Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Pytania do WG - wątek zbiorczy vol. 4

129 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles

Drodzy forumowicze,

Poprzednie wątki cieszyły się ogromną popularnością.
Od tamtego czasu PL zespół ds. community przeszedł przez wiele wersji stwierdzenia „raz na wozie raz pod wozem”.
Chciałbym by temat powrócił ale w nieco zmienionej formie i na innych zasadach, które ułatwią prace mi i was nie zostawią bez odpowiedzi.

Darujemy sobie zbieranie tych pytań co tydzień, wysyłanie ich listami etc.

Będę odpowiadał na jedno (lub więcej) pytanie dziennie.
Odpowiadać będę kolorem czerwonym w poście, który zawierał to pytanie.

Regulamin:

1. Zadajemy tylko pytania.
2. Nie komentujemy pytań innych ludzi.
3. Nie odpowiadamy na pytania innych ludzi.
4. Możliwość odpowiedzi ma tylko pracownik lub community contributor WG.
5. Nie spamujemy i nie łamiemy innych rozporządzeń regulaminu.
6. Złamanie, któregokolwiek z powyższych punktów skutkować będzie odpowiednimi karami.
7. JEDNO PYTANIE NA POST!

Dodatkowo:
8. Pytania przetłumaczone na w miarę poprawny angielski mają pierwszeństwo.
9. Na pytania” Czy planujemy wprowadzić “tu wstaw cokolwiek” jest jedna uniwersalna odpowiedź pod tym linkiem: LINK

TEMAT DO DYSKUSJI: LINK

Często zadawane pytania:

Spoiler

P: Czy w grze pojawią się łodzie podwodne?

O: Nie planujemy w przyszłości wprowadzić łodzi podowdnych sterowanych przez graczy, zarówno z powodów historycznych jak i technicznych. To ciekawy pomysł, jednak z punktu widzenia gry i rozgrywki, byłyby one bardzo powolne, jeszcze bardziej kruche i przez to – nie atrakcyjne pod kątem zabawy.

P: Czy planujecie wprowadzić miny do gry?

A: Obecnie nie mamy takich planów, wliczając w to bomby głębinowe (z racji braku łodzi podwodnych).

P: A gdzie nacja XYZ? Czy planujecie dodać kolejne?

O: Obecnie dysponujemy amerykańskim i japońskim drzewkiem technologicznym. Radzieckie oraz niemieckie drzewko jest następne w kolejności i zostanie dodane razem – po nim zaś przyjdzie kolej na brytyjskie. Planujemy również umieścić drzewko francuskie oraz włoskie. Należy zrozumieć, że proces przygotowania jednego okrętu to łącznie od 3 do 7 miesięcy pracy.

P: Czy planujecie połączyć Wasze 3 projekty w jedno pole bitwy?

O: Nie. Czołgi nie miałyby żadnych szans przeciwko statkom, strzelającym do nich z odległości 10-15 km. Bardziej prawdopodobne jest już połączenie niektórych mechanik z Wojen Klanów (dla przykładu: zdobycie wybrzeża w World of Tanks owocowałoby bonusem dla klanu w World of Warships).

P: Jakie klasy okrętów są przewidziane dla World of Warships?

O: Lotniskowce, Pancerniki, Krążowniki, Niszczyciele. Nie planujemy wprowadzić kutrów torpedowych, monitorów lub innych, małych okrętów. Mogą pojawić się wariacje na temat obecnych klas, np. Lekkie Krążowniki, Ciężkie Krążowniki i Krążowniki Liniowe, jednak każdy z takich okrętów przypisany będzie do jednej z obecnie istniejących grup.

P: Czy mogę zmienić nazwę swojego okrętu?

O: Obecnie nie jest to w planach, dodajemy za to wiele innych opcji personalizacji wyglądu swojego okrętu poprzez flagi czy kamuflaż.

P: Czy mogę zablokować swoje działa w konkretnym kierunku? (np. przednie na lewą, a tylne na prawą burtę?)

O: Nie planujemy takiego podziału – główne działa w grze sterowane są razem. Pozostała broń pokładowa zawsze będzie sterowana przez SI.

P: Czy macie zamiar lepiej zbalansować statek XYZ lub klasę ABC?

