumberjack said:

Będę odpowiadał na jedno (lub więcej) pytanie dziennie.
Odpowiadać będę kolorem czerwonym w poście, który zawierał to pytanie.

Ostatnia odpowiedź pojawiła się jakieś 60h temu - czy deklaracja odpowiedzi na co najmniej jedno pytanie dziennie zdezaktualizowała się po pierwszym dniu?

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles
16 minutes ago, PanNickt said:

Ostatnia odpowiedź pojawiła się jakieś 60h temu - czy deklaracja odpowiedzi na co najmniej jedno pytanie dziennie zdezaktualizowała się po pierwszym dniu?

Odpowiedziałem na więcej niż 1 dziennie. 
Postaram się dzisiaj nadrobić też brak odpowiedzi z mojej strony. 
Mógłbyś być bardziej wyrozumiały. :) 

Players
62 posts
7,833 battles

Kiedy łaskawie zajmiecie się kwestią salw z pancerników w niszczyciele za 10-15k dmg? Bo to ponoć był błąd który miał być usunięty. Ale okazuje się, że został w grze bo BBrajanki miały by problem żeby cokolwiek komuś zrobić.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,411 posts
1 hour ago, michu1899 said:

Kiedy łaskawie zajmiecie się kwestią salw z pancerników w niszczyciele za 10-15k dmg? Bo to ponoć był błąd który miał być usunięty. Ale okazuje się, że został w grze bo BBrajanki miały by problem żeby cokolwiek komuś zrobić.

Nie ten temat.

• Boring 1

Players
88 posts
13,978 battles

Witam szanowne WG

Mam 1 pytanie GDZIE JEST MOJA NAGRODA ZA 8 SEZON RANKINGÓWEK - OKRĘT BLACK (za 5 gwiazdek)!!!!

Dziękuję LUMBERJACK za olanie mojego maila do Ciebie w tej sprawie. Dziękuję WG za olanie TICKETA do Was. Jakim cudem doliczyliście się 673 wydanych okrętów Black skoro ja do tej pory nie otrzymałem. Czy jest ktoś kompetentny w Waszej firmie by dopiąć jakiś temat do końca bez zgrzytów i kwasów. Tam u Was robota tak zapierdziela do przodu że sami pracownicy daleko w lesie. Wychodzą kolejne aktualizacje do aktualizacji aktualizacji i tak w kółko. Czemu ktoś musi rozpętywać jakieś gównoburze na forum aby coś dostać na co zapracował sam. Skoro normalny gracz najpierw zwraca się po cichu do WGstaff pisze tickety do WG i go olewają to jak ma inaczej postąpić? Przecież na każdym kroku WG coś chrzani w tej grze mówiąc nam w cudzysłowiu zapłaciłeś już, kupiłeś już premke albo może już jesteś nam niepotrzebny więc spieprzaj dziadu. Tylko tak się chyba można czuć gdy Wszyscy w WG Cie olewają. Cierpliwość też ma swoje granice i z Waszej strony i ze strony graczy.

PODSUMOWUJĄC kolejny wielki minus dla WG :(

Players
1,320 posts
20 minutes ago, Rufix1977 said:

Witam szanowne WG

Mam 1 pytanie GDZIE JEST MOJA NAGRODA ZA 8 SEZON RANKINGÓWEK - OKRĘT BLACK (za 5 gwiazdek)!!!!

Dziękuję LUMBERJACK za olanie mojego maila do Ciebie w tej sprawie. Dziękuję WG za olanie TICKETA do Was. Jakim cudem doliczyliście się 673 wydanych okrętów Black skoro ja do tej pory nie otrzymałem. Czy jest ktoś kompetentny w Waszej firmie by dopiąć jakiś temat do końca bez zgrzytów i kwasów. Tam u Was robota tak zapierdziela do przodu że sami pracownicy daleko w lesie. Wychodzą kolejne aktualizacje do aktualizacji aktualizacji i tak w kółko. Czemu ktoś musi rozpętywać jakieś gównoburze na forum aby coś dostać na co zapracował sam. Skoro normalny gracz najpierw zwraca się po cichu do WGstaff pisze tickety do WG i go olewają to jak ma inaczej postąpić? Przecież na każdym kroku WG coś chrzani w tej grze mówiąc nam w cudzysłowiu zapłaciłeś już, kupiłeś już premke albo może już jesteś nam niepotrzebny więc spieprzaj dziadu. Tylko tak się chyba można czuć gdy Wszyscy w WG Cie olewają. Cierpliwość też ma swoje granice i z Waszej strony i ze strony graczy.