O: Balans rozgrywki to coś, co zawsze będzie modyfikowane wraz z kolejną zawartością dodawaną do gry. Jeśli pojawi się jakiś widoczny trend lub problem z konkretnym okrętem, klasą lub nacją, wprowadzimy zestaw wymaganych poprawek. Pamiętajcie jednak proszę, że do realizacji tego celu potrzebna nam jest odpowiednia ilość informacji, zebranych w konkretnym okresie czasu, przez co zmiany pojawiać będą się wraz z kolejnymi aktualizacjami.

P: Kiedy pojawi się statek XYZ?

O: Kiedy będziemy już gotowi podzielić się z Wami informacją o nowej zawartości, zrobimy to najszybciej jak tylko będzie to możliwe. Niestety oszacowanie tego czasu jest niezwykle trudne, ze względu na wiele zmiennych biorących udział w procesie. Ostatnią rzeczą, którą chcielibyśmy zrobić to podanie Wam terminu, którego nie będziemy mogli dotrzymać.

P: Czy planujecie dodać amunicję premium do gry?

A: Obecnie nie myślimy o tym. Jesteśmy zadowoleni z możliwości wyboru pomiędzy pociskami AP oraz HE, oraz ich kontekstowego użycia na polu bitwy. 

Link do poprzedniego tematu z pytaniami:
LINK 

• Cool 2
  • Boring 1

WG Staff
1,492 posts
3,095 battles

Chciałem tylko zaznaczyć, że jeżeli ktoś nie umie zadać pytania bez sarkazmu, ironii itd. to zostanie ostentacyjnie zignorowany :)

[HOB]
Players
1,169 posts
5,392 battles

Jakieś plany w sprawie nowych budynków klanowych, ewentualnie wielopoziomowości obecnych (skuteczność rośnie logarytmicznie do kosztów, w zasadzie nie trzeba narzucać maksymalnych poziomów - każdy klan mógłby się wyróżniać np. naciskiem na koszty utrzymania czy exp danej nacji, mogłyby nawet powstać wybory wykluczające się, jak perki kapitańskie).

Odpowiedź dla @Silentraz:

Tak planujemy rozrost. Dodanie nowych budynków, nowej mechaniki i nowych bonusów. Zmiany zaplanowane są na ten lub przyszły rok.
Wspominaliśmy też o tym na ostatnim WG Fest.
ddb5509328dfeb7ff2659951f9d827da.png

WG_Lumberjack

Players
1,251 posts
10,798 battles

Skoro prosisz o pytania, to mam następujące (jeśli kiedyś już było, to okaż nieco cierpliwości, ja chłopak ze wsi jestem :-)))

- Dawno temu, gracz pokrzywdzony przez zatopienie - teamkill - otrzymywał odszkodowanie od tego, co go zatopił. Można wiedzieć, dlaczego WG wycofało się z tego pomysłu? Przecież w obecnej sytuacji pokrzywdzony gracz jest karany podwójnie: traci na consumablach (zwłaszcza jeśli założył premium), flagach, przegrywa bitwę (najczęściej), nic nie zarabia, jeszcze dostaje po głowie od swoich. Miało nie być sarkazmu, więc nie napiszę, co sądzę o podwójnym karaniu, zapytam tylko, dlaczego tak surowo traktuje się graczy zatopionych przez TK? Dzięki z góry.

Odpowiedź dla @umbra_arboris
Otrzymuje ale są one wliczone w koszty serwisowania.

• Cool 2

Players
1,430 posts
12,755 battles

1. kiedy T-61?

2. czy planowany powrót kitakami?

Odpowiedź dla @krzysiek_1990
9. Na pytania” Czy planujemy wprowadzić “tu wstaw cokolwiek” jest jedna uniwersalna odpowiedź pod tym linkiem: 
LINK

WG_Lumberjack

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Czy obecnie dostępne scenariusze (operacje) są planowane na jakiś określony czas i będą po nim wycofywane czy też należy je traktować jako byty bezterminowe?

Pytanie związane jest z tym, że - o ile wiem - opracowywane są kolejne scenariusze (operacje) i z czasem będzie ich zapewne coraz więcej.

W przypadku kampanii są 3 kampanie stałe oraz są dodawane kampanie z określoną datą końcową. Stąd pytanie czy analogicznie będzie w przypadku scenariuszy (pewna pula stałych scenariuszy + jakieś z limitowanym czasem realizacji), czy też każdy scenariusz jest wprowadzany bezterminowo do gry.

Odpowiedź dla @PanNickt
Z tego co wiem to ma być tygodniowa póla scenariuszy/operacji, które będa się zmieniać.

[B-EYE]
Players
343 posts
5,551 battles

Jaki jest model doboru graczy, którzy dostają po bitwie ankietę do wypełnienia z pytaniem "czy podobała Ci się bitwa" (ewentualnie oceń jak podobała Ci się bitwa, nie pamiętam już) - jest to zupełnie losowe, czy ankieta wyświetla się w określonych okolicznościach? Jeśli druga opcja - określone okoliczności - proszę o info jakie to okoliczności. 

Odpowiedź @dannywu
Randomowo

[TF16]
[TF16]
Players
1,237 posts
15,443 battles

Czy planowana jest poprawa wydajności gry oparta na lepszym silniku graficznym i zmianie sposobu zarządzania plikami?

Odpowiedź dla @blacman_pl
Tak ale nie dysponuje konkretną datą.
Staramy się wprowadzać takie rzeczy powoli, małymi krokami na bieżąco. 

[A-Z]
Players
170 posts

Czy będzie możliwe skompletowanie nieskompletowanych kolekcji, które miały ograniczenie czasowe np.: "Bitwa koło Przylądka Północnego", tak jak to ma obecnie miejsce z kolekcją: "Polowanie na Bismarcka"?

Will it be possible to complete incomplete collections that have a time limit, eg: "Battle of the North Cape", as it is now with the collection: "The Hunt of Bismarck"?

Odpowiedź dla @Amaha
Nikt tego jeszcze nie wie ale jest szansa, że tak.
Nie wiadomo tylko, które i kiedy.

WG_Lumberjack

Players
1,308 posts
11,530 battles

Pytanie do bomb AP na Midway:
Podczas zrzutu przy rozbiciu, atak manualny ma większą elipsę niż automat. To bug, czy working as inteded?

Beta Tester
660 posts
10,504 battles

Trochę nawiązując do pytania @blacman_pl.

Czy po wprowadzeniu do WoT wersji 1.0 i nowego silnika i oczywiście po "jakimśtam" okresie testów na żywym organizmie, planowane jest przejście również WoWs na ten silnik?

Odpowiedź dla @PancernyTygrys102
WoT i WoWs to dwa rózne produkty, dwa różne miasta i dwa różne zespoły. Staramy się na bieżąco unowocześniać niektóre aspekty (jak np. ustawienia ultra high?) i raczej na bieżąco poprawiać modele i mapy.
Nie wykluczamy w przyszłości większych unowocześnień.

Players
177 posts
11,214 battles

Odpowiedź dla @talerus21

Czy punkty karmy, poza liczbą przy nicku będą kiedyś coś znaczyły?

Np. jakieś drobne nagrody za pozytywną karmę, MM losujący pod karmę itp.

Czy podczas wczytywania gry możliwe jest aby ilość karmy była napisana przy nazwie gracza?

Póki co nie planujemy żadnych zmian ale głównie dlatego, że to najmniej ważna czy przydatna funkcja na tę chwilę.
Na pewno wrócimy kiedyś do tego tematu a jesli ejdnak wpadniemy na coś szybciej to damy znac.

Pytanie drugie:

Bardzo dobrze idzie wam wkładanie do gry modyfikacji (np. licznik DMG, czas dymu, obrys dymu itp), przez co wgrywanie modów przestaje być potrzebne.

Czy planujecie dodać jeszcze coś?

Np. MM monitor .

Pozdrawiam.

Tak. Chcemy dodawać inne modyfikacje. Nie jest to jednak łatwy proces i zajmuje dużo czasu i zmian.

[BSW]
[BSW]
Players
682 posts
9,411 battles

Czy jest szansa na jakiś buff do przeżywalności okrętów, które na nerfie dymu najwięcej straciły?

Odpowiedź dla @WujekJeff
Szansa zawsze jest. Wydłużyliśmy możliwość rozciągnięcia dymu.
Cały czas obserwujemy tę zmianę.
Głównie chodziło o to by pancerniki nie przesiadywały w dymie bezkarnie.

• Cool 1

[QTANG]
Weekend Tester
269 posts
10,124 battles

Czy wzorem pokoju treningowego WG planuje wprowadzenie oficjalnego wsparcia dla powtórek (często wymaganych przez support jako dowód) i zaimplementowania dla nich poprawnie działającego sterowania kamerą, szybkością odtwarzania itp?

Odpowiedź dla @eeLCee

Tak i wiele innych funkcji związanych z powtórkami.
Nie mam żadnych informacji z konkretnymi datami bo to wciąż pomysł w developmencie. 