PODSUMOWUJĄC kolejny wielki minus dla WG :(

Srki za odpowiedź:)

Black jest za 5xR1 ty masz tylko 4xR1 - pilotażowy się nie liczy

Players
88 posts
13,978 battles

Dzięki Shiryaku za odpowiedź bo nie wiedziałem że tak jest bo i nigdzie nie jest to opisane. A WG dziękuję że ma graczy w dupie i za brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Wystarczyłby szybki mail zwrotny od WG i nie byłoby tematu a tak jeszcze raz dzięki Shiryaku. POZDRO

Players
88 posts
13,978 battles

Choć rozmawiam z ludźmi w klanie i mówią że to bzdura że za 1 sezon też były nagrody kitakami i flaga. Flinta dostałem tak jak trzeba więc uwzględniało sezon pilotażowy. Czekam na odpowiedź od WG co oni na to w tej kwestii kiedy jakiś lord raczy odpisać na ticketa albo maila.

[TF16]
Community Contributor
4,080 posts
9,676 battles
24 minutes ago, HectorBarbossa said:

Widze watek znowu zdech

Pewnie dlatego, że Drwal ma urlop. Od poniedziałku wraca.

[MS-B]
Players
66 posts
7,582 battles

Pytanie to Drwala dostalem jakis kupon 20% znizki a tam opis

"The coupon gives a one-time 20% discount on selected packages purchased in World of Warships. The coupon is valid for 7 days from the date of receipt and is not applicable to containers, doubloons, special offers, discounted items, or limited-time offers."

To do jakiej zniżki uprawnia kupon bo w opisie "not applicable"(nie dotyczny) prawie na wszystkiego w sklepie wg? Pozatym ja nigdzie w sklepie nie widzę -20% (cupon). Czyżby typowy chwyt marketingowy z polskich galerii handlowych lub steam poniesiemy cenę a potem obniżymy?

[E--C]
Players
496 posts
4,817 battles

Raczej nie bo obrywają banami jak każdy inny forumowicz robiący trzodę. Zresztą konkursy od WG są z natury masowe a więc "biedne", lepiej startować w takich gdzie jest większa szansa na wygraną.

Pozdrawiam  :Smile_honoring:

[BAWY]
Players
63 posts
8,721 battles

Może mi Ktoś poradzić co zrobić by aktywować konto na serwerze testowym ? W pierwszej rundzie ściągnąłem klienta testowego i założyłem konto ale nie otrzymałem maila aktywacyjnego . Trzy maile do suportu nic nie dały ( otrzymałem tylko informację potwierdzającą złożenie zgłoszenia ) . Chciałem zaznaczyć że inne maile ( potwierdzenia zakupu , promocje ) od WG dochodzą bez problemów .

[PLO]
[PLO]
Players
183 posts
3,822 battles

@WG_Lumberjack - od kilku dni będąc na stronie www lub forum non stop wyskakują mi jakieś debilne reklamy typu: https://worldofwarships.eu/join/2327_PL1?utm_campaign=26224_&sid=SIDt8z2o5xxnsu42Fg_sBK6_SSoEzQ6fKPzi_C-vIhORUFX-xIW9WT3OFIH6QszC6Jw-IPyaOOnQWR3RXROaqWQClnfhGnSjqn6iPCYIfj3XJvcWMo0Mc-uXULC48DGdL1ARKWPyTiYX2n_sA3baFEq7kdmAxkXnMBf-Ik1R_L1kpt39rjy4ZJj68DJbPP6kBQBSVuiRPsCpNfmfoFcK0w_ai2VExmR0ZuYC-hG0zMc3T0xrh872Mb8zd0&utm_medium=4762&utm_source=wotcpu&lpsn=WOWS+videoback+new+standards

Nie da się normalnie przeczytać artykułu na stronie czy przejrzeć wątku na forum, bo co kliknięcie przerzuca mnie na taką stronę. 