• Cool 2

Beta Tester
312 posts
14,105 battles

Odpowiedź dla @ORP_Macierewicz

1) Czy WG planuje uaktywnić boty w pokoju treningowym? Strzelanie do nieruchomych celów niczego nie uczy a w aktywowanym pokoju przez mod Aslaina była możliwość ustawiania aktywności botów i tego, czy są aktywne czy nie.
Tak. Póki co dostęp ma do tego nieliczna grupa osób, która testuje tę funkcję. Musimy sprawdzić czy nie dojdzie do nadużyć. 

2) Czy WG planuje zrównoważyć MM poprzez poprawę algorytmów losowania? Mowa o sytuacjach, w których jedna drużyna ma 5 okrętów z radarem, a druga ani jednego lub sytuacja gdzie DD w drużynie nr 1 to np. 3 Taszkient a u przeciwnika 3 Yugumo.
Z tego co mi wiadomo to pracujemy nad tym ale do tego potrzebuję byście o tym pisali i zostawiali swój feedback. Wiem, że to zajmuje długo czasu ale tak to działa niestety.

Beta Tester
1,125 posts
3,171 battles

Czy użycie syreny okrętowej wpływa na spota/zakres wykrycia, a jeśli tak, to na jakich zasadach?

Is ship horn usage affecting spot/detectcion range, if yes, how is affecting it?

Odpowiedź dla @AbrahaM_fighter
Nie.
Nie wykluczamy tego w przyszłości jeśli ta funkcja się rozwinie.
WG_Lumberjack

Players
1,251 posts
10,798 battles

Czy WG raczy w najbliższym czasie poprawić łajdacki mechanizm "losowania" tak by na randomy nie wchodziło się z wyjątkowym wstrętem (bo chce się zrobić misję X)? Czy jest szansa, by bitwy nie kończyły seryjnie pogromami, jak na załączonym obrazku?

Odpowiedź dla @umbra_arboris
To jest RANDOM. Pokaz mi proszę grę, w której RANDOM spełnia w 100% oczekiwania graczy.

5a7e2a1dc5d46_WGwyjatkowechamstwo1.thumb.jpg.192d58fd77f7d256f71bac5174a13beb.jpg5a7e2a208b422_WGwyjatkowechamstwo2.thumb.jpg.4d02345692e33d18eba0753c20a223ab.jpg

Players
131 posts

Ok WG , a więc pytanie . Kiedy macie zamiar zmienić badania modułów ? Chodzi oto , że skoro zbieram na kadłub C to z jakiej racji mam badać w ogóle kadłub B ? Po co to takie coś ? To jest głupie ,i paru graczy już to mi nawet pisało , tak nie powinno być . Badam to co ja chcę i na co zbieram PD . Wyrzutnie np torped nie ma więc tam trzeba o poziom wyżej zbadać , Silnik to samo  i kontrola ognia to samo i również działa głównej baterii . 

To powinno być zmienione , bo nie każdy ma konto premium ,że może nałupać tyle PD na danym okręcie oraz tyle sygnałów , które dają premie do PD  bo wielu graczy jest cwanych , bo zakupią sobie za kasiorę sygnały i premium konto i są zadowoleni , bo ciężko się zbiera PD , a tym bardziej wolne . Przy założonym kamuflażu ,który daje 100 % wolnego i sygnale Papa Papa co daje 300 % wolnego i grze na koncie premium powinienem ładnie zdobyć min. 1000 wolnego i nawet dobrą grę zagrałem ,a tu nie przekroczyło 600 wolnego ? Trochę kpina.

Ok następne pytanie dotyczące lotniskowców . Zatem zmiana powinna być , w takim wypadku aby gra była wyrównana to lotniskowce powinny być takie same po obu stronach na każdym poziomie . Bo jest tragedia grać amerykańcem przeciwko japońskiemu , gdzie w ogóle szans nie ma , na dodatek usunięte zostały badania kontroli lotów na amerykańskich lotniskowcach to bardzo obniża ich bojowość . Dopiero Essex posiada 2 eskadry myśliwców to można rywalizować coś i Midway więc jaka tutaj wyrównana walka będzie ? Ok napiszecie , że amerykańce mają większą ilość samolotów w jednej eskadrze czyli 7 , co wcale nie czyni ich lepszymi przeciwko 3-4 eskadrom japońskim , bo nie sądzę aby gracze grali na Hakuryu na 2 eskadry tylko na 4 . 

Podpisuję się pod graczem umbra_arboris   , iż czasem MM jest to totalna porażka , gdzie po jednej stronie nawet grają już nie chodzi dobre okręty ale dobrzy gracze , po drugiej to szkoda pisać , MM powinien wyglądać tak , ze bitwa jest wyrównana , nie przegrywa się 1-2 okręty przeciwko 10-11 zostają sami , czy pamiętacie jak jest zrobiony WoT ? Na podstawie oceny osobistej są losowania  nawet w plutonie i to jest super zrobione , jest jakaś wtedy dobra bitwa fajna , ale tak to nie idzie grać jak już na początku bitwy padają 3-4 okręty do 10 minut , no to coś jest nie tak . 

Po ostatnie , kiedy będzie optymalizacja map ? Najlepiej wszystkie , bo i tak na niektórych to tak tnie grę i spadają FPS-y , że się grać nie da , a grafikę mam cały czas ustawioną na średnio-niskie nawet aby mi dobrze chodziła gra , bo na wysokie nie daję iż od supportu już otrzymałem odpowiedź , że mimo , iż posiadam sprzęt na zalecane ustawienia to gra nie bezie chodziła płynnie , no przepraszam bardzo . Ktoś składa komputer i to mocniejszy trochę od zalecanych ,a mimo to gra ma mu się ciąć ? Bo są przypadki , iż gracze mający mocne komputery maja problemy z grafiką , a co dopiero ci co mają słabsze . Jak sprawdzę jeszcze raz , które to mapy to zapiszę sobie nazwy . 

Odpowiedź dla @adamPOLAND
Przeczytaj proszę najpierw regulamin tego wątku bo widzę, że nie poświęciłeś na to nawet sekundy.

1. Narazie nie planujemy.
2. Gdzie tu jest pytanie?

• Cool 1

Beta Tester
1,125 posts
3,171 battles

Czy szansa na otrzymanie "misji na francuski krążownik" z francuskich kontenerów jest uzależniona od typu gier (coop, scenariusz, random)?

Is change to draw "mission for french BB" related with type of games performer by user (coop, scenario, random)?

Odpowiedź dla @AbrahaM_fighter Nie

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,432 posts

Czy współczynnik RNG w bitwach jest taki sam dla wszystkich, czy inny dla różnych graczy, w zależności od ich umiejętności?

[HOB]
Players
1,169 posts
5,392 battles

Skalowanie interfejsu - jakieś plany? Na małej rozdzielczości ciężko odczytać czat (zachodzi na listę graczy) czy poznać zasięg wykrywania pod H (umieszcza nad minimapą i ucina górę). Przy dużych rozdzielczościach trzeba mieć dobry wzrok. Mody się dobrze sprawdzają, ale nie dotyczą jeszcze wszystkich elementów.

@Silentraz staramy się stopniowo co jakiś czas poprawiać UI.
Napisz o tym w temacie o feedbacku. 

Players
1,430 posts
12,755 battles

poproszę filtr ukrywający w porcie okręty udostępniane do eventów. Przez Was mam śmieci w porcie w postaci zdublowanego Zao, oraz Grozovoja i jeszcze coś.

Odpowiedź dla @krzysiek_1990
Przekazaliśmy te sugestie dalej ale nie wiemy czy i kiedy zostanie ta opcja wprowadzona.

• Cool 1

Players
131 posts

Pytanie do WG . Skoro daliście misje na zdobycie francuskich pancerników to gdzie one są ? Już zrobiłem wszystkie jak dotąd i ani jednego nie otrzymałem . Tylko sygnały,kamuflaże i kolekcja , a jeden ze znajomych otworzył codzienny kontener i dostał misje na 10 000 PD bazowych,zrobił i ma 5 tier . Ot to sprawiedliwość,nie tak to powinno wyglądać . Miały być te misje , a nie ma , bo najlepiej trafić w kontenerze jak szczęście dopisze . 

Dodam także coś,co powinno być wprowadzone do gry,mianowicie to,iż kiedy gracz jest AFK , dajmy przykład wyrzuciło go z gry przy wczytaniu i musi uruchomić grę , to takiego nie powinno się atakować,taka opcja powinna być ,iż jego okręt staje się jak duch , iż pociski nie trafiają bo to jest darmowe nabijanie pkt przez innych graczy z przeciwnej drużyny  bo najlepiej takiego podpalać itd . Druga sprawa , gram np ja teraz , odłączyło mi neta na minutę , mój okręt po uruchomieniu stał , to dlaczego gracze we mnie walą mimo tego,że ja nie walczę ?  To nie jest gra fair play , kiedy widzę,że ktoś nie  oddaje strzału we mnie to musi być nie tak , albo wywaliło z gry albo z netem coś nie tak , wybieram inny cel , dla mnie tacy gracze powinni być karani . Ja w takiej sytuacji powinienem  być np jak napisałem wcześniej  jak duch . 