Czym zawiniłem? Adblocka mam włączonego, ale z tym sobie daliście radę...

Players
1,243 posts
10,745 battles

Czy może ktoś mi powiedzieć, od kiedy do kiedy trwa właściwie ten reset zdolności dowódców? Bo na stronie oficjalnej znalazłem, ku swemu zdziwieniu: od 26 kwietnia do 4 kwietnia. Hmm, cały rok??? A może miesiąc/ dwa? I jak rozumieć "uczestnicy 2 sezonu klanówek"? Tacy którzy co tydzień rozgrywali po 50-100 bitew? Ja na przykład grałem tylko trochę, i doprawdy nie wiem, czy to wystarczy?

@WG_Lumberjack  będę wdzięczny za parę zdań objaśnienia "z wargamingowego na nasze" ;-))) DONE :-)

Edit: dzięki, dobrzy ludzie za wyjaśnienia. Jest do 4 maja. No i cieszę się, że wystarczyło trochę pograć. Mam parę okrętów do resetu, a nie grałem na CW zbyt dużo i martwiłem się, że mnie "darmówka" ominie...

Blad przy resecie dowodcow lajb.jpg

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles
On 4/19/2018 at 10:47 AM, Porezowy said:

@WG_Lumberjack - od kilku dni będąc na stronie www lub forum non stop wyskakują mi jakieś debilne reklamy typu: https://worldofwarships.eu/join/2327_PL1?utm_campaign=26224_&sid=SIDt8z2o5xxnsu42Fg_sBK6_SSoEzQ6fKPzi_C-vIhORUFX-xIW9WT3OFIH6QszC6Jw-IPyaOOnQWR3RXROaqWQClnfhGnSjqn6iPCYIfj3XJvcWMo0Mc-uXULC48DGdL1ARKWPyTiYX2n_sA3baFEq7kdmAxkXnMBf-Ik1R_L1kpt39rjy4ZJj68DJbPP6kBQBSVuiRPsCpNfmfoFcK0w_ai2VExmR0ZuYC-hG0zMc3T0xrh872Mb8zd0&utm_medium=4762&utm_source=wotcpu&lpsn=WOWS+videoback+new+standards

Nie da się normalnie przeczytać artykułu na stronie czy przejrzeć wątku na forum, bo co kliknięcie przerzuca mnie na taką stronę. 

Czym zawiniłem? Adblocka mam włączonego, ale z tym sobie daliście radę...

Screenshot bo link mi nic nie mówi.

14 minutes ago, umbra_arboris said:

Czy może ktoś mi powiedzieć, od kiedy do kiedy trwa właściwie ten reset zdolności dowódców? Bo na stronie oficjalnej znalazłem, ku swemu zdziwieniu: od 26 kwietnia do 4 kwietnia. Hmm, cały rok??? A może miesiąc/ dwa? I jak rozumieć "uczestnicy 2 sezonu klanówek"? Tacy którzy co tydzień rozgrywali po 50-100 bitew? Ja na przykład grałem tylko trochę, i doprawdy nie wiem, czy to wystarczy?

@WG_Lumberjack  będę wdzięczny za parę zdań objaśnienia "z wargamingowego na nasze" ;-)))

Blad przy resecie dowodcow lajb.jpg

Zaraz poprawimy.
Tymczasem: \/

2 minutes ago, MexicosBocianos said:

@umbra_arboris przełącz wersje językowa strony na en, tam jest dobrze podane do 4 maja.(U na ktoś chyba zapomniał chomiki nakarmić :Smile-_tongue:)

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.