Podpisuję się pod post krzysiek_1990 o tym , aby gracze mieli możliwość np ukrycia okrętów potrzebnych na bitwy klanowe . Po co mnie one potrzebne ,skoro ja nie mogę brać udziału nawet . Małą poprawkę powinniście dać , że gracze bez klanu nie mogą być zapraszani do bitew klanowych , co tyle razy mnie zapraszają i mimo to ja i tak nie zagram , więc gdzie tu logika myślenia o tworzeniu takich ewentów ? 

Po ostatnie , ta wersja gry to rzeczywiście trochę porażka . Kolega ma mocny komputer , a mimo to zawiesza mu się gra i przez nią komputer , musi restartować co jakiś czas . U mnie naciskam na przycisk wyjścia do portu to muszę 3 razy , totalnie coś z grafiką poszło nie tak w tej wersji gry , wcześniejsze działały ok dla mnie jak i kolegów  , ta to już nie działa jak należy . Są opóźnienia w samym porcie ,do bitew dziwnie wczytuje , a grafikę mam zawsze taka samą ustawiona . Zróbcie optymalizację gry bo na prawdę nie idzie grać . Miałem napisać jakie mapy mają duże spadki fps i jestem w trakcie tego , nie na wszystkich jeszcze grałem . Nawet bez modów grałem i mam to samo , muli grę jak nie wiem , mam ustawiony system pod wydajność ,a grafikę w grze na średnio-niskie , mimo sprzętu ,który posiadam pod zalecane , mam nawet lepszy sprzęt niż ten podany w zalecanych , a mimo to nie mogę pograć na wysokich . Procesy mam wyłączone , nawet używam razer game booster i w nim wyłączam niepożądane programy i procesy i próbowałem na wysokich pograć tak i lipa , jedynie pomogło mi na średnio-niskich to już mam 76 fps , ale grafika nie powala na takim ustawieniu grafiki , bo fajnie by było widzieć lepsze efekty ,to muszę je obniżyć bo jak np oberwę pociskiem bądź bombą albo wykryje mi wroga to już tnie grę i fpsy spadają . 

Czekam na optymalizację gry i postaram się te nazwy map podać jak najszybciej.

Odpowiedź dla @adamPOLAND
1. Przykro mi ale nie mam odpowiedzi na to pytanie.
2. Az tak Ci przeszkadzają? Nie rozumiem sensu tego pytania. 
3. Gram na 7letnim laptopie i nie mam takich problemów. Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz.

• Bad 1

[DONS]
[DONS]
Players
186 posts
11,962 battles

Czy będzie możliwość ukrycia/wyłączenia wypożyczonych X?

Jeśli jest będę wdzięczny za wytłumaczenie jak jeśli nie To wnoszę o taką możliwość w przyszłej aktualizacji.

Odpowiedź dla @Aleksy49 
Przekazaliśmy te sugestie dalej ale nie wiemy czy i kiedy zostanie ta opcja wprowadzona.

Players
12 posts
5,807 battles

Pytanie: Czy możliwa jest zmiana sprzętu na niszczycielu Akizuki na bardziej pasujący do jego stylu gry?

1. Nawet w opisie jest zawarta informacja, że ta klasa niszczycieli została zaprojektowana jako okręty przeciwlotnicze, a mimo to nie posiada "Obrony przeciwlotniczej", a mają ją Amerykańskie i Rosyjskie niszczyciele.

2. "Grupa naprawcza" byłaby drugim przydatnym sprzętem na tym okręcie - wg mnie jest to niszczyciel idealnie zaprojektowany do walki z innymi niszczycielami (dużo HP, szybkostrzelne działa), więc można grać nim niemal jak Chabarowskiem, który posiada taki sprzęt.

Odpowiedź dla @Lukasz_111
Akizuki ma bardzo dobre AA. Po prostu nie możesz wziąć rozbicia.
Ten okręt był bardzo często brany na rankedy właśnie ze względu na swoje naturalnie dobre AA.
Gdy ktoś zbuduje kapitana częściowo pod AA to ten okręt gniecie samoloty.

• Cool 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